PDA

View Full Version : Как се отървавате от скуката в часовете? :)



SummeRLove08
12-15-2005, 22:44
Хора, искам да ви попитам нещо, на което винаги се чудя. Какво правите когато ви е скучно през часовете и дали много говорите по принцип в час.
Аз например когато ми е мн скучно(а тва се случва доста често напоследък) си драскам нещо на края на тетрадката или си играя морски шах с човека до мен. Поне малко ми минава от времето. :lol: :lol: :lol: Не съм от най-приказливите в час.

SEXtreme
12-15-2005, 22:48
аз говора или си драскам...
ау, миналата седмица кво направих!Мале - представяте ли си - срамувам се от себе си!В часа по история...таковаа....амиии...е ми развихрих си ръчичката във на едно момче...гащите :))))ама беше само веднъж и няма да има втори път!хахах....беше забавно поне! :lol: :roll:

CuST0M1z3
12-15-2005, 22:48
damni az obiknoveno si draskam ne6u na koricata ili otzad abe vinagi se namira ne6u ;) i az ne sam ot nai prikazlivite

12-15-2005, 22:49
Зависи от часа..
Когато трябва слушам каквото се обяснява ..
Но в часовете, които не ме интересуват особено доста приказвам .. а ако учителя/учителката е строг/а с бележки .. :lol:

IdontGiveaFuck
12-15-2005, 23:25
Говоря,пиша си бележки,но най-често си купувам сякви списания и си чета :D

Waterhand
12-16-2005, 00:19
аз или преча в час(несъзнателно)... или спя ... или ако има някой път с някой да си говоря нещо или не влизам... или стоя до My Girl :P

lainagovna
12-16-2005, 01:23
говоря и си решавам судокута, са съм си ппринтирал 2 с по 15 а не с по 9 квадратчета и лудницата е голяма, още повече че са вери хард :)

kissorankata
12-16-2005, 08:13
Ами аз или си драскам на последните листи в тетрадката или си пиша бележки с някой.:) А вече ми стане много скучно почвам и да говоря.Случвало се е да спя в час...направо ме приспиват учителите с тез тъпите уроци. :lol:

aHyC
12-16-2005, 08:45
Епу праим некфи скици там лафим си ъЪъъъъ мно мразим географията мноу пречим там :)

gia_bs
12-16-2005, 08:46
Напоследък постоянно ми е скучно и хаха... значи - чета книга, драскам по тетрадката, базикам си телефона, говоря с Вер(най-добрата ми приятелка, седи до мен) играя на бикове и крави с момчето зад мен, правя прически на момичето пред мен... или ако скуката е ужасяващо убийствена просто си поспивам:))) И най-якото от всичко е че даскалите не ми правят никакъв проблем, защото принципно съм ученолюбиво дете хаха :twisted: :twisted:

rosskata
12-16-2005, 10:49
Там където ми е скучно, не ходя...Представете си убийствената лекция час и половина, в която един заспал дъртак говори някви работи дето нито те интересуват, нито можеш да чуеш... Затва просто отивам в барчето и играя карти :P

И в училище правех така- не те кефи, не влизаш... После само аз си знам как си оправях кашите с отсъствията... :roll:

mil4eto_
12-16-2005, 12:01
ми обикновените неща:
:arrow: говоря с тея около мене
:arrow: преписвам домашвото за следващия час
:arrow: пиша смс-и
:arrow: разглеждам списания
:arrow: с др. играем на асциации

Murderdoll
12-16-2005, 13:20
спя

ProstoAz
12-16-2005, 14:01
Клатя си се напред-назад със стола.
Качвам си краката на чина и гледам в една точка.
Говоря със съседчетата.
Гледам на момичето, което седи до мен.
Решавам судоку.
Играя морски шах.
Гледаме филмчета на GSM-ите.
Чета чуждите SMS-си и умирам от смях.
Преписвам домашни.
Уча за следващия час.
Отивам до тоалетна и не се връщам - пуша някъде на вънка, отивам да ям нещо или седя на парното в коридора.

От най-приказливите съм. :lol:

П.С. Миналата година в час по БЕЛ висях на прозореца и си говорех с тея долу (после г-жата искаше да говори с баща ми)...

Sa3ana3a
12-16-2005, 14:41
Ми почивам си, а ако ми стане много скучно искам да ме изпитат тръпката е невероятно особено кат не знаеш :lol: освен тва пък ти пишат и оценка (и винаги е повече от три все пак инициятива си поел) а пък така времето минава по бързо :wink:

NightWish-f
12-16-2005, 16:39
Ръчкам си по телефона или по често си драскам по тетрадката

12-16-2005, 21:22
:arrow: Паля разни неща със запалка, когато понякога избухнат или се подпали нещо друго по-забележимо учителите забелязват ме гонят
:arrow: Клатя се екстремно на единият крак на стола, когато загупя равновесие се сгромолясвам,всички забелязват и даскалите ме гонят
:arrow: С момчето зад мен играем на "кой ще каже пръв << ох>>" и си дерем ръцете с ножче.Понякога има много кръв и даскалът забелязва или пък викаме много силно- и в двата случая ме гонят
:arrow: Мама ми забрани да си драскам по тетрадките :lol: затова драскам по чуждите :lol: Когато напиша <<Cradle of Filth Forever>> или <<Slipknot #1>> на нечия чалгарска тетрадка въпросният чалгар пищи и учителят ме гони
:arrow: С едно момче пушим на прозореца, учителят забелязва и ме гони
Извод: Когато ми е скучно в час съм извън класната стая

Hybrid_Theory_F
12-16-2005, 21:24
Аз бях горе, извинявам се :)

Briseis
12-16-2005, 21:48
Еми пиша си бележки с фриендките, даже днес ми писаха за това забалежка в дневника :shock: Аз сам мнооого приказлива и мразя тишината затова говоря...ако съм изолирана си пея.На последната страница/и не само/ си драскам графитчета, рисунки, пиша понякога и някое друго излияние :lol: Друго...имитирам даскала, ям, чета смс-и, преговарям за следващият час, наскоро започнах да спя.Очаквам да се сдобия с ем пе три плеър -> ще почна да слушам музика ^^

LostHorizon
12-16-2005, 23:41
Азе като ми е скучно в час (случва се мноо' често) си пускам mp3-ци или пъ си пиша текстовете на любимите ми песни на ManOwaR и Епизод по тетрадките (госпожата по български ми писа 6-тица щото съм имал О , Шипка написано в тетрадката 8) ) .. говоря с хората около мен (или с хората в другия край на стаята - за което трябва да викам и понякога ме гонят) .. много обичам да ям в час.. веднъж даже си занесох хляб , лютеница и кремвирши , направих целия чин на кочинка ..а господина ни по география дойде и си зе един кремвирш .. и аз :shock: .. а той вика "така кат' та гледам кво хубаво си хапваш и аз огляднях" .. и целия клас :shock: ..и така

aBeP4eTo
12-17-2005, 01:57
Ми понеже съм сутрин и първите 2 часа ги проспивам. 3тия огладнявам и целия час си похапвам нещичко. През останалото време се хиля, говоря си с тези до мене или с едни други от последния чин, но в повечето случаи просто си пускам mp3-mo и цикля и си слагам гугличката и ми е много весело да гледам как госпожата си мисли, че слущам. А пък в краен случаи въбоще не се вясвам на училище и си губя времето в кафенето до даскалото. ( играя карти ) :P

