PDA

View Full Version : Nasilie vky6ti...



Sadgirl:(
12-17-2005, 15:26
ne znam,moje bi ste 4eli adski mnogo takiva temi...no iskam da vi popitam...spored vas normalno li e nasilie ot strana na ba6ta mi v/u men sestra mi i maika mi?nie sme golemi momi4eta i e mnogo stranno.za pryv pyt spodelqm tova i go pravq vyv forum tyi kato se sramuvam i nz kakvo da pravq...na koi dr da kaja...

12-17-2005, 15:35
oto4ni malko kakuv vid nasilie dai ne6tu konkretno ...I o6te ne6to tozi sait e za da si pomaga me i da spodelq me ne vijdam ni6to sramno

SadGirl:(
12-17-2005, 15:37
fizi4esko nasilie.mn pyti sym se 4udila dali da ne se obadq na nqkvi soc slujbi ili ne6to takova no si mislq 4e tova ne bi pomognalo spored men.maika mi ne iska da se razvede s ba6ta mi za6toto znae 4e nqma kak da ni izdyrja pyk i q e strah...

Waterhand
12-17-2005, 16:01
fizi4esko nasilie.mn pyti sym se 4udila dali da ne se obadq na nqkvi soc slujbi ili ne6to takova no si mislq 4e tova ne bi pomognalo spored men.maika mi ne iska da se razvede s ba6ta mi za6toto znae 4e nqma kak da ni izdyrja pyk i q e strah...
на баща ти пука ли му за тебе... аз по принцип бягам от нас за няколко дни и после ме обгръщат с внимание...

rosskata
12-19-2005, 07:31
Пърово- това което става у вас не е правилно от никаква гледна точка. Ако майка ти е прекалено слаба да предприеме нещо, трябва ти да го направиш... Възхищавам ти се, че си решила да търсиш помощ и да промениш ситуацията. Тези телефони са на агенцията за закрила на детето.Ако решиш се обади и поговори с хората там те ще ти кажат най-добре какво да правиш.
Ето телефоните:

Горещи линии за помощ и подкрепа на деца и юноши
София град – община Триадица (02) 958-50-00

Денонощна гореща телефонна линия за жени, юноши и деца, преживели насилие
(02) 981-76-86

Български червен кръст телефони на доверието:
София (02) 963-24-44

Ето и телефоните за другите градове:
Благоевград 073/85-443
Бургас 056/84-52-97
Варна 052/30-64-64
Велико Търново 062/60-00-19
Видин 094/60-16-41
Враца 092/65-243
Габрово 066/25-595
Добрич 058/27-739
Кърджали 0361/62-608
Кюстендил 078/52-039
Ловеч 068/24-498
Монтана 096/45-179
Пазарджик 034/44-59-29
Перник 076/60-38-65
Плевен 064/80-01-12
Пловдив 032/64-39-64
Разград 084/26-948
Русе 082/82-02-52
Силистра 086/22-739
Сливен 044/25-318
Стара Загора 042/60-54-82
Смолян 0301/28-956
Търговище 0601/62-634
Хасково 038/66-47-42
Шумен 054/61-354
Ямбол 046/62-721

Пожелавам ти успех и искрено се надявам нещата да се оправят :wink:

hamilcar
12-19-2005, 07:58
Вече са в сила доста нови закони за насилието в къщи и ако има нещо такова звънни на полицията и готово.

