PDA

View Full Version : На "баба" яденетата VS приготвените нещица



HereTodayGoneToHell
12-19-2005, 12:15
Е сега, мили мои съфорумничета признайте си: приготвено ли ядете повече или готово? :twisted:

Аз си признавам без бой, че предпочитам приготвеното на ръка от разни сандвичи, пици, дюнери и т.н. :P

rosskata
12-19-2005, 12:54
Да живее бабааааа 8) Много обичам готвени манджи... Но както каза експлоитед, ям каквото има :roll:

pinK_Baby
12-19-2005, 12:56
Аз обичам повече готвено и разни манджички ама понякога си умирам или за дюнер или за пица... :) Ама май предпочитам сготвено от баба :lol: (тя все пак е готвачка)

marusha
12-19-2005, 13:29
triabvashe da dadesh naikfo sredno polojenie v anketata...no vse pak mnogo pove4e obi4am da iam na baba mandji4kite,tia gotfi neveroiatno...oba4e tfa se slu4va dosta riadko...obiknovenno iam nekfi bokluci :roll:

PoTTerKa
12-19-2005, 13:45
Е, щом бабите ви могат да готвят...http://users.pandora.be/eforum/emoticons4u/sad/696.gifЩото моята хич я няма!Докато майка ми прави яки манджички, баба ми ги разваля.Чак ми се доповръща понякога като ги опитамhttp://users.pandora.be/eforum/emoticons4u/obscene/eck15.gifПроблема е, че съм много претенциозна относно храната и баба ми уж гледа да ми угажда.Цяло лято го карах на домати и таратор!Понеже, като реша да ям два дена таратор за обяд и баба ми решава само с такова да ме храни.Беше ми много забавно...Сега пък съм само на кренвирши.Понеже няма какво друго да ям (освен ако не си купя нещо, а мен ме мързи да отида), баба ми ме храни само с кренвирши...Прибирам се от даскало-кренвирш.Тя купила 1кг и за вечеря пак кренвирши, на другия ден пак.Писна ми вече, майка ми да се връща по-бързо, че да ям като човек...Естествено, че нямам нищо против и пиците и пр. 8)Ех, оплаках се на спокойствие :roll:

pipi`e`golqma
12-19-2005, 13:50
Аз ям и от двете. Обичам и на баба манджите и готвените :arrow: като изляза на ресторант говоря. Ама повече ми харесва как готват в някои ресторант :wink:

`Death`Whore`
12-19-2005, 13:53
Qdeneto na baba e vkusno i zdravoslovno! Baba rulez!

miloto_girl_4e
12-19-2005, 14:06
мен не ме кефи баба как готви :roll:
но например едната ми леля готви много вкусноооооо :D
понякога обичам домашните манджи,но понякога обичам там пициии,дюнериии и такам :wink:
зависи ... от много неща(дори от финансова гледна точка :lol: :lol: )

Murderdoll
12-19-2005, 14:11
oo aз ям квот има ;) изобщо не ме интересува дали е готвено или не. има ли ядене - има.. ми яж бре! :lol:

worthy
12-19-2005, 14:48
oo aз ям квот има ;) изобщо не ме интересува дали е готвено или не. има ли ядене - има.. ми яж бре! :lol:
и аз така

FlowerinesS
12-19-2005, 14:51
Баба много хубаво готви :D всичко :D И вмомента идва унас да гледа брат ми и покрай него ми изпълнява всичките желания (ядене ест.) :D всеки ден като се върна ми е направила 1-во ,2ро и 3-то като в детската градина-салата,некфа супа(макар че аз й я отказвам в повечето случаи)фрешче или нес тий и плодова салата.а за другите готви отделно.Не съм яла такива гадости като маазните дюнери от 4 месеца сигурно.Предпочитам готвеното от баба,защото не е бъкано с консерванти,оцветители,ста билизатори и т.н...като отида на ресторант ям пак същото-салати,а при тях няма такова разделение-направено от баба и приготвено в ресторанта.

e4o
12-19-2005, 14:58
opredeleno predpo4itam da hapvam v ku6ti, nezavisimo ot koi e prigotveno, prosto doma6noto si mi e po-vkusno :lol:

Briseis
12-19-2005, 16:51
Аз пък не обичам готвено, независмо, че и баба, и майка готвят много хубаво.Просто не се вписвам в това.Умирам си за дюнери, на пици също не отказвам, на хамбургери и секфи подобни също се кефя.Не ми пука мазни ли са или не, щото да ви кажа и в домашно приготвената храна има бая мазно.Обаче ям някоя друга маджичка.Най-обичам пиле с ориз,кюфета, таратор, мусака.Но те не могат да се сравнят с фафалето на майка.Умирам си и за салати.Били те от ряпа, зеле, домати, краставици или пък руска салата...Ммм огладнях :P

MaD_CaT*
12-19-2005, 18:08
И аз предпочитам готвеното !
АМа на вас бабител и ви готвят ? :roll:
МОйта ми готви,когато отида у тях..
иначе мама готви...и то много вкуснооо :P
тя и баба готви много хубаво..особено цупички! :P

Boot
12-19-2005, 18:38
И майка ми и баба ми готвят страшно. И много им обичам манджите. Обаче важното е храната да има подправки. За това държа да отбележа, че дюнери рокс. :lol:

cannabinoid
12-19-2005, 19:22
Аз по-често ям навън - дюнери, пици, МакДоналдс... И не си падам много по манджи, но има 3-4 ястия, които ОБОЖАВАМ направени от бабчето :wink:
Гласувах за на баба яденето 8)

rusalkata_
12-20-2005, 09:22
leeele kak moje da se tup4ete s takiva polufabrikati!Ujas! :? na si4koto otgore sa stra6no kalori4ni!nikoga prez jivota si nqma da vkusq duner-tva ima 4esun i otvratitelno!ina4e blizo ot polovin godina ne sum qla hamburgeri!predpo4itam na baba mandji4kite! :)

Boot
12-20-2005, 17:24
Баси кфо му е на чесънааааа ?! :? Ме зверски ме дърви, чесън рулзз

XePouH
12-20-2005, 18:08
Ми баба ми готви невероятно вкусно,щото е била готвачка,но ям само манджите й когато съм на село,майка ми готви също яко,но пък повече предпочитам дюнерите и хамбургерите :)

Michelle_la_charmante
12-20-2005, 18:14
Аз допреди няколко месеца бях луда фенка на пиците и тем подобни готови храни.Ама ми писна по едно време и престанах.Пък и до миналата година обожавах манджите на баба, ама скоро осъзнах, че готви с доста излишна мазнина, слага сол и люто,а бе общо взето от съвременна гледна точка, не особено здравословна храна.И напоследък ям само готвеното от майка ми,щото тя се интересува от кулинария и се стреми да готви колкото се може по- здравословно.
Е, естествено това не значи, че ям само нейните манджи.Като ходя при баба ми муам това, което е сготвила.В даскало също от време на време сгъвам по некой дюнер.

vra4ka
12-20-2005, 18:34
Ееее който е карал дълго време без готвене няма да се замисли.
Готвените неща разбира се :P