PDA

View Full Version : Imam edin vypros??



Stefcho034
12-15-2005, 23:38
Първо здравеите на Всички!!!:)?
Имам следния въпрос(незнам дали тука му е мястото ама не знам към кой друг да се обърна):Значи аз бях неправомерно обвинен в каражба на телефон!След това се извика евентуално полиция от лицето което обвини мен и още двама мои приятели!!!И тримата се познаваме много добре и знаеме че никои от нас не е виновен!!!
Утре ни викат в раионното и незнам какво да правя, а оня каза че ще ни разпитва докато някои не си признае!!!
Та искам да попитам някои знае ли какви права имам и дали мога по някакъв начин да се защитавам???И дали мога да подам под някаква форма жалба срещу оня дето иска да ме натопи за собственото си нехаиство????
Благодаря Ви предварително!!!

Stefcho034
12-16-2005, 07:40
Mi zna4i telefone ne e v nikoi ot nas i mnogo dobre se poznavame i sme drujili ve4e pove4e ot deset godini i se znem koi kakyv e !!!Ama toq deto me obvinqva shte mu skysam gyza!!!
Blagodarq vse pak!!!

Master_88
12-16-2005, 08:39
Ако си пълнолетен си намери адвокат. Той ще образува дознание и следствено дело по случая. Ако е някой от вас ще се разбере ако другият ви обвинява без причина може да го съдиш за клевета. Важно е също и ти какви аргументи можеш да дадеш както и другия.

12-16-2005, 08:57
Procedurata e slojna,a biorokraciqta e jelqzna!Nqma otarvane! :cry:

Stefcho034
12-16-2005, 10:23
Zna4i az sym nepylnoleten ama dnes nqkak si mina leko v smisyl pisah samo obqsnenie i mislq che vqrvat pove4e ne men otkolkoto na onq typanar deto ne znae kade i kakvo dyrji!!
Blagodarq za syvetite!! BLAGODARQ I ZA TOVA 4E SE OTZOVAHTE!!