PDA

View Full Version : 1746



1746
12-19-2005, 19:08
Гласувайте за чаровния италианец а не за плешивия зъбат ревльоооооооооооооооооооо !Вие сте хора!ПОДКРЕПЕТЕ веселяка-1746

dataworm
12-19-2005, 19:10
Гласувайте за чаровния италианец а не за плешивия зъбат ревльоооооооооооооооооооо !Вие сте хора!ПОДКРЕПЕТЕ веселяка-1746
mi maika mi kaza, 4e e glsuvala za nego!
A az ne pileq parite si po podobni zanimavki! :wink:

dataworm
12-19-2005, 19:10
Ps!Temata ti 6te q zaklu4at! :wink:

LyLa
12-19-2005, 19:10
Кви са тия? Май става дума за ВВ :P ВВ да мре!!!

12-19-2005, 19:11
Знам,че ще я заключат.Аз принципно не си давам парите за такива неща,но как може ЕДИН ГРОЗЕН ПЛЕШИВ КОН да спечели!?!?!? :x

Лео!1746

LyLa
12-19-2005, 19:14
Е какво като е плешив недей така да не ти се случи и на теб!!

MaD_CaT*
12-19-2005, 19:36
Знам,че ще я заключат.Аз принципно не си давам парите за такива неща,но как може ЕДИН ГРОЗЕН ПЛЕШИВ КОН да спечели!?!?!? :x

Лео!1744

Кви са тея определения
вее!!!?!?!?!? :evil: :shock:
Сигурно и ти не си някой/я красавец/-ица... :shock:
КОйто харесва ББ го гледа,който иска и гласува...
Аз по принцип не го следя ББ2...нямам фаворити..
и двамата са ми симпатични по свой начин....
Но въпреки това...предпочитам МИро да ги вземе,може да е ревльо и всякакъв...но ги заслужава парите,защото заради шоуто си загуби жената...или не заради самото шоу...ами в него.Просто ги заслужава!
Таа...победителя е МИРО!!!!!! ЧЕСТИТО !!!

12-19-2005, 19:41
Знам,че ще я заключат.Аз принципно не си давам парите за такива неща,но как може ЕДИН ГРОЗЕН ПЛЕШИВ КОН да спечели!?!?!? :x

Лео!1746
Ama toku 6to toq revlio spe4eli! :twisted:
Dano se dehidratira ot rev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rosskata
12-19-2005, 19:46
:shock: Не следя ББ, но честно казано имах фаворит- и това беше лео. Явно българите наистина са прекалено шовинистични за да се абстрахират от национална принадлежност и да гласуват за характер- какъвто доколкото ми е известно е трудно да се намери в мъж, който занимава цяла България с най-съкровения си вътрешен свят... И рева като пиклъо три месеца... Ако това е идеала на българите, наистина ще се замисля за емиграция :roll:

miloto_girl_4e
12-19-2005, 19:47
е да,ама тъпака Миро спечели :x :x

Waterhand
12-19-2005, 20:20
ахахха гадно ли ви е? Миро мн повече заслужава и парите и да пръсне гъза на елена и после да си хване 6 пъти по яка

thug_in_me_f
12-19-2005, 20:28
Kak moja Miro da spe4eli bee? Toi vernu che beshe dosta aktiven v kashtata,varshishe rabotata a u, no taka i ne uspq da me vpechatli s neshto.Tva BB2 beshe adski tupo.SAMO NED I GROSHI HAH
BigBrother2 Suxxxx

aBnOrMaL_BaBy
12-19-2005, 20:29
Точно пък нито един от двамата не ги заслужаваше тези пари според мен .. Миро, добре, преживял там раздели и т.н. в шоуто, но това не означава че всички трябва да го съжеляват и да гласуват за него .. още повече че аз още от началото знаех че той ще спечели .. и накрая се видя просто колко нагласено е всичко.. а Лео наистина си е пич, доказа го, ама сега може ли някой, който е стоял 1 месец в къщата да спечели, а другите, които са се мъчили от самото начало там, да си заминат така без нищо? Просто нямаше да е честно. Въобще не включвам темата за това кой бил от Италия, кой от България, ако ще и от Египет да са това няма никакво значение. Важен е самият човек, какво представлява, качествата му и дали хората го харесват. Просто цялото шоу си беше адската тъпня още от началото.. Именно за това и не го гледах. Гледала съм максимум 3-4 пъти и напълно се отказах. Просто ББ2 не може да се сравнява с ББ1. Първото беше къде-къде по-сполучливо,имаше повече фенове, повече се говорише за него, и определено имаше хора от там които заслужаваха парите. И на всичкото отгоре ставаше шоуто, можеше да ги гледаш и да се смееш. бяха пълни идиотчета( в добрия смисъл) който не могат да ти омръзнат. А в ББ2 само интриги.. рев...скандали.. споменах ли интриги? :lol: Просто беше супер неорганизирано .. няма кфо повече да коментирам..

cannabinoid
12-19-2005, 20:34
МИРО = П***А ?

vra4ka
12-19-2005, 20:43
Здраве да е хубав беше сезона,свесни хора :wink:
Но никой от всички не заслужаваше парите :wink:

e4o
12-19-2005, 21:10
ооо на мен ми беше все едно :lol: не бих гласувала за никой :lol:

IdontGiveaFuck
12-19-2005, 21:12
ахахха гадно ли ви е? Миро мн повече заслужава и парите и да пръсне гъза на елена и после да си хване 6 пъти по яка


Да бе и с кво ги заслужава ?Някъв ревльо.Обичал елена-бла-бла и се оправдава само с тва,че тя му била казала да не излиза :shock: Страшно много ме дразни :x
Трябваше Лео да спечели...голям сладур

worthy
12-20-2005, 07:48
не го гледам това, но от дочутите разговори си вадя извода, че не е имало нкой достоен...
вярно е но поне лео правеше шоу,а тоя миро само ревеше и се самосъжаляваше

rusalkata_
12-20-2005, 09:09
mn me e qd 4e toq revlioto bi! :x kak mojaha cqla Bulgariq da glasuva za nqkuv si piklio det samo civre6e po onaq cigankata Elena! :x Pfu pfu!Samo i edinstveno zaradi Leo zapo4nah da gledam BB2!Toi e stra6en pi4,razsmiva6e si4ki,golqqqm sladur... :) az puk si glasuvah za Leo ama kva faida...

P.S.Leo is the best!!!

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 10:48
Супер тъпо предаване! И най-найкрая да се чудиш кой е победителят - тоя, на който му дават парите или тоя, който се хили като побеснял! Е за тва мразя тоя народ - как можеш да дадеш някакви пари на тоя оръфляк??? Тва ли ни е моделът за поведение, който избираме? Щото целиятт ни народ е винаги кисел и, като видяхме някой