amaliq
12-20-2005, 08:36
fizi4esko nasilie.mn pyti sym se 4udila dali da ne se obadq na nqkvi soc slujbi ili ne6to takova no si mislq 4e tova ne bi pomognalo spored men.maika mi ne iska da se razvede s ba6ta mi za6toto znae 4e nqma kak da ni izdyrja pyk i q e strah...
absolutno vqrno!i az imam mnogo seriozni problemi vav ka6ti ama mnogo i maika mi i tq iska da si tragva no ne moje poradi prostata pri4ina 4e e zavisima ot ba6ta mi i ne e za6toto e tapa.4ovek sas 3 vis6i i 6 ezika za men tva e nai umniqt 4ovek prosto ba6ta mi q spira da se razviva i q e spiral ot vsqkakvi raboti svarzani sas no6tni smeni i godinkite si letqt i tq ve4e ne moje da si nameri hubava rabota za6toto tarsqt mladi momi4eta i krai tq e zavisima i ni6to ne moje da napravi!tva da izbqga6 ot vka6ti e tolkova tapo az napravq li go se smenq klu4alkata i pove4e nqma da se varna!kazvano mi e mnogo pati i ne e 6ega rabota zavisi kak sa otno6eniqta sas rositelite no pri men 6te stane mnogo po lo6o.tapo e i nqkoi da kazva ne mu obra6tai vnimanie ne go slu6ai zapu6i si u6ite.povarvaite mi ne e mnogo lesno nqkoi po cql den da vi povtarq kolko ste tapi kak ni6to nqma da stane ot vas kak maika mi e kurva i az kato neq bokluk da te udrqt i nqma na4in tarpi6!prosto moga samo edno da kaja 4ovek koito nqma problem ot takova estestvo ne moje da razbere za kakvo govorq vav momenta!tva mi maika ti da se razvede!tva mi az 6e izbqgam!tolkova povarhnostno i ne6tata ne s eopravqt!i sas govorene sa6to!den dva trae dobroto otno6enie sled tva pak.a i kato se namesi i alkohol ve4e ka6ata e napalno sgotvena!promit mozak bolen mozak i alkohol a kajete mi kvo 6e napraite.ni6to!!!!!!!!tarpenie mu e maikata i tva e !daje spored ba6ta mi boqt mu e vazpitanieto taka se stava 4ovek sas tormoz se stavalo 4ovek!E STAVA SE NAITINA SE STAVA!no nqma da vi kazvam 4e vrab4e sas s4upen krak da vidq i po4vam da civrq!psihikata na decata se razbiva ot vsqkade!edinstvenoto ne6to koeto moje da izvadim kato izvod e nikoga ne se drajte taka sas decata si i ne povtarqite tehnite gre6ki!radvam se 4e iamm takav ba6ta za da znam kak NE trabva da se darja sas deteto mi!

XePouH
12-20-2005, 15:02
Ми и мен баща ми ме е бил,мен и брат ми,за майка ми незнам,но ако и напрай нещо ша го убия,мноо пъти ме е обиждал,а и цялото семейство,вече свикнах,най-мразя като ни излага навън,слава богу при него това е на фази,той е алкохолик понякога пие 2 седмици примерно,става ядосан,после не пие 2 седмици и тогава супер много го обичам,потърсете с майка си и сестра ти някакво решение,примерно да отидете при някой роднини,баба,дядо,леля,вуйч о или се обадете на телефоните дето го даде rosskata,там ще ви поногнат,но не бягай от вас,това може да е много голяма грешка за която ще съжелявате 3те
най-мразя тия хора дето не уважават семейството си,тормозят го иде ми да ги убия всичките :evil: :x

12-20-2005, 15:19
Може би това ще ви помогне:

www.esotherica.freecom-int.com(kaто отвори страницата,щракнете горе вляво)

някой си
12-26-2005, 23:48
Хора искам само да ви кажа че от такива болни мозъци трябва да се бяга на далеч. Просто бягайте докато е рано още, не чакайте боевете да станат нещо нормално в семейството. Случи ли се побой - напуснете този човек на всяка цена и не се връщайте. Не се помирявайте с него, дори да каже че е сбъркал и повече няма да се повтори, не му вярвайте. Щом е бил способен веднъж да пребие жена си значи е способен пак да го направи и ще го направи. Такива хора са отраснали с разбирането че "потупването" на жената от време на време когато "не слуша" или "много й знае устата" са нещо нормално. А това не е нормалноо!!! Ако останете с този човек ще съжалявате цял живот, гарантирам ви го. Този изрод ще се държи добре известно време след като сте се помирили и после всичко ще почне отначало. Живота ви ще стане кошмар а децата ви ще се травмират, те не заслужават да живеят такъв живот. Този човек ще отрови живота ви, този на децата ви и на вашите роднини. Просто бягайте докато е време. Не се надявайте такъв човек да се промени-това е невъзможно повярвайте ми!!! Знам всичко това от личен опит. Живея в такова семейство и е пълен ад, не се издържа. На моменти всичко утихва, но после пак се завихрят скандалите и побоищата и това няма край... Моля ви ако някой родител чете това да ме послуша.

rosskata
12-27-2005, 21:24
някой си , не мисли 4е само родителите могат да променят ситуацията- ТИ също можеш!! Сам каза 4е не трябва да се остава на такова място- знам, 4е ще ти е трудно, но трябва да избягаш от ситуацията! Никой не заслужава да бъде тормозен, има изход!
Моля ви не оставяйте нещата така... Обадете се на тези телефони, там могат да ви помогнат- всеки заслужава по-добър живот...

losemymind
12-31-2005, 17:45
Estestveno 4e ne e normalno!!!!

dаtawоrm
12-31-2005, 18:06
Пърово- това което става у вас не е правилно от никаква гледна точка. Ако майка ти е прекалено слаба да предприеме нещо, трябва ти да го направиш... Възхищавам ти се, че си решила да търсиш помощ и да промениш ситуацията. Тези телефони са на агенцията за закрила на детето.Ако решиш се обади и поговори с хората там те ще ти кажат най-добре какво да правиш.
Ето телефоните:

Горещи линии за помощ и подкрепа на деца и юноши
София град – община Триадица (02) 958-50-00

Денонощна гореща телефонна линия за жени, юноши и деца, преживели насилие
(02) 981-76-86

Български червен кръст телефони на доверието:
София (02) 963-24-44

Ето и телефоните за другите градове:
Благоевград 073/85-443
Бургас 056/84-52-97
Варна 052/30-64-64
Велико Търново 062/60-00-19
Видин 094/60-16-41
Враца 092/65-243
Габрово 066/25-595
Добрич 058/27-739
Кърджали 0361/62-608
Кюстендил 078/52-039
Ловеч 068/24-498
Монтана 096/45-179
Пазарджик 034/44-59-29
Перник 076/60-38-65
Плевен 064/80-01-12
Пловдив 032/64-39-64
Разград 084/26-948
Русе 082/82-02-52
Силистра 086/22-739
Сливен 044/25-318
Стара Загора 042/60-54-82
Смолян 0301/28-956
Търговище 0601/62-634
Хасково 038/66-47-42
Шумен 054/61-354
Ямбол 046/62-721

Пожелавам ти успех и искрено се надявам нещата да се оправят :wink:

Damm.Obadi se na telefonite po-gore! :wink:

ZeleniqT
01-01-2006, 22:25
ами и аз имах същия проблем.... нито полиция нито соц служби, нищо не помага....поне при мене.
ако не се оправиш сам няма кой да ти помогне....

01-01-2006, 23:18
fizi4esko nasilie.mn pyti sym se 4udila dali da ne se obadq na nqkvi soc slujbi ili ne6to takova no si mislq 4e tova ne bi pomognalo spored men.maika mi ne iska da se razvede s ba6ta mi za6toto znae 4e nqma kak da ni izdyrja pyk i q e strah...
на баща ти пука ли му за тебе... аз по принцип бягам от нас за няколко дни и после ме обгръщат с внимание...


E човек според мене това е супер неадекватно мнение!
Кво данеби като избяга нещо да се промени?
Айде мисли малко преди на напишеш нещо...особено,когато се отнася до нещо толкова сериозно. :!: :!: :!: Не е това темата,където да си говориме някви празни приказки,колкото да не тъпеем,а да кажем нещо,с което наистина може да сме полезни-поне аз така ги разбирам нещата :!:
Sadgirl:( -запиши се на курсове по самоотбрана!С този тип насилници само ако се изправиш с/у него ще може да постигнеш нещо..но само ,когато имаш необходимата физическа подговка!Щото точно с 5 движения е достатъчно да повалиш човек,който е 3 пъти по-тежък от тебе.Знам,че изисква мн. смелост,но щом си направила първата крачка,а именно да споделиш,макар и тук,значи имаш куража да продължиш :!:

Br0kEn^HeaRt
01-03-2006, 18:06
mrazq fizi4eskoto nasiliq...:(osobeno vka6ti ot malka sam svidetelka kak dqdo mi nalaga baba mi az az taq jenica mn si q obi4asm..i maika mi i az i vsi4ki okolo neq i razpravqme 4e trq go ostavi..da doide da jivee pri men vav varna ili pri maika mi v sofiq no da go ostavi..
Ave hora predstavete si taq jenica go tarpi toq izrod 50 godini ve4e i ne moga po nikakav na4in da q ubedq 4e horskoto mnenie ne trqbva da q interesuva 4e horata nqma da q spasqt sledva6tiq pat kogato re6i da q prebie..posledniq pat i s4upi rakata kakvo o6te trqbva da i s4upi 4e da i doide akala mn me e qd za6toto sam bezsilna tova ne6to e ve4e 50 god a i kak da sporq sas 70 i kosur godi6na jena:((mn mi e tajno

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 11:59
Ami neznam kakvo moje6 da pravi6 s ba6ta si dryj se kato za na4alo dobre s nego a ako stane mnogo nape4eno polojenieto prsoto zvynni na tezi tyelefoni i taka

03-29-2006, 16:07
fizi4esko nasilie.mn pyti sym se 4udila dali da ne se obadq na nqkvi soc slujbi ili ne6to takova no si mislq 4e tova ne bi pomognalo spored men.maika mi ne iska da se razvede s ba6ta mi za6toto znae 4e nqma kak da ni izdyrja pyk i q e strah...
absolutno vqrno!i az imam mnogo seriozni problemi vav ka6ti ama mnogo i maika mi i tq iska da si tragva no ne moje poradi prostata pri4ina 4e e zavisima ot ba6ta mi i ne e za6toto e tapa.4ovek sas 3 vis6i i 6 ezika za men tva e nai umniqt 4ovek prosto ba6ta mi q spira da se razviva i q e spiral ot vsqkakvi raboti svarzani sas no6tni smeni i godinkite si letqt i tq ve4e ne moje da si nameri hubava rabota za6toto tarsqt mladi momi4eta i krai tq e zavisima i ni6to ne moje da napravi!tva da izbqga6 ot vka6ti e tolkova tapo az napravq li go se smenq klu4alkata i pove4e nqma da se varna!kazvano mi e mnogo pati i ne e 6ega rabota zavisi kak sa otno6eniqta sas rositelite no pri men 6te stane mnogo po lo6o.tapo e i nqkoi da kazva ne mu obra6tai vnimanie ne go slu6ai zapu6i si u6ite.povarvaite mi ne e mnogo lesno nqkoi po cql den da vi povtarq kolko ste tapi kak ni6to nqma da stane ot vas kak maika mi e k***a i az kato neq bokluk da te udrqt i nqma na4in tarpi6!prosto moga samo edno da kaja 4ovek koito nqma problem ot takova estestvo ne moje da razbere za kakvo govorq vav momenta!tva mi maika ti da se razvede!tva mi az 6e izbqgam!tolkova povarhnostno i ne6tata ne s eopravqt!i sas govorene sa6to!den dva trae dobroto otno6enie sled tva pak.a i kato se namesi i alkohol ve4e ka6ata e napalno sgotvena!promit mozak bolen mozak i alkohol a kajete mi kvo 6e napraite.ni6to!!!!!!!!tarpenie mu e maikata i tva e !daje spored ba6ta mi boqt mu e vazpitanieto taka se stava 4ovek sas tormoz se stavalo 4ovek!E STAVA SE NAITINA SE STAVA!no nqma da vi kazvam 4e vrab4e sas s4upen krak da vidq i po4vam da civrq!psihikata na decata se razbiva ot vsqkade!edinstvenoto ne6to koeto moje da izvadim kato izvod e nikoga ne se drajte taka sas decata si i ne povtarqite tehnite gre6ki!radvam se 4e iamm takav ba6ta za da znam kak NE trabva da se darja sas deteto mi!
napulno sum suglasna s teb shtot i pri men neshtata ne sa mn mn razlichni i vseki koito ti kazva che go prai za dobro tva prosto ne go e prejivql i neznae kvo e ...bax tva dobro deba! :evil:

Nofacenoname
03-29-2006, 21:34
Знаете ли като се замисля бях на 5 години когато баща ми ме би с майка ми и лелел как мечтая сега да стане!Такъв бой ще му хвърля,че сам няма да се познае копеленцето мръсно!Спомням си и как не се прибираше по цяла нощ,пиеше и ходеше да играе комар с всичките ни пари!Нямахме пари за хляб с майка ми!Хубаво че се разведоха иначе до сега да съм го заколил 100 пъти!И всичко се нареди майка ми си хвана нов приятел който обожавам и страшно много държа на него!Който найстина я заслужава и има какво да и даде и какво да сподели с нея!Дано и при теб стане така! :---)

favor_91
04-08-2006, 21:17
Ми и мен баща ми ме е бил,мен и брат ми,за майка ми незнам,но ако и напрай нещо ша го убия,мноо пъти ме е обиждал,а и цялото семейство,вече свикнах,най-мразя като ни излага навън,слава богу при него това е на фази,той е алкохолик понякога пие 2 седмици примерно,става ядосан,после не пие 2 седмици и тогава супер много го обичам,потърсете с майка си и сестра ти някакво решение,примерно да отидете при някой роднини,баба,дядо,леля,вуйч о или се обадете на телефоните дето го даде rosskata,там ще ви поногнат,но не бягай от вас,това може да е много голяма грешка за която ще съжелявате 3те
най-мразя тия хора дето не уважават семейството си,тормозят го иде ми да ги убия всичките :evil: :x
suglasen sum....moje vqrno da se okaje gre6ka i to golqma

hamsterka
04-18-2006, 15:20
ami az si mislq 4e soc slujbite 6te znaqt kak da ti pomognat...ne bqgaite v nikakuv slu4ai,za6toto 6tom e tolkova jestok kum vas moje da vi nameri da stane o6te po-lo6o...edinstveno ako ne izlezete izvun granica i da ostanete da jiveete drugade...no mislq 4e nqma smisul..

сенсей
04-18-2006, 16:06
Кофти,но често срещан проблем...Боевете в моето семейство не отсъства също,баща ми е чупил носа на майка ми 2 пъти,първия път бях малък,преживях го много тежко,втория път бях голям вече,случи се преди около 2 години,просто станах,облякох се и заведох майка си до болницата,следващите дни ходих с нея по лекари.Преди това,майка ми сцепи главата на баща ми със солница,това беше преди много години,бил съм невръстно хлапе,това са по-сериозните побои,дано да няма още :? Веднъж баща ми такъв тупаник ми вкара че едва не ми извади окото,лекарите ми бяха разширили зеницата за да ме предпазят от травми и да не ослепея,казаха че удара се равнявал на падане от 4тия етаж.За щастие оправих се!Вчера наште пак се караха,оня ден също днес са се сдобрили и са по центара.Понякога си мисля че са нормални,като всяко семейство,но когато не се карат с мен се карат помежду си...Просто ми писва,вече не взимам страна,не казвам нищо,не ги разтървавам,просто казвам не ме занимавайте оправяйте се вие.Не съм страхливец,ако това ще кажете,не съм и герой.Нито пък ще се обадя в полицията или другаде,те не ти помагат,сам трябва да си помогнеш.Идвали са ченгетата унас,дръпнаха едно консо на баща ми,закараха мене и майка ми в болницата,че бащата беше ударил мама и някав нерв в окото и се беше надул и не виждаше за малко...Сцени има много,пиша ги детайлно ,защото съм във форум и вярвам че ще остана анонимен,а и досега не съм ги казвал на никой тези работи...Баща ми не е изруд,не че го оправдавам,но и той като мен е имал много кофти детство,може би повече и от моето,много повече.Не оправдавам и майка ми,немога да кажа че тя е точно жертва,защото тя налита на бой понякога,обижда,беснее,вяр о има си причини,опитва с говорене да се разберат нестава и така,и тогава се почват сцените.Просто да се бяха развели мамка му!Това е решението, и като човек минал през всичко това мисля че само развода е оправията,а тези организации са необходими само в крайни случаи.Мисълта ми е,мило момиче,не се обаждай никъде,само защото някой ти е дал някой си номер,или ти е казал че така трябва,прецени САМА кое ще е най-добре за теб и семейството ти!В това изпитание си сама,не слушай други за да не те подведат,те не са увас,нито аз съм увас,не виждат кво става,не са там!Когато полицията идва унас,един единствен път,само срам си спечелихме,кой знае какво се говори зад гърба ми,и нищо не се оправи,последваха нови сцени.Не ти казвам обаче и да не се обаждаш никъде,защото кой знае,утре може да има жертви...Но мисли сама кво правиш,неможеш да оправиш разбитото семейство,неможе и друг да го направи!САМА НАПРАВИ СВОЯ ИЗБОР И ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ УСПЕХ!!!НАДЯВАМ СЕ ВСИЧКО ДА СЕ ОПРАВИ И ДА СИ ЩАСТЛИВА,съжалявам само че си минала през това и едва ли някога ще забравиш тези неща :(

SEXtreme
04-18-2006, 16:50
Насилието е нещо, на което НИКОЙ няма право. Факта, че той те удря показва, че той е прекалено слаб и/или ограничен, за да действа по друг начин. Говоря за случаите, в които не е замесен алкохол. Щом майка ти няма смелост да го направи - действай ти. Наистина решението е да се обадиш на телефоните, които ти даде rosskata и да им обясниш за какво става въпрос - те са непознати за теб, тъй че ще ти е по-лесно да споделиш. Не се притеснявай, какво ще направи баща ти ако разбере за това, защото само ако до сега те е бил, той може да отиде в затвора. УСПЕХ!

toninata
07-02-2007, 16:51
pri men problema e 4e az moga da se spravia s vsi4ki tapoti koito stavat u nas...ama ne moga da predpazia maika mi i ostanalite v semeistvoto..NAI-VE4E MAIKA MI!
za vsi4ko tia go otnasia i ne moje da se spravi s problema..
no opredeleno triabva da se deistva i blagodaria za telefonite 6te mi triabvat..pone ne me e strax da deistvam

сенсей
07-02-2007, 17:08
Никой нищо не може да направи.
Нашите още са заедно,онзи ден майка ми крещеше на баща ми,защото все е недоволен от нас и ни мачка психически,вече физически не може поне мен да мачка.Тя го ритна леко в крака и тогава той я преметна и я удари по главата с шамари.Разтървах ги и излязох,тогава майка ми се измъкна и го нападна със сатър,само за да го уплаши,не го удари нищо,той успя да и вземе сатъра и го стискаше толкова здраво,че ако не му го бях избил от ръката с извесни усилия не знам какво щеше да стане.
Много пъти са били на косъм да се разведат и все не става,а сега двамата са на разходка по центара,на кафе.
Сбъркано семейство.

megi_sweet
07-05-2007, 21:40
офффффффффффффф да ви има тапото нещастие

betka_13
07-06-2007, 18:50
Estestveno 4e ne e normalno!!!!
taka e

rebel_kid
07-06-2007, 20:34
Хора искам само да ви кажа че от такива болни мозъци трябва да се бяга на далеч. Просто бягайте докато е рано още, не чакайте боевете да станат нещо нормално в семейството. Случи ли се побой - напуснете този човек на всяка цена и не се връщайте. Не се помирявайте с него, дори да каже че е сбъркал и повече няма да се повтори, не му вярвайте. Щом е бил способен веднъж да пребие жена си значи е способен пак да го направи и ще го направи. Такива хора са отраснали с разбирането че "потупването" на жената от време на време когато "не слуша" или "много й знае устата" са нещо нормално. А това не е нормалноо!!! Ако останете с този човек ще съжалявате цял живот, гарантирам ви го. Този изрод ще се държи добре известно време след като сте се помирили и после всичко ще почне отначало. Живота ви ще стане кошмар а децата ви ще се травмират, те не заслужават да живеят такъв живот. Този човек ще отрови живота ви, този на децата ви и на вашите роднини. Просто бягайте докато е време. Не се надявайте такъв човек да се промени-това е невъзможно повярвайте ми!!! Знам всичко това от личен опит. Живея в такова семейство и е пълен ад, не се издържа. На моменти всичко утихва, но после пак се завихрят скандалите и побоищата и това няма край... Моля ви ако някой родител чете това да ме послуша.
Напълно съм съгласна. Знам го от личен опит- веднъж стигне ли се до физическо насилие- то няма да спре, независимо от напразните обещания. Ако не вземеш нещата в ръце, никой няма да го стори вместо теб! Направи каквото можеш, за да излезнете колкото се може по- бързо от този омагьосан кръг. Майка ми чака 17 години поради същата финансова зависимост, но, повярвай ми, щастието не се купува с пари!
Ще се справите, важното е да сте сплотени и да не губите вяра!

KrS
07-06-2007, 22:29
Lele chetqiki tazi tema razbiram,che sym golqma kysmetliika i che sym nai-shtastliviq chovek na sveta.Nqmam takiva problemi v kyshti (slava bogo)!Jalkoto e che vie ne zaslujavate tova koeto vi se sluchva!Nqkak si trqbva da se preborite,potyrsete pomosht!Na dumi vsichko e tolkova lesno ,no trqbva da ste silni! Trqbva da se borite i nezabavno da syubshtite v policiqta!Znam che zvuchi strashno,no te mogat da vi pomognat!

rakiQ
07-07-2007, 10:29
бягайте докато е време!
ние имахме този проблем...... дажеее цял роман мога да напиша
....баща ми ни биеше за най -малкото нещо и удряше с предмети.мен лично ме е бил с желязна траба..... ужасно беше
ии накрая си събрахме партакешите и избягахме.........
ужасно е..не ми с еговори.. :(