PDA

View Full Version : Moderated: Как да се държа да им е интересно на хората с мен



Lo
12-17-2005, 17:37
KAK DA STANA PO INTERESNA PRIATELKA???
NIKOJ NE ME HARESVA I ME MISLJT ZA ZAGUBENJCHA!!!
Kak trjbva da se darza za da im e na horata interesno s men? :!: :!: :!:
:roll: :roll: :roll:
HELP!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

adi4ka
12-17-2005, 17:41
mislq,4e ne moje6 da ygodi6 na vsi4ki,vuv smisul,4e e nevuzmojno da si interesna na vsi4ki.Vseki 4ovek ima interesi,hobita,lubimi ne6ta...nameri hora,koito imat shodni s tvoite,dori da ne sa nai-populqrnite v u4ili6te i tn"gotini"da gi smqtat za"zagubenqci",za6toto spored men nai-vajnoto e da si samiq sebe si i da ima6 priqteli,koito te haresvat takava,kakvato si.Nqma smiul da se promenq6 zaradi nqkoi!
Yspeh!

poshla
01-11-2006, 22:09
Vseki chovek e razlichen i unikalen!Prosto ima nqkoi hora,koito im idva ot vytre i sa si rodeni gyzari...Spored men nai-dobre e da si estestvena,shtoto ako vzemesh da se pravish na takava kakvato ne si nai-mnogo da stanesh smeshna :roll:

teenkopele
01-12-2006, 12:46
mislq,4e ne moje6 da ygodi6 na vsi4ki,vuv smisul,4e e nevuzmojno da si interesna na vsi4ki.Vseki 4ovek ima interesi,hobita,lubimi ne6ta...nameri hora,koito imat shodni s tvoite,dori da ne sa nai-populqrnite v u4ili6te i tn"gotini"da gi smqtat za"zagubenqci",za6toto spored men nai-vajnoto e da si samiq sebe si i da ima6 priqteli,koito te haresvat takava,kakvato si.Nqma smiul da se promenq6 zaradi nqkoi!
Yspeh!

И аз така мисля. :wink:

baby_beautiful
01-12-2006, 15:06
еми,гледай как се държат интересните моми4ета и защо им се кефят останалите учи се от тях като толкова искаш да си интересна :wink:

PY_MACKA
01-12-2006, 16:45
O BOJE BOJE
mi ako iska6 da si interesna na mom4etata slaga6 edna poli4ka i tumno lilav grim(siv;kafqv;sin) i si gotova(6e ti se lepqt i 6e se fukat 4e si im frendka)
na momi4etata emi kefi se nemai zadrujki-pravi kvoto ti se pravi i tva e mn tupo da pita6 kak da se durji6-ne kopirai-nakarai ostanalite da te kopirat

white_chik
01-15-2006, 19:28
O BOJE BOJE
mi ako iska6 da si interesna na mom4etata slaga6 edna poli4ka i tumno lilav grim(siv;kafqv;sin) i si gotova(6e ti se lepqt i 6e se fukat 4e si im frendka)
na momi4etata emi kefi se nemai zadrujki-pravi kvoto ti se pravi i tva e mn tupo da pita6 kak da se durji6-ne kopirai-nakarai ostanalite da te kopirat
mnooooo vqrno

gabbybon
01-20-2006, 19:36
Прави се на откачалка :)

AnnG
01-20-2006, 20:52
E izvinqvaite ama e mnogo tupo da se pravi6 na golemiq "guzar" samo za da se haresa6 na tam nqkvi deto se imat za ne6to golqmo.4ovek trqbva da bude sebe si spored men. :wink:

stel4eto__
01-21-2006, 11:16
O BOJE BOJE
mi ako iska6 da si interesna na mom4etata slaga6 edna poli4ka i tumno lilav grim(siv;kafqv;sin) i si gotova(6e ti se lepqt i 6e se fukat 4e si im frendka)
na momi4etata emi kefi se nemai zadrujki-pravi kvoto ti se pravi i tva e mn tupo da pita6 kak da se durji6-ne kopirai-nakarai ostanalite da te kopirat
saglasna sam

CRaZy_IKT
01-22-2006, 09:55
Abe prosto bydi dushata na kompaniqta-nameri dopirni tochki s drugite,bydi obshtitelna-ne govori obache za razni typotii ot roda na mama i tate hodih me na pyrzalka osven ako ne stava vypros za tva ili za daden primer ili bez nqkoi da te pital...Abe ei takiva-to uchebnik za tva nqma-zavisi ot horata