PDA

View Full Version : За по-бърз разтеж на косата



krisi_sl
12-19-2005, 12:37
здр знаете ли кво ще ми помогне...искам да порансе по бързо!!Супер бавно расте :(

Предварително се извинявам ако се повтаря темата! :(

Demoness
12-19-2005, 12:47
:wink: препоръчвам ти хининова вода(около 2-3лв)Стимулира растежа и възпрепятства окапването на косата :wink:

VAMP_GIRL
12-19-2005, 13:20
Hininovata voda opredeleno 6te ti pomogne,v aptekite ima.

baby_beautiful
12-19-2005, 13:45
Здравеи значи за хининова вода няма спор тя е истинско чудо освен че помага за растеж а и много заздравява косата особенно ако ти се къса.Другото нещо е себорал форте-то 1,70 страхотно е ползвам ги и двете от януари 2005 и наистина има ефект.Аз ги втривам в косата след всяко миене на косата първо слагам себорал форте и след това хининовата вода може да го нанесеш с памук или пък да втриеш с пръсти.Ще видиш ефект след мах.2 месеца.Успех :wink:

krisi_sl
12-19-2005, 13:53
10x много!сега ще отида да си взема... :D

12-21-2005, 20:18
Zna4i v aptekata ima nqkolkovo vida hininova voda koq to4no da vzema ili vsi4ki sa ednakvi.Sled tova kak se nanasq sled vsqko miene ili vseki den po kolko i kak?

I nakraq tova absolutno bezvredno li e za kosata

Florimel
12-22-2005, 10:08
Не уврежда косата, напротив.Колко често незнам,аз след всяко миене.Кой вид?Едва ли има голма разлика,моята е със силикон,но чак пък толкова...

DeSiTo0o
12-22-2005, 10:33
Izpolzvai ervamatin! :lol:

гг
01-26-2006, 18:30
Izpolzvai ervamatin! :lol:

лекувай се , гледаш много филми ! :lol:

Sapphir
01-26-2006, 19:48
:wink: препоръчвам ти хининова вода(около 2-3лв)Стимулира растежа и възпрепятства окапването на косата :wink:

e chak puk 2-3 leva ?! az moita hininova voda si q kupih za 60 stotinki?!
a za po burz raztej ispolzvam stimulant za kosa na ikarov horata okolo men kazvat che imalo efekt :)

California
01-26-2006, 19:52
:wink: препоръчвам ти хининова вода(около 2-3лв)Стимулира растежа и възпрепятства окапването на косата :wink:

e chak puk 2-3 leva ?! az moita hininova voda si q kupih za 60 stotinki?!
a za po burz raztej ispolzvam stimulant za kosa na ikarov horata okolo men kazvat che imalo efekt :)
Мда, тва нещо и аз го използвам и май наистина косата става по-хубава...дали расте по-бързо обаче не мога да преценя...

nesravnima
01-26-2006, 21:29
...Другото нещо е себорал форте ... страхотно е ... наистина има ефект...

И това помага (също и при пърхот и згъстява косата).

SmiLe_BaBy{P}
01-26-2006, 21:57
Бях чела в едно списание че Дженифър Анитън разтваря в шампоана си аспирин.Аз пробвах и косата ми стана много по-хубава.По-обемна...и мека и за 1 месец порасна с 6см.Как е ? :wink:

linda `18
01-27-2006, 09:04
:wink: препоръчвам ти хининова вода(около 2-3лв)Стимулира растежа и възпрепятства окапването на косата :wink:

e chak puk 2-3 leva ?! az moita hininova voda si q kupih za 60 stotinki?!
a za po burz raztej ispolzvam stimulant za kosa na ikarov horata okolo men kazvat che imalo efekt :)
kakva e cenata na tozi stimulant, a na seboral forte

jeni{}
01-29-2006, 22:36
Zdravei,Smile_Baby(P)!kak e
iskah da te pitam sigurna li si che tocno ot tozi aspirin kosata ti e porastnala s celi 6 sm,za edin mesec..???tva e prekaleno mnogo..naistina..
neznam,da ne bi da si polzvala ne6to drugo i ot nego da ti e porastnala kosata.?a sigurna li si che sa to4no 6 santimetra,a ne po-malko???

01-30-2006, 15:15
Na men opakovkata mi e ot 100 ml. i pi6e da se nanasq obilno sled izmivane.Iskam da pitam do kato e o6te mokra kosata li se nanasq ili sled kato isahne i kakvo 6te re4e obilno da q izleia cqlata po edna kapa4ka po kolko ?!?

honey91
01-31-2006, 19:03
Istinata e v Seboral forte!!!Mn sam dovolna

01-31-2006, 20:07
kvo e tva seboral forte ?
a moje li da obqsni6 po-podrobno za aspirina :)

мила
02-02-2006, 09:47
Бях чела в едно списание че Дженифър Анитън разтваря в шампоана си аспирин.Аз пробвах и косата ми стана много по-хубава.По-обемна...и мека и за 1 месец порасна с 6см.Как е ? :wink: кажи колко аспирина се разтварят в шампоана и направо ли ги пускаш в шампоана?

02-02-2006, 11:25
Na men opakovkata mi e ot 100 ml. i pi6e da se nanasq obilno sled izmivane.Iskam da pitam do kato e o6te mokra kosata li se nanasq ili sled kato isahne i kakvo 6te re4e obilno da q izleia cqlata po edna kapa4ka po kolko ?!?

Lilinka{}
02-03-2006, 14:29
molq te macka,kaji po kolko aspirina raztvarq6 v shampoana i strivash li gi predi tova ili celite??

krisinkaта
02-07-2006, 13:57
Molq te ,spodeli s nas kakvo prAVI6 S TOZI ASPIRIN,всеки пут ли като си миеш косата слагаш нов аспирин в щампоана или само веднъж слагаш?и стриваш ли го?

ShroomY
02-07-2006, 18:02
boje! kav e toq aspirin be hora? emi taka kato ste tragnali, moe razstriete diazepam, parkizan, moe i x-ove da si slojite v 6ampoanite...ebati, ebati :P pone kosata vi 6e blesti ot 6tastie!
a otnosno razsteja - are po-dobre se pridarjaite kym drugi metodi. kato primerno Merz. tva sa nemski hap4enca. vzima6 do 2 na den. polezni sa za kosa, nokti, koja... 1 opakovka se izpolzva 1 mesec. o6e sled pyrvata sedmica 6e vidite kak kosata vi ima mn pove4e blqsyk i e mn po meka. za 1 mesec rastejyt na kosata se zasilva super mn. razlikata e vidima! 1 opakovka struva 16 kinta mai. i kakto kazah: dava vi po byrz rastej, pove4e blqsyk, mekota, zdravina, po gladka i meka koja, po zdravi nokti. osven 4e ot tiq hap4enca kosata vi raste super barzo, to tq raste mn po qka ot predi! prosto 6e zabravite za cyftejite dokato gi polzvate! enjoy :P

mimetoo
02-09-2006, 00:12
hora iskam da popitam za seboral forte ili tam kakto beshe naistina li pomaga za rasteja i nai veche za parhota zashtoto mene mi trqbva poveche za tova:) ii molq kajete ot kade da si go kupq i gore dolo kolko struva.mersi predvaritelno :)

white_chik
02-09-2006, 10:44
seboral forte se prodava v pove4eto apteki i struva ne pove4e ot 2.00 lv.Dosega ne vidqh nikoi da e napisal 4e ot seboral forte kosata se omaznqva po- burzo.Tva si go pi6e6e i v strani4nite efekti.Az za tva i sprqh da go polzvam i sega sum samo s hininova voda.

mimetoo
02-09-2006, 23:36
zsnachii seboral forte omaznqva kosata.... :smt012

PRECIOUS^f
02-25-2006, 23:37
Mersi i az 6te probvam O:) Dano da mi porasne pove4e,za6toto sega mi e malko pod ramenete :evil: Iskam dalga kosa,kato na pevicite :mrgreen:

*Ruuu*
02-26-2006, 21:32
И аз искам дълга като на певиците!Аре кажете плс за тоз аспирин в шампоана!По колко се слага?Цял или натрошен?Аре плс щото мн ме заинтересува,а ако наистина са 5-6см на месец...ще ставам до лятото за фолк звезда! ахахахаха

Loshotia
02-27-2006, 14:31
Ми хубаво бе, в едно шишенце, поне аз така правя, 200 милилитра го пълня наполовина със шампоан, след това слагам в нега два натрошени аспирина и шейвам! Не знам колко е пораснала, ма се вижда+ това, не знам защо ми се изсветлява косата!

02-27-2006, 19:53
eiiiiiiiii ae kaji za toq aspirinnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!
mnogo me zaintrigyva!ima li strani4ni deistviq ima li efekt li samo ni bydalka6!!!!!!!!?

MoRsKa_nimfa
03-03-2006, 13:28
sq za asepirina!tova se kazva holivudska recepta za zdrava i laskava kosa...kosata stava mnogo hubava osobeno ako ne e boqdisvana edna TAkava laskava (NE MAZNA)az naprimer si slagah 1-2 aspirin4eta v edna 4ashka i gi natroshavam posle sipvam shampoan4e kolkoto za edno izmivane i si se kapq...stoq 2-3 min s nego i izmivam.Naistina e mnogo hubav efekta.ama trqa ste postoqnni pri sqko kapane se slaga.

03-03-2006, 14:17
MoRsKa_nimfa
a slaga6 li balsam sled tova?razkaji pove4e za efektite sled izpolzvaneto na aspirina!

chestra_f
03-03-2006, 16:11
li4no moqta kosa raste super burzo i ne polzvam ni6to no probvai znam 4e ina nqkakvi kato kapsulki vurvi i popitai v aptekite
znam 4e ima takiva za rastej,blqsuk i tnt :arrow:

Ani_girl
03-03-2006, 16:14
MOQT FRIZIOR MI PREPORU4A EDNA MASKA ZA IZTO6TENA KOSA I SU6TO TAKA ZA PODHRANVANETO I ,I ZA OSKURQVANE NA RAZTEJA .A MASKATA E 1 SUPENA LUJICA RAKIQ ,1 SUPENA LUJICA KISELO MLQKO I EDNA SUPENA MED ,1 JULTUK BURKASH I TO SE POLU4AVA RQDKA SMES . SEDISH S NEQ 1 4AS 4AS I POLOVINA I SLED TVA IZPLAKVASH OBILNO NAISTINA MNOGO E DOBRA AZ LI4NO SUM Q PROBVALA !MASKATA SE PRAVI EDIN ,DVA PUTI MEZE4NO !!

Mystery
03-03-2006, 16:53
ShroomY спомена за хапчетата на Mertz. От къде мога да си ги купя? Аз сега ползвам Хитинова вода и миса, че добре действа.

^Nikita_^
03-04-2006, 22:27
Sa6to mnogo pomaga i kapaneto s huma.+ tova tq ne e skapa(20st paket4eto-2 izmivaniq)Kosata zazdravqva,omaznqva se mn rqdko i raste po barzo.Edinstvenoto gadno e 4e e malko tvarda sled kato izpolzva6 huma ama 1 mesec kapane s neq e dostata4en.Se po nqkav na4in 6te se prejali6 ;)[img][/code][/list]

03-05-2006, 09:31
nikita,ama samo s huma li q mie6?vmesto 6ampoan??

elize
03-05-2006, 11:48
Може да пробвате и ФИТОВАЛ-шампоан и капсули.Може да си го намерите в аптеките.Аз лично съм ползвала само шампоана и наистина има ефект,но мисля че в комбинация с капсулите ефектът ще е по-голям.Шампоана е към 4лв.,за капсулите не съм сигурна.

GoHardeR
03-05-2006, 12:42
emi az znam dr neshto...varish brashlian i sled tfa si polivash kosata s vodata,v koiato si go varila...ne sum probvala ama sa mi kazvali 4e mnogo deistva...

fti4ka
03-06-2006, 10:55
Mersi i az 6te probvam O:) Dano da mi porasne pove4e,za6toto sega mi e malko pod ramenete :evil: Iskam dalga kosa,kato na pevicite :mrgreen:

te pevicite da ne misli6 4e se majat s hininova voda?!?! :lol: si4ko e prisadeno i izkustveno..

MoRsKa_nimfa
03-06-2006, 13:13
taka za brashlqna e vqrno...raste kosata,no pak ako kosata vi e rusa ili svetla moje da polzvate laika da svarite.aspirina moje posle i v balsama da slojite edin no ne pre4i i da nqma...kakto reshite,balsama ne pre4i,daje e zadaljitelen!
Humata e mnogo hubava za kosata,shtoto v neq nqma himiq kato v shampoanite.Izpolzva se VMESTO shampoan.kazvate stava malko po tvardi4ka sled tova...mdammm ma shtoto neznaite cakata =; :)humata se razrejda s voda (ili zehtin-mnogo pomaga za kosata)nanasq se v korenite i hubavo be se edno shampoan4e,posle stoish 15-20 min,sled tfa izplakvash.VAJNO za meka kosa:1 litar voda slagash malko ocet 1-2 sup. lajici i polivash stava meka meka mmmm .sq ve4e ste ujaseni....SPOKO IZMIRISVA SE SLED KATO IZSAHNE.NQMA NIKAKVI PROBLEMI AIDE!USPEH

Milenka
03-06-2006, 17:15
Значи ще ви кажа за аспирина. Аз го използвах, наистина косата ми стана много мека и лъскава с майка ми бяхме много доволни :D аз изцяло бях забравила за това с аспирина трябва пак да си го правя :) Значи примерно шампоана ако ви е 200Мл аз на толкова слагах 2 аспирина. Слагах ги в една кърпичка или в чашка и ги натрушавам след което ги изсипвам в шампоана и почвам да го тръскам с по- силната си ръчичка :D около минутка две за да се разтвори и да проникне из целия шампоан. Измивах си косата 2 пъти седмично има огромен ефект започна да се омазнява по-бавно дори съм я измивала на седмица по веднъж. Преди бях на кичури но сега съм си със естествения цвят на косата с този аспирин има ОГРОМЕН ефект особено върху руси коси. Те нали имат един такъв овяхнал вид.. това им придава блясък и стават мекичкиии :D А това за нещо си там Форте не го бях чувала трябва да го пробвам :smt008 аиде сладурчета. Пробвайте го това наистина има ефект O:)

sisa_pisa
03-06-2006, 18:46
Uf teq vitamini Мерц ...hmm ..edno momiche imashe problemi s kosopada i zapochna da gi pie..da verno kosata i se ukrepi..no i tqloto i se ukrepi s dosta dopulnitelni kilogrami..neznam dali ot teq vitamini napulnq..ili ot neshto drugo no tq kazva che ot vitaminite e nadebelqla..az ot togava se naplashih ot teq vitamini shtoto vqrvaite mi i da imate zdrava kosa s 10kg otgore nqma da i se radvate mnogo na kosata..

krisi_sl
03-07-2006, 15:15
сега ходих до аптека да си купя себорал форте само че жената ми каза че не бил за растежа на косата а бил против пърхут...иначе сложих аспирн в шампоана ми...дано да стане!

emotions
03-07-2006, 20:09
навихте ме и мене за аспирина..ще взема да пробвам..колкото до хининовата вода-вчера си сложих за първи път и порасна с 20 см :-D :-D майтапа настрани- готино ми е на косичката след това ..пък за растежа ще видим като мине повечко време :D

California
03-07-2006, 21:25
Въх, зарибихте ме и мен да пробвам с аспирин...
Абе не знам внушавам ли си или не но наистина като я измих е някакси по-готина... :smt017 :smt017 :mrgreen: :mrgreen:

Cold_King
03-08-2006, 10:48
eiiii zlatni ste da znaete mnogo mi pomognahte.Sa 6te puskam kosica, nali sym metal4e 8) i se 4udeh kvo da pravq 4e da mi porasne po byrzo, 6te probvam vsi4ko koeto moga. Aide otivam da si sloja aspirin4e. :lol:

P.S.samo da vi pitam poneje nqkoi ot vas kaza 4e slaga na 200 ml 6ampoan 2 aspirina, dali ima problem ako sloja 4.Ima li nqkvi strani4ni efekti tozi aspirin i otmivat li se hininovata voda i seboral forte-to sled nanasqneto im?

MoRsKa_nimfa
03-08-2006, 13:26
emi az si slagam po 1-2 aspirina v chashka za edno izmivane tai 4e i 10 moje da slojish nqma nikakav kofti efekt.si4ko e ok :lol:

Loshotia
03-08-2006, 16:46
^^^ Не е ли малко множко? Аспирина много изсушава косата и после става ад за ресане!

