PDA

View Full Version : imam nujda ot malko 4ist vuzduh



sunshine__f
12-17-2005, 21:29
Problema pri men e che na6ite mi niamat doverie, za koeto si ima prichina. Sega ne iskat da me puskat pochti nikade, pravat mi ogromni skandali kato zakasniavam vecher, dori i s 10 minuti. naskoro razbraha i che pu6a, mama mi vdigna skandal estestveno, ba6ta mi se zastupi za neia ( mejdu drugoto toi su6to se krie ot neia che pu6i) . Doskoro ba6ta mi be6e dosta otvoren kum men, a sega samo mi kre6ti, poburkvam se , iskam malko da podi6am na spokoistvie bez tezi dvamata da se mesiat navsiakade, poniakoga imam chuvstvoto che go praviat ot zloba.... , znam che ne e taka, znam che se opitvat da me predpaziat, no imam nujda ot svoboda i razbirane ot tiahna strana ...

aHyC
12-17-2005, 21:35
И ние кфо може да напраиме?Да не сам ти маика...

LyLa
12-17-2005, 21:58
Ами нямат ти доверие,за тях не е никак хубаво да разберат че дъщеря им пуши...аз незнам защо пушите изобщо супер тъпо!Опитай се да си изградиш доверието им

IdontGiveaFuck
12-18-2005, 10:20
Спечели доверието им и покажи,че си достатъчно отговорна...
А за кво пушиш ?Само се тровиш.... :?

hell__girl
12-18-2005, 11:43
Problema pri men e che na6ite mi niamat doverie, za koeto si ima prichina. Sega ne iskat da me puskat pochti nikade, pravat mi ogromni skandali kato zakasniavam vecher, dori i s 10 minuti. naskoro razbraha i che pu6a, mama mi vdigna skandal estestveno, ba6ta mi se zastupi za neia ( mejdu drugoto toi su6to se krie ot neia che pu6i) . Doskoro ba6ta mi be6e dosta otvoren kum men, a sega samo mi kre6ti, poburkvam se , iskam malko da podi6am na spokoistvie bez tezi dvamata da se mesiat navsiakade, poniakoga imam chuvstvoto che go praviat ot zloba.... , znam che ne e taka, znam che se opitvat da me predpaziat, no imam nujda ot svoboda i razbirane ot tiahna strana ...
oooo,mila 6tom 4ak ba6ta ti se krie ot maika ti,4e pu6i.....!Sry,ama s takava maika kvo o4akva6.......

rosskata
12-19-2005, 07:36
И ние кфо може да напраиме?Да не сам ти маика...

Ако нямаш съвет, трай си ако обичаш... :evil:

Мила, не съм сигурна точно какво да те посъветвам, не знам причината да ти нямат доверие (предполагам не е само пушенето). Засега можеш само да се държиш както те искат , и да си търпелива, за да можеш пак да си върнеш изгубеното доверие...
За пушенето- разбирам те напълно, и наште бяха мнооого против акто разбраха,че пуша, и вече 5 години по-късно не са се примирили напълно :roll: Не им обещавай, че ще ги откажеш , ако наистина не смяташ да го правиш... Абе не ги лъжи, и рано или късно ще го оценят...
Добре би било и да им обясниш,че имаш нужда от малко лично пространство... :roll:

hamilcar
12-19-2005, 07:57
При мен е същото,но хубавото е,че ми остават само 340 дена до 18тия ми рожден ден ще им тегля една и да ме няма.

sunshine_f
12-27-2005, 16:46
Pi4ove mersi mnogo.. 6te se opitam da igraia tiahnata igra.. dano pomogne, dano razberat che moga da se grija za sebe si ;)

stop_the_war
12-27-2005, 17:05
няма нужда да им се подмазваш и да им играеш по свирката. Изгради си собствено мнение и го следвай. Моя съвет е бойкот, тотално ги откъсни от всичко и ги изолирай, не прави всичко на пук. Когато закъснееш, закъсней защото ти така си решила. Родтелите са ще те ограничават, защото е за твое добро, не е. Те те ограничават само за да могат да приспят съвестта си, че са те държали из късо. Просто ги прескочи, няма какво да изгубиш, какво и да се опитат да ти направя е незаконно.

bLaCk^RoSe
12-29-2005, 19:17
ami i az na na6te im izgubih doverietyo ama .... sq se opitvam da se popravq kato gi slu6am i mn gledam da ne im otgovarqm

rowzz
01-06-2006, 02:37
Problema pri men e che na6ite mi niamat doverie, za koeto si ima prichina. Sega ne iskat da me puskat pochti nikade, pravat mi ogromni skandali kato zakasniavam vecher, dori i s 10 minuti. naskoro razbraha i che pu6a, mama mi vdigna skandal estestveno, ba6ta mi se zastupi za neia ( mejdu drugoto toi su6to se krie ot neia che pu6i) . Doskoro ba6ta mi be6e dosta otvoren kum men, a sega samo mi kre6ti, poburkvam se , iskam malko da podi6am na spokoistvie bez tezi dvamata da se mesiat navsiakade, poniakoga imam chuvstvoto che go praviat ot zloba.... , znam che ne e taka, znam che se opitvat da me predpaziat, no imam nujda ot svoboda i razbirane ot tiahna strana ...
не пуши бе аз ли ти ги втурвам в устата ???..

TheNewReligion
03-08-2008, 22:00
Emi kato si prostA i pushish e taka ! Sorka , ama nqma da im vurnesh doverieto ! :D

sladky_bebz
03-08-2008, 23:04
Problema pri men e che na6ite mi niamat doverie, za koeto si ima prichina. Sega ne iskat da me puskat pochti nikade, pravat mi ogromni skandali kato zakasniavam vecher, dori i s 10 minuti. naskoro razbraha i che pu6a, mama mi vdigna skandal estestveno, ba6ta mi se zastupi za neia ( mejdu drugoto toi su6to se krie ot neia che pu6i) . Doskoro ba6ta mi be6e dosta otvoren kum men, a sega samo mi kre6ti, poburkvam se , iskam malko da podi6am na spokoistvie bez tezi dvamata da se mesiat navsiakade, poniakoga imam chuvstvoto che go praviat ot zloba.... , znam che ne e taka, znam che se opitvat da me predpaziat, no imam nujda ot svoboda i razbirane ot tiahna strana ...
oooo,mila 6tom 4ak ba6ta ti se krie ot maika ti,4e pu6i.....!Sry,ama s takava maika kvo o4akva6.......
+1

PepiDesigns
03-08-2008, 23:17
"imam nujda ot malko 4ist vuzduh"

Отвори прозореца , че с тия цигари си направил/а всичко в дим ..

Еми .. говори с тях .. ако почнат да викат , кажи , че не искаш да ти се вика и така .. на мен един път ми се развикаха нашите , не знам какъв беше повода , ии аз просто се изправих и казах , че с Викане няма да стане нищо .. излезнах си от Стаята , и казах да ме викнат, като се успокоят малко ..

Те ще ти викат вашите .. 1-2-3 пъти .. накрая ще се усетят и ще спрат ..
И ще поговорите , и всичко ще се оправи ..
Късмет :oops:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-09-2008, 08:01
стара тема :)