PDA

View Full Version : Ужасна съм, нали ?



12-16-2005, 10:52
С приятеля ми си правихме редовно секс (до преди месец), когато аз започнах да изпитвам сърбежи и дискомфорд. Отидох на гинеколог и ми каза , че са гъбички и ми каза , че са от приятеля ми(тои ми е първия , с друг не сум правила секс). И аз някакси го обввинявах , щтото се чувствах много зле. В смисал не сум му казала "ти си виновен" ами споменавах колко ми е гадко и такива неща и понеже той много ме обича и се чувстваше виновен. Лекарката ми изписа хапчета нали и си мислех , че всичко ще се оправи. Но след няколко дни пак започнаха сърбежите. И на приятеля ми пак му стана много гадно и го накарах да отиде да се изследва да види той как е ( не бяхме правили секс от началото на сърбеците ми). Та там в клиниката му правиха специални изследвания и се оказа, че на него му няма нищо => не сум се заразила от него. И дригите варианти са от басейни и антибиотици.Но аз нали скоро не съм взимала антибиотици (тая година) и остават басейните. Сега се чувствам ужасно , толкова виновна. Карах го да се чувства зле , като не е виновен за нищо :cry: + че явно още имам гъбички и не знам какво да правя вече :((( ужасно е :((

babeson
12-16-2005, 11:27
ae opravqi se :)

LyLa
12-16-2005, 11:31
не си ужасна споко,ще се оправите

miloto_girl_4e
12-16-2005, 13:24
не,споко не си виновна :!:
човешко е да се сгреши все пак :!:
аре,споко,няма смисъл да се обвиняваш :D

12-16-2005, 15:45
гъбичките при жените се лекуват много по-трудно и през месец-два е възможно да се появят пак. възможно е той да е бил носителя и да се е излекувал, но както казах, при момиичетата се лекуват по-трудно .. така че споко

vra4ka
12-26-2005, 07:46
1.Мъжете може да са само преносители на болетта и на тях да им няма нищо.
2.Може наистина да е от басейни,но не мисля че чак сега ще се прояви такова нещо.
3.Вие ползвате ли презерватив по време на секс :?:

sherry
12-26-2005, 10:25
Ne e trqbvalo da pribarzva6 sas zaklu4eniqta,no naistina vseki gre6i.
Lekuvai se i mu se izvini,4e si go obvinila :wink: