PDA

View Full Version : Да си бия ли тестостерон и....



Футболиста
12-19-2005, 09:26
Искам да попитам мн ли е лош да си бия тестерон и онадрин за сила.
бтв:аз съм спортист

RoyTheReaper
12-19-2005, 10:52
nedei da zloupotebqva6 s tezi ne6ta. harakterno e za testosterona 4e ne vinagi dava jelanite rezultati, no zatova puk 4esto se poqvqvat strani4ni efekti: bezsunie, agresivnost. nai stra6niq efekt e 4e pri prekomerna upotreba testosterona zapo4va da deistva naobratno: glasa iztunqva, testisite se smalqvat , spermata gubi oploditelnata si sposobnost. osven tova moje da se stigne do pupki, ople6ivqvane, vazpalenie na prostatata, i uvrejdaniq na kruvonosnata sistema koito mogat da dovedat do infarkt.

osven tova e dokazano 4e testosterona e polezen samo na silovi atleti kato gimnastici i 6tangisti. za kakvo ti e tazi sila vyv futbola? tam ti e nujna po skoro burzina, izdrajlivost, tehnika, no muskulna sila ne tolkova.

ako iska6 muskuli, ne tursi lesniq na4in, ami hodi da bqga6 [6te ti bude dosta polezno], ili na fitnes i si hapvai dobre. tova 6te ti dade sila.

DrSmurph
12-19-2005, 10:52
Ako iskash da budesh razvalina na 30 godini si bii lainata...

12-19-2005, 19:04
Mersi za savetite.ZNa4i shtom e kfti nqma da si biq..No tuka mi kazaha 4e za futbola i za lekata atletika sa izmisli li nqkva nova formula eprex ili oshte eritropoetin alfa.Tova sa chervenite telca v organizma koito ti davat pove4e energiq i kislorod awe stavash kato ne4ovek :lol: ama se pritesnqqm ot strani4ni efekti

DrSmurph
12-19-2005, 19:13
Подобни препарати винаги имат страничен ефект особено в крехката възраст, в която сте повечето във форума.

12-19-2005, 19:45
az sym na 14 m/u dr

kolega
12-22-2005, 12:04
vij sq, ako ne upotrebqva6 prailno testosterona toi aromatizira v estrogen(jenskiqt hormon), dosta upasno v tazi KREHKA vuzrast ot 14 godini,

http://www.bb-team.org/forum/viewforum.php?f=4

ei ti tuka zabraneni medikamenti pitai v toq forum kolkot 6te6 za bodybuildinga izcqlo






are po-zdravi

maratcho
12-22-2005, 12:40
Искам да попитам мн ли е лош да си бия тестерон и онадрин за сила.
бтв:аз съм спортист

Samo shte kaja 4e onadrin ne sushtestvuva :)
ima Omnadren koito e naistina mnogo dobur a testosteron ne si bii oshte zashtoto si na 14 shtom si na 14 nema smisal samo shte si oburkash hormonalniq balans povqrvai mi razbiram ot tezi neshta ;) sega si to4no vuv razvitieto si i tqloto ti proizvejda dostatu4no testosteron nqma smisal da go oburkavash ! Ako ne hodish na fitnes ili ne sportuvash neshto seriozno sus koeto mislish 4e shte mojesh da si izkarash pari za da mojesh da imash pari za pregledi posle i tn. davai nemoga da te nakaram ;) a mejdu drugoto testosterone mnogo boli kato se bie shtoto se bie vuv triceps , kvadriceps i oshte kade beshe nepomnq tui4e pak si pomisli :wink:

12-22-2005, 14:32
ti s metan li se zobi6 ve, ili prosto pozira6 kato si nafurlql nqkvi snimki na opakovka anabolen steroid i link kum e-shop za steroidi???

maratcho
12-22-2005, 14:39
Kvo te interesuva vsushtnost sus kakvo zoba , dali zoba i kvi sa mi kartinkite ? kvit iskam takiva she sa i kolkoto iskam she si zobam trai tama :evil:

Oyama
12-22-2005, 15:13
Докзано е че зобачите са най големите сдухльовци :lol: .

12-22-2005, 17:18
am kvo da ti kaja mislq 4e si golqm kompleksar...misli6 si 4e de4icata v toq forum kato ti vidqt snimkite 6e si kajat "eiii toq siurno e golemo jivotno", ama nee, koi znae kvo si MINI-muskulno 4ove4e 49 kg na 160 sm...i trqa da si mnoooogo tup 4e da mi zobi6 na taq vuzrast, iska6 da si izbu6i6 karantiite na 30 godini li ve zle, ama to na tupoto nikoi ne moje da mu pomogne.

da te nagune aromatizaciqta, da ti se iztuni glas4eto i da ti omaleqt topkite dano...zoba4

maratcho
12-22-2005, 19:31
da znaesh mnogo sam sduhan ! i da znaesh ne sam 49kg tova sa mnogo 24kg sam + tva ve4e imam ebati glas4eto a i ot 5godishen zobam 4akam seki moment da umra ;) + tva snimkite ne sam gi slojil zaradi tva ami prosto shtoto me kefqt vuv seki forum sam taka + tva ne mi dreme koi kvo misli :lol:

dataworm
12-26-2005, 15:20
Искам да попитам мн ли е лош да си бия тестерон и онадрин за сила.
бтв:аз съм спортист
Ami ne e polezno da gruha6 kakvoto i da e ako ne si sportist.Prosto moje da se polu4i hormonalen disbalans... :roll:

girlka
12-26-2005, 16:57
Pishakat she t istane na kokalche :wink:

Неактивния
12-28-2005, 04:50
Искам да попитам мн ли е лош да си бия тестерон и онадрин за сила.
бтв:аз съм спортист
Пари за тестостерон - немаш, а ти си футболистче омнадрен пък не ти треа!

01-03-2006, 22:36
aveeee mu6ni 3 hap4eta klenbuterol predi ma4a i ti kaam v pauzata 6e trea da ska4a6 na vuje 6oto energiqta e neponosima i nekontroliruema - 90 minuti stabilno bqgane 6e praska6 a i za o6e 6e ima6

uspeh!

01-04-2006, 21:24
awe klenboterola ne e li za razshirqvane na bronhitite i moje kato se razshirqt da ne moat da se sviqt e ! Prav li sum ili ne >?

01-05-2006, 14:44
ave ti lud li si, kak nema se sviqt ve, dokato sa razshireni bronhite imash po-golqm kapacitet vuzduh za vdishvane. trae 6-8 chasa efekta.

golqma izbuhvaciq e klena, vednuj predi edin streetball mach zeh 3 hapa i naprao nema takava energiq prosto - sichkite gi nadbqgvah 8). daje cikul moje da si naprai chovek s klen - za relef, ama tuka ne sum mnoo navutre

rowzz
01-05-2006, 16:25
не е яко.. а и се пак си спортист доколкото разбрах :?: :!:

01-06-2006, 12:53
ZOBAI ZDRAVO KOPELEE, TVA E EDINSTVENIQ NACHIN

01-06-2006, 17:25
Ne e nikak lo6a ideq! :P

bii_si_zobta_kopelee
01-09-2006, 14:20
nema6 problemi da si bie6 testosteron propionat, samo gledai da si bie6 i vinstrol zaedno s testata
eto ti primeren cikul:
1 den - 1 ampula testa sutrinta v guza i sled tova sledobqd o6te edna v guza, vinstrola 1 ampula ve4erta predi lqgane
2 den - 1 ampula sutrin, 2 ampuli sledobed, vinstrol predi lqgane
....i taka sus seki izminal den uveli4ava6 broq na ampulite sledobqd do 10 sled tova namalqva6 do dve sled tova pak do deset i sus tova pie6 akenatoni po 5 hap4eta na den i si gotov s 25 kg muskuli otgore za 1 mesec, no imai vpredvid 4e trqbva da produlji6 cikula pove4e ot 12 sedmici za optimalen uspeh

p.p. vnimavai va6te da ne te hvanat 4e 6e te pomislqt za narkoman...i sqka doza si q bii s nova sprincovka

tova e dosta skup cikul no si struva, vajnoto e da ne propuska6 da si bie6 testosterona

p.p.p. za da ne aromatizira testosterona v estrogen qj mazni hrani, ama s mnogo olio, to pomaga da ne stane obraten efekt

ok, nablqgai na banicite i ka6kavalkite ako iska6 da ka4i6 4ist muskul :!: :!: :!:
..ako nqkoi iska da si kupi testosteron da pi6e v tazi tema a puk az 6te se pogrija da vi go osigurq, vse pak za Vashe dobro go pravq, koi ne iska muskuli bez ginekomastiq

VQRVAITE MI, tova e izpitan cikul, no si prigotvete pari, za6toto sled cikula 6te trqbva transplantaciq na 4eren drob, a nai-dobroto mqsto ot kudeto da si zakupite organi e ciganskata mahala!

Ako nqkoi ima vuprosi da pita! Ne se kolebaite da zapo4nete cikula, mn po-dobre ot mnogogodi6no vdigane na tejesti e, za mesec nqkoi postigame tova, koeto nqkoi postigat za godini :wink: , daje ne e nujno da pose6tavate fitnes zala sled zavur6vaneto na cikula, tova e tainata na Uspeha! Ne se zablujdavaite, vseki bilder e dostignal do uspeh SAMO SUS STEROIDI, no vi kazvat 4e e vredno za da ne gi dostignete i nadminete. Zatova pomnete, steroidite ne sa vredni, vsi4ko e samonu6enie, taka 4e po-burzo kum sprincovkite!

tova e zlobna ebavka sus si4ki pikliovci deto si mislqt 4e muskuli stavat za edin mesec
edin mesec bockane, posle vsi4ki na plaja gledat kum teb :wink:

01-09-2006, 18:04
ei mladeji ne znam ko ste se zaqli s marat4o 4e si e slojil nekfa kartinka na metan.,......
1vo tiq deto trenirat pove4eto NE Sa KOMPLEKSARI i NE SA MARZELIVI I pravqt ne6to za sebe si i za samo4ustvieto si.DRUGITE deto gi marzi i sa otpusnati pikluvci(imam predvid samo tiq deto pluiat qkite) deto se nasirat vav vsqka situaciq samo si drankat sre6tut tiq deto trenirat 6tot gi e qd 4e horqta se borqt za telata im da izglejdat dobre i da imat samo4ustvie.

Ei ti 14 godi6niq.. deto iska testosteron da si bie...na 14 tova za teb e mnogo vredno.predi 20 izob6to ne piii ni6to.Ako iska6 da stane6 naistina qk piii samo DOBAVKI creatine+aminokiselini+protein+geiner(ako si slab)
V NIKAKAV SLU$EI NE POLZVAI ZABRANENI SOPLEMENTI ILI TOSTESTERON!!!tqloto si poizvejda testosteron.ti kato si slaga6 van6en toi zapo4va da podtiska tvoq .
rezultatite:
-opasnost ot impotentnost-demek ne moje edin den da ima6 deca
-pap4asva6
-ople6ivqva6/ili to4no obbratnoto
-ovrejda6 si 4erniq drob
-stava6 agresiven
-problemi sys stomaha
-sas sarde4no sydowata jleza
-babrecite
-prostatata
-ABE NAVSQKADE!!!
tiq raboti ne sa samo za testosterona a i za himiqta izob6to.
moq savet e karai samo na dobavki i 6te stane6 qk.
pie6 li himiq osven 4e MNOGO 6te SI NAVREDI6-sled kato q spre6 vednaga 6te izpikae6 muskulitye i 6te stane6 kokal(ako pie6 samo dobavki tova nqma da stane_) a ako en stane6 kokal zna4i 6te stane6 debel....v ob6ti linii tova e a i ne mi se pi6e...
ne se bockai a i ne PII ni6to ..qj trenirai i 6te naqkne6

01-09-2006, 18:06
iam gre6ka ne "sarde4no sadovata jleza a sarde4no sydovata sistema i prostatnata jleza:) gre6ka:)

06-03-2006, 01:02
аз пък от две години земам омнадрен 250 мл на месец по 1 инжекция ,ама аз го земам за коренно различно нещо ,не за мусколи или за каквито и да е такива неща. :-k

strawberry1988
06-03-2006, 02:24
pitai si trenera ili se posuvetvai s lekar

ProstoAz
06-03-2006, 11:38
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!