PDA

View Full Version : USB data kabel?



_sladka_
12-18-2005, 09:21
Molq vi kajete mi kak da si svalqm melodii s usb data kabel!Zna4i svarzvam tel.s kompa,instaliram diska i ni6to(v smisal nz kak da si pusna da se svalqt melodiite kam tel.)Na displeq na tel.ni6to ne mi izliza :roll: pls kajete kak stava taq rabota :(

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

Pe666o
12-18-2005, 11:22
еми не знам с какав телефон си...ама принципно в тоя диск който си инсталирала трябва да има няк'ва програма за телефона ти...разгледай я:))..на дисплейя телефона ти нищо няма да ти излезе щом си с USB кабел :wink: ...а и вземи прочети инструкциите на телефина си..има полезни неща..:)

tech_noir
12-18-2005, 13:20
Би трябвало да си инсталирал/а и специална програмка. Провери ан диска. Трябва да има драйввери + специална програмка за метйкане на неща от и към телефона. Другото си е до модела. Провери в сайта на прозиводителя.

bulgarche
12-22-2005, 21:16
Инсталираш..нали имаш софтуер..слагаш там и..гледаш като всържеш телефона и компа стаа ли нещо. Ако не отваря програмата. Виж където е инсталирана дали има упътване, ако не там на пакета за инсталиране. Прочети в книжката на телефона дали не пише нещо