PDA

View Full Version : Един по-малко



BaT_GirL
12-19-2005, 15:20
Айде изнасям се оттук,то не може да се диша на това шибано място,ако се чудите защо-ето.Обичам ви!


Айде и аз да кажа тежка дума.Искам да знаете че ако сега получа бан ще е било за вас Ще го кажа по деликатно:

Цоки,колко пъти трябва да ти казвам,че с банове не помагаш на това място?И не само ти.

Колко пъти да ти казвам,че тук е шибано и дори да махнеш някой потребител,другите няма да са по-добри!

Колко пъти да ти казвам,че ти не си нещо повече от нас!Напротив ти си обикновен шибан юзър като всички други излъгали се да пишат тук!

И да,не съжалявам,че не станах мод,когато ми предложи,когато такъв беше и ти!Но много ти порасна работата а?Искам това някъде да се документира!Да се документира,че Цоки е супер шибан балуш!И не само ти!А всички админи на този форум!И не ми говори,че аз съм проблем!Проблема са самовлюбени егоисти като теб!

Сега,чакам бана си,въпреки това,че официално напускам teenproblem.net и определено тук е problem,но проблема не е в нас,не вече!!!Искам да кажа на I don't give a fuck,че е супер точно момиче и че я уважавам страшно много!Мила виж си последното ЛС от мен!Искам да кажа също и на тедо-давис че ще се видим пак.


А до тебе Цоки,явно малко ми е било че не влизах 4 месеца,станало е по-зле,но ти си си останал все същия педерас!

Orevoir mes amis!Et Coki tu es choette! Night ta mere!!!

Нека някой ти го преведе!

Devilsplaymate
12-19-2005, 15:38
Браво бе ! Сега си отиде поредния полезен юзър ! :evil: Доволни ли сте ?! :evil:

miloto_girl_4e
12-19-2005, 15:47
ех, всички като почнете да напускате така драматично :roll:
вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило :!:
ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт :?

12-19-2005, 16:05
OU!Izpkah si o4ite!!! :cry: :cry: :twisted:

e4o
12-19-2005, 16:06
Определено мисля като miloto_girl-4e, ако ти харесва си седиш тук ако не си отиваш, на някой ще им е мъ4но, други няма да забележат липсата ти.Това си е ли4но твой избор...каквото иска6 прави, никой тук не е вързан :idea:

Sa3ana3a
12-19-2005, 16:25
Има доста вярни неща в изказването на BaT_GirL , е довиждане :(

bulgarche
12-19-2005, 16:30
Еми к'во ся..всички дето са от повечеко време си заминават. Не еготино така, ама...к'во да направим. Всички сме на мнение, че админите и модовете се правят много, ама...мен вече не ми пука особено :)

е, АЗ разбира се
12-19-2005, 16:30
ех, всички като почнете да напускате така драматично :roll:
вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило :!:
ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт :?
Я да млъкваш ! Май като светна в зелено и дигна въшките !
П.П. Тва горе кой го е писал, че ми е любопитно ? Познато ми изглежда....

LyLa
12-19-2005, 16:32
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BaT_GirL`NaPusKa
12-19-2005, 17:11
Мерси,мерси явно на някой им хареса изказванетоми,радвам се :D

Аз съм Българче,да лошо е че се получи така,тук съм година и малко и честно казано влизах за да помагам на останалите но да намеря помощ и аз,странно каква помощ можеш да намериш тук обаче...Е това беше от мен,то се видя на който му пукаше повече си отиде или е бан...

miloto_girl_4e
12-19-2005, 18:02
ех, всички като почнете да напускате така драматично :roll:
вижте сега ... според мен никой не ти е виновен.. ако имаш желанието да бъдеш част от форума,да помагаш - нищо не би ти попречило :!:
ти кво си мислиш,че мен никой не ме дразни ли?!
нерват ме някой хора,но понеже искам да помагам до колкото мога,искам да бъда част от форума,аз си седя тук и е адски глупаво да обвиняваш някого,че форума не те кефи или нещо от този сорт :?
Я да млъкваш ! Май като светна в зелено и дигна въшките !
П.П. Тва горе кой го е писал, че ми е любопитно ? Познато ми изглежда....


аре по-спокойно,а?!
ако се разровиш ще видиш,че винаги съм била на това мнение,ама не ... важното е да се заядеш :!:
що не кажеш на e4o,че се превзема щом мисли като мен,а?!
щото ви е лесно все да се репчите на модове или админи :!:
понеже аз умирам от кеф да ви модерирам мненията,да ви трия безмислените постове и теми .. да бе,сигурно...

machoka
12-19-2005, 18:19
Довиждане.

Моля, без драми.

Темата се изчерпа.