^FaiNt^F
12-17-2005, 09:38
igraq si s telefona, govora si s frkata mi do mene, pi6a si doma6noto za drugiq 4as, pi6a si belejki s drugite, naposledyk 1-2 4as si piq kafetu v 4as...sq po4nah da prava typi klasacii ot roda nai-gotin zadnik na mom4e v klasa :lol: :lol: nqkvi takiva typotii za deca ot 2ri klas :lol: ama ubiva vremeto....

mani4eto
12-17-2005, 11:31
Kogato mi e tapo v 4as:
1.Prikazvam
2.Pi6a belejki i posle zamerqm daskalite s tqh
3.Periodi4ko hodq za tebe6ir(prez nqkooko minutki)kato se bavq s okolo 5-10 min.
4.Draznq sasedite(zemam im himikali, tetkadki, belejnici, u4ebnici, kvoto ima po 4inovete)=>tqh gi nakazvat 6toto 1 ne pi6at v 4as(e kak da pi6at kato nqma s kvo i na kakvo)2.ne sledqt texta v u4ebnika(emi kato nqmat u4ebnici....)3.Pi6at im zabelejki 4e nqmat i belejnici(...sorry...)
5.Pi6a sms-i
6.Slu6am muzika
7.Klatq se sas stola
8.Pi6a doma6ni
9.Pi6a izvinitelni
10.Mnooogo obi4am da qm soletki i da draznq obkrajenieto(vklu4itelno u daskalkata) :lol: :lol: :lol:
11.Draskam si po tetradkata
12.Govorq po telefona
Abe ima kakvo da se pravi kato ne ti e interesno v 4as:)

Dharma
12-17-2005, 11:55
emi zavisi ot 4asa, ako ne mi e interesno si govorq s momi4eto koeto sedi do men-Milena, ili puk si pi6em belejki, igraem na morski 6ah, draskam si po 4ina, otivam uj do kenefa, s nadejdata da sre6tna nqkoi po koridora i da si polafim, ili puk si u4a za sladva6tiq 4as, ako imame kontrolno. :)

adi4ka
12-17-2005, 12:06
takaam da vidim kfo pravq...
1.blija blizalki mn 4esto
2.s4upvam se ot govorene,osobeno kogato sedq na 2ri 4in,za6oto zad men e nai-ligavoto s-vo wann`a`doo :wink:
3.pi6a kilometri4ni taini belejki za mr proper i muscul gel i cilit
4.4oplq gsma
5.slu6am mp3 mnoogoo i si popqvam za ujas na ostanalite
6.draskam po 4ina ili po tetradkite
7.i osnovnoto mi zanimanie e da zapisvam biserite na klasa,koito nikak ne sa malko,kudeto mi padne.posle gi prepisvam vku6ti :wink:
:arrow: ta takiva raboti :)

S8K
12-17-2005, 12:15
Ми слушам си музичка от телефона на една френдка...лафи си за некфи глупости,правим даскалите луди...и така :D

korn___
12-17-2005, 18:34
emi obiknoveno kat si nqmam rabota ili si goovrq za tehnika s teq ot grupata mi (klasa mi e razcepen na 2 grupi)ili puk si smqnat razni ne6ta ili razmi6lqvam nad nqkoq ma6ina ili shema ili razmi6lqvam kade 6te hodq da piq kafe su6tiq den ili na drugiq i koga 6te hodq na rabota i posle kakvo 6te gi pravq parite .... razni ei takiva ne6ta :wink:

miloto_girl_4e
12-17-2005, 21:53
:arrow: гледам си с някое момче или правя гледанка на момичето до мен :D
:arrow: решавам судоку :wink:
:arrow: пиша домашно за някой следващ час :)
:arrow: пиша си с някого смс-чета
:arrow: чета чужди смс-и
:arrow: играя на някоя игричка на телефончето :D
:arrow: говоря със съседите :D
:arrow: играя на бикове и крави
:arrow: играя на морски шах
:arrow: играя на бесеница
тва е май :D

Boot
12-18-2005, 10:36
Ou.. ami zavisi kakuv 4as imam. Po angliiski ot vreme na vreme me hvashta isteriqta i s mackata do men si izmislqme nqkoq debilna igra i se 4upim ot smqh. Ili pi4a zad nas ni zaribqva po razni zabavni ralti... Po matematika se otdavam na aktiven art v tetradkata - ili risuvam ili napisvam neshti4ko [az i za tova nishto ne znam po maths], po ruski fkarvam piqni mladeji v 4as [kekekeke], v drugite 4asove nqkfou laf4e s horata okolo men iiiii obshto vzeto slusham v 3-4 4asa, koito sa interesni.

Jessika_MG
12-18-2005, 11:52
Emi az v 4as se opitvam da slu6am pove4eto ama ponqkoga naistina ne se izd1rja...zemam si nqkoi knijka da 4eta ..ili p1t 4eta po predmeta za sledva6tiq 4as.Ako se uredq slu6am i muzika ;) i ot vreme na vreme go udrqm na prikazki sas saseda po 4in 8)

hell__girl
12-18-2005, 12:10
lafq s nqkoi,a puk ako sum purva smqna prosto si lqgam na 4ina i kurtq,posledniq put spax po fizika v petuk,bqx i malko maxmurliq,taka 4e....drugo,koeto pravq e da si risuvam po 4ina ili tetradkata,ama tva ne mi e mn lubimo....

sangra
12-18-2005, 12:28
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

XePouH
12-18-2005, 14:37
Ми аз съм от приказливите
:arrow: пиша си домашните за другия час
:arrow: драскам графити отзаде на тетрадките
:arrow: пиша си белешки
:arrow: говоря с хората около мене
:arrow: бия са с другарчето
:arrow: люлея са на стола
:arrow: игра си на GSM

priti_kiti
12-18-2005, 14:54
xax :) emi na men rqdko mi se slu4va da sku4aq v klas 6tot ili ni izpitvat ili pi6em ne6to... :? no vij po fizika e zabavno :D togava si draskam po tetradkata,okrasqvam si u4ebnika :P , govora si s fr,zaka4ame se i takamm :)

Demoness
12-18-2005, 15:16
Слушам музика на МП3 плейра си,говоря с някого или просто си подремвам,когато ми е скучно 8)

kurabiika
12-18-2005, 15:35
В последните месеци си вземам хендсфриито и си слушам радио от гсма апък учителките си мислят, че ги слушам :lol: имам си и Библията в гсма и понякога я чета, играя на бикове и крави, морски шах или си приказвам с някого.

lainagovna
12-19-2005, 02:21
спя
как можах да забравя графика:
понеделник: 4,5,6
вторник:2,3
сряда:2,3,4,5,6 (първия просто не присъствам, щото си спя у нас)
четвъртък: тука само дето не спя, щото първи имам при директора на първия чин, а после специални предмети дето са ми интересни
петък: тука за разлика от четвъртък си наваксвам->1,2,5,6
всички тея цифри за часовете ако някой не е разбрал.

hamilcar
12-19-2005, 08:03
В моя клас тази дума СКУЧНО несъществува винаги е много яко и постоянно се смея.

cannabinoid
12-19-2005, 08:24
Ами аз тази година имам по 19 часа Английски на седмица, което са повечето часове. А по АЕ никога не е скучно :lol: Само смях, обиждаме са с даскалката...
Иначе по-сотаналите предмети, които са доста скучни
паля дъвките под чина :twisted:
СПЯ!
По Музика са прая на идиот
Дразня "другарчето" ми до мене :twisted:
Когато е много тихо се изкашлям силно нарочно :roll: или се изСмивам яко :twisted:
Ей т'Фа е май

Shadow_Walker
12-19-2005, 08:44
В предното даскало постоянно говорех в час, постоянно се хилих, постоянно се въртях, пнякога пишех бележки, призвънявах...абе купон :)
Но...сега е ужас...мълча като риба, защото оная по английски всичко вижда и чува (сега имаме по 20 часа английски на седмица) :shock: Пък през другите часове...оф и през тях пак мълча... :roll:

worthy
12-19-2005, 15:20
:arrow: решавам судоку или кръстословици
:arrow: пиша бележки
:arrow: спя
:arrow: отивам уж да пия вода и се бавя най-малко 10 минути :wink:

Just_One_Girl
12-20-2005, 10:42
В старото даскало луди бяхме, ама тука мноооого сдухани бе мама му стара :) Нищууу правя си сама веселото :) Играя си на телефона нещо, драскам си тетрадката, приказвам си, пиша SMS, или пък изкарвам даскала от нерви :D Горе-долу тва е. И само чакам да уради звънеца и излитам от стаята, ако е последния и от училището :)

fti4ka
12-20-2005, 11:16
prosto ne hoda na u-6te :lol:

Hybrid_Theory_F
12-20-2005, 15:48
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

Впечатляващо... :D Сигурно наистина никога не ви е скучно!Между другото- кифлите без пълнеж не са ли просто хлебчета?

Absconding
12-20-2005, 16:35
Аз решавам кръстословица :D

Kenvelo
12-20-2005, 16:53
Ами малко е скапо това удоволствие,но PlayStation Portable е идеалното решение :) :oops:

lainagovna
12-20-2005, 23:40
Ами малко е скапо това удоволствие,но PlayStation Portable е идеалното решение :) :oops: еее съде си бе баровец

sangra
12-21-2005, 16:10
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

Впечатляващо... :D Сигурно наистина никога не ви е скучно!Между другото- кифлите без пълнеж не са ли просто хлебчета?
Sled nqkolko neuspe6ni opita da razbera ot g-jata po nemski dali ima kifli BEZ pulnej stignah do izvoda,4e kiflite bez pulnej sa prosto kozunaci i gevrezi :roll: :lol:

TheSoulOfDeath
12-21-2005, 18:03
mi az puk puskam lafove na visok glas kato se hva6tam za poslednite dumi kazani ot u4itelq i celiq klas se smee ina4e si vurta himikalkata :))

Michelle_la_charmante
12-21-2005, 19:09
Az nai-4esto hvurlqm hartiiki v kosata na edna kom6iika pred men I tq s pisklivoto si glas4e "aaaaa, 6o me zamerva6??ebasi gadnqrkataaa" Pri koeto se skusvam ot smqh (mili4kata kolko e kuha :roll: ).Togava ve4e si opravqm nastroenieto. Ina4e si podsvirkam delikatno, kogato e tihi4ko. Ili ako mi e naistina tupo, napravo izlizam

Michelle_la_charmante
12-21-2005, 19:11
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

COOOOL!!qko si prekarva6

dataworm
12-21-2005, 20:41
спя
IMenno tova trqbva da se pravi v 4as! :wink:

slunce_f
12-24-2005, 17:11
аз говора или си драскам...
ау, миналата седмица кво направих!Мале - представяте ли си - срамувам се от себе си!В часа по история...таковаа....амиии...е ми развихрих си ръчичката във на едно момче...гащите :))))ама беше само веднъж и няма да има втори път!хахах....беше забавно поне! :lol: :roll:

При положение че ти е било забавно за кво трябва да се срамуваш от себе си!Давай да върви!Веднъж се живее все пак! :D

slunce_f
12-24-2005, 17:25
Ми най-често се гримирвам или отивам "до тоалетната"под предтекста "ох госпожо имам проблеми с бъбреците и ако не отида до тоалетната мога да припадна и после баща ми ще ви съди" ,а всъщност отивам до класната стая на някой френд или на гаджето и го викам да ми прави компания в следващите 20-30 минути!

Kath
12-24-2005, 19:58
Рисувам оптични илюзии.

teenkopele
12-24-2005, 20:13
Ми много неща! Пример...

:arrow: Бележки
:arrow: Лафя с тея около мене
:arrow: Рисувам графити (това най-често) :lol:

mis_marry_jane_13
12-25-2005, 18:38
az ne vlizam mnogo 4esto,no ako vlezna ne mogat da si predadut uroka ot men govora s vsi4ki 6toto ne sa me vijdali ot otdavna i 6te me vidat sled sedmica dve i za tiq nqkolko 4asa deto vlizam se skusvam ot prikazvane i si trugvam i otivam 4ak sled sedmica dve i pak su6toto :)

little_pink
12-26-2005, 19:34
slusham muzika :twisted:

the_fallen_angel
12-26-2005, 19:48
Говоря със съседчето по чин и затова даскалките много ме обичат. Ако не мога да си говоря с някой си вадя CD-playera и си слушам музика или си пишем бележки.

love_delight
12-26-2005, 23:57
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

Впечатляващо... :D Сигурно наистина никога не ви е скучно!Между другото- кифлите без пълнеж не са ли просто хлебчета?

sangra, поздравления за прекрасната програма де правиш в час! Ей тва за кифлите ме накара да се смея сама, а това за животинките .. не,не, това направо ме довърши :!:

lainagovna
12-27-2005, 00:14
аааа са се сещам фразата на листчето:

"има кифла на тавана"

ROKER_KRIS
12-27-2005, 00:40
ami az sedq na 1 4in. kogato My girl ne idva na daskalo togava mi e sku4no samo. ina4e se 4uvstvam kato v RAQ i kakvoto i da praq mi e interesno { slu6ame muzika s MP3-to., snimame se s GSM ili photoaparat ,gledame snimki , u4im za drugiq 4as, govorim si s susedite .


ima mnogo typi daskali :) bahti skykata e ! broq sekundite do kraq na 4asa a to e cql den tva xaxaxa

SummeRLove08
12-27-2005, 16:07
Хмм значи от всичко прочетено дотук изводът е следния: Когато ми е скучно в час говоря с приятели или си драскам. Според мен обаче е нужно човек малко да се ограничава от такива глупости и забавления(особено такива като на sangra)и да се опитва да слуша в час. :wink:

stop_the_war
12-27-2005, 16:43
чета книга или блуждая с поглед из стаята и размишлявам върху живота, вселената и всичко останало.

Davidoff
12-30-2005, 17:47
ti si bolen mozak :idea:

DeSiTo0o
12-31-2005, 09:50
Ami draskam si v tetradkata,pi6a si belejki s horata oko men,a kogato e purvi 4as-obi4knoveno lqgam na 4ina i spinkam :lol: :wink:

01-01-2006, 19:21
АЗ уча в механо-техникум и сме доста разхлабени :) Ако ми е толкова скучно ,че да няма кфо да права и ми е писнало да драскам ,да слушам мп3 и разни такива, просто отивам да ритам в салона.Там са 50% от учениците.А пък като знам че имам глупав час просто "дрънвам" в кафето и не се тормозя да се чуда кфо да правя...Я играем билярдец, я цъкнем джаги.... момчешки простотии....