Milenka
03-09-2006, 09:30
eiiii zlatni ste da znaete mnogo mi pomognahte.Sa 6te puskam kosica, nali sym metal4e 8) i se 4udeh kvo da pravq 4e da mi porasne po byrzo, 6te probvam vsi4ko koeto moga. Aide otivam da si sloja aspirin4e. :lol:

P.S.samo da vi pitam poneje nqkoi ot vas kaza 4e slaga na 200 ml 6ampoan 2 aspirina, dali ima problem ako sloja 4.Ima li nqkvi strani4ni efekti tozi aspirin i otmivat li se hininovata voda i seboral forte-to sled nanasqneto im?

:D не ти препоръчвам да слагаш много не е хубаво.. 2 на едно шишенце стигат и в аптеката ми го казаха че това е най-добре :) недей прекалява. Нали знаеш че всичко в големи количества е вредно!!!

Cold_King
03-09-2006, 22:36
Аз вече сложих 4 в 200 и нещо ml, но няма значение.
Мерси за информацията!!! :lol:

krisi_sl
03-10-2006, 12:57
а тоя себорал форте след като се изкапя ли да го слагам.аз сега ще съм с хининова вода,себорал форте и аспирин да видим кво ще стане! :D

Siseetoo
03-10-2006, 18:30
Абе чудя ви се на акъла как може да се връзвате на някои който пише мнението си само да си намира работа :-k Кви са тия глупости че с аспирина косата растяла 6 см на месец? :smt017 Той просто подхранва косата и я прави мека това е ! Ползвала съм.. не е кой знае какво! А относно колко да слагате.. как си слагате шампоан? :-k просто слагаш в шепичката си аспирина и с една капка вода той се е разтворил слагаш и шампоан4е в шепичката и мацаш на косата .. :-D :) :D Тва е ! Успех \:D/

Milenka
03-11-2006, 10:49
Абе чудя ви се на акъла как може да се връзвате на някои който пише мнението си само да си намира работа :-k Кви са тия глупости че с аспирина косата растяла 6 см на месец? :smt017 Той просто подхранва косата и я прави мека това е ! Ползвала съм.. не е кой знае какво! А относно колко да слагате.. как си слагате шампоан? :-k просто слагаш в шепичката си аспирина и с една капка вода той се е разтворил слагаш и шампоан4е в шепичката и мацаш на косата .. :-D :) :D Тва е ! Успех \:D/
хах мила извинявай но мойта коса от аспирина расте доста по бързо, е не е със 6см на месец, тва е пълна глупост. А колкото до тва че в шепичката си слагаш аспирин и после вода, пожелавам ти успех да не изтече от "шепичката ти". И плюс това този аспирин който аз използвам мога да ти кажа че е прекалено твърд и трудо разтворим само с "водичка в шепичката" така че не се бъркаи вземи и ](*,) някъде!!!

Siseetoo
03-11-2006, 11:50
Milenka :) сладурче ти да не се опита да ме нареждаш??? 8) Извинявай ама ти как си слагаш шампоан ? изтискваш опаковката върху главата си ли ? или от чашката с лъжичката бъркаш и мацаш ?? :wink: А за аспирина.. колкото и да ти е ТВЪРД той винаги се разтваря ! :-D

Milenka
03-11-2006, 15:33
sisi{P} поучавам те!! понеже видно не умееш нищо, ти изобщо потдържаш ли си косата??? Ако си чела внимателно всички мнения, а явно не си, щеше да разбереш аз как си мия косичката със шампоана. А колкото до аспирина едва ли някой е толкова глупав, та да чака той да се разтвори 100 години, от колкото да го натруши и да го изсипе в шампоана. Най се дразня на такива "разбирачки" като тебе, които се правят че всичко знаят, без никакъв опит, а всъшност нищо не знаят :D хората като пишат съвети можеш да опиташ, нали за това е този форум за обмяна на опити а не да провокираш без дори да си пробвала :lol:

svetla_88
03-12-2006, 09:37
Бърза поправка на косата.
Възстановяване на косата с мед е истинско удоволствие и за сухата кожа на главата. Медът я подхранва и същевременно с това заздравява косъма, като образува около него защитна „медена" обвивка.

Истинско чудо! Само опитайте! „Опаковайте” косите си поне веднъж с мед. Медената маска е експресно средство срещу изтощена и суха коса.
Тя става гладка, реши се по-лесно и придобива изключителен блясък. Тази маска можете да забъркате и в домашни условия.

Маска за блясък.
Мечтания блясък в косите можете да постигнете и с домашно приготвена медена маска за коса.
2 суп. Л. мед, разбъркани със сока от един лимон до хомогенна смес, се нанасят на суха коса с помощта на гребен.
След около 10 мин косата се изплаква добре и се измива както обикновено.
Маска за изтощени краища.
Изтощените краища на косата под въздействие на меда стават еластични и блестял.
2 ч. л. масло от покълнала пшеница се смесват с по 1 ч. л. мед и оцет.
Нанася се внимателно и след 30 мин също така внимателно се отмива с топла вода.
Маска, която овлажнява изтощената и суха коса, придава й здрав блясък. 1/2 чаша майонеза, 1 ч. л. пчелен прашец.
Майонезата и пчелният прашец се смесват и се втриват добре в основата на косъма и в цялата коса. Оставят се да действат 5 мин и се изплакват с хладка вода. Накрая косата се измива с лек шампоан
\:D/ :lol:

Silviag
04-03-2006, 21:29
Някой ползвал ли е Мерц? Препоръчаха ми го, но искам да чуя още мнения по въпроса?

nikitooo
04-03-2006, 22:29
Izpolzvai ervamatin! :lol:

Erwamatin power s nowa podobrena formula .... twa sa gluposti sigurno hininowa woda pomaga shtom ima tolkowa mneniq za neq..

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 22:32
dam pomaga

TSecret
04-03-2006, 23:36
OT skoro polzvam hininova voda i bi trqbvalo daima efekt za6toto predi sis lagah maska s hinin i ima6e golqm efekt!!! tva za aspirina nz dali e vrno no me karate da probvam i moje i da se naviq..

beB_
04-04-2006, 01:49
i az sum s hininova voda...a tfa za aspirina na edna fr i se poqviha goli petna po glavata ot izsu6avane na kosuma i skubane kato se re6e6e sled kupane s aspirina

nz sig nas eki deistva razli4no ma az nqma go probvam

light_purple
04-05-2006, 12:07
Probvai sus seboral forte i hininova voda

sk8girL
04-06-2006, 11:42
Истината е в хининовата вода:) Тия аспирини и глупости не ми вдъхват много доверие

hamsterka
04-06-2006, 11:52
iskate li da vi kaja kakvo stana sled kato taka se doverih na edno spisanie,v koeto 4etoh recepta za mekota na kojata na liceto.smesvat se kiselo mlqko i aspirin i posle gledai liceto mi cqloto na nekvi ogromni 4erveni petna koito se belqt.taka 4e nikoga nqma da si sloja takova ne6to na glavata.aspirina super mnogo isu6ava kojata i kosata i vodi do kosopad...hora kak moje da si pliokate takiva gadosti po kosata...hap4etata Merz. sa mnogo zdravoslovni,no se trupat ujasno mnogo kilca ot tqh.napravete si maska ot med i limon i nqma da sujalqvate i hininovata voda e super.na drugo ne se doverqvam i ni6to takova nqma da si namaja na glavata.to4ka.

dragonika
04-06-2006, 14:37
Az ve4e si kupih hininova voda i aspirin puk da vidim... Dano mi ostane kosata na glavata sled kupaneto :shock:

04-06-2006, 17:06
tai kato si nabavih ve4e i aspirin i hininova voda da vi pitam ve4e kak se polzva hininovata voda sled kato se izmiq kosata i kakvo...?
a aspirina ?
ne iskam da si nabarkvam celiq 6ampoan....
kajete kolko aspirin za edno izmivane

milanistkata
05-16-2006, 14:19
neznam moqta raste zna4itelno barzo ne e mii 4esto i postrigvai e redovno

grafinka
05-17-2006, 18:06
Вие се побъркахте тук.
Всички ампули и хапчета могат да са полезни, но стига да са съобразени с косата ви. Затова преди да правите нещо е по-добре винаги да се посъветвате с фризиора си, за да не останете след това без коса.
Не може някой да ме убеди , че хининовата вода е толкова полезна, вярно - помага за растежа, обаче много често има странични действия.Това го проверих при консултация с лекар и ми казаха , че някои от съставките не са дотолкова полезни.
А това с аспирина си е пълен абсурд, но всеки решава сам - който иска, нека го прави!
Аз мога да добавя към списъка - бадемовото масло, предлага се почти навсякъде и много фризиори го препоръчват

Amorfofalus
05-17-2006, 20:52
Prava si "vseki si re6ava sam" az toku 6to izlqzoh ot banqta i v momenta kosata mi e cqlata v hininova voda :lol: :lol:

0ceanporn
05-18-2006, 14:59
Знаете ли, днес бях на фризьор и ми гледа косата под микроскоп и нищо не ми каза. Не мисля че фризьорите са особено компетентни.Както и да е, аз си взех Себорал Форте и хининова вода, мисля да ги смеся и да се мажа, а сигурно ще пробвам и аспирина да видим. Тази на Икаров е много мазна бе! Ама я бива. Ако ще пиете хапчета има САМО едни- PHYTOPHANERE na PHYTO, те са за коса и нокти и са супер! Опаковката е 55 лева но стига за 2 месеца. Също и на маниачките за тен мога да препоръчам PHYTOSOLEIL, ( струват 36 лева и стигат за 2 месеца също) което са хапчета за ТЕН! Аз ги пия вече месец и кожата ми потъмна доста от самосебе си, така спрях солариума. Не съм оранжева само да ви кажа преди да сте попитали:-)

П.С. ИСкам да питам някои дали е запознат с наистина мощно средство за по-бърз разстеж на косата. Чувала съм за някакви американски неща от които растяла с 4-5 см. на месец!!!

Айде сладури, бай от мен! :-D :-D :-D :-D :-D

Amorfofalus
05-18-2006, 17:42
Q ako razbere6 podrobnosti za teq amerikanski ne6ta :) da dade6 info za6toto i az iskam da mi raste po 4-5sm na mesec , no da ne e mn vredno
sega sam s hininova voda i nevijdam koi znae kakva razlika , samo deto kosata mi e super gasta i ne mi haresva taka

SheLLia
05-18-2006, 19:28
с мойта рецепта косата за 2 часа ми порасна с 50 см. :smt016 косата ми беше до раменете , а сега ми е до кръста :) отиваш във фризьорския салон даваш 300 кинта удължават ти косата и си решаваш проблема :smt016

Amorfofalus
05-18-2006, 19:56
Da be da ne sam lud 6te dam 300lv sa udaljavane ](*,) ](*,) ](*,)
teq pari za kolko po-hubavi raboti moga da gi dam :D

0ceanporn
05-19-2006, 10:38
Taka...zna4i v4era kato se za4etoh vav va6te syveti napravih slednoto:
smesih 2 butil4ici Hininova voda s 2 butil4ici Seboral Forte i vatre slojih 6 aspirina ( super burzo se raztvarqt da vi kaja, koito tvardeshe 4e ne se raztvarq pasti da qde) i vsi4koto tova hubavo go smesih i go razdrusah.
Stana edna rozova te4nost. Sled tova purvo se namazah sus stimulanta na Ikarov i sedqh 45 minuti. Ama mnogo obilno se omazah. Posle se izkupah s shampoan i balsam na Kerastase i nakraq si vtrih v glavata onazi smes ot seboral, hininova voda i aspirin. Kato se sresah padna malko pove4e ot normalnoto kosa no efekta beshe BRILQNTEN!
Kosata mi stana neuznavaemo meka am naistina kato zaharen pamuk, mnogo luskata i gladka. Mislq da produljavam s tazi "dieta" i ako ima rezultati moje bi 6te po4ne i da raste po-burzo.Zasega e tova ot men, ako zabeleja ne6to drugo 6te vi kaja. A i zabravih da spomena 4e adski mi uspokoi skalpa!

0ceanporn
05-19-2006, 11:59
Zabravih da kaja 4e 4etoh v BG MAMMA za edno lekarstvo TRIVITAMINOL.Ima go vyv veterinarnite apteki i e za mnogo burz rastej na kosata.Dnes 6te si go kupuvam i posle 6te vi kaja kak mi deistva!

0ceanporn
05-19-2006, 15:38
Taka...tova TRIVITAMINOL naistina se okaza mnogo dobro, dnes cql den 4eta za nego.Izmislih slednata maska:

2 суп. лъж. Тривитаминол
1 суп. лъж. Маска за коса Myosotis
1 суп. лъж Газ
1 суп. лъж. Ракия
1 суп. лъж Икаров стимулант
1 суп. лъж. Кисело мляко
1 суп. лъж Себорал Форте
1 суп. лъж Хума
1 яйце
1 суп. лъж Оцет
1 суп. лъж. Хининова вода
2 аспирина

Dnes 6te q pravq i 6te vi kaja kak deistva! No vsi4ki kazaha 4e sus taq maska stavali 4udesa i tozi TRIVITAMINOL bil super qk!

05-20-2006, 14:41
ti si luda we macka :-D ili neshto se ebavash s nas ili si mnogo yle i izobshto ne ti puka kakvo prichinqvash na kosata si s tolkova lekarstva ednovremenno! ne znam s kakvo da go sravnq za da razberesh kakvo imam predvid, no naistina - osyznai se! prekaleno e!

0ceanporn
05-20-2006, 21:18
Нека съм луда след тази маска косата ми стана просто перфектна, мека,бляскава,подредена!
Ще я правя втори път скоро,ефекта е ОГРОМЕН!
И мисля че ще започне да расте по-бързо!

Desitooou
05-20-2006, 23:55
Ibahti pi4kata super mnogoooo me kefish macka!Razkaza im igrata na vsi4kite tuka!Mnogoo qko ni ebavash! Kefish meeeeeeeee :D

light_purple
05-23-2006, 20:15
emi az si slagam po 1-2 aspirina v chashka za edno izmivane tai 4e i 10 moje da slojish nqma nikakav kofti efekt.si4ko e ok :lol:
Awe da tova e lekarstvo vse pak i + tova vsi4ko prekaleno si e vredno.

Stranna_
05-24-2006, 13:58
Само да попитам..когато се изкъпете едновременно ли слагате хининовата вода и себорала или ги редувате - веднъж себорал, веднъж хининова вода?

~RaPaRkaTa~
05-26-2006, 15:46
:arrow: SEBORAL Forte : Za otstranqvane na pyrhot i stimulirane rasreja na kosata!!!! Preparatyt se vtriva v kojata na glavata bez da se izmiva sled tova.Pri lipsa na lekarsko predpisanie, tretiraneto se izvyrshva ot 2 do 3 pyti sedmi4no. Le4enieto prodyljava 10-30 dena po precenka na lekar. Za poddyrjane na efekta prilaganeto na preparata moje da prodylji 1 pyt sedmi4no, sled izmivaneto na kosata.
Struva okolo 1.50

sait : www.chimatech.bg

Super mnogo pomaga!!!! Izpolzvam go ve4e 1 godina i sam mnogo dovolna :)

:arrow: Хининово вода : Deistva antisepti4no. Usilva rasteja na kosata. zazdravqva kojata na glavata i predpazva ot pyrhot.
Na4in na upotreba: Napryskva se kosata s hininova voda i se masajira kojata na glavata. Ne se otmiva.
Struva okolo 60 stotinki.

Sapphir
05-26-2006, 16:01
otnositelno kazana e tva che hininovata voda usilva rasteja.. na men ne mi pomaga za po burz rastej ;)

05-30-2006, 17:58
Ole,samo edno sa vi kaja..poneje mnogo me e jal..taq ovca 0ceanporn
tii kvo..zemi im kaji sledvashtiqt put da si slojat gips na glavata,
kvo celish,sichki tuk nevinni mladi devoicheta,s mechtite si za krasota da ostanat bez kosa..
Vikash padnali ti nqkolko kosuma poveche no kosata ti stanala kato zaharen pamuk?
Ami kat ti padne cqlata kosa sled nqkoi drug mesec shte vidish kolko shte si sladika togava.
Zemi se hvurli otnqkude,ti si ot oneq hora deto kogato nqkoi ima kupon otivash i se izpovrushtash v sredata na staqta..
ama i ti ne si vinovna mila,vinovna e choveshkata glupost,uspeh na vsichki koito sa posetili veterinaren salon za da si tursqt TRIVITAMINOL
Az shte kaja samo edno istinata ne e nito v hininovata voda nito v seboral,nito v aspirina..Ima kakto kaza nqkoi edni produkti za kosa na Phyto,ama te sa suuper skuparski no vse pak ili sicho ili nishto-mnogo ste daleche ot istinata ako mislite che za 20 stotinki za aspirin shte postignete tozi efekt koito,postigat tupite vi pop-folk ikoni!

a_curious_girl
05-30-2006, 18:46
тамън се чудя дали да си сложа аспирин ся като се къпя........... :-k ......ще пробвам..

teodora.trifonova
05-30-2006, 20:26
i az si mislq 4e tazi s1s 6-te sm l1ge.tova e po4eti nev1zmogno.nai-mnogo moge 2 sm.a tq 6 sm .da ne bi da e govori za ocenka v u4ili6te

a_curious_girl
05-30-2006, 20:27
i az si mislq 4e tazi s1s 6-te sm l1ge.tova e po4eti nev1zmogno.nai-mnogo moge 2 sm.a tq 6 sm .da ne bi da e govori za ocenka v u4ili6te

Mmm разбира се че 6 см е невъзможно,не знам колко са били,но 6 е изключено

Malak`Puhkav`Por
06-01-2006, 01:49
Бях чела в едно списание че Дженифър Анитън разтваря в шампоана си аспирин.Аз пробвах и косата ми стана много по-хубава.По-обемна...и мека и за 1 месец порасна с 6см.Как е ? :wink:
Малееееее... аз съм метал и сега си пускам дълга коса обаче не мога да я трая диадеми слагам пяна гел .... се лайна докато порасне .... и аз нз кво ще я правя ма като цяло искам парво да порасне та я кажи по подробно това с аспирина [-o<

mariella_17
06-01-2006, 16:44
az ot izvestno vreme polzvam hininova voda i kosata mi naistina raste pove4e

olive_oil
06-27-2006, 10:18
први си маски с хума.Купува се от аптеката.Правиш каша от хума и топла вода.след това я нанасяш горе-долу все едно се боядисваш,чакаш да изъхне напълно и после изплакваш.....и изплакваш.....

0ceanporn
07-15-2006, 16:00
Ole,samo edno sa vi kaja..poneje mnogo me e jal..taq ovca 0ceanporn
tii kvo..zemi im kaji sledvashtiqt put da si slojat gips na glavata,
kvo celish,sichki tuk nevinni mladi devoicheta,s mechtite si za krasota da ostanat bez kosa..
Vikash padnali ti nqkolko kosuma poveche no kosata ti stanala kato zaharen pamuk?
Ami kat ti padne cqlata kosa sled nqkoi drug mesec shte vidish kolko shte si sladika togava.
Zemi se hvurli otnqkude,ti si ot oneq hora deto kogato nqkoi ima kupon otivash i se izpovrushtash v sredata na staqta..
ama i ti ne si vinovna mila,vinovna e choveshkata glupost,uspeh na vsichki koito sa posetili veterinaren salon za da si tursqt TRIVITAMINOL
Az shte kaja samo edno istinata ne e nito v hininovata voda nito v seboral,nito v aspirina..Ima kakto kaza nqkoi edni produkti za kosa na Phyto,ama te sa suuper skuparski no vse pak ili sicho ili nishto-mnogo ste daleche ot istinata ako mislite che za 20 stotinki za aspirin shte postignete tozi efekt koito,postigat tupite vi pop-folk ikoni!


Абе като те гледам в какъв стил пишеш май си доста лишен или лишена от смисъл!
Тривитаминола е витамин А, Д и Е. Дали според тебе ТЪПАКО това е вредно,а? Мажа си косата с него от много време и досега хем че расте по бързо е 2 пъти по-здрава!
Защо изобщо давам съвети, мажете се със хининова вода и себорал.Обаче от тях няма да ви порастне по-бързо косата!

Ако искате да четете нещо свестно по този проблем, вижте тук:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=114542.0

Успех!!!

CrazyWitch
08-07-2006, 14:13
навихте ме и мене за аспирина..ще взема да пробвам.. И мен така ме навихте с тоя аспирин.Благодаря ви на всички, дано да има успех понеже моята коса си я скъсих много (нали трябва все да пробвам нещо) Та си предадох момчешки вид. След 2 години ми е абитюренската и държа да съм с дълга коса.

08-07-2006, 15:13
По принцип съм съгласна с мнението за хининова вода.Само искам да отбележа,че не знам защо казвате,че въпросната струва около 2-3 лева,след като е стотинки...

majesty
08-09-2006, 15:06
Напълно подрепям 0ceanporn. Използвам маската описана в темата (http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=114542.0ur) и мога да кажа че засега нямам невероятни резултати, но за един месец косата ми стана много по-жива и здрава. Нямам наблюдения над растежа, но съм сигурен че преди не ми влизаше в ушите :lol: . Ако смятате да използвате маската Ви препоръчвам да прочетете всички мнения, за да добиете ясна представа за ефекта и рисковете. Тривитаминола е опасен, в големи количества, но за сметка на това полезен в част от случайте. Не забравяйте че косата си е Ваша и всичко което й правите може малко или много да я увреди или обратното. Запомнете че всичко е индивидуално и не се заблуждавайте че щом при един е станало, непременно ще се случи и с Вас, също така не подхождайте с лека ръка към всичко чуто и прочетено. Ако смятате да използвате нещо винаги се съобразявайте с Вашия тип коса.

HeCu®
08-28-2006, 15:37
А ако си само си разтворя аспирин в шампоана има ли възможност да стане нещо лошо? Т.е. има ли някакви странични ефекти?

malka_kukla
08-28-2006, 16:14
hininovata voda se prodava vav vsqka apteka i struva ne pove4e ot 1 lev.tq ukrepva kosata i zasilva razteja i .kogato si izmie6 kosata e podsu6ava6 i q namazva6 sas hininova voda,sled tova masajira6 kojata na glavata.gadnoto e 4e ima baven efekt,sled 1-2 meseca.

JORJIQ_*_#_*
08-28-2006, 18:00
И аз преди ползвах хининова вода! Първите пъти беше добре, но после косата взе да ми се омазнява много та я спрях! Знам, че ако се пострижеш на новолуние косата расте бързо! Не знам дали съм се постригала на новолуние последния път, но косата ми расте бързо като никога! :mrgreen:

black_mamba
08-30-2006, 13:11
az sushto sum ZA hininovata voda

10-14-2006, 18:53
V4era presko4ih do aptekata i si kupih 6ampoan Fitoval , stimulant za kosa na Ikarov i hininova voda.Purvo si nanesoh stimulanta,stoqh 4as i polovina s nego , izmih si kosata s 6ampoan Gliss Kur (za da se otmie dobre stimulanta) posle 6ampoana (10 min) i nakraq nanesoh hininovata voda .Samo moga da vi kaja 4e v momenta kosata mi e SUPER! :smt007 Prosto nikoga ne e bila takava :-D Ne sym sig ot koi to4no produkt ot tezi se polu4i tozi efekt , no efekty naistina e strahoten .Prepory4vam vi tova na vsi4ki! Predpolagam i 4e 6te porasne po-byrzo! Mejdu drugoto si bqh slojila i 2 aspirin4eta v 6ampoana(v Gliss Kur,ne v Fitoval),no ne sym ubedena 4e ima efekt.E vse pak ot tova kosata mi ne opada,taka 4e smelo!!!

kukli4kata_anastasia
10-15-2006, 19:52
И аз ще пробвам хининовата вода,Себорал фортето и аспирина,но смятам да ги редувам,за да разбера кое "наистина" действа!Ще ви кажа какви са резултатите!:)Ако има още някакви интересни маски и медикаменти.....ДАВАЙТЕ ГИ!!!!:)

10-21-2006, 21:29
хаха хорааааа недейте се побарква с тия аспирини..незнам хининова вода..хума съм използвала смао прави косата по мека а в добавка с оцет и по мека..обаче за разтеж на косата истината е в БАДЕМОВОТО МАСЛО..има го във всички аптеки струва 1.90 супер безвредно,нанася се след измиване на косата и после пак се изплаква..супер много помага за сухата коса..придава блясък..а бе тва е истината бадемово масло рлзз..! :D :lol: :!:

10-24-2006, 16:15
az pa polzvam hininova voda a kosata mipo4na da pada superrrrrrrr mnogo nz dali e ot neq

kukli4kata_anastasia
10-24-2006, 19:33
Ами,то за това един продукт никога не е 100% сегорен!На всеки му действа различно!Аз ползавам хининовата вода и много добре ми се отразява на косицата!Аспирина малко изсушава,но той пък е полезен за по-мазните коси!Себорал форте още не съм ползвала....,ама по-натам!Сега съм много доволна от Хининовата вода!:):):)
Айде и :smt006

03-03-2007, 10:28
da i az iskam da te popitam s16toto? a kolko aspirin se slaga v 6ampoana \:D/ \:D/

^AySiToOo^
03-03-2007, 16:03
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. :twisted: A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!!1 =P~ =P~

DESISLAVINA
06-07-2007, 16:43
искам да ви кажа какво ми пречиниха на мен компетентните фризьори,аз сам от стара загора. и отидох да се накудря преди 2 години се правих и стана мноо яко все едно е намачкана с пяна мноо яко.обаче тая година станах като леличка за банкет аре както и да е правеш я с пяна и лак и гел и балсам и кво ли още не.обаче два кучура ми падна отпред на главата и отгоре на тиквата и като растеше костата ми се получиха едни антени.косата ми стана като шплява и я оправяше само постригване и отидох да се пострижа уж модерно ама ме остригаха като фитка.
и сега се мажа с хининиова вода стимуланти масла и кво ли не че расте расте ама има моменти когато искам да оскубя квяко същество с дълга коса :evil: :evil: :evil: :-D :-D :P

06-20-2007, 18:55
eiii zdraveiteee :) az iskam da vi kaja 4e sum s devet ruce za trivitaminola !!! tova lekarstvo za ovce ne e nqkakuv maitap nie samo spodelqme sus vas i naistina ima ogromen efekt ;) ne edna fr za dva meseza dva puti v sedmica kato si pravi maska s trivitaminol i porasna s 15sm ;) a puk vie ne vqrvaite ;) eto vi i moita recepta :
1 jultuk
1 s.l vodka
1 s.l kiselo mlqko
1 s.l med
1 s.l huma
2 s.l trivitaminol :):):):)
su6to i sum ZA aspirina i hininova voda no nai-mnogo trivitaminolllllll!!! :):):) uspeeeeh \:D/

Bezrazli4na
06-20-2007, 20:27
Ve4e nz i az kolko vreme polzvam hininova voda q vtrivam v korenite sled banq i sym dovolna dosta byrzi4ko mi raste kosata :smt006 :smt006

yOaNkA_{}
06-22-2007, 10:41
Ох направо се раздвоих ...

Bezrazli4na
06-22-2007, 10:57
Какво си се раздвойла всяка кожа на главата е различна, но горещо ти препоръчвам хининова вода втривай я след баня и ще видиш резултата накрая :)

yOaNkA_{}
06-22-2007, 11:04
Какво си се раздвойла всяка кожа на главата е различна, но горещо ти препоръчвам хининова вода втривай я след баня и ще видиш резултата накрая :)
Ми тФа ще направя...ся ако ми окапе косата вие сте виновни
:smt019 хаха мерси все пак.. :smt008

Bezrazli4na
06-22-2007, 11:40
Gluposti :smt018

06-22-2007, 12:12
хининова вода и освен това си подстригвай връхчетата всеки месец защото цъфтежа на косата забавя растежа,но все пак не прекалявай с хининовата вода. [-X

Гацо-Бацов
06-24-2007, 15:31
абе хора, вчера ме окепази една и сега съм 1-ви номер, а ми предстои абитуриенски бал, и си бех направил сметката да си я пусна дълга поне 15 - 20 см. То вярно , има време - 10 месеца, ама при положение че ми расте по 1 см. горе доло на месец, няма да стане това което си мислех :? Хининова вода ли ще ми свърши работа, защото започвам от нулата сега - 1-ви номер. ::: :?

Bezrazli4na
06-25-2007, 12:52
абе хора, вчера ме окепази една и сега съм 1-ви номер, а ми предстои абитуриенски бал, и си бех направил сметката да си я пусна дълга поне 15 - 20 см. То вярно , има време - 10 месеца, ама при положение че ми расте по 1 см. горе доло на месец, няма да стане това което си мислех :? Хининова вода ли ще ми свърши работа, защото започвам от нулата сега - 1-ви номер. ::: :?
ti me ubi :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 boje ima 10 meseca vreme a na vseki rasteja na kosata e razli4na na edna moq fr i raste mnogo byrzo na men pyk malko po bavno ......
:smt006 ne se izlagai s typi vyprosi razbirase 6te porasne a ti dane iska6 kosa do krysta :smt005 ....... :smt016

``LigLiChKaTa``
06-25-2007, 18:06
A hora za aspirina bulgarski ili amerikanski trqbva da e ili e bez zna4enie

lunnoto_momi4e
06-26-2007, 06:29
Незнам за другите,но на мен ААААААААДСКИ мн ми помогнахте.И аз искам дълга коса,защото преди 1-2 месеца се постригах мн късо.Мисля да пробвам с аспирините,хининова вода си ползвам,а за тривитаминола някой може ли да ме светне колко г/д струва?

kAtI4Ka
06-26-2007, 18:33
az polzvam hininova voda i edin bilkov tonik za kosa koito mnn mi pomaga i sum mn dovolna :roll: aspirin4eto su6to ti pravi kosata po hybava no mn q izsy6ava i ne e mn dobre zaa neq

S_L_A_D_U_R_K_A
06-26-2007, 21:46
Ооо на мен от каната много ми се подхрани и порасна :-({|= видимо

Lorraine
07-18-2007, 07:50
Леле ошашавих се докато прочета всичко..та да си кажа и моя проблем понеже яко съм закъсала.Проблема е че капе ужасно много,сиг ми е останала на половината от това което ми беше.Боядисвам я(руса ако има значение) със хубава боя доколкото знам,правя и маски а-у и преди нямах проблеми..ама честно да си кажа откакто съм останала 40 кг почна да пада и знам че от това е станало затфа почвам да напълнявам поне с 4 кг ,но ся да премина към същинската част-за тоя аспирин ..ъмм чудя се дали може нещо да ми стане на цвета на косата в сми искам още да я изсветлявам до бяло русо но да не стане така че да ми потъмнее или нещо там ,защото вече тотално ще полудея..Иначе я мажа със Себорал обаче още няма ефект и ...моля ви кажете ми нещо повече за този аспирин и как действа(прочетах всичко но от толкова различни мнения и вече нз на кой да вярвам #-o ) [-o<

П.С. темата не е мн нова и се извинявам че пиша тука но е спешно...

Just_Be
07-18-2007, 11:12
Това с аспирина верно ли е ?И да ви питам ,ако не искам да използвам целия си шампоан/т.е да го натопя с аспирин/ за 1 път как става?
Тоя Трамвинтол колко струва, и има ли ефект и какъв е той?Ами някакви странични ефекти?
Питам защото наскоро се подстригах късо,а косата ми беше до кръста
мерси предварително \:D/ \:D/

pretty girl
07-18-2007, 11:59
ей хора и аз нещо се зарибих по тия лайна за косата,ама чесно да ви кажа вече нз на кого да вярвам. :-k Моя проблем иначе е следния: мн ми е хубава косата-мека,лъскава,жива НО е рядка..и расте МНОООГО бавно :cry: :cry: :cry: купих си наскоро от така наречения ТРИВИТАМИНОЛ,нанасям на суха коса и седя по 2 часа,но ми става адски мазна косата :( мия по 2 пъти и пак е все 1 не е къпана ами немита от години..за това искам да попитам следното: ЗА СГЪСТЯВАНЕ някой запознат ли е наистина ( ИЗПИТАНО) какво точно помага? :-k

и бтв който има суха и твърда коса-горещо препоръчвам тривитаминола,но за хора с моята коса май не е мн добра идея от опит ви казвам

Bezrazli4na
07-18-2007, 13:52
Ne 4e sam mnogo zapoznata s tozi Trivitaminol ama ne e li PREGALENO dylgo 2 4asa da stoi na glavatas ti ? :-k

Rosica Ivanova
07-18-2007, 15:47
Vsi4ko tova mi zvu4i naistina dobre i sym mnogo navita i az da probvam, no i malko se kolebaq, za6toto v moq slu4ai ne6tete sa slednite: Imam dosta gysta i debela kosa do pod ramenete i iskam da porasne pove4ko no q boqdisvam 4erna i me e strah danebi nqkoq ot tezi vyl6ebni prostotii (aspirin, trivitaminol i tn...) da ne povredi cveta mi za6toto iskam da si zapazq hubavoto 4erno :) Mersi predvaritelno!

07-18-2007, 18:51
nemoje da ti povredi cveta. :!:

07-19-2007, 18:22
ami az izmislih drugo :-D
6tom TRIVITAMINOLA omaznqva kosata,moje sled kato go nanese6,da sloji6 aspirin v 6ampoana,ama da si otdeli6 nqkade 6ampoan samo kolkoto za edno izmivane i da raztvori6 aspirina tam,nali toi isu6ava kosata,i taka bi trqbvalo da ne e mazna posle :)
Hem nqma i vseki put kato se kupe6 da slaga6 aspirin,a samo edin put sedmi4no ili tam kolkoto puti se maje6 s trivitamniol,az tai smqtam za napraq! :D

donkihot
07-20-2007, 08:31
za kosata,hininovata voda na hristina e obujavamili na kasi,oba4e na hristina pove4e mi haresva. Mojesh da izpolzvash i ampuli s placenta i kosten mozyk dosta dobre deistvat,no sa skapi. Ot aptekata mojesh da si vzemesh ampuli s vitamin e ili a deistvat syshto tolkova dobre. Masloto za kosa na ikarov e zlatno,az go izpolzvah kogato imah kosopad i sprq mignovenno! Prosto ikarov sam go priznala si4kite mu masla sa super!

