PDA

View Full Version : Мoderated:Търся смс за извинение на гаджето ми



sladka_slivka
12-17-2005, 23:38
Molq vi se kajete mi nqkoi sdyhva6t sms za izvinenie(v smisal skarah se s gadjeto mi((ne sme skasali))i sa ne me svarta iskam da my pi6a za da my se izvinq,no iskam nqkav sdyhva6t sms,6ot ne samo az bqh vinovna za tva 4e skarahme) :roll: Ako nqkoi moje da mi pomogne neka da pi6e!Merrsi predvaritelno :wink: :( :( :(

Moderated by Tiffay
по т.1 и 7 от правилника.

XePouH
12-18-2005, 09:48
Ми според мен ще бъде по хубаво ако отидеш и му се извиниш,а не чрез sms тей,ще види,че го обичаш и държиш на него аре късмет :wink:

12-18-2005, 09:49
ami nz za kakvo ste se skarali, no moje6 da mu pi6e6
izvinqvai mili4ko za tova,koeto se slu4i,ti si vsi4ko za men i ne iskam pove4e nikoga da ne se slu4va.sujalqvam.obi4am te pove4e ot vsi4ko
ako ne e prekaleno :)

XePouH
12-18-2005, 09:52
туй е супер,според мен ша е по-яко ако го кажеш докато си пред него и да го целунеш :)

sladka_slivka
12-18-2005, 10:20
merssi mnogo :wink:

MaD_CaT*
12-18-2005, 10:43
Ами..идеята за смс не е зле.. :roll:
например,ако съчетаеш смс и с покана за среща..
например можеш да му пишеш :
Мило,искам да знаеш,че всички грешим,
и че няма смисъл да губим това време в сръдни..
вместо да излезем и да се радваме на любовта ни/снега/времето/Дядо КОледа...или там квото си избереш :lol:
И...ако ти е простил би следвало да ти се обади или пише и да се срещнете :P
Айде успех :wink:

sladka_slivka
12-18-2005, 12:51
emi az mislq da my napi6a ne6to ot sorta:
(teq 2sms-a sa mn sdyhva6ti)
OBI4AI ME,ZA6TOTO OT YTRE BAVNO YMIRAM!!!oBADI SE,NEZNAE6 LI 4E MOETO SARCE PLA4E?
POGLEDNI VV O4ITE MI,TAM 6TE NAMERI6 SKRAB I SAMOTA!
PROSTO POGLEDNI VATRE V MOQTA DY6A,,4YVSTVAM PRAZNOTA...

i sa drygiq:
ZA6TO KOGATO O4ITE SI ZATVORQ TVOQT LIK PRED MEN STOI?
ZA6TO KOGATO GI OTVORQ RYHVAT VSI4KITE ME4TI?
TOLKOZ BLIZO BE DO MEN,A SEGA SI TOLKOVA DALE4E!
4AKAM DA MI ZVANNE6 VSEKI DEN,VSQKA VE4ER,NIMA SI ME ZABRAVIL VE4E?
TRAGNAHME SI TOLKOZ BARZO,SEGA AZ PREZ SALZI KAM TEBE TI4AM,PRIZNAH LUBOVTA SI TVARDE KASNO,NO VE4E ZNAM 4E TE OBI4AM...

priti_kiti
12-18-2005, 13:02
ne e zle :roll:

e_l_i_z_a
12-18-2005, 18:58
хм тфа е много...хм...пренатруфено!И поетично!И все пак ти си иэбираш!

12-18-2005, 19:05
"Izvinqvai, no ne mojah da izmislq po-podhodqsht sms"
:lol:

SliPKnoTT
12-18-2005, 20:16
Molq vi se kajete mi nqkoi sdyhva6t sms za izvinenie(v smisal skarah se s gadjeto mi((ne sme skasali))i sa ne me svarta iskam da my pi6a za da my se izvinq,no iskam nqkav sdyhva6t sms,6ot ne samo az bqh vinovna za tva 4e skarahme) :roll: Ako nqkoi moje da mi pomogne neka da pi6e!Merrsi predvaritelno :wink: :( :( :(

Moderated by Tiffay
по т.1 и 7 от правилника.

Виж са ко щи кажа аз на тебе :

Първо земи влез в подробности за ко сте се скарали аз от къде мога да знам нещо сдухващо без да знам за ко сте се скарали ако имаме повече материали ще е много по лесно поне за мен, а пък най-добре за да му стане по кофти не му се обаждаи извесно време да се искора и да почне да си мисли че няма да му се обадиш и той да ти звънне :roll: и ти ще почнеш да се праиш на невинно момиченце и така ще стане сдухващо шото на него ше му е ясно че и ти си виновна ! А иначе за здухващ смс може нещо от сорта : Изобщо не ми харесва накъде са тръгнали нещата не се разбираме нещо хубаво и не ми се нрави много много ! Да са шашне малко ако му пука де !

0630123
01-31-2010, 09:59
zdraveite :grin: moqt problem e takuv predi edna sedica trugnah s edno momi4e i dvamata bqhme mn shtastlivi zasmqni v petuk bqhem na disko i dvamata tq si be6e samo pri men si4ko varve6e idealno :P no na dr den sus stavaneto si vidqh 4e mie pisala v skype i mi be6e napisal 4e ne iska da me vijad ve4e 4e s neq ve4e moje da sme samo na zdrasti zdravei ni6to pove4e :( :( :( pomognete mi kajete mi kak da si q vurna pitah q s kakvo sum go zaslujil tq ne mi kaza ni6to molqvi pomognete mi

antiWHAT
01-31-2010, 11:04
много радвате :lol: :lol: