PDA

View Full Version : Метъл магазини... ХЕЛП!



HereTodayGoneToHell
12-19-2005, 14:22
Добре, де, за бога, може ли да е толкова тъпо всичко. Днес ходих до магазина в подлеза на ндк. Една значка ми била 2 лева. Ама от тея най-малките. Никакви яки нашивки. И, сега, да ви питам, кажете ми някви метъл магазини или ми обяснете къде е ОЧЗ. Просто вече ми писна! До петък трябва да си намеря нашивка на Гънс (оная иконата им кръст), а просто ми писна да се занимавам с несериозни хора. В тоя град (столица му викали!!! :evil: ) един свестен магазин не се намери! Трябва да намеря няква нашивка на Гънс, щото ще се правя на Аксел, а без нея не става![/b]

`Death`Whore`
12-19-2005, 14:26
Tramvaqt 5 znaesh li go? Na pyrwata mu spirka slizash i...pitash kyde e. Na nqkolko metra e, no e malko zabutano.

always yours
12-19-2005, 14:32
Ima edin magazin na ul. Ivan Vazov, no nz koi nomer. tq i bez tva ne e mn dylga taq ulica. ta magazina se kazva "Na tymno". ina4e ima edin - "Hell hors" ako ne se lyja ot 5-te ku6eta kato trygne6 nadolu kym plo6tad makedoniq. ne obqsnih mn dobre, no....

Murderdoll
12-19-2005, 14:33
ми ОЧЗ....
Магазинът се намира на улица "Три уши" номер 3
http://o4z.hit.bg/pics/o4z1.jpg
така изглежда вратата
улицата е зад съдебната палата...питай там
ше ти кажат..или си намери карта на софия:)

Murderdoll
12-19-2005, 14:34
Ima edin magazin na ul. Ivan Vazov, no nz koi nomer. tq i bez tva ne e mn dylga taq ulica. ta magazina se kazva "Na tymno". ina4e ima edin - "Hell hors" ako ne se lyja ot 5-te ku6eta kato trygne6 nadolu kym plo6tad makedoniq. ne obqsnih mn dobre, no....
ОМФГ аре научете се че на тъмното не е
метъл магазин бе :shock: :shock: :shock:
и ми е многу интересно кфо ше търси
нашивка на гънс в магазин на тъмно

`Death`Whore`
12-19-2005, 14:35
Na "Ivan Vazov" e na tymno...tam naistina moje da ima. A "Hell Horse" e za teniski.

HereTodayGoneToHell
12-19-2005, 14:45
Tramvaqt 5 znaesh li go? Na pyrwata mu spirka slizash i...pitash kyde e. Na nqkolko metra e, no e malko zabutano.

Знам го. Но ми кажи коя от двете спирки. Се пак има два края :lol:


Ima edin magazin na ul. Ivan Vazov, no nz koi nomer. tq i bez tva ne e mn dylga taq ulica. ta magazina se kazva "Na tymno". ina4e ima edin - "Hell hors" ako ne se lyja ot 5-te ku6eta kato trygne6 nadolu kym plo6tad makedoniq. ne obqsnih mn dobre, no....

Абе, сичко на 6, ама "На Тъмно" е за обици и т.н. Аз оттам си зимам обиците. И се сещам само за този, дето е при Опашката на коня. А другият магазин е по-вероятно да има. Дано го намеря. 10х се пак :wink:


ми ОЧЗ....
Магазинът се намира на улица "Три уши" номер 3
http://o4z.hit.bg/pics/o4z1.jpg
така изглежда вратата
улицата е зад съдебната палата...питай там
ше ти кажат..или си намери карта на софия

Хаххахха, май по-лесно ще стане с карта :twisted: Поне съдебната палата ще я намеря... Само кажи дали там има нашивки, щото днес една приятелка кви ли не глупости не ми наговори, за да ме разубеди да ходим...

`Death`Whore`
12-19-2005, 14:50
Onazi v centyra. Kakto kaza Murderdoll, zad Sydebnata palata. Slizash na neq i tyrsish vratata, koqto vidq na snimka.

Murderdoll
12-19-2005, 14:56
Хаххахха, май по-лесно ще стане с карта :twisted: Поне съдебната палата ще я намеря... Само кажи дали там има нашивки, щото днес една приятелка кви ли не глупости не ми наговори, за да ме разубеди да ходим...
mi trqq da ima.ne sym tyrsila i ne sym sigurna,
ama fse pak e nai izvestniq metul shop v sofiq..
edva li nqma:)
a kfo sa ti nagovorili?

e4o
12-19-2005, 15:15
като слезнеш от 5тицата, има едно кафе и някво павилион4е, минаваш покрай тях в едно като тунел4е и магазина е на няколко метра от лявата страна ще го скивташ :lol: :wink:

HereTodayGoneToHell
12-19-2005, 15:57
Хаххахха, май по-лесно ще стане с карта :twisted: Поне съдебната палата ще я намеря... Само кажи дали там има нашивки, щото днес една приятелка кви ли не глупости не ми наговори, за да ме разубеди да ходим...
mi trqq da ima.ne sym tyrsila i ne sym sigurna,
ama fse pak e nai izvestniq metul shop v sofiq..
edva li nqma:)
a kfo sa ti nagovorili?

А... Една френдка почна да ми говори, че нямало нашивки, че сме имали класно, че не можела да го намери... Ощто зето - глупости. И затва реших, че никой няма да ми свърши работата и трябва да го направя сама :wink:

е4о, 10х. Са ще видим утре дали ще го намерим :lol:

Boot
12-19-2005, 17:40
Мацка гледай сега. Влизаш в www.bgmaps.com Там пишеш улица 3 уши, тя е доста късичка и си зяпкаш картата. Нещо не става да постна image-а, за това самичка пробвай.
Иначе магазин Abyss, нямам идея там кфо има, щото никога не съм влизла. Ама се намира на улица Ивайло, което е пряка на Хр. Ботев.

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 10:43
ташака е, че съм виждал нашивки на гънс в "на тъмно" и в "ОЧЗ"
успех

Има ли наистина в "На Тъмно"? Щото нямам никви проблеми да скоча още утре до тоя на Опашката на Коня... Ако има наистина...

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 11:43
виждал съм преди...
ама ако не ти е много разкарването отиди...
иначе съм виждал як гръб на Гънс в ОЧЗ

Мерси адски много! Ще отида още утре! Дано още да има! А ти кога си гледал? Щото тая приятелката ми едва ли не се опита да ми каже, че вече няма никъв шанс да има където и да е нещо на гънс... Та малко се отчаях :?
А за ОЧЗ... Едва ли! Първо, щом в "На тъмно" има, няма смисъл да се разкарвам толкова. Второ, че ще ми излезе соленичко. И трето - мен ми трябва само нашивката (Най-хубаво ще е тази (http://www.pushposters.co.uk/new/pics/a/a12041.jpg) да я има, но ако няма мога да зема и тая (http://www.pushposters.co.uk/new/pics/a/a11466.jpg) или някоя друга), за да я зашия на един мои панталон...

БТВ... Ако някой може да ми даде няква идея как да се направя на АХЛ Роуз, да казва. Щото ми е ясно за кърпата, панталона, тотаировките, пръстените, дървения кръст и т.н., но още не мога да намеря няква подходяща блуза. Се пак той много си мени стила на обличане. И, ако имате на идея, как мога да си изтъня джуките с някъв грим... Щото аз се пак съм момиче, а и не се славя с малки джуки. Другото нямам шанс да го докарам... И сори, че ви занимавам и с тва, но е важно, а не искам да пускам нова тема...

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 12:14
някаква риза.. може би..

а бтв.. втората съм я виждал мисля точно в ОЧЗ
за първата- не съм виждал такава скоро... :cry:


бтв за На тъмно е малко като предположение... не съм на 100% убеден, че там има..

Е, нали каза, че си виждал? :cry:

Абе то риза, риза, ама с неговия чалнат вкус... Аз знам г/д какво трябва да намеря, но в тоя стил... Тц... Нямам такова нещо. То най-лесно ще е да сложа една шотландска поличка и една карирана риза... Ама си нямам :lol: То сичко на 6, но излъчването не мога да докарам... Трябва да потърся и в 4те гардероба (на цялото ми семейство и моя :P )... Ох... Шантавелко... Са само стискам палци да ми донесат един кожен панталон, да му имитирам коженото дупе :P

Death_F
12-20-2005, 13:00
Магазина "на тъмно" в София се намира на ул. Иван Вазов 13 :) Ако беше в търнво даже щях да те разведа да видиш от къде пожеш да си купиш подобни дрънкулки!

Murderdoll
12-22-2005, 09:43
ми...мен ако питате не е имало
никога даже :roll: :roll: :roll:
хир тудей, обиколи вторите употреби
може да си намериш нещо :D

bulgarche
12-22-2005, 19:45
Не ми се четеше, да видя разбрал ли си къде е "О.Ч.З."-то. Като питаш за магазин "Стената"...то е на един паркинг разстояние (дели ги паркинг). Малко на забутано място е (поне за мен защото не съм от София). Тука има разни нашивки. Ако дадеш снимка, ще погледна тук има ли кактото ти трябва, но..петък е утре и незнам как да ти я пратя толкова бързо :)

HereTodayGoneToHell
12-22-2005, 20:53
снощи бях в "на тъмно" няма нашивки :cry:

Усетих! И аз бях там! Бях и на НДК, в подлеза! Бях и в ОЧЗ (поне го намерих)! НИКЪДЕ няма, щото в складожете нямало такива чудосии! Много се издразних!!!


ми...мен ако питате не е имало
никога даже
хир тудей, обиколи вторите употреби
може да си намериш нещо

Аз съм девилче бтв! Няма нужда да ми изписвате целия ник :wink:
А тук си права само донякъде - някога 1005 е имало в ОЧЗ (преди година), но да, сега няма :(


Не ми се четеше, да видя разбрал ли си къде е "О.Ч.З."-то. Като питаш за магазин "Стената"...то е на един паркинг разстояние (дели ги паркинг). Малко на забутано място е (поне за мен защото не съм от София). Тука има разни нашивки. Ако дадеш снимка, ще погледна тук има ли кактото ти трябва, но..петък е утре и незнам как да ти я пратя толкова бързо

Ххахаха, аз още се имам за момиче, но както и да е :)

http://www.pushposters.co.uk/new/pics/a/a12041.jpg
http://www.pushposters.co.uk/new/pics/a/a11466.jpg

Тея двете най-много ги искам. Но стига да е на групата няма проблеми. Еми аз я искам тая нашивка по принцип. Мерси :wink:

HereTodayGoneToHell
01-09-2006, 13:59
ПЛС АКО НЯКОЙ ВИДИ НАШИВКА НА GUNS'N'ROSES В ОЧЗ ИЛИ ДРУГАДЕ ДА МИ ПРАТИ ЛС ИЛИ ДА ПИШЕ В ТЕМАТА! ПЛСССССССС!

caiko
10-14-2010, 16:13
Мммхммм мисля че мога ти помогна. Има на ул. Раковска 187 магазин Metal Heaven се казва и там миля че съм виждал нашики на GUNS 'N' ROSES. Ако не ти се разхожда до там може да си поръчаш през интернет, но не всичките който има в магазина. Имат и сайт metalheaven.bg :wink: :wink:

WinstonSmith
10-14-2010, 16:34
Страхотно първо включване!

\:D/

Whoopdedoo
10-14-2010, 19:15
Мммхммм мисля че мога ти помогна. Има на ул. Раковска 187 магазин Metal Heaven се казва и там миля че съм виждал нашики на GUNS 'N' ROSES. Ако не ти се разхожда до там може да си поръчаш през интернет, но не всичките който има в магазина. Имат и сайт metalheaven.bg :wink: :wink:

авторката сигурно е умряла вече.