:}}}}
07-22-2007, 10:11
taka men su6to me navihte za aspirina .... za hininovata voda sy6to ! az polzvam Phyto naistina kakto spomena edin potrebitel v po gornite komentari dosta skyparsko... 6ampoana e 15 lv a maskata 42 lv ima gi v aptekite.sled polzvaneto im kosata mi pridobi blqsukii e mn gusta (ne 4e predi ne be6e) no poprincip cufteja namalq (a az mnogo tretiram kosata si) .a za rasteja mislq 4e se uveli4i :) taka 4e koito moje da si go pozvoli-nqma kakvo da 4aka :}}}}}

MimityYy
07-22-2007, 14:19
axxaa spe4elihte me napulno ...otivam da si kupuvam hininova voda ! :) puk posle moje i s aspirina da probvam ...dano porasne :D

lunnoto_momi4e
07-22-2007, 15:10
Аз съм на аспирин и хининова вода от около месец.От аспирина забелязвам че косата ми придибива страхотен блясък и черното изглежда още по наситено(боядисвам се с къна),а от хининовата вода косата ми става страшно мека.Не съм забелязала да расте повече.Някой ако има други идейки за по-бърз растеж да пише,защото на мен предимно разтеж ми трябва.

07-22-2007, 15:28
Аз съм на аспирин и хининова вода от около месец.От аспирина забелязвам че косата ми придибива страхотен блясък и черното изглежда още по наситено(боядисвам се с къна),а от хининовата вода косата ми става страшно мека.Не съм забелязала да расте повече.Някой ако има други идейки за по-бърз растеж да пише,защото на мен предимно разтеж ми трябва.

TRIVITAMINOL

kIsSeSsS lOvE
09-03-2007, 15:21
Моя проблем иначе е следния: мн ми е хубава косата-мека,лъскава,жива НО е рядка..и расте МНОООГО бавно :cry: :cry: :cry: купих си наскоро от така наречения ТРИВИТАМИНОЛ,нанасям на суха коса и седя по 2 часа,но ми става адски мазна косата :( мия по 2 пъти и пак е все 1 не е къпана ами немита от години..за това искам да попитам следното: ЗА СГЪСТЯВАНЕ някой запознат ли е наистина ( ИЗПИТАНО) какво точно помага? :-k

И при мен така , обаче аз го държах към 1 час , после се опитах да го измия ,обаче ми остана мазна , чак след 2 дни като си измих косата се махна , за мое щастие , щото косата ми беше на клечки и трябваше постоянно да я къдря , ужас . =; ](*,) [-(

09-03-2007, 17:09
Искам да ви кажа да не прекалявате с мазилата.Изберете си 1-2 и това да е.Относно травитаминола-мийте си косите по 2 пъти и по продължително време.Аз така правя и косата ми изобщо не седе мазна или на клечки :)

UnaBletoLoVeU
09-03-2007, 17:13
Бях чела в едно списание че Дженифър Анитън разтваря в шампоана си аспирин.Аз пробвах и косата ми стана много по-хубава.По-обемна...и мека и за 1 месец порасна с 6см.Как е ? :wink:
:shock: :shock: :shock: Смятааай. Мерси супер много. Откога търся нещо, което наистина да предизвиква ускорен растеж, защото ми офъкаха косата до ръменетеи изглеждам много зле като е пусната..а беше почти до кръста.. :smt010 ..да не се отвличам, все пак... Мерси супер много отново. И само да попитам ако всеки ден си мия косата с шампоан, в който има аспирин дали може да има неприятни ефекти?

09-03-2007, 17:21
не е хубаво да си миеш всеки ден косата а и аспирина я изсушава.

UnaBletoLoVeU
09-03-2007, 17:35
А ако слагам и балсам. И освен това да попитам ако смеся употребата на хининова вода и аспирин дали може да стане проблем? Ии псвен това хининовата вода след като се аннесе се отмива, нали? И се нанася на вече измита коса? 8-[

UnaBletoLoVeU
09-03-2007, 17:58
Съжалявам, че прекалявам с постовете си, но писах първите 2 преди да бях прочела повечето мнения. Последен въпрос-от аспирина косата става ли по-светла?

Evals
09-04-2007, 09:31
Здравеи значи за хининова вода няма спор тя е истинско чудо освен че помага за растеж а и много заздравява косата особенно ако ти се къса Другото нещо е себорал форте-то 1,70 страхотно е ползвам ги и двете от януари 2005 и наистина има ефект.Аз ги втривам в косата след всяко миене на косата първо слагам себорал форте и след това хининовата вода може да го нанесеш с памук или пък да втриеш с пръсти.Ще видиш ефект след мах.2 месеца.Успех :wink:

след баня косата ми направо окапва.. тя е хубава гъста.. но много капи с хининовата вода ще се оправи ли... мислех че е от лятото , зимата но всеки сезон е така.. ;( помогнете ми
п.с като я сресвам по четката ми остава... бая косичка...

09-04-2007, 18:10
А ако слагам и балсам. И освен това да попитам ако смеся употребата на хининова вода и аспирин дали може да стане проблем? Ии псвен това хининовата вода след като се аннесе се отмива, нали? И се нанася на вече измита коса? 8-[
За балсама не знам би трябвало да помогне ако е хубав-вземи си за суха коса.Комбинацията между аспирин и хининова вода не е проблем.Иначе се нанася на измита коса и не се отмива-то си пише на опаковката :P

...BlAcK_OrChId...
09-07-2007, 08:24
Еййй,и аз ще пробвам с хининовата вода.Мерси на всички!
:smt008

LizZz
09-07-2007, 10:02
Добре...А с какво да забавя растежа и? :lol: Че мойта расте много бързо... :?

09-07-2007, 11:04
Единственото, което би забавило растежа е цъфтежа. Ако косата е цъфнала, няма да расте, но имай предвид, че ще изглежда ужасно.
Друг трик е да намалиш ресането.

LizZz
09-07-2007, 12:06
Единственото, което би забавило растежа е цъфтежа. Ако косата е цъфнала, няма да расте, но имай предвид, че ще изглежда ужасно.
Друг трик е да намалиш ресането. :smt005 :smt005 :smt005
Ресането нема колко повече да го намаля!!! :smt005 :smt005 :smt005

Kisses_P
09-07-2007, 14:12
Добре...А с какво да забавя растежа и? :lol: Че мойта расте много бързо... :?
ееееееее.ти пък от какво се оплакваш.тцтц. като не ти харесва че расте бързо зимаш една ножичка и я режеш :-D така няма да и обръщаш внимание че расте бързо

'IrReSiStIblE'
09-11-2007, 07:09
Хининовата вода върши най-добра работа.

Broken2505
12-05-2007, 21:58
От аспирина в шампоана така ми се заплете косата, че после не можай да я среша до следващото миене. Ще си карам само на хининова вода, тоник за коса и корени от коприва.

Jaffs
12-06-2007, 10:33
Аз лично ползвам хининова вода и слагам вътре сока на един лимон (за блясък). Моята съм я сложила в спрей шишенце, така се нанася по равномерно. Сега ползвам на Кокона, но и от тази на Милва съм доволна :)
Освен нея и стимуланта на Икаров или ако нямам бадемово масло :)

Amy lifestyle =]
12-06-2007, 14:07
Phyto - PHYTOPOLLЕINE :) Честно казано не бих си сложила аспирин на косата, но да, всеки си решава сам. Аспирина ше е до някъде, така да се каже. ;-) А за това на Фито:

Phyto - PHYTOPOLLЕINE
Растителен стимулант за скалп.

100% натурален продукт, съставен от етерични масла: розмарин, кипарис, лимон, евкалипт, житни кълнове и др.

PHYTOPOLLЕINE има свойството да балансира и стимулира активността на скалпа - жизнената среда на нашата коса.

Също така продуктът е подходящ и при слаба и лишена от жизненост коса и косопад, тъй като подсилва растежа на косата. При всички случаи маслото оптимизира до 10 пъти ефекта на лечебния шампоан.

Ефективно докосване, създаващо чувство за свежест и комфорт.

Начин на употреба: PHYTOPOLLEINE се нанася върху сух скалп половин час преди измиване или вечерта, предхождаща измиването на косата (нощем скалпът е с повишена рецептивност). Косата последователно се разделя на части и продуктът се нанася внимателно с помощта на апликатора, прикрепен към отвора на флакона. Втрива се с леки движения. Измива се с шампоан адаптиран към състоянието на скалпа.
Цената му е около 30лв.
:smt007 Преди съм ползвала хининова вода, но беше с няква неустановена марка, та нямаше ефект, но скоро съм решила да си взема на Милва/Кокона :---) И Себорал Форте ще го пробвам щом е билково, но в никъв случай заедно.
А сега ползвам шампоан с хинин и косата ми е пораснала малко, по-бавно се омазнява и има по-сполучлива форма, дори когато не е изправена със сешоар или преса :smt001

otka4ena
12-06-2007, 18:41
Аспирина страшно изсушава косата,ако косата ви е попринцип суха не бъдете глупави.Ако видите,че нещо не ви понася на косата спрете го веднага,защото после ще е много късно!Хининовата вода е хубава да,но искам да кажа,че забелязах нещо много странно.Косата ми растеше по-бързо от хининова вода,която беше възможно най-евтината и миризлива.Розова на цвят в шишенце като спирт и миришеше на спирт.Както и да е,лимона също изсушава и изсветлява косата,така че по-добре го заменете с ябълков оцет в маските.Тривитаминола вече е известен има си тема за него.А за хората които имат пърхот и искат да се отърват от него,препоръчвам да втривате в корените на косата бадемово масло,стойте с него два-три часа или преспете цяла нощ.Премахва пърхота 100% изпитано!
Айде това от мен.Успех!

Nicole_Richie
12-07-2007, 13:16
Po-dobar efekt shte postignesh ot hapchetata primerno Merz sa mnogo dobri...no trqbva da se priemat pone 2-3 meseca,a s tqh ne samo shte imash mnogo hubava kosa,no i koja i nokti... i ako ne se laja ne bqha mnogo skapi edna opakovka beshe okolo 14-15 lv!

magneziq
12-07-2007, 14:38
ne vi razbiram vas we hora...kvi sa tiq vodi i aspirin,tabletki i specialni 6ampoani-az moqta kosa si q miq s wash & go 1 na sedmica i si postrigvam kosata 1 pat na 8 sedmici kakto trqbva s po 1 santimetar i kosata mi raste hiper barzo po 4sm na mesec ...ne smqtam 4e e nujno da piete ne6to za da imate hubava kosa -prosto se nau4ete kak da si q potdarjate v dobro sastoqnie -rejete umereno 1 na 2 meseca i ne uvrejdaite kosata si s presi i ma6i 6toto taka nomera nqma da stane-6ampoana e dostata4no vreden za va6ata kosa taka4e zabravete da slagate na kosata si ne6to pove4e ot voda i 6ampoan-zabravete sa6to i su6oara 6toto stavat golemi gafove -horata s nai dalgite kosi v sveta izop6to ne sa 4uvali za nojici ma i za tva sa im tolkova ovredeni kosite-nai dobre kakto ve4e kazah vednaj na 8 sedmici (nqma strani4ni efekti) :D za sega kosata mi stiga 3 santimetra pod papa i sam q izsvetlila s kislorodna voda(svetlo kafqva s mnogo priqten zlatist otenak),predi kosata mi se skube6e mnogo i kosama mi be6e tanak no ot kakto se grija 6to gode dobre za kosata si stana mnogo po debel i ima blqsak-pojelavam vi kasmet

tonsss
12-12-2007, 22:49
Останаха ми кичури коса.30 на брой са,ако някой иска да си удължи косата, може да се свърже с мен ще му ги продам на много ниска цена.Пощата ми е tonsss@abv.bg ако някой се интересува да пише там.А относно до цветовете, ако не съвпадат могат да се бояисват и са дълги 40см.Слагат се на най-долния слой коса и не си личи въобще.:)

sutrinn
06-02-2011, 14:39
Здравеи значи за хининова вода няма спор тя е истинско чудо освен че помага за растеж а и много заздравява косата особенно ако ти се къса Другото нещо е себорал форте-то 1,70 страхотно е ползвам ги и двете от януари 2005 и наистина има ефект.Аз ги втривам в косата след всяко миене на косата първо слагам себорал форте и след това хининовата вода може да го нанесеш с памук или пък да втриеш с пръсти.Ще видиш ефект след мах.2 месеца.Успех :wink:

след баня косата ми направо окапва.. тя е хубава гъста.. но много капи с хининовата вода ще се оправи ли... мислех че е от лятото , зимата но всеки сезон е така.. ;( помогнете ми
п.с като я сресвам по четката ми остава... бая косичка...


ДА, така е -прекомерната употреба на хининова вода >>косата капи. Аз използвах хин., вода около 3 мевсеца и почна да ми капи. Може би косата тр да се постригва по-често като се използва хин вода. Иначе има ефект с растежа.
Поне такъв беше резултата върху моята глава. Моята коса си е и капризна де:) УСпех ,момичета! :)))

sutrinn
06-02-2011, 14:41
Това с аспирина верно ли е ?И да ви питам ,ако не искам да използвам целия си шампоан/т.е да го натопя с аспирин/ за 1 път как става?
Тоя Трамвинтол колко струва, и има ли ефект и какъв е той?Ами някакви странични ефекти?
Питам защото наскоро се подстригах късо,а косата ми беше до кръста
мерси предварително \:D/ \:D/


ХАЙДЕ НЯКОЙ ДА ПИШЕ ЗА АСПИРИНА, ЗАЩОТО ИМА ДОСТА ЗАИНТЕРЕСУВАНИ, А ТУК ИМА МН ПРОТИВОРЕЧИВИ МНЕНИЯ: )

sutrinn
06-02-2011, 14:43
Po-dobar efekt shte postignesh ot hapchetata primerno Merz sa mnogo dobri...no trqbva da se priemat pone 2-3 meseca,a s tqh ne samo shte imash mnogo hubava kosa,no i koja i nokti... i ako ne se laja ne bqha mnogo skapi edna opakovka beshe okolo 14-15 lv!


АЗ ГИ ПИХ МЕРЦ НО НЕ МИ ПОМОГНАХА ОСОБЕНО ОСВЕН НА НОКТИТЕ.
НА МЕН МИ ТРЯБВАШЕ НЕЩО ЗА КОЖА И КОСА :)
СПЕЦИАЛНО ЗА КОЖАТА МН ДЕЙСТВАТ ГЕРИТАМИН А СА И ЕВТИНИЗА 20 ДНИ 3 ЛВ.

FuckingFreak
06-02-2011, 14:46
Мацка, темата е от 2007. По-добре отиди на лекар и говори с него за аспирина и го попитай защо косата ти капи :shock:

Sisi9072
07-04-2011, 14:18
Здравийте, искам да попитам това с аспирина дали дийства. :( :?
Аз знам една много добра рецепта за растеж
1 жълтък
1 опаковка рицинова масло
1 ампула витамин С
17-18 капки витамин А
Смесват се всички продукти до получаване на еднородна смес. Нанася се първо в корените, а след това и по дължината на косата. Завива се с найлон и хавлия и престоява поне 2 часа. Изплаква се с топла вода.
при постоянно ползване има ефект :) :) :) :) :)

Sisi9072
07-04-2011, 14:20
Здравийте, искам да попитам това с аспирина дали дийства. :( :?
Аз знам една много добра рецепта за растеж
1 жълтък
1 опаковка рицинова масло
1 ампула витамин С
17-18 капки витамин А
Смесват се всички продукти до получаване на еднородна смес. Нанася се първо в корените, а след това и по дължината на косата. Завива се с найлон и хавлия и престоява поне 2 часа. Изплаква се с топла вода.
при постоянно ползване има ефект :) :) :) :) :)
Ако може искам да ми кажете по-подробно за аспирина :mrgreen:

titinkaa
07-04-2011, 17:03
Абе хора има много теми и то нови,а вие изровихте тема от 2005г. :o :booooomb:

duparinka
01-07-2015, 22:27
Dovolna sum ot tozi produkt, stimulira rasteja na kosata, obedih se kogato na ople6ivql muj zapo4va da mu ponikva bebe6ka kosa ot 2 sedmici izpolzvane... http://www.flp.bg/bg/P_First_bg.htm
jelae6ti da go izprobvat i dokajat efekta mu moje da mi pi6at filism@abv.bg ili 0883494378 na distributorska jena s -15% otstypka