SeXyTo_f
01-01-2006, 20:27
Започвам да си говоря с другите........да подлудявам учителя(това го правя само с учител, който ще ми отговаря и няма да се ядоса на лафчетата) и така! :D :D :D

ZeleniqT
01-01-2006, 22:20
пускам mp3-ката и изобщо не им слушам простотиите на даскалите 8)

Inlove baby
02-23-2008, 16:31
ем.. аз обикновено си драскам отзад на тетрадката ::: говоря си с хората около мен разглеждам списания. :) .. ии така тва прая в скучните часове а те са повечето :-P...а понякога си пиша домашното за следващия чс :-|

vamp
02-23-2008, 19:28
играя игри,спя,драскам си,пея си,говоря си сам,говоря си с някой друг,пиян съм,напушен съм,ебавам се с някой даскал.
Тия неща правя за да не ми е скучно,понякога иначе слушам в часовете и пиша :)

s1NNer
02-23-2008, 19:44
Слушкам си музика.
Говоря си с тея около мене.
Драскам си нещо.
Играя си на телефона.

Или пък ако е в час по математика или немски и говоря с някой ,който е на края на стаята :]]]
Ако е информатика си кисна в скайпа докато тая преподава.

А когато ни е прекалено скучно почваме с простотийте :oops: ... например миналата седмица .. по немски се отегчихме и шмъркахме детски витамини :-D

Общо взето не внимавам въобще и говоря адски много :oops: :]]]]

hardy_girl21
02-23-2008, 19:44
ооооооооооо... ми мн неща правя... пиша си бележки, чета книга или списание, внимавам кат е мн важно и като ми е интересно, говоря си, мечтая си или си драскам някъде... иначе съм прилежна ученичкааааааа :-P

taffy
02-23-2008, 19:50
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...

Ти ме кефиш обаче :D

Така, аз в час:
1. си рисувам нещо
2. пиша текстовете на любими песни
3. чета си СМС-ите
4. Подписвам се на учебника (на няколко пъти уроците не се виждаха от драсканици)
5. разказвам на комшийката ми - бф някоя случка
ии май е тфа :P

Kallyn4eto
02-23-2008, 20:07
ооооооооооо... ми мн неща правя... пиша си бележки, чета книга или списание, внимавам кат е мн важно и като ми е интересно, говоря си, мечтая си или си драскам някъде... иначе съм прилежна ученичкааааааа :-P
И аз тъй но не съм прилежна ученичка....и си говоря с едни идиоти от задния чин дет се правят на шутове...абе ти си знаеш нали харди гърл :lol:

dan4ety
02-23-2008, 21:39
Osven po4ti vsi4ko izbroeno...nai-mn obi4am da se pravq na idiot! Primerno: pravim kontrolno...az se izpravqm i : "G-jo...ima li kifli bez pulnej" (sledva anulirane na kontrolnoto i otsustvie)
Ili puk g-jata predava nov urok ...az stavam i i dovur6vam izre4eniqta po nqkuv bezumen na4in ->rezultati...klasa e izpopadal pod 4inovete da se smee,a az sum izgonena :roll: :lol:
Slu4valo se e kakto si slu6am Mp3 -to da zapo4na da si peq (ama ne tihi4ko)i se use6tam 4ak kogato celiqt klas me e zqpnal ,a g-jata se e iz4ervila kato domat."Spasqvam se" obiknoveno kato otida do g-jata i... : "G-jo vijte sega,q elate tuka...a taka,sednete do mene...slu6aite sega...naskoro skusah s gadjeto...taq pesen viiiiinagi me uspokoqva...elate da 4uete >>>...>>>,...." govorq i razni gluposti dokato svur6i 4asa...
A ponqkoga ...kogato si znam,4e 6se mre ot skuka,o6te predi da sum vlqzla v 4as...otivam do Zoo magazina,kupuvam si q skakalci,q hlebarki i...prosto se zabavlqvam v 4as :D
I taka...ako se setq za o6te...


От сърце се смях :D

Иначе аз през час или се правя, че слушам г-жата и тя ми се радва, ама иначе си мисля нещо дето няма смисъл с урока. Или пък си рисувам, което е най-често явление :-D Целите ми тетрадки крайните листи са надраскани :-D Слушала съм си музика през час. Като ми стане много тъпо и нямаме английски си говоря със съседката по чин :-D Абе такива работи :-D Не правя простотии :-D

unicorn_f
02-23-2008, 21:50
ми с една фр дето сяда зад мен постоянно дебнем някой даскал да каже нещо тъпо и отиде цял час да се смеем на простотии.забавно е :)

nevata_moskau
02-24-2008, 00:10
просто проспивам скапания 4ас,лесно е...да не повярва6, 4е сам отли4ни4ката на класа!:):):):)

Villa
02-24-2008, 00:46
Спааааааааааааааааааааааа ааааааааа :-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-24-2008, 06:38
в час по история .. понеже чиновете са с 3 седалки сядаме 4 момичета на 1 и се снимаме :grin: :grin: и господина ни гледа и иска само да слушаме и да не вдигаме шум :grin: :D в час по български ... ако ще изпитва си разменяме местата с някои фр :) примерно ако изпитва мен става друго момиче и се представя за мен :D е праим си весело все пак :D по немски наи редовно .. целим се с тези на другия краи на стаята с хартиени топки или солети или пък играем на бесеница :grin: морски шах или некфи такива игрички :-D в час по рисуване играем на гсм .. абе .. малко тъпичко минават скучните часове .. . :shock:

GleZeNa7a_gLeDaNa7a
02-24-2008, 06:44
Ami govorq,risuvam si qm ponqkoga 8).Nikoga ne sku4aq.

Sevt
02-24-2008, 06:47
Там където ми е скучно, не ходя...Представете си убийствената лекция час и половина, в която един заспал дъртак говори някви работи дето нито те интересуват, нито можеш да чуеш... Затва просто отивам в барчето и играя карти :P

И в училище правех така- не те кефи, не влизаш... После само аз си знам как си оправях кашите с отсъствията... :roll:

Мдам...

Basketball
02-24-2008, 08:09
Циклаж.. Или спа, драскам, говоря... Или пък съм в отпуска от часа, ако ме изгонят, не е рядко явление. :D

Feshun_Mace
02-24-2008, 12:46
Пускам mp3-то или пък си правя лафче...

machine_shot
02-24-2008, 13:13
Зимата се целим с сняг и понеже сме клас само момчета доста се мачкаме , на шега разбира се :) И госпожата се чуди какво да ни прави и ни дава за наказание да правим столове понеже на практика се учим да боравим с стругове :D Половината даскало столове са наша изработка 8-)

Castaway
02-24-2008, 13:42
амиии .. драскам си по тефтерчета, по тетрадки .. по учебници..
рисувам си графики .. и всякакви такива неща каквито ми хрумнаТ .. иначе.. определено някой часове, е мн скучно .. но в някой не е ;)

nicolepcd
02-24-2008, 13:45
Ми за жалост нямам какво да правя, защото трябва да внимавам... :? Не искам от първата година да правя лошо впечатление :D Нооо иначе... преди, та и сега, понякога... Приказвам си с другарчето :lol: , играя си с телефона... напоследък съм взела СМС - чета да пращам :razz: , слушам музика... рисувам даскалите 8-) и там още някакви глупости :D

elsy
02-24-2008, 13:53
Ми за жалост нямам какво да правя, защото трябва да внимавам... :? Не искам от първата година да правя лошо впечатление :D Нооо иначе... преди, та и сега, понякога... Приказвам си с другарчето :lol: , играя си с телефона... напоследък съм взела СМС - чета да пращам :razz: , слушам музика... рисувам даскалите 8-) и там още някакви глупости :D
И това ми звучи доста познато :razz: :razz: :razz: последния портрет от петък няма равен :D :D и фотошоп не може да постигне такова нещо :D :D :D :D

elsy
02-24-2008, 13:59
Ето за това говорех в предния коментар...
http://img229.imageshack.us/img229/3349/lolgn3.jpg
nicolepcd, чувствай се горда, защото аз се гордея с теб :D :D :D :D

nicolepcd
02-24-2008, 14:02
Ето за това говорех в предния коментар...
http://img229.imageshack.us/img229/3349/lolgn3.jpg
nicolepcd, чувствай се горда, защото аз се гордея с теб :D :D :D :D
Оооо, даааааа... Мойта гордоооооооост!!! 8-) И мойта любов, естественооо :smt007 :D Ако не беше казала, че прилича на гей, нямаше да ме предизвикаш да го направя по - мъжествен :razz: :lol: :D :grin:

mhmhmhmhm
02-24-2008, 15:10
Слушам музика попринцип,ама сега ми е счупен плеъра :-x
Таааа сега цял час играя на супер марио 8-)

Bubbly
02-24-2008, 19:41
Медетирам като гледам в една точка. :D

mihichkaaa
02-24-2008, 19:54
eми или слушьм музика или спя или си драскам нещ0 :D :D

EmO_KiD_;(
02-25-2008, 07:01
Имам един съученик дет лъска бастуна почти всеки час.Най-забавно беше като г-жата по БЕЛ го видя,изгони го и каза да лъска навънка,не в часа й :razz:
П.С.На мен никога не ми е скучно!

voodoodoll1
02-25-2008, 09:00
Драскам си по тетрадките,пишем си бележки с една приятелка която не стои до мен.Оглеждам се и се гримирам,играя Тетрис на телефона :-D ,ям :D :D :D ,играя на морски шах с момичето до мен(понякога и сама),говорим си,абе все намирам нещо което да правя :D

gorska
02-25-2008, 09:10
Ооо, напоследък ми става все по-тъпо в часовете. Особено по български.
Иначе не павя нищо осбено. Поглеждам си джиесема на всяка минута, за да видя колко остава до края на часа; и си пиша бележки, с :другарчето по чин". :-D

skatemore
02-25-2008, 10:36
друсаме се

prettyIdeath
02-25-2008, 12:52
Ам.. чета книга, решавам судоку, рисувам , уча за следващия час... много са нещата които можеш да прайш в час... Ама съм забелязала че ако се вслушам в госпожата ми е по-интересно :)

prettyIdeath
02-25-2008, 12:55
Имам един съученик дет лъска бастуна почти всеки час.Най-забавно беше като г-жата по БЕЛ го видя,изгони го и каза да лъска навънка,не в часа й :razz:
П.С.На мен никога не ми е скучно!

Хахах.. а един мой съученик ми разказа като е бил в предното даскало едно момче направо се изпразнило в една чашка и попитал госпожата дали знае тва кое .. тя го гледала гледала :D казала че не знае и го помирисала ... :lol: и казала : Абе мирише ми на едно нещо... ти от къде го взе .
Той викал : От мен от де?
И тя: Ааа.. ама вие сте още 9-ти клас /тва става миналата година/ имате ли вече ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D Лелеее

simba007
02-25-2008, 13:24
govorq si s nqkoi draskam si po tetradkata spq razhojdam se qm mnooo ne6ta

daneva
02-25-2008, 16:42
Хаха :) амиии, напоследък постоянно ми е тъпо... :? 12-ти клас съм и ве4е не уча за училищните предмети :P говорим си с приятелките, седим на един чин 4 момичета и по цял ден- седянкаАаа... хаха :D

the_black_cat
02-25-2008, 17:32
x1x1 :D govora, govora, govora.. slu4va se i da kre6ta :D pi6a doma6ni... qm :D draskam, risuvam ...qm :D i taka natatuka...

d0mat4et0
02-25-2008, 17:58
На село си намерих една тетрадк със сигурно към 1000 листа /от най-старите/ и като ми е тъпо в часовете я изписвам със "I love you..." За сега съм написала само 9 листа , но и това не е зле като за начало :lol:

mycka
02-25-2008, 18:18
1. игра на морски шах(днеска с всички около мене)
2.тетрадката ми отзад напред 5 листа са изрисувани и изписани
3.нервички
4.аз попринцип много,ама много говоря :oops:
5.правя прически на "другарчето по чин"(добре че е момиче :-D )
6.обичам да са отвавам на някъде в собствени мисли :D

eclipseee
02-25-2008, 19:01
Слушам музика, лигавя се или си драскаммм нещо.

st1ka
02-25-2008, 19:27
Най-често си приказвам с този до мен...А също и си разглеждам снимките на gsm-а или играя някоя игричка!

sanch0
02-26-2008, 09:36
Тоя по музика ни е някакъв...умрял лебед :-D и гони с отсъствие, за щяло и нещяло. После класната ни ги извинява... Аз при него се лигавя и му задавам ужасно тъпи и смотани въпроси, той ме гони и отивам в кафето. Класната ми извинява отсъствието и НП 8)

Madness
02-26-2008, 10:11
мен вече ме мързи и да си рисувам деа
иначе тва ми е главното занимамие...

Играехме на думички с тая до мене :lol:
...всъщност спането е идеалното занимание май

psychopath
02-26-2008, 10:24
не всички часове са скучни

CaSsIe
02-26-2008, 10:54
слушам музика, пишем си бележки, играем на въшки :D а иначе говорим в час много и постоянно ни пишат забележки 8-)

djudjutu
02-26-2008, 14:17
ot skoro mnogo 4esto se pluem s momi4eto deto sqda do men ili ne6to se zaka4ame i se pruskame ot smqh

WitcH_oF_DooM
02-26-2008, 15:24
Главно си говоря с дтугарчето до мен, а понякога си драскам нещо или слушам музика 8-)

Gothique&amp;#9835;
02-26-2008, 22:05
Говоря най-вече все ми правят забележки 30 сек. мълчание и пак,слушам музика,играем на морски шах,като съм 1-ва смяна си поспивам :-D

Rookie
02-26-2008, 22:09
Играя на телефона, или пък слушам музика, пак от него.

mulgore
02-26-2008, 22:10
Чета нещо,драскам,говоря,въртя се,пея си,хиля се.. :lol:

