PDA

View Full Version : срамежлив съм :((



ShyBoy
12-19-2005, 17:10
аз съм доста срамежлив. по принцип имам проблеми с общуването с непознати или малко познати, но най голям зор виждам в провеждането на разговор с момиче с цел зарибявка.

искам да попитам дали тук има някои които преди е бил срамежлив като мен и го е преодолял и как го е направил. въпроса ми е насочен към тези хора, защото смятам че хора които нямат такъв проблем не знаят какво е да си на мое място.

DeSiTo0o
12-19-2005, 17:24
Ami da...az predi nqkolko godini imah toq problem :oops: Bqh mnogo sramejliva i vijdah golqm zor s ob6tuvaneto s nepoznati... :oops:
No re6ih 4e ne trqbva da se sramuvam tolko i zapo4nah da izlizam vseki den navun...opitvah se da ob6tuvam s vsi4ki i da vzimam u4astie v razgovorite.Sled tova i po centura vsqka ve4er zapo4nahme da izlizame-zapoznah se s mnogo hora i leka-poleka sprqh da se sramuvam!Ve4e sum si normalna :wink:

Shadow_Walker
12-19-2005, 19:21
Споко и аз съм срамежрив...не че имам проблем с общуването, но не мога да си хвана гадже...то и нищо не правя по въпроса де...
Ако си харесал някое момиче върви действай, прави нещо, мотай се покрай нея, привлечи вниманието й, базикайте и може би ще стане нещо :wink:

NaSkO_
12-19-2005, 19:45
Много хора са с такъв проблем, нито си първия нито си последния! Аз съм същия, знам какво е да се видиш с някое момиче и просто да не знаеш какво да кажеш, да мълчиш, да не знаеш каква тема да подхванеш за да я заговориш. Аз го преодолях това нещо благодарение на хората около мен (моите близки). Излизах с тях говорех ме си на най-различни теми, после започнах да излизам и с хора от Интернет и така постепенно срамът изчезна от мене. Така че големият проблем е срамът и страхът! Тези две неща успееш ли да изкорениш от себе си вярвай ми мой човек ще си напълно спикоен. Най важно е като излезеш с едно момиче да не се срамуваш от себе дали си някой или никой това е без значение важното е да покажеш твоето мислене и твоя характер и така ти ще се издигнеш до едно по високо ниво и ще видиш че тя ще бъде впечетлена от тебе, от това какво можеш и какво знеш ти ще си добре физически и психически. Тове е което мога да ти дам като съвет - не се срамувай от себе си, и не се страхувай от околните!
Успех!

Waterhand
12-19-2005, 20:04
Аз не съм срамежлив но за сметка на това съм много тъп 8)
hahaha... а по темата да ти кажа че трябва да мислиш повече за това как се държиш и да знаеш как си мислят момичетата... а когато тръгнеш с някоя и видиш че крие нещо- бегаи на далече... :P

cannabinoid
12-19-2005, 20:28
Пич аз съм с абсолютно същия проблем! Обаче има голяма промяна от миналата година, макар че още не съм преодолял напълно проблема. Значи (без значи де) започнах да излизам по-често (доста по-често) и постепенно се оправих. :shock:
Също като съм у нас все се надъхвам яко по свой начин.. Преди да изляза с някое момиче 8)
Аз все още изпитвам онова чувство от вътре дето ти е в гърдите (не знам как да го определя), когато общувам с някое момиче, но поне вече не се забелязва, че съм срамежлив.. :roll:
УСПЕХ!

Waterhand
12-19-2005, 20:49
Пич аз съм с абсолютно същия проблем! Обаче има голяма промяна от миналата година, макар че още не съм преодолял напълно проблема. Значи (без значи де) започнах да излизам по-често (доста по-често) и постепенно се оправих. :shock:
Също като съм у нас все се надъхвам яко по свой начин.. Преди да изляза с някое момиче 8)
Аз все още изпитвам онова чувство от вътре дето ти е в гърдите (не знам как да го определя), когато общувам с някое момиче, но поне вече не се забелязва, че съм срамежлив.. :roll:
УСПЕХ!
послушай го:) има хляб в това момче

aHyC
12-19-2005, 20:56
Абе тука кфи сте се сабрали ве!?С конкурс за спичане на среща!?Ахх злета

martuuu6
12-19-2005, 20:59
Waterhand - браво , това чувство не трябва да исчезва! Но се постарай да се появява само при тези момичета ,към които имаш сериозно намерение (засега) ,а след това прозто се отпусни и да не ти пука.
Действай като МЪЖ - с две думи БИ КУУЛ !

Знаете ли ,че е научно доказано от психолози ,че ако си въплатиш ,че момичето те харесва и няма никви пречки между вас ,държиш се пичовски и не ти пука от никой и никога ,казваш това,което искаш ,а не това ,което трябва - ТОГАВА НАИСТНА УВЕЧЛИВАВАШ ШАНСОВЕТЕ МОМИЧЕТО ДА ТЕ ХАРЕСА !!!
Колко повече си мислиш, че не ставаш и си бракуван или ,че няма да успееш толкова повече намаляваш вероятноста да те харесват момичетата - и не само - ОКОЛНИТЕ въобще.

Значи виж..всеки е имал този проблем малко или много - включително и аз.Бях доста срамежлив преди 2 години..направо неможех да си кажа името. СРАМ !
Реших ,че трябва да си кача самочуствието и да гледам напред без да ми пука - ДА ,но пак сгреших.Физиономията ми беше "Кво става бе,още ли сте живи?".НЕ се усмихвах - оопитвах се да ги накарам да ме мислят за сериозен човек ,който не се интересува от никой.Не говорех много и въобще се едно се затворих в кулата - като някоя принцеса ,никой нямаше достъп до мен.ДА АМА БЕШЕ ГРЕШКА - НЕ ПРАВИ ТОВА !!!

След месец отчаяно бродене из форумите реших ,че така няма да стане.Отворих се към хората - и те съответно към мен.Усмихвах се постоянно бях щастлив.Показах им ,че съм добра компания - започнах да се шегувам със всеки - показвах страхотен Хумор!Имаше един приятел ,на който много му вървеше с жените - той беше пич ! Държеше се здраво на земята, главата горе раменете отпуснати - гърдите вдигнати, походката спокойна и просто беше невероятен пич (Как само не се влюбих) :lol: :lol:

Започнах да го копирам - не ми пукаше от никой ,заебах чат,форуми и мейли..излезох на вън.Излизах с хора - срещах се с момичета и така е най-лесно да се докоснеш до това нещо - СВОБОДА и така казано "Independence"..

Пак ти казвам пич - докато стоиш вкъщи и се чудиш кво да правиш как да се оттървеш от срамежливоста си - няма да стане ! Никой няма да те докосне с вълшебната пръчица и да направи магия , НИКОЙ !! Така че излез , забавлявай се ,разнообрази живота и с две думи "БИ КУУЛ" ! :wink:

12-20-2005, 21:39
благодаря на всички за мненията :)

12-20-2005, 22:32
Да не мислиш, че си единствения, който е "сдухан". И аз например доста често се "спичам", ама какво да се направи. В повечето случаи се радвам, че се е случило така, защото в последствие разбрах, колко момичетата обичат "флирта", нещо най-омразно за мене, след лъжата. Това ми напомни и за днес, в автобуса седнах до едно момиче, но се опитах да не се притеснявам и токувиж да отговоря "нормално" на някой въпрос или тема за разговор. В крайна сметка си умрях от смях ( вътрешно де), защото по реакциите й виждах просто себе си :Р Поглежда от време на време срамежливо, като се мръдна веднага поглежда през прозореца. Нещо й беше неудобно на момичето или е просто срамежливо, но не я обвинявам :)

anonim4e14
08-05-2009, 00:33
аз имам същия проблем но съм момиче и съм едва на 14 :) започнах да излизам и се оправих с разговорите но когато някое момче ме заговори :shock: испитвам едно чувство немога да го определя корема ме свива рацете ми се потят не е работа да си сдухан :Д моляви който има същиа проблем да ми пише на лично и да ми даде скайпът си :) :-)

JenataKoTka
08-05-2009, 02:58
teenproblem. net/f/viewtopic.php?t=269301
Ние ще помогнем какъвто и да е пробрема!
п.п.
Ако Ади не е на смяна ше съм аз.. А ако и двамата ни няма.. Запишете си час при ItalianMafia.
С много целувки Ади 'n Стелс корпурейшън ™
п.п. 2
Само си махнете интервала след тийнпроблем. че дава неква тъпа грешка.. :lol: :-)

Sladurcho
08-05-2009, 03:01
аз имам същия проблем но съм момиче и съм едва на 14 :) започнах да излизам и се оправих с разговорите но когато някое момче ме заговори :shock: испитвам едно чувство немога да го определя корема ме свива рацете ми се потят не е работа да си сдухан :Д моляви който има същиа проблем да ми пише на лично и да ми даде скайпът си :) :-)
мисля че доста неща се казаха по темата ако ги прочетеш може да получиш някои дори съвети и идейки въпреки че темата се отнасяше за момче... то и при двата пола проблема е еднакъв :) успех

BePoHuKa
08-05-2009, 04:48
:D Понякога съм наистина щастлива и благодарна,че имам по-голяма сестра :D Тя ме е научила на толкова много без да го осъзнаваме и двете :-D (почти 7 години разлика) .. Някак си на някой хора флирта им се включва автоматично,когато говорят с противоположния пол :-| Спокойно ;) започвай да излизаш повече, дай си малко зор и ще се оправиш :D

Sh@d0w
08-05-2009, 04:52
Темата е от преди 4 години... :shock:

Ключ.

BePoHuKa
08-05-2009, 04:54
Темата е от преди 4 години... :shock:

Ключ. :shock: Ооо това даже не го забелязах :D ее тогава значи може да спамим колкото искаме в нея.. :D

Sh@d0w
08-05-2009, 04:58
http://www.youtube.com/watch?v=fyYXirCAHP0

Поздрав 8)

BePoHuKa
08-05-2009, 05:09
Лелеееееееееее тая песен е страшнааа :smt060 една от любимите ми 8-) хубав вкус имаш ;)

Sh@d0w
08-05-2009, 05:11
Знам 8) :P

BePoHuKa
08-05-2009, 05:13
:D :D :D аз щях и на концерта му да ходя ама... ядец :x Кефи ме и "all I ever wanted" :-P

Sh@d0w
08-05-2009, 05:16
Да и тя радва.Помня когато я чух за пръв път,първо бях гледал пародията (http://www.youtube.com/watch?v=c_cCsFU6pak) на тази песен,обаче после ми хареса оригинала :grin:

BePoHuKa
08-05-2009, 05:18
:D :D Nicee

Kajo
08-18-2009, 11:21
аз съм доста срамежлив. по принцип имам проблеми с общуването с непознати или малко познати, но най голям зор виждам в провеждането на разговор с момиче с цел зарибявка.

искам да попитам дали тук има някои които преди е бил срамежлив като мен и го е преодолял и как го е направил. въпроса ми е насочен към тези хора, защото смятам че хора които нямат такъв проблем не знаят какво е да си на мое място.


И аз съм така :oops: :oops:
...но просто бъди себе си на мене това ми казаха и взе, че се получи :D

krem4et0
08-18-2009, 13:25
Хайде без подобни изцепки-стара тема и да я оспамим. Лек ден!