PDA

View Full Version : Spored vas upasno li e ?KOlko?I da vi spodelq ne6to li4no!



Mnogo e Li4no
12-16-2005, 19:19
Zdraveite all...Poneje vii ste mi nai vernite priqteli ... i pose6tvam foruma redovno no ne moga da si izpolzvam registraciqta za6toto e mnogo li4no i iskam da e anonimno. Ta iskam da vi pitam spored vas,koito znae de, opasno li e jena na 38 godini da e bremenna.Kakvo moje da stane ={{{ Za6toto da vi se pohvalq dnes mi saob6tiha 4e maika mi e bremenna i sam mnogo radostna ... No v edin moment se pritesnqvam za mama. Mnogo iskam da imam brat4e ili sestri4e ... no sam mnogo pritesnena.Kakvo 6te kajite vie ? :oops: sorry ako temata ne e po pravilata... oba4e prosto nqma s kogo drug da spodelq... poneje priqtelite mi ne moga da im spodelq semeini ne6ta,nali razbirate priqtelite i semeistvoto sa razli4ni vajni po stoinost ne6ta... za tova izbrah vas,koito ste granicata ;)

angelski_o4i
12-16-2005, 19:47
e mi par vo 4ESTITO! osobeno 6tom vsi4ki v semeistvoto se radvate i go iskate tva dete-bravo da vi e jivo i zdravo! :D
ta :
1)da jenata moje da si go rodi bez problemi osobeno 6tom e 2ro rajdane,e vqrno 4e e nai dobre da se rajda mejdu 21 i 26,no.....vse pak fiziologi4nata pre4ka ne e golqma i na 38.
2)u4ila sam 4e kam bolesti predavani po genen pat(sindromi na daun,svrahjena i svrahmaj,a i o6te mnogo drugi ne po malko leki)sa po predrazpolojeni dacata na po vazrastnite maiki(primerno sled 40),ta HUBAVO E MAIKA TI DA HODI PO 4ESTO NA ULTRAZVUK I DRUGI IZSLEDVANIQ OT KOLKOTO KOGATO E BILA BREMENNA S TEB!spokoino macka,podpolagam(da ne 4ue dqvol)4e vsi4ko 6te e nader,no podsigurqvaneto v takiva slu4ai ne e izli6no!
E POJELAVAM VI ZDRAVO,USMIHNATO I NEVEROQTNO SLADKO BEB4E!

miloto_girl_4e
12-16-2005, 19:51
TheNightRider,как жената на 38 години ще е с единия крак в гроба бе :shock: :shock: стига глупости :!:
:arrow: споко,щом майка ти е решила да роди детето,значи няма да има проблеми :wink:

dataworm
12-16-2005, 19:56
Mi neznam, ama tva verno e 4udo!Smisal stava po Koleda!

Briseis
12-16-2005, 19:57
Точно в единия крак в гроба е.Не искам да те плаша.Майка ми е на 37 и роди това лято.Самото раждане беше без усложнения и брат ми се роди жив и здрав без разни болести и т.н.Само, че при майка се получи един синдром и кръвта не можеше да й се съсирва и щеше да умре от кръвозагуба.Но не се безпокой, това е изключително рядък случай ! Иначе само внимавайте ако майка ти е някаква рядка кръвна група :roll:
Иначе честито :D

ProstoAz
12-16-2005, 20:22
Точно в единия крак в гроба е.Не искам да те плаша.Майка ми е на 37 и роди това лято.Самото раждане беше без усложнения и брат ми се роди жив и здрав без разни болести и т.н.Само, че при майка се получи един синдром и кръвта не можеше да й се съсирва и щеше да умре от кръвозагуба.Но не се безпокой, това е изключително рядък случай ! Иначе само внимавайте ако майка ти е някаква рядка кръвна група :roll:
Иначе честито :D

И това само, защото е родила по-късно??? Нещо не ми се вярва...
Да не би да са се получили такива усложнения, заради резус-фактора?
И все пак майка ми е родила мен и брат ми на 36, така че...не виждам какъв е проблема? :wink:
А пък една семейна приятелка роди преди 1-2 години, когато беше на 40 и нещо (не знам точната и възраст, но 40те ги е надхвърлила със сигурност).

^FaiNt^F
12-16-2005, 20:28
Am mila...ako 6te te uspokoi maika mi me e rodila na 38godini sy6to :) i 4estito za beb4eto! A otnosno pritesnenieto ti...da-kolkoto po-vyzrastna e edna jena tolkova pove4e sa veroqtni problemite po vreme na bremennost i rajdane...no maika ti e dostaty4no zrql i otgovoren 4ovek nadqvam se, i sym sigurna 4e dobre 6te se pogriji za sobstvenoto si zdrave i na byde6toto ti sestri4e/brat4e :D Kysmet :!:

12-16-2005, 21:00
eee be nqma kvo da se pritesnqva6 moita maika me e rodila na 38 po4ti 39 tai 4e spox :wink: .prsoto trqbva da si se griji malko pove4ko da si obra6ta pove4ko vnimanie taka 4e sigorna sam 4e vsi4ko 6e e perfektno i 6e ima6 brat4e ili sestri4e krasivo i zdravo.aide i kato se poqvi poxvali se.