4eere6ka_kiss
02-26-2008, 22:44
Както ми дойде :D

DieselBlood
02-26-2008, 23:05
мии да видим
1 лафя си с някой
2 спа
3 понеже съм на последният чин слушам музика
4преглеждам някой друг брой на Плейбой или Тунинг Мания
и други подобни

nefchi_bs
02-27-2008, 09:01
Много често взе да ми се случва да спя(особено ако съм първа смяна) :grin: :grin: :grin: :grin: иначе говоря въртя се драскам си...един път ми беше толкова скучно че се смях на себе си :D :D ...тъпа работа..

tItEufFf
02-27-2008, 09:34
По принцип внимавам в повечето часове .. Но в часовете по немски примено правя само простотии ...

kzteam
04-16-2008, 16:10
mi nikoga ne ni e sku4no prosto 4e seki pat imame za kakvo da se smeeime nogo govorim prez chasovete no pove4e slushame muzika ili govorq s toq det sedi do mene za koli za kaki4ki :shock: i taka vremeto minava i nogo begame klasnata samo ni vika :grin: :grin: :grin: :grin: ma obichame da si q draznim klasnata :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:
i nai nogo obichame da draznim gospojata po geografiq 8)

asi_basi
04-16-2008, 16:38
Там където ми е скучно, не ходя...Представете си убийствената лекция час и половина, в която един заспал дъртак говори някви работи дето нито те интересуват, нито можеш да чуеш... Затва просто отивам в барчето и играя карти :P
И в училище правех така- не те кефи, не влизаш... После само аз си знам как си оправях кашите с отсъствията... :roll:

Знам какво е чувството, лошото при нас е че лекциите са по 2 часа и рядко свършват по рано :(
Ако ми е скучно си
- пиша с някоя бележки с някоя приятелка
- пиша смс-и с някой
- слушам музика от mp3-ката
- уча за следващия час (най-често се случва петък сутрин в лекцията по Административно Право)
- заспивам в лекциите (зашото някои са много ранни).
Но най-вече си слушам какво пелтечат даскалите, докато се опитвам да събудя приятелката ми (винаги и се доспива в лекциите) в редките случаи когато въобще реши да влезе в някоя лекция :razz:

MisS__
04-16-2008, 17:51
и аз обикновено внимавам,ама като ми писне слушам музика от тела .. :)

woshata
04-16-2008, 18:21
винаги има с кой да си дрънкам 8-) илиии тормоза този прид до и зад мен :D :D понякога даже расейвам класната и не може да си предаде урока от мен :D :D а бе няма начин да ми е скучно..в най-лошия случай отивам до тоалетна...оная дългата дето свършва успоредно с часа 8-)

zvezdichkaaa
04-16-2008, 20:56
Ми говоря доста,пиша бележки,рисувам в тетрадката,пиша текстове на песни,и драскам рисунки по чина само дето вече е изрисуван с името ми,туити,сърчица,заичета и пр.Чудно как не са ми направили забележка,само 1 чистачка ама аз и казах,че не искам и не ми пречи хах.Ааа и най-важното чета списания постоянно или пък някоя интересна книга.

Take1nlov3
04-17-2008, 08:54
Понеже не съм от наи прележните ученици и само ме интересува когато ще ме изпитват да се права на примерен, в другите часове с още 2-3 момчета си правим шоу яко смях ебаваме се с някои и така примерно вчера си убих повече от 3 учебни часа за да решавам крастословица или си говора по телефона с мойта приятелка през часа ( стоя на наи задния чин) ;-]

r0r0
04-17-2008, 08:56
Има едно божествено нещо наречено mp4-player :-D :-D :D :D :D :D

shmurkam
04-17-2008, 09:02
разлиствам космополитън,слушам музика,рисувам,пея си,правим си състезание кой ще покаже най-много средни пръсти на даскала без да го хванат,пиша смс,казвам,че отивам до тоалетната и вися пред огледалото докато свърши часа,говоря със съседа на другия край на стаята,затапвам даскали....обичайното.

blessthefall
04-17-2008, 18:15
po4ti prez den sam si v koridora... gonat me ot 4as 6tot mn govorq :D :D ina4e az risuvam... ili muzika na slu6alkite.... a pyk naposledyk si pi6eme s teq ot klasa belejki po GSM-a i si gi pra6tame s bluetooth. qko zabavno stava ;]

Doom Bringer
04-17-2008, 20:20
Аз съм от по-приказливите :oops: .Но поради дисциплината ми ме преместиха сам на чин. Но тогава открих нещо мн интересно - сплитам си пръстите (без палците) така че палците някак ти стърчат (не мога да го обясня по-добре) и почваш да ги въртиш без да ги докосваш.Въпроса е колко завъртания ще направиш без ти се допрът паците.Моят личен рекорд е 124 8) Пробвай пък дано ти допадне :)

tqnko1
04-17-2008, 20:26
почти няма скучни часове, като изключим ЗБУТ там спЪ

chance_baby
04-18-2008, 21:46
mi az sedq s edin fr po abs si4ko i poneje i dvamat ane sme ot mul4alivite i ne mlukvame ako ve4e nqma kvo da si kajem se karame (malko po ciganski) ama praim 6ou na si4ki :D amm igraq i az morski 6ah (vse gi biq :D) draskam, pi6a belejki izlizam uj do kenefa i otivam da pu6a, luleq se na stola ako sam nai otzad koeto e 4esto :Dcelq horata okolo men e shartiiki ama i te mi otvru6tat 8) duv4a duvka praq si snimki i tei :D

Devilsplaymate
04-19-2008, 07:09
Слушам музика.

Mademoiselle
04-19-2008, 07:23
Pra6tam sms-i

blueberry_14
04-19-2008, 09:20
ами аз обикновено си драскам нещо отзад на тетрадката, иначе може да се случи и да си говоря с тези около мен или просто да гледам през прозореца и да си мисля

Ivalinka
04-19-2008, 09:48
ами плямпам,въртя се(случвало се е да падна от стола) :lol: ,хвърлям химикалки,замярам съучениците и така нататък :razz:

bloodfrozen
04-19-2008, 09:51
Не че има кой знай колко варианти.. решавам кръстословица, гледам съсредоточено в една точка, драскам си по чина (преди беше изографисан целия, обаче ваканцията са чистили чиновете до един и сега действам по възстановяването на произведенията ми..), слушам музика на мп3-то, лягам на чина и се мъча да изолирам цялата шумотевица покрай мене.. или просто и най-често си говоря или се хиля с тея покрай мене. :)

Pedigree
04-19-2008, 18:29
Слушам музика, драскам си някакви простотии, морски шах с комшийчето или чат, или започваме да изброяваме марки чипсове/вафли/бонбони, а после гледаме кой е изброил повече, и който е изброил повече, печели. Па ако е тоооолкова скучно, спя.
И все пак, има някои часове, които са интересни. :)

ThunderGoddess
04-19-2008, 18:38
Наполседък много спя, но попринцип се старая да слушам, колкото и да ми е тъпо. Не си позволявам да говоря - прекалено е нагло.

