PDA

View Full Version : "краде" ми близките хора



StupidCrocodile
12-18-2005, 14:07
И мойта историйка е малко тъпа, но от седмица вече не издържам...
С една моя съученичка цяло лято излизаме...седим на един чин и всичко е ОК(подсказваме си, смеем се, излизаме...)Но напоследък супер много съм се сдухала...тя е на външен вид супер якичка и момчетата винаги я забелязват, което малко или много дразни. Попринцип съм от тези хора, които познавам адски много хора съм в сравнително добри приятелски отнощения с всички, но в момента . в който се запознаят с тази моята приятелка и те изведнъж всички я заобичват(а даже не я познават). Знаят,че си има сериозен приятел, с който ходи 2-3 год. и все пак продължават всички да я свалят.Примирила съм се с това,че когато съм с нея аз оставам на заден план.
Но на мен ми писна буквално да ми отнема всичките ми приятели пред очите! Даже си имам мн добри и стари приятели, с които често си контактувам в IRC, но споенали и за тях...моментално се спряителява с тях и те вече вместо да ме питат 1-во как съм, питат къде е тя?! Мразя така като стане... Даже пак в IRC покрай един мн добър пр, който сега не е в града ни, се запознах с едно момче от моето даскало, който е година по-голям. И в у-ще се запознахме...а момчето е супер точно. Имаме еднакви интереси, познати и т.н. Въобще супер приятел. Намерих му и теми за класната му, той ми помага като имам проблеми по др.предмети (има си гадже, но аз се радвам на такива приятелства). Та на тази моята приятелка и бях споменала за това момче, а тя пък познава братовчед му пак покрай мен...(и него ми "отне").Та има няма няколко дена откакто се запознах на живо с това момче и тя веднага започнала да си чати с него и да ми се прави колко неща знаела за него........
А и на всичкото отгоре двете си имаме общ мн добър приятел, на който постоянно споделяме. Ама те двамата са си малко по-близки, но пък често се карат за нищо...и все аз ги сдобрявам...а ми писна....искам съвет! как да ги накарам да спрат да се карат за най-малкото и как да и обясня,че ми писна да ми "краде" приятелите ми и че няма право така да се меси...( а като и кажа нещо на въпреки тя се разревава и все това другото момче /нащия общ пр/ ме кара да и простя)

priti_kiti
12-18-2005, 14:52
oh :( emi mila ne znam koe e nai pravilnoto re6enie v slu4aq no 6te ti kaja kakvo misq az... naistina si prava 4e malko ili mnogo drazni tq vinagi da e №1 i s neq vinagi da si na vtori plan.mi togava ne badi s neq! nameri si nova kompaniq,priqtelka i ostavi sega6nata si ... a tva 4e mnogo lesno si namira priqteli,ti ni6to ne moje6 da napravi6 po vuprosa :? xaresvat q - tova e. no ti imai samo4uvstvie i ne se kompleksirai zaradi neq,za6toto tva e mn po lo6o! da ne ti puka ;)

SweetBunny
12-18-2005, 15:04
Ami, qvno tvoqta priqtelka e mnogo kontaktna s vsi4ki :!:
Tova e cqlata istina, ima hubavo izlu4vane, s koeto privli4a horata...
Ima dobro samo4uvstvie, a to kara horata da q haresvat o6te pove4e, za6toto (govorq primerno), kogato ti se haresva6, i drugite te haresvat :)

Zamisli se, da ne bi da ima6 po-malko samo4uvstvie...
a tova na priqtelkata ti da e dosta po-golqmo i zaradi tova horata taka (NESUZNATELNO, 6tot nemoje da e naro4no - vij kfa si dobri4ka) da ne prenebregvat :?

StupidCrocodile
12-18-2005, 15:50
Мен ме е яд,че тя не заслужава с всички да е приятелка (в смисл на моменти преебава всички заради приятеля си или пък тя само говори,че е приятелка с тези хора, но на моменти само се възползва от това...)
Не е лесно да загърбиш едни приятели и просто така да ги захвърлиш като носна кърпичка и да отвориш нов пакет - с нови приятели. Хора, които познавам от толкова години и...да ги заеба заради недоразумения с едно момиче?!
А и ме посъветвайте да говоря ли с нея?! Това момче, с което се запознах как да и обясня, че не искам да се меси и тя, че прекалено много го ценя и че не искам тя да ме "измести"?!

P.S.А и друго...веднъж мн се бях скарала с този наш общ мн добър пр...и на мен и на него ни беше адски гадно даже, когато той и е споделил,че иска да се сдобрим, тя не направи абсолютно нищо по въпроса. Сега всичко е ОК, но когато те се скараъ аз нещо дребно все мен молят да ги сдобря...кажете ми това човешко ли е?! когато тя има нужда от помощ - аз съм на среща, а кога аз имах - нищо не получих...

marzq_tupite_ku4ki
12-18-2005, 17:44
miiiiiiiiiii qvno si dosta zlobna i zavistiliva...skupa primiri se....balkasnata ti zloba nqma krai

12-18-2005, 17:46
Не съм абсолютно наясно с отношенията ви,още повече че чух само едната страна по въпроса,обаче не разбирам каква е тази женска завист и злоба и от двете страни?? Ти на нейно място надали би се държала по различен начин.Не можеш да й се сърдиш заради нещо което Бог и е дал..Пък и истинските ти приятели ти ценят и харесват заради това което си и мис свят не може да те замести в отношенията си с някой,така че вместо да обвиняваш приятелката и да натрупваш злоба се опитай и ти да привличаш вниманието по някакъв начен а не само да завиждаш..и около мен има по-харизматични и готини хора от мен,но аз са сприятелявам и забавлявам и си имам свои отношения с общитите ни приятели..А ако тя е такава каквато казваш рано или късно ще се отдръпнат,но всеки има право да харесва някой и ако те я харесват и тя тях няма за какво да се сърдиш а никой.ако си в нейната сянка е така,защото ти искаш и не го променяш!

StupidCrocodile
12-18-2005, 18:07
Женска завист или каквото си искате го наричайте. Но исках от вас само съвет, защото аз нея си я уважавам (както вече казах имаме мн хубави моменти заедно), но тя е малко по-странен характер (и е свикнала да е център на вниманието), а за мен това не е най-важното. Защото аз никога не и се меся, а що се отнася до мен, когато аз си имам някой друг или нещо, тя трябва да се намеси и дори да ми го отнеме :( Как да и обясня,че няма това право,че не всичко е нейно :? А когато някой и каже истината, че не винаги е права, тя излива 2-3литра сълзи...но не си взима поука

P.S. Не злобея,но ми изглежда мн нечестно аз да правя всичко за нея и да не и се меся в личното и пространство,а отсреща не получавам нищо...

12-18-2005, 19:13
Не злобея,но ми изглежда мн нечестно аз да правя всичко за нея и да не и се меся в личното и пространство,а отсреща не получавам нищо...
ами и ти прави като нея за известно време и то да си личи, тя много ще ти се ядоса (може би :? нзм) след това и обясни, като на човек, че и ти така се чувстваш , че според теб и тя прави това на теб и ти се чувстваш самотна заради нея ,или както се чувстваш сега заради нея и че това е било просто пример, че е гадно така да се държат с теб или с нея, та да намери начин да се поправи поне малко или поне като трупа слава да те хвали и теб :lol: :lol: (все пак трябва да имаш и изгода :wink: , а и нали така като харесват нея ще захаресват и теб - щом тя е открила нещо повече в теб защо не и те да не го намерят :wink: ?? ) , НО ако не се поправи поне малко или поне не ти се извини от сърце то ти "дръпни чертата " - за какво ти е такава приятелка
П.п. по добре мачкай всички - от колкото те да мачкат теб :wink:
а и за последното казано : П.П.п. това ще се разчуе (ако е толкова слявна и обичана ) та тези които научат истината и ти останат приятели (ако тя "скъса"
всички връзки с теб ) са ти истински приятели , но ако не останат такива - за е** ги тук има с лопата да ги ринеш
П.П.П.п ако ти трябва истински приятел : :arrow: :arrow: julitto@abv.bg (за връска с мен ) - така де
1 приятел повече - е по добре от 1 приятел по малко , но само ако и истински :lol: :wink:

*DeaTHri-BacK*
12-26-2005, 09:11
амиииии при мене е подобно....само дето мене пък гаджето ми ми краде приятелите....което също не е толкова хубаво
Виж сега,незнам отколко време ти е толкова добра приятелка,отколко време се разбирате,дали ти е покавала по някакъв начин,че държи на тебе.Но ако не го е направила-остави я.Покажи и,че няма да търпиш повече тя да ти краде за дни хората,с които си градила отношенията си с месеци...Защото е много трудно да намериш истински приятел,и ако аз бях на твое място,и някаква дойдеше и ми го отмъкнеше под носа...Бих я заебала:)
Успех:)

12-26-2005, 14:52
razbiram mte i az imam edna takava priqtelka samo 4e moeto e po razli4no :cry: priqtelki sme ot predy4ili6nata spodelqme si vsi4ki taini......
no edin pat tq kazala na na6iq klas vsi4ki moi taini i vsi4ko koeti sam i kazvala sled tova az trqbva6e da se premestq za6toto cqloto daskalo me skasa o podigravki az nqmam ve4e ni6to ob6o sas taq priqtelka-predatelka :twisted:

dataworm
12-26-2005, 15:17
miiiiiiiiiii qvno si dosta zlobna i zavistiliva...skupa primiri se....balkasnata ti zloba nqma krai
:shock: :idea: Tva puk po temata li e izob6to?

^FaiNt^F
12-26-2005, 17:50
macka vij sega ne biva tova da te podtiska, smisyl ti non-stop kato si povtarq6 4e vsi4ki haresvat vse neq, 4e tq e po-hubavata i t.n. si ma4ka6a sama samo4uvstvieto-izlez navyn, zabavlqvai se s drugi hora sred koito se 4uvstva6 dobre, kupi si ne6to koeto otodavna iska6, napravi ne6to za sebe si-idi na nqkoq hubavo film4e da gleda6, nova pri4eska...znam li :roll: zapo4vai sama da si pravi6 komplimenti...ne se svivai kogato si do 'idealnata' si priqtelka :D ti skypa moje6 da si sy6to tolkova haresvana kolkoto i tq e stiga sama da povqrva6 4e go moje6 i da byde6 estestvena...kakto se kazva6e v edna reklama-ne se stqgai :lol:

hamilcar
12-26-2005, 18:09
Ако толкова много те дразни тегли и една и готово.

Roxy
12-27-2005, 01:05
абе кво е тва "моите приятели не са твои приятели".ми вие като сте приятелки естествено че трябва да имате общи познати.тва че тя е по-чаровна е друг въпрос.и аз имам една приятелка дето е много красива и всички много и се кефят ама тва не ми е проблем,щото много държа на нея.Като искаш винаги да си номер 1 си намери няква грозна,тъпа и невзрачна приятелка...

01-01-2006, 18:38
dai q nasam da q poeba malko she i slavq samochuvstvieto aahjahxaxghaxax :twisted:

verdjitO
11-02-2008, 09:31
Не прочетох всичко, ама ако за това което си мисля-и аз имам една такава ''фр'' която ми открадна някой от най-добрите ми приятелки и приятели :x И ме скара с най-добрия ми приетел :-x

PaSs1on
11-02-2008, 10:11
miiiiiiiiiii qvno si dosta zlobna i zavistiliva...skupa primiri se....balkasnata ti zloba nqma krai


Не съм абсолютно наясно с отношенията ви,още повече че чух само едната страна по въпроса,обаче не разбирам каква е тази женска завист и злоба и от двете страни?? Ти на нейно място надали би се държала по различен начин.Не можеш да й се сърдиш заради нещо което Бог и е дал..Пък и истинските ти приятели ти ценят и харесват заради това което си и мис свят не може да те замести в отношенията си с някой,така че вместо да обвиняваш приятелката и да натрупваш злоба се опитай и ти да привличаш вниманието по някакъв начен а не само да завиждаш..и около мен има по-харизматични и готини хора от мен,но аз са сприятелявам и забавлявам и си имам свои отношения с общитите ни приятели..А ако тя е такава каквато казваш рано или късно ще се отдръпнат,но всеки има право да харесва някой и ако те я харесват и тя тях няма за какво да се сърдиш а никой.ако си в нейната сянка е така,защото ти искаш и не го променяш!

чувате ли се бе кфа женска злоба момичето го обясни супер точно и нежно веднъж не я нахрани оная ,а вия се нахвърляте на нея ебати хората сте чесно...Била съм в подобна ситуация и просто моя съвет към тебе е да намериш различен начин от нея да си близка с тях колкото и тъпо да звучи повярвай ми им ефект и сега съм по същия начин и просто сички държат на мене точно по тая причина :) тфа е 1 вариант за мене а пък втория е както казаха преди мене намери си нови приятели и и кажи че ти е писнало от нея и че не искаш а си с нея ако ше продължава да праи така... късмет занапред каквото и да стане :):):)

stealthyGirl
11-02-2008, 19:17
Аз се чудя толкова ли я обичаш иначе (въпреки, че едва ли щом говориш това за нея /не те съдя де/), че заради нея си готова да се разделиш с всички други и да си останеш приятелка само с нея и примерно т'ва момче, което ви е общ приятел... Естествено това няма да си го направила ти, ами доколкото схванах тя ще ти ги отнеме постепенно. Ми зарежи я - може да стане постепенно примерно като почваш отначало да се отдръпваш от нея и да сядаш с други хора в час, в който отивате в друга стая.

А и да не е виновна явно не ти е толкова приятно с нея... и постоянно ревнуваш (не е грехота да ревнуваш, съвсем човешко е всъщност) от това как другите биват привличени от нея, по-късно ще почнеш да си казваш, че е по-умна от теб и т.н. А няма значение каква е, важното е да се чувстваш добре от това, което си и от това, което имаш. Някои имат нужда от приятели, които да не ги засенчват и си намират такива за най-добри... Направи и ти така и дано да си доволна, 'щото, ако не си значи, че не заслушаваш приятели. 8-)

Абе по-общо искам да кажа, че щом не ти харесва с нея, значи не трябва да я смяташ за най-добра приятелка и да прекарваш повечето от времето си с нея. Поддържай отношения с нея, каквито поддържаш и със средностатистическия си познат. :)

lifestyler
11-02-2008, 22:14
Добре, ти какво намираш в нея като човек, освен това, че сте имали хубави мигове заедно? Тя доколкото разбирам е коренно различен от теб човек и ми се струва мн нечестно, това, че й позволяваш да те прецаква така. Замисли се, заслужаваш повече. Моят съвет е малко по малко да се отдръпваш от нея и ще видиш как "откраднатите" приятели много бързо ще разберат кой е по-стойностния човек от 2те ви и ще те последват. Просто някакси е кофти ти да правиш толкова жестове, които не само не се оценяват, но и ти се отговаря с обратното (имам предвид случая, в който не е помогнала да се сдобриш с приятеля си)

heavenGRd
11-08-2008, 03:14
И мойта историйка е малко тъпа, но от седмица вече не издържам...
С една моя съученичка цяло лято излизаме...седим на един чин и всичко е ОК(подсказваме си, смеем се, излизаме...)Но напоследък супер много съм се сдухала...тя е на външен вид супер якичка и момчетата винаги я забелязват, което малко или много дразни. Попринцип съм от тези хора, които познавам адски много хора съм в сравнително добри приятелски отнощения с всички, но в момента . в който се запознаят с тази моята приятелка и те изведнъж всички я заобичват(а даже не я познават). Знаят,че си има сериозен приятел, с който ходи 2-3 год. и все пак продължават всички да я свалят.Примирила съм се с това,че когато съм с нея аз оставам на заден план.
Но на мен ми писна буквално да ми отнема всичките ми приятели пред очите! Даже си имам мн добри и стари приятели, с които често си контактувам в IRC, но споенали и за тях...моментално се спряителява с тях и те вече вместо да ме питат 1-во как съм, питат къде е тя?! Мразя така като стане... Даже пак в IRC покрай един мн добър пр, който сега не е в града ни, се запознах с едно момче от моето даскало, който е година по-голям. И в у-ще се запознахме...а момчето е супер точно. Имаме еднакви интереси, познати и т.н. Въобще супер приятел. Намерих му и теми за класната му, той ми помага като имам проблеми по др.предмети (има си гадже, но аз се радвам на такива приятелства). Та на тази моята приятелка и бях споменала за това момче, а тя пък познава братовчед му пак покрай мен...(и него ми "отне").Та има няма няколко дена откакто се запознах на живо с това момче и тя веднага започнала да си чати с него и да ми се прави колко неща знаела за него........
А и на всичкото отгоре двете си имаме общ мн добър приятел, на който постоянно споделяме. Ама те двамата са си малко по-близки, но пък често се карат за нищо...и все аз ги сдобрявам...а ми писна....искам съвет! как да ги накарам да спрат да се карат за най-малкото и как да и обясня,че ми писна да ми "краде" приятелите ми и че няма право така да се меси...( а като и кажа нещо на въпреки тя се разревава и все това другото момче /нащия общ пр/ ме кара да и простя)

Мда тва е много гадно (: Както в 1 разказ се казваше ( маи беше Дървишово семе ) Тъпча на едно кръстопътче и незнам накъде да тръгна (маи беше така :-o ) Незнам какъв съвет да ти дам , защото както казваш тя е хубава и се откроява . Тя не ти краде приятелите , те си "отиват" от теб заради 1 хубост , това си е тяхно решение тя не е виновна.Тя е като мед при които мечките сами идват (стана малко тъпо).Немога с друго да ти помогна наистина гадна ситуация.Успех 8-)

lovesomeone
01-13-2009, 14:11
vij nz dali 6e ti haresa no mislq 4e tq ne ti istinska fr pogovori s neq opitai da i obqsni6 4e ne ti e priqtno moje i da te razbere a ako se razpla4e zna4i e cirk tova e

BlackaTBW
01-13-2009, 14:48
Хора... темата е от 2005... мисля, че няма нужда да съветвате авторката.