PDA

View Full Version : Малко сперма!



Healer
12-16-2005, 09:54
Знам, че сигурно има много теми по-въпроса, но прочетох 2-3 и там са отговаряли само супер некомпетентни, горворещи общи приказки, като например "Не си лъскал достатъчн" и т.н. така че решх да направя нова по този въпрос, но искам комптентен отговор за да знам дали да се притеснявам.

На 17 години сам а при оргазъм изпускам много малко семенна течност - в сравнение с всичките ми приятели е определено много по-малко. Започвам вече да се притеснявам да нямам някакъв проблем - така че моля ви дайте компетентен отговор, също така може би поради недостатъчното количество не я изхвърлям силно напред а само се показва на главичката или най-много да падне на малко разтояние. Моля кажете какво да направя и пак казвам - без остроумни изказвания от сорта на.. полъскай и ще се оправи... във форума има други теми и т.н. просто да ми отговори лекар или найстина някой знаещ!

12-16-2005, 13:17
сравнение с всичките ми приятели е определено много по-малко

Да, ама ти не ви виждал колко изхвърлят, нали (надявам се, де :shock: ). А и мъжете понякога ле-екичко попрекаляваме с тези неща.

Точно от прекалено лъскане може да нямаш много сперма. Спомням си, някакви американски учени им било интересно колко оргазма на ден трябва да получи един мъж, за да не изхвърля повече сперма. "Доброволецът" беше стигнал до 24, ако не се лъжа - след това получавал оргазъм, без да има еякулация (Тук на преден план излиза въпросът какъв идиот си, за да се подложиш на подобен експеримент).

Ако си с тесни дънки или те стягат слиповете, може да е понамаляла. Ходи с по-широки дрехи поне вкъщи.

Има по аптеките едни таблетчици "Простатин", билкови са и нямат притовопоказания. Един приятел изпи 15-20 хапчета от тях и после беше като пръскачките в градската градина :) Можеше да убие муха от 2 метра.
Но не ти ги препоръчвам в такова количество!!!

DrSmurph
12-16-2005, 20:40
Мисля, че бях отговарял по подобна тема, но с риск да се повторя ще кажа, че както всички сме различни на външен вид, така и количествата секрети които отделяме са различни. Спермата не прави изключение в това число. Не е важно нейното количество, а качеството на жизнеспособните сперматозоиди. В редки случаи се наблюдават отклонения, които обикновенно са съпътствани от други заболявания. Ако все пак смяташ, че имаш достатъчно наблюдения върху спермата на приятелите ти и познатите ти и ти си с много големи отклонения - пиши отново. Личното ми мнение е, че нямаш основания за притеснение.

Healer
12-17-2005, 20:40
Определено не попрекалявам и определено знам колко изхвърлят те. т.е. мойта е бая по-малко затова се притесних. Принципноне ходя с тесни дрехи и такива неща не лъскам като луд и дори след 3-4 дни без никво лъскане пак 1-2 капки - който само се показват на върха на главичката!

aHyC
12-17-2005, 20:46
Знам, че сигурно има много теми по-въпроса, но прочетох 2-3 и там са отговаряли само супер некомпетентни, горворещи общи приказки, като например "Не си лъскал достатъчн" и т.н. така че решх да направя нова по този въпрос, но искам комптентен отговор за да знам дали да се притеснявам.

На 17 години сам а при оргазъм изпускам много малко семенна течност - в сравнение с всичките ми приятели е определено много по-малко. Започвам вече да се притеснявам да нямам някакъв проблем - така че моля ви дайте компетентен отговор, също така може би поради недостатъчното количество не я изхвърлям силно напред а само се показва на главичката или най-много да падне на малко разтояние. Моля кажете какво да направя и пак казвам - без остроумни изказвания от сорта на.. полъскай и ще се оправи... във форума има други теми и т.н. просто да ми отговори лекар или найстина някой знаещ!

Хахахха ти с твоите приятели ли лъскаш ве?
Или нещу друго.... аГЪуХГАХГХ

Waterhand
12-17-2005, 21:07
аз от 1 фърляне компоти си праа... колко мислите че е нормално...???

дисел
12-18-2005, 19:21
Знам, че сигурно има много теми по-въпроса, но прочетох 2-3 и там са отговаряли само супер некомпетентни, горворещи общи приказки, като например "Не си лъскал достатъчн" и т.н. така че решх да направя нова по този въпрос, но искам комптентен отговор за да знам дали да се притеснявам.

На 17 години сам а при оргазъм изпускам много малко семенна течност - в сравнение с всичките ми приятели е определено много по-малко. Започвам вече да се притеснявам да нямам някакъв проблем - така че моля ви дайте компетентен отговор, също така може би поради недостатъчното количество не я изхвърлям силно напред а само се показва на главичката или най-много да падне на малко разтояние. Моля кажете какво да направя и пак казвам - без остроумни изказвания от сорта на.. полъскай и ще се оправи... във форума има други теми и т.н. просто да ми отговори лекар или найстина някой знаещ!


и аз имам същия проблем.обаче съм на 12 :oops:

hristean40
03-20-2013, 10:53
Боже аз съм на 12 (направих ги миналия месец) и изливам доста сперма. Значи трябва да получиш оново чувство поне 2-3 пъти и тогава започва да ти идва много. Надявам се да съм ти помогнал :)

Chacho
03-20-2013, 10:54
Тая тема е от преди да се регистрирам бе.

minchorna
03-20-2013, 10:57
Тая тема е от преди да се регистрирам бе.

кажи колко сок пущаш,недей отклонява темата 8-)

kalpazanka
03-20-2013, 12:44
Ако ви запукам, не само сокове, ами и пара през ушите ще почнете да изпускате!