RottenFlesh
04-19-2008, 18:39
Еми обикновено спя а пък ако не спя със съседката играем на морски шах или си говорим , драскам си нещо , правя пищови ако имаме тест , пиша домашни,
изброявам всичките си любими рапъри :lol: абе има много неща за правене 8-)

kykyto
04-19-2008, 19:07
еми говоря си , слушам музика по принцип аз седя на първия чин и имам много близък контакт със учителя . :D

RottenFlesh
04-19-2008, 19:09
еми говоря си , слушам музика по принцип аз седя на първия чин и имам много близък контакт със учителя . :D


Сам/а ли си говориш :lol: :razz:

GabisiTa
04-19-2008, 19:57
Говоря си или слушам музика... :-D :-({|=

fUcK_LoF
04-19-2008, 21:49
Приказвам си в час,драскам си по чина,пращам SMS-и ,чета си нещо,ръчкам си телефона много неща правя :)

y0uRfav0ritedRuG
04-19-2008, 22:14
Ами много неща :) Драскам в тетрадката, слушам музика, отивам до прозореца да видя кой е на двора, говоря, защитавам се да не ме надраскат :D защитавам си тетрадките и тях да не ги надраскат, че после ще трябва тях да защитавам от дуги хора :D Пращам си картинки и музика на GSM, и най важното--> 8) {говоренето е ясно :) }

favor_91
04-19-2008, 23:04
Пиша смс-и,слушам музика и говоря с останалите :)

sharmen
04-19-2008, 23:17
Слушам почти винаги 8-) ако не чета някоя книга или решавам судоку/кръстословица

Little_Miss
04-19-2008, 23:21
Пиша си бележки с някой , слушам музика или чета новия брой на "Космополитан"

Sasha2k8
04-20-2008, 01:17
пускам си Ипода и се правя че слушам :D

VerryBerry
04-20-2008, 08:10
Ами или дремя,или пиша бележки,или разглеждам нещо..зависи от часа..Ако е физика примерно,не си позволявам такива работи заради даскала(щото е гаден) и там се правя че слушам.. :oops:

babykiller_
04-20-2008, 12:52
спиме :razz:

love7
04-20-2008, 13:52
Ами аз попринцип си говоря с моята приятелка до мен или на задния 4ин,а понякога дотолкова ми се доспава в 4ас 4е опирам глава на тетрадката и се отнасям. :oops:

TIMEX
04-20-2008, 14:43
МмММмМм.....Целим се с презервативи (неотворени) И Се дебнем и кат те оцели тряя да кажеш Дюрех поради 100 милиона причини, а който не каже копува на тоя дет го е метнал 1 кутия :D
Играем си на теловете
Бием се
Псуваме
абе сичко кот ни доиде на ума

kefish_meee
04-20-2008, 16:01
MP3-ки, правим яко изцепки.. хилим се, спим ... излизаме от час

Di
04-20-2008, 16:29
Пффф.. винаги има кфо да се прави дори и в най-тъпия час .. бъдете изобретателни за бога .. :-D Аз например и попринцип се клатя със стола /понякога падам,ноооо ПОНЯКОГА :oops: / или се хиля като пача без причина, ровя някой чужд GSM .. ммм ям нещо сладко .. пея на глас ама мн силно .. ставам от стола и се местя на някое друго свободно място .. 8) .. плямпам глупости със съседите .. най-често СПЯ ..

Exothermic
04-20-2008, 18:22
Принципно много обичам да бърборя в час,
но другарчето ми по чин, не особено, за тва си имаме
тетрадка и в нея пишем глупости, песнички, тъпи стихотворения и
си драскаме рисунки.

^edin^leko&amp;lud
04-20-2008, 21:03
ami kfo da vi kaja as vinagi zakusnqvam i iskarvam nai-mnogy 15 min v 4as i me gonqt!!!

Dilana
04-20-2008, 21:42
Emiii v 4as po BEL se podigravam i komentiram gospojatai fr mi do men :) v 4as po istoriq spq na 4ina :) v 4as po matematika prepisvam ot daskata i n6 ne shva6tam :) v 4as po fizika se kriq zad fr mi za da ne me ispitat :) v 4as po fizi4esko qm :) v 4as po izobrazitelno risuvam gluposti :) v 4as po geografiq govorq s mom4eto zad men za biv6oto mi gadje ili negovata biv6a :) v 4as po angliiski igraq karti ili slu6am muzika :) v 4as po himiq prostooo vinagi zakasnqvam za himiqta za6toto mi e spr t1pa i n6 nemoga da pravq gospojata vika postoqnno edin p1t me nakara da si hv1rlq d1vkata a ne i idva na ak1la 4e s1m dala 10 stotinki za taq d1vka :) v 4as po muzika se karam s gospojata :) v 4as po ruski ne s1m vlizala nito edin p1t ot na4aloto na godinata :) miii tva e ob6to vzeto si t1rkam podmetkite naprazno :) :-P :-P :-P :-P :-P :-P :razz: :-P :-P :-P 8-) 8-) :-P :-P :-P :grin: :grin: :grin:

TheNewReligion
04-20-2008, 23:22
Еми , най-често се старая да случам , но в часове като музика и рисуване най-често се скъсвам от смях . А пък в час по рисуване освен , че се смея:
:arrow: Пея каквото ми дойде на ум .
:arrow: Рисувам по възможно най-далечната тема от зададената за часа.
:arrow: Говоря си с г-жата колко е трудно да да си в пубертета .
По английски имаме нов г-дин , който е двойник на Станислав Христов Христосков . Тогава най-често :
:arrow: Пея на английски и г-дина се скуса от кеф последния път.
:arrow: Смея се , защото ако някой ма неблагоразумието да разсмее г-дина , целия клас изпада в истерия , защото смеха на г-дина е супер смешен ! :lol: :lol: :lol:
А по физическо най-често :
:arrow: Ям .
:arrow: Не се явявам в час .
:arrow: Ако се появя , гоня хората от тенис масата и с г-дина играем целия час и всички се кефят много ! :-D

vandalz
04-21-2008, 10:36
кой каквото си иска...най-вече играем белот :)

Martini_Chick
04-27-2008, 19:34
аз правя карикатури на даскалите 8-)

mirelS
04-27-2008, 20:10
Po izobrazitelno nai-chesto se buzikame s gospodina ,s birenoto mu koremche ,kakto toi kazva .. vupreki che e cql plonder ii s novata mu pricheska iii takiva :)
Pooo muzika peem tancuvame .. dobre che gospojata nosi svqstna muzika i taka .... ako uchitelite ni ne bqha tolkova gotini,nqmashe chasovete da sa tolkova priqtni :))

titin4eto
04-27-2008, 20:22
1. Плямпам, хиля се.
2. Играя на бесеница.
3. Чета си книга.
4. играя си на GSM-a
5. Драскам си.
6. В критичните случаи крещя (с останалите от класа)

mhmhmhmhm
04-27-2008, 20:27
ми слушам музика,играя си на тела или си говоря с някой ... (:

dare_93
04-28-2008, 08:02
i az predi taka mn govoreh oba4e spored men e po dobre da slu6a6 taka po4ti nqma da ima kakfo da u4i6 y vas a kato govori6 posle q znae6 doma6no q ne .. :? :?

dare_93
04-28-2008, 08:03
MP3-ки, правим яко изцепки.. хилим се, спим ... излизаме от час :-D 4esto i pri nas e taka ;)

dark234
04-28-2008, 08:20
най доброто лекарство е да вземеш опаковка от дъвка ш я накъсай на малки парченца така опр ште ти мине времето :)

kotence_91
04-28-2008, 17:03
Драскам си в края на тетрадката нещо си или пиша нещо, като съобщение на съседката ми :P Или се хиля на госпожата в съотвения час и тя ми отвръща с хилене :P

angeldust92
04-28-2008, 17:42
земаш кръстословица :razz:

loriot
04-28-2008, 21:05
уча по нещо, което ми върши работа... :P някой хора решават задачи по химия примерно :D така е, шъ съ кандидатства, нямам как...

varnen4e
04-29-2008, 08:25
MP3-ки, правим яко изцепки.. хилим се, спим ... излизаме от час :-D 4esto i pri nas e taka ;)

При нас почти винаги..

sladku_bebzi
04-29-2008, 09:36
Чета списание, с една фр се снимаме с тела й, драскаме си нещо, правим си гледанки (тва най-често :D ).И тва разбира се в много малко часове.. в повечето внимавам :P

DieselBlood
04-29-2008, 22:44
4eta spisanie Playboy po-to4no go gledam slu6am muzika spa

CfEtii
04-29-2008, 22:46
Говоря си,драскам си,чета списания,пращам си разни простотийки от др телефони...и такам :)

POKEMONFOREVER
04-29-2008, 23:23
Еми аз си говоря сн якой,разказваме си разни неща или ако съм много изтощен си лягам е така затварям си очите и се облягам на ръката и си стоя,докато не стане нещо по интересно :D :D :D :D :D.

babylove
04-30-2008, 10:07
Ami s priqtelkata mi (tazi, s koqto stoim dvete na 4in) si pi6em raboti, govorim si tihi4ko, bazika me se i sa pukame ot smqh( osobeno v istoriqta)...

ThePowerOfLove
04-30-2008, 10:28
Музика,ядене,бележки...или си пиша мои простотии 8)

mizantrope
04-30-2008, 12:49
Dokato oshte bqh uchenik v gimnaziqta, nai-skuchniqt predmet beshe ZIP-a po literatura 11-ti i 12-ti klas. Moite uvajeniq kam prepodavatelkata, no tova bqha ubiistveni chasove (po-konkretno "blokove", zashtoto chasove nie nqmahme, a blokove - 1 blok=80 min., a nie imahme 2 bloka ZIP=160 min ENJOY!)

Polovinata mi tetradka beshe sas zapiski po materiala, drugata - skici, nai-obiknoveni draskanici, morski shah, igri na besenica, mnogo sudoku i kup drugi neshta za zapalvane na vremeto. Cikalat beshe ogromen, nqma spor.

6DBK
04-30-2008, 17:24
Гледам си филми,говоря,играя на игри :-D

mimi_nesi
04-30-2008, 17:40
nqma zna4enie kakuv 4as e 6tot sedq do nai-dobrata mi fr. i s neq se ligavime po cql 4as hapeme se govorime gadeli4kame se dor se e slu4valo da padame ot 4ima i da se kikotime na zemqta abe vaob6te kupon .v 4as po himiq dori se razhojdame i nikoga ne ni e tupo 8)

Virtuallll
04-30-2008, 22:38
Мога да отговора с 1 единствена дума - МАЗАЛО :D

Ice
05-01-2008, 00:33
Говоря си с моята приятелка (тя стой до мен) говоря си с тия на предния чин, слушам музика, ръчкам си телефона, разглеждам на някой друг телефона абе намирам си кво да правя :)

eminem_girl
05-10-2008, 23:10
Само спа.. :D Веднъж в час по литература вече подпряла съм си главата на ръката щот иначе падам напред и си я удрям в чина, а това боли малко :D и нали седя подпряна и усещам как клепачите ми падат сами и се вдигат малко падат и се вдигат малко и накрая се затвориха напълно и седях полузаспала щот чувах кво говори госпожата ама и сънувах някви тъпотии... и госпожата вика а тука Силвия заспалата ще търси за.. ( не разбрах кво каза) и се стряскам, отварям бързо очи и питам: Кво, кво?! Силвия ще търси за спалката ли?! Квооооо?! и целия клас ми са хили... ама така е... цяла година само първа смяна не мога се наспа и си доспивам в часовете...

Kurvata
05-11-2008, 00:02
Ми обикновенно слушам музика и си ровя в тела или си пишеме бележки с фр. :grin: :grin: :grin:

hipopotamka
05-11-2008, 08:17
Тъй като повечето от тетрадките ми са безследно изчезнали, а останалите за изрисувани..И момичето, което седеше до мен се премести в друго даскало,лялявите зад мен се хилят като луди..идиотите пред мен се плюят..Аз най-спокойно си лягам на якенцето..отпускам се..и заспивам..така и не преча на даскалката 8)

LaDy_DaQnA
05-11-2008, 21:19
ae kak uspqvate za zaspite na tez neudobni 4inove py i daskalite silno govoryt

Slawi92
05-12-2008, 10:54
ми различно спъ слъшам музика цакам на некоя игричка на тела говора си ебавам се с учителите и така

_FaShIoN_
05-12-2008, 12:02
Миии...или си говоря с някой...или си драскам нещо в тетрадката...или си пиша с някой от класа...абе се се занимавам нещо,защото ми е скучно в часовете... :D

hAkEr4E
05-12-2008, 12:52
Играеме на X и O, говориме си, разглеждаме си телефоните, пускаме пръдни, оригни и всички подобни простотий, които може да измисли един пубер :D Момчетата на последните чинове се сещате к'во праят, нали? :razz: Люпат семки :-D

sladkish_14
05-12-2008, 14:14
:-D Играем на морски шах,или на някои тел от които си изпросим да даде,че наще са ни писнали... 8-) Понякога играя сварка :grin: и зимам по 10ст :grin: или ако седя с някой по изчанчен човек,което се случва много често си говорим за перверзни работи :-P Обичам перверзийте,че кой не ги обича :oops: :D или да както казаха си драскам или говоря с някои пред мен или зад мен :P

lipsvashh_mi
05-13-2008, 08:06
амиии ние целият клас играем на развален телефон..най-весело е като последният се изкряска от 1ния край на стаята-корабокрушенец,а тоя в другия край-не бе,лунапарк..г-жите в такива случай обожават да тряскат контрални ама поне ни е весело....сега не сме за 1то контролно..иначе аз или си говоря с някоя фр ,или си пиша разказчета..леле тва по ае е безотказно лекарство срещу скуката и съня дет едва не ме обземаа...имам познати дет си гледат и филмчета на тела.. :-D

HePeAJIeH
05-13-2008, 11:04
Седя с най-добрия ми фр от класа :D Голям смях пада :D Иначе дразня останалите и си прая базици с госпожите :)

TheSadGirl
05-13-2008, 12:37
Ооо в наще часое не е скучно :grin: Даже е сушер забвано :grin: 8-) Иначе вчера примерно 2 часа при класната ядохме масленки (събрахме некви стинки и си купихме, после и за мин.вода хоихме :lol: ) :lol: :lol: :lol: :lol: а днсека играхме карти :lol: :lol: :lol:

Lucho
05-13-2008, 14:49
В нашите часове въбоще не е скучно....
Учителите ни са ненормални,техните ученици /ние/ - също.... :grin:
правете си сметката....
Ако пък не слушаме музика от телефоните или от MP3-ките...
драскаме по чиновете...
Вдигаме нервите на дайскалите....

Абе вес готини работи.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: