PDA

View Full Version : Сам



sam_na_disko
12-17-2005, 01:31
Здравейте.Имам голям проблем и се интересувам от няколко неща свързани с него. От около 1 година излизам по дискотеки и ми харесва и може да се каже че съм редовен всеки петък. Хората с които излизах не бяха малко и се скарах с всички по едни или други причини и в никакъв случай немога да се сдобрявам с тях.Ще кажете: намери някой и отидете.Въпроса е че няма кой.Обмислял съм го хиляди пъти но просто няма.Въпросът ми е мога ли да отида сам на диско(за мен самия не е проблем) но ми е интересно как ще изглеждам отстрани.Колкото и пъти да съм ходил си има хора които си ходят сами.Момичета, питането ми е насочено изцяло към вас:Какво впечатление ще ви направи момче което е отишло само на дискотека.Интересувам се просто как ще изглеждам отстрани.Благодаря за отговорите

ton1
12-17-2005, 01:36
Първо не знам сам дали ще си изкараш добре .. Момче съм но ще ти кажа кво ще си помислят момичетата за теб!Определено няма да помислят че си гъзар или връзкар а повечето точно към такива се насочват .. може дори да те помислят за особняк сори че ти го казвам но съм реалист...

12-17-2005, 02:15
ti veche pisa takava tema...ako ne si bil ti, sorry....no e sashtata
kakto i da e....
kakvo tolkova ima da otidesh sam??? Kato si s priqteli, za tqh li si se lepnal prez tzqloto vreme??? Diskotekata e idealnoot mqsto da se zapoznaesh s novi hora. Daje sas sigurnost shte znaesh, che sa po-otvoreni i obichat da se zabavlqvat. Nali tova iskash??? Spokoino si otidi i se zabavlqvai. Az sam momiche i nqma da te pomislq za zadrastenqk, ako razbera, che si sam...Naprotiv, shte te pokanq v nashata kompaniq. :)

An4e
12-17-2005, 05:31
Първо не знам сам дали ще си изкараш добре .. Момче съм но ще ти кажа кво ще си помислят момичетата за теб!Определено няма да помислят че си гъзар или връзкар а повечето точно към такива се насочват .. може дори да те помислят за особняк сори че ти го казвам но съм реалист...

Ami az sum mnogo suglasna s negovoto mnenie. Samo deto ne me interesuva dali izglejda na gazar ili ne! No prosto shte mi se stori mnogo stranen ako nqkakuv nad 25 godishen se vurti na lqvo i dqsno v diskotekata, vse edno tursi kade da se nastani, I DA E sam! No inache ako si sedeshe krotko nqkade ne bi mi napravilo vpechatlenie i ako e simpatichno momcheto i ako e samo, moje bi bih go zagovorila :) Taka che sum suglasna i s dvete mneniq :) Ti vurvi, vij kak e da otidesh sam...ako si namerish novi priqteli ..SUPER! :) Uspeh :)
Btw... oshte kato kaza che si se skaral s vsichkite ti poznati...mi se stori stranen :? no neznam moje da e imalo nqkakva prichina...za vsichko si ima prichini :P abe Uspeh nai-veche ti jelaq!

PY_MACKA
12-17-2005, 07:57
pi4 glei sq:
1.ne mislq 4e nekoi 6te zabeleje 4e si sam-tam e bahti i bluskanicata

2.hva6ta6 se s nekva macka i si se natiskate(taka puk absulutno nikoi nema da razbere)
3.ne se zaqjdai s NIKOI!!!-mogat da ne napravqt na gu6i pastet
4.temata verno e tupa

12-17-2005, 09:43
Какво ти пука че отиваш сам. Щом не те притеснява.. Няма да те помислят за задръстен или особен. И аз като ходя има хора които ходят сами и момичетата ги заглеждат много повече а там хората не са отишли да гледат сам ли си или не си а да се забавляват така че не се притеснявай. Няма нищо лошо и страшно да отидеш сам. Даже може да намериш и нови приятели. Действай смело и успех

miloto_girl_4e
12-17-2005, 09:45
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22895&highlight=%F1%E0%EC+++%E4%E8%F1%EA%EE

има вече такава тема :!:

Master_88
12-17-2005, 09:50
Ще ти дам 1 пример дано те успокои. В нашия град има едно момче което е да кажеме на около 20 може и 1-2 години повече и очевидно доста си го бива. Откакто го помня винаги ходи сам на дискотека. И неможе да се отърве от момичета. Не седи много но ходи редовно. Почти всеки път го засичам. Никой не си мисли за него че е задръстен или нещо подобно. така че отивай и не се притеснявай

Master_88
12-17-2005, 09:51
А това че много си го бива е цитат от момичета които познавам.

e_l_i_z_a
12-17-2005, 12:43
Ами няма значение.Аз съм момиче например и си ходя самичка ама аэ се поэнавам със адски мноол хора в диското и прехвърчам насам-натам :roll:
Ама иначе нищо лошо :wink:

Tiffany
12-17-2005, 16:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22895&highlight=%F1%E0%EC+++%E4%E8%F1%EA%EE

Вече съществува такава тема,мола пишете в нея.