12-16-2005, 21:40
TheNightRider,как жената на 38 години ще е с единия крак в гроба бе :shock: :shock: стига глупости :!:
:arrow: споко,щом майка ти е решила да роди детето,значи няма да има проблеми :wink:


Това беше адски глупава логика.Била решила да роди и затова нямало да има проблеми.Болните от СПИН също са решени да се излекуват,но не става,нали?Айде моля ти се.Винаги могат да станат усложнения :!:

Murderdoll
12-17-2005, 12:06
тфа за единия крак в гроба
пък е ебахти глупостта :!: то
баси колко жени да са умряли при
раждане досега сигурно повече
от половината :lol: хххх тфа само
мъж мое да го каже :lol:
по темата-честито.не мисля че има кой
знае каква опасност за майка ти, баба
ми е родила леля ми на 40 и всичко
си е било супер..познавам и много други
жени които са раждали след 35, че и след
40 и нищо им няма

SliPKnoTT
12-17-2005, 12:28
абе не се стряскай от това, което ще ти кажа, ама когато някоя жена ражда е с един крак в гроба. дано да мине гладко всичко и честито братче/сестриче ;)

ave tup stia si 6a6kal momi4eto li om4eto en vidqh nqma stra6no we sled 45 46 stava stra6no da se rajda ako ne e imala nqkvi seriozni zdravoslovni problemi nqma stra6no a i 4e e nai dobre da se rajda mejdu 21 26 godini tui ne e taka ! nqkoi ta e izlugal kut ti go e kazal

rosskata
12-17-2005, 14:08
:) Успокой се мила, няма нищо страшно :arrow: Майка ми роди малката ми сестричка на 38 и нямаше никакви проблеми, плюс това съм сигурна, че лекарите ще уведомят майка ти ако има някакъв риск :wink: Честито :!:

Jamalska
12-17-2005, 20:37
Точно в единия крак в гроба е.Не искам да те плаша.Майка ми е на 37 и роди това лято.Самото раждане беше без усложнения и брат ми се роди жив и здрав без разни болести и т.н.Само, че при майка се получи един синдром и кръвта не можеше да й се съсирва и щеше да умре от кръвозагуба.Но не се безпокой, това е изключително рядък случай ! Иначе само внимавайте ако майка ти е някаква рядка кръвна група :roll:
Иначе честито :D
Майка ми ме е родила на 21 и е имала същия проблем едва не е умряла...
Но се съмнявам да има удложнения сега..поне не нещо,което не може да го има и ако роди на 25 примерно...Все пк не е на 50...

hell__girl
12-18-2005, 10:48
Spokoino,mila,razbiram 4e si pritesnena,no ne go prevru6tai v nqkva tragediq...za sega samo maje6 da se radva6 :D ,a posle kato se rodi 6te vidi6 kvo sna4i tragediq :D :lol: :D

Jessika_MG
12-18-2005, 11:13
Radvai se ! Nqma za6to da se pritesnqva6 ima mnogo jeni koito rajdat po-k1sno..se pak zavisi ot samiq organiz1m na maika ti dali 6te ima nqkakvi prolemi.Spored men ne trqbva da mislq6 za tqh..vinagi ima pritesneniq no p1k radostnite momenti sa tolkova po-malko ot lo6ite zA tova im se naslajdavai :P

Sugar_metalka
12-18-2005, 12:21
4ESTITO 8) !!! Spokoino do 40 godini e normalno, no sled tova e po-trydno, makar 4e imam edna poznata koiato rodi deteto si na 44 i vsi4ko mina dobre!

nasty_13
12-18-2005, 18:01
Zdraveite all...Poneje vii ste mi nai vernite priqteli ... i pose6tvam foruma redovno no ne moga da si izpolzvam registraciqta za6toto e mnogo li4no i iskam da e anonimno. Ta iskam da vi pitam spored vas,koito znae de, opasno li e jena na 38 godini da e bremenna.Kakvo moje da stane ={{{ Za6toto da vi se pohvalq dnes mi saob6tiha 4e maika mi e bremenna i sam mnogo radostna ... No v edin moment se pritesnqvam za mama. Mnogo iskam da imam brat4e ili sestri4e ... no sam mnogo pritesnena.Kakvo 6te kajite vie ? :oops: sorry ako temata ne e po pravilata... oba4e prosto nqma s kogo drug da spodelq... poneje priqtelite mi ne moga da im spodelq semeini ne6ta,nali razbirate priqtelite i semeistvoto sa razli4ni vajni po stoinost ne6ta... za tova izbrah vas,koito ste granicata ;)
aaa spox!nqma ni6to.Kazvat 4e bilo opasno,ama ne e 4ak taka..Moqta maika rodi na 34 i tq i sestra mi sa jivi,zdaravi i normalni1taka 4e ne se spi4ai,a misli kak 6te i pomaga6 s Beb4o!

miloto_girl_4e
12-18-2005, 19:03
тфа за единия крак в гроба
пък е ебахти глупостта :!: то
баси колко жени да са умряли при
раждане досега сигурно повече
от половината :lol: хххх тфа само
мъж мое да го каже :lol:
по темата-честито.не мисля че има кой
знае каква опасност за майка ти, баба
ми е родила леля ми на 40 и всичко
си е било супер..познавам и много други
жени които са раждали след 35, че и след
40 и нищо им няма a колко жени са умрели при раждане знаеш ли?


Тогава да спрат жените да раждат,а?! :evil:
А знаеш ли колко хора са умрели докато са се хранели,а?! Да спрем и да ядем .... :roll:

rosskata
12-19-2005, 06:24
:lol: Ае стига ве хора! Вие раждането го изкарахте по-смъртоносно от атомната бомба... :lol: Стига сте психирали момичето... А знаете ли колко хоера са умрели докато пресичат улицата... Доста повече отколкото при раждане... Така че споко :!:

hamilcar
12-19-2005, 07:00
Щом има жени които са раждали на 45 години,че и нагоре не би трябвало да има проблем,но все пак си бременност и винаги може да стане накой гаф.

Waterhand
12-19-2005, 11:42
няма страшно... поздрави от Waterhand 8)

worthy
12-19-2005, 14:28
няма да има проблем-просто трябва да я следят повече да не се получи усложнение иначе честито :P

Murderdoll
12-19-2005, 14:54
a колко жени са умрели при раждане знаеш ли?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ebati psihopata :lol: :lol:
a po vreme na syn kolko sa umreli a?
are kaji 4e e opasno da spish
a po vreme na qdene dam kolko sa
se zadavili i sa umreli?are opasno e
da qdesh...
kato qdesh i spish si s 1q krak f
groba sigurno... :lol: :lol: :lol:

Sa3ana3a
12-19-2005, 14:57
Брей тва е ебаси мисията :lol:
И НАСА не се организира толкова колкото вие дискутирате
проблемите по раждането :) айде сега се едно совалка ще излита :lol: Huston we have a problem :lol:

П.П.: И все пак повече хора са загинали при раждане отколкото космонафти са загинали на мисия :wink:

П.П.2: Дано после не съжаляваш за това :?

П.П.3: Какви ги говоря :oops:

01-16-2006, 10:09
успокой се ма!

на 38 не е опасна бременноста , дори да е за първи път, А щом се касае за майка ти, зна4и не и е за първи път.

и изобщо тревожно е винаги първото раждане, ако се мре от раждане тогава става, после ве4е като по релси излизат.
Ти за майка си не се притеснявай, пък и за себе си недей,

ако раждането беше кой знае колко опасно досега да се е затрил 4овешкия род.

e4o
01-16-2006, 10:36
super 4estito :) , ne se pritesnqvai nqma ni6to stra6tno lekarite naistina 6te i kajat ako ima problem:)nz na kolko si ti, no maika mi i vui4o mi imat 15 godini razlika :) i baba mi ne e rodila vtoroto mnogo mlada :wink:

CrazY^^MousE^^F
01-16-2006, 12:59
Еййй, успокой се!Няма нищо страшно в това някоя жена да роди малко по-късно от приетото за нормално или от обикновеното, така че------->ЧЕСТИТОо0о0о0о0о0о0о0о0о0о :D :D :D :P :P :P :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink:

AnnG
01-20-2006, 06:04
Nqma ni6to stra6no naistinsa.I moita maika me e rodila nqkude kum 38 godini i eto tq e dobre,az sum jiva i zdrava,tui,4e vmesto da se pritesnqva6 se radvai na bude6toto brat4e ili sestri4e.

gabbybon
01-22-2006, 14:28
Еми първо Честито :) Значи не се притеснявай няма нищо опасно защото майка ти още е млада :D

vra4ka
01-22-2006, 21:02
В наши дни вече повечето жени раждат по-върастни и не мисля че има голям проблем.Освен че трябва да се внимава малко повече!
Иначе честито,дано да си имаш здраво и хубаво братче или сестриче :wink:

TheNewReligion
03-08-2008, 19:04
Chestito ! Daje i men me zaradva ! Da e jivo i zdravo bebenceto ! Nqma pochti nikakva opastnost taka , che budi spokoina i pazi maika si ! :-) :-) :-)

PepiDesigns
03-08-2008, 22:35
Не е УПАСНО .. и Опасно не е ...

Не гледаш ли новини .. ако е здрава майка ти , и на 67 може да роди ;)
38-40 години е идеално според мен .. може и по-рано (нее , 13 годишните циганки да се замислят отново , моля ви .. ) .. според мен няма страшно.

Късмет , после се похвали какво ще излезне ;) :oops:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-09-2008, 06:59
уоу!!!!! :) 2005 г... стара тема :)