PDA

View Full Version : кирилица sux



RoyTheReaper
12-16-2005, 16:49
имам проблем с кирилицата в една програма. как мога да я оправя?
Цък! (http://uncrusader.hit.bg/untitled.JPG)

Едит: дано сега да е по ясен въпроса.

RoyTheReaper
12-16-2005, 16:52
имам проблем с кирилицата в една програма. как мога да я оправя? предполагам че ми трябват някви фонтове ама нямам идея нито кви нито отде да ги сваля. мм използвай уиндоус..

какво имаш пред вид? :?

kenny_
12-16-2005, 16:54
имам проблем с кирилицата в една програма. как мога да я оправя? предполагам че ми трябват някви фонтове ама нямам идея нито кви нито отде да ги сваля.
Aко си на Windows, той си има добър кирилизатор за фонетична, намира се в контрол панела.

RoyTheReaper
12-16-2005, 21:49
нека да опиша как реших проблема: тъкмо бях стигнал до отчаяние когато си изтеглих интерфейс за xp на български. след това го деинсталирах, щото ме дразни, но кирилицата се оправи веднъж за винаги. малко примитивно, но ефикасно решение.

SliPKnoTT
12-16-2005, 23:26
имам проблем с кирилицата в една програма. как мога да я оправя? предполагам че ми трябват някви фонтове ама нямам идея нито кви нито отде да ги сваля.

ae pi4 az vikam malko da si pooprai6 vuprosa 6oto az li4no ne mojah da ustanovq kuf e bil problema za da moga da ti pomogna po nqkuf na4in !

kenny_
12-17-2005, 12:41
ae pi4 az vikam malko da si pooprai6 vuprosa 6oto az li4no ne mojah da ustanovq kuf e bil problema za da moga da ti pomogna po nqkuf na4in !
Don't say! With your high level of intelligence how is it possible??

sorrow
12-17-2005, 18:03
Windows XP

CP -> Regional and Language Options -> Advanced (TAB) -> Bulgarian