PDA

View Full Version : Kakvo da pravq



glypa4ka
12-17-2005, 04:53
Zdraveite moiat problem e malko po-razli4en moje da vi se stori,4e ne e koi znae kakvo,no az ne mislia taka.Vseki petak i sabota sam na disko ot nqkolko sedmici vseki petak se napivam:((((A za6to i az neznam,grada e malak i po4ti vsi4ki se poznavat ili pone tezi koito hodqt na disko(decko)V4era me izgoniha ot diskoto:((Po minalia petak be6e po4ti sa6toto,sega vsi4ki mi se podigravat,a ne iskam da e taka,pove4e nqma da pia no sled dajd ka4ulka.Kak da se darja i kak da postapia s tezi koito mi se podigravat.Az ne sam takava za kakvato me misliat,ne iskam da sam propadnala ne iskam da me misliat za takava:(Kak da postapia?

NASA
12-17-2005, 07:45
XEX.. "Expoitedteen".. според мен тя държи на тези хора, които и се подиграват и не иска да е така! Но пък както и да е.. начинът за мен е само един! Момичето трябва да им покаже, че не е такава единствено като се промени. Думите няма да оправят нещата... Знам от личен опит, че нещата може МНОГо време да продължат така, но като им каже, че я дразни това им отношение и че ще се промени ( и същевременно го прави ) , ще се оправи всичко! Съветвам също момичето да си намери приятел, който да е с нея (тялом и духом), така тя няма да има нужда от алкохол, а и няма да я подигрват дълго.
Успех!

Master_88
12-17-2005, 09:45
Дръж се сериозно и на ниво

`Death`Whore`
12-17-2005, 12:27
ако тези хора са й истински приятели няма да и се подиграват...
а на мен никога не ми е пукало за мнението на другите, пък си имам доста приятели и не ми се подиграват... :wink:

Точно! Нормално е да те погаврят, но чак да ти се подиграват...да не ти дреме!

Murderdoll
12-17-2005, 12:59
хххх подиграват ти се щот пиеш?
ми явно или си тъпа кофа и като се
напиеш праиш глупости или приятелите
ти са на по 12 години.
а най-вероятно и двете

SliPKnoTT
12-17-2005, 13:13
Zdraveite moiat problem e malko po-razli4en moje da vi se stori,4e ne e koi znae kakvo,no az ne mislia taka.Vseki petak i sabota sam na disko ot nqkolko sedmici vseki petak se napivam:((((A za6to i az neznam,grada e malak i po4ti vsi4ki se poznavat ili pone tezi koito hodqt na disko(decko)V4era me izgoniha ot diskoto:((Po minalia petak be6e po4ti sa6toto,sega vsi4ki mi se podigravat,a ne iskam da e taka,pove4e nqma da pia no sled dajd ka4ulka.Kak da se darja i kak da postapia s tezi koito mi se podigravat.Az ne sam takava za kakvato me misliat,ne iskam da sam propadnala ne iskam da me misliat za takava:(Kak da postapia?


Mi ni sa 6a6kai tolkkov amnogo idi na disko s kompaniq mopaniq druj se na nivo ne se napivai ne obru6tai vnimaniwe na tez det se podigravat :) i leka poleka 6te seoprai malko trudnos e orpaq tva koeto si suzdal ama ne imobru6tai vnimanie na podigrava4ite :P taka da se kaje nameri si aver4eta ednod rugo puk na tez det ti se pdoigravat mi gi prati na mene :) da se razberems tqh :P :twisted: 8) :twisted: :twisted: :lol: :o

rosskata
12-17-2005, 14:00
:( КОфти ситуация наистина... Ако обаче приятелите ти се подиграват, помисли си дали наистина държат на теб, опитай се да им обясниш, че ти е кофти :roll:
И гледай оптимистично на нещата :arrow: Аз съм вършила доста големи простотии в дискотеки пияна, после ме е било срам от хората с които съм била, но всичко ще се забрави рано или късно :wink:

glypa4ka
12-19-2005, 16:26
Mersi za savatite,po princip ne mi puka koi kakvo misli za men,no naistina ne mi e priatno kato mina i vsi4ki da kazvat a edto e onaia sas seirite.Lo6oto e 4e pravih stra6ni seiri,a ne prosto se napih :oops: I za tova mi e gadno,zashtoto mi kazvat 4e sam propadnala,a ima kade-kade po-propadnali ot men,no nikoi ni6ty ne im kazva ne gi bazikat.Nikoi ne haresva propadnali momi4eta,i mom4eto koeto si haresah ve4e me mislia za takava.Znam,4e "vsqko 4udo za 3 dni" no ne iskam da me misliat za kakvato ne sam.Pone tezi za koito mi puka po edin ili drug na4in.
Murderdoll purvoto e