PDA

View Full Version : za me4tite...



TSecret
12-18-2005, 18:38
nenzma dali ima takava tema no mi stana interesno kakvi me4ti imat horata... ta q kajete:
1.Imate li me4ti i kakvi sa te?
2.Imate li sbadnati me4ti?
4akam va6ite otgovori :wink:

SliPKnoTT
12-18-2005, 19:08
nenzma dali ima takava tema no mi stana interesno kakvi me4ti imat horata... ta q kajete:
1.Imate li me4ti i kakvi sa te?
2.Imate li sbadnati me4ti?
4akam va6ite otgovori :wink:


Хахаха дае имам си една мечта не няколко са първата и наи важната за мен е искам да стана най-добрият доктор за българия и изобщо за европа !

Другата е са след като завърща университета да ида да специализирам в америка медицина !

И последната но не и по важност да напрая домове за сираци и да се грижа за хората в беда , а и да се оженя за момичето от подписа ми първото с второто се разделихме :roll: :twisted:

miloto_girl_4e
12-18-2005, 19:10
:arrow: винаги съм имала мечти и винаги ще продължавам да имам :D
:arrow: някой са се сбъдвали в интерес на истината :wink:

korn___
12-18-2005, 19:14
edna ot nai golqmite mi me4ti e da pritejavam edin den cold revolver i ruskiq pistolet гюрза (nema takuv drug pistolet dup4i dori bronirana jiletka) :twisted: iskam su6to taka edno foto na Canon ama e leko ... 2000 $ :| no nai si me4taq nai nakraq da se nameri nqkoq da me haresa i da me obikne predi da e stanalo tvurde kusno :roll:

ina4e sbudnata me4ta ....

golqma nqmam vsu6nost se malki imam no te sa mnogo i sa malki naistina :(

PiNkI-YiNkI-f
12-18-2005, 19:29
razbira se ,che mechtaq , vseki chovek mechtae :P
I da sbadnala mi se e edna OGROMNA mechta, za koqto bqh 100 % sigurna,che nikoga nqma da se sbadne, no stana nqkakvo chudo i sega sam mn shtastliva! :wink:

ton1
12-18-2005, 19:31
Ми то няма човек без мечти няма и човек без сбъднати мечти колкото и малки да са :)
Аз си имам няколко мечти и те са да тръгна след пътя на наще и да успея да се издигна някаде но квото съм келеме ...
Много пъти съм си мечтал за момиче и много пъти са се сбъдвали тези мечти но имам и несбъднати все още ... за които още копнея :)

W3aKn3ss
12-19-2005, 00:06
Искам да отида в ЕГИПЕТ... .. ;-).. може би и да си върна момичето което обичам.. дам..

HereTodayGoneToHell
12-19-2005, 11:58
nenzma dali ima takava tema no mi stana interesno kakvi me4ti imat horata... ta q kajete:
1.Imate li me4ti i kakvi sa te?
2.Imate li sbadnati me4ti?
4akam va6ite otgovori :wink:

1. Да бъда различна!
2. Да бъда различна!

Atika
12-19-2005, 12:00
Mmm naposledak sprqh da mechtaq .. ili po skoro mi zabraniha .. no predi imah i moga da kaja che sa sbydnati vsichki do edna ..

sorrow
12-19-2005, 18:39
Да наистина, как?

korn___
12-19-2005, 18:44
edna ot nai golqmite mi me4ti e da pritejavam edin den cold revolver i ruskiq pistolet гюрза (nema takuv drug pistolet dup4i dori bronirana jiletka) :twisted: iskam su6to taka edno foto na Canon ama e leko ... 2000 $ :| no nai si me4taq nai nakraq da se nameri nqkoq da me haresa i da me obikne predi da e stanalo tvurde kusno :roll:

ina4e sbudnata me4ta ....

golqma nqmam vsu6nost se malki imam no te sa mnogo i sa malki naistina :(

предимно материални мечти... не е хубаво това... :wink:

predimno si prav dokat me se stigne reda s dumite"no nai si me4taq nai nakraq da se nameri nqkoq da me haresa i da me obikne predi da e stanalo tvurde kusno :roll: " a to kakvo drugo moje da iska 4ovek ?!? mi kaji samo ... da bude obi4an i da obi4a i da ima nqkoi materialni pridobivki ne sum li prav :wink:

DjyDjaNKa
12-20-2005, 11:26
Вече не мога да кажа , че мечтая . Поставям си цели , които се стремя да изпълня , защото за мен мечтата е един вид нещо , което някой друг трябва да ти "сбъдне" , или да ти го "стоварят отгоре" , а за целите се бориш сам , сам ги осъществяваш , а удовлетворението от постигнатата цел е НЕОПИСУЕМО !

cMeTaHka
12-31-2005, 03:07
az puk si mechtaq da letq v kosmosa napushena :D

sherry
12-31-2005, 08:43
nenzma dali ima takava tema no mi stana interesno kakvi me4ti imat horata... ta q kajete:
1.Imate li me4ti i kakvi sa te?
2.Imate li sbadnati me4ti?
4akam va6ite otgovori :wink:Imam mnogo me4ti...
me4taq da posetq nai-krasivite kat4eta na sveta,da se realiziram profesionalen plan,da bada obi4ana i 6tastliva.Da imam deca i da ne mi lipsva ni6to.Da ne se 4yvstvam samotna,a udovletvorena,polezna i zna4ima.Da preborq strahovete si i da namerq sebe si.Da gorq,da jiveq v istinskiq smisal na tazi duma.

Imam sbadnati me4ti i tozi fakt me pravi mnogo 6tastliva :wink:

ycMuBkaTa
12-31-2005, 11:35
Естествено, че имам мечти и надежди. Човек без тях не знам дали би могъл да съществува. Някои от тях са се сбъднали други си чакат реда, но знам, че когато желаеш нещо силно и се бориш за него то винаги се сбъдва :wink:

mimi_gothica
12-31-2005, 13:37
Тъпо е да питаш дали имаме мечти,тъй като според мен всеки човек има мечти.Както и аз естествено.Аз имам адски много мечти.Но не ги споделям с никой освен със себе си. :roll: Това е!

teenkopele
01-01-2006, 17:27
:arrow: винаги съм имала мечти и винаги ще продължавам да имам :D
:arrow: някой са се сбъдвали в интерес на истината :wink:

:)

vra4ka
01-01-2006, 19:17
Моите мечти са доста нереални.Не мечтая за предмети.
Затова все още никоя моя истинска мечта не се е сбъднала,но кой знае някой ден,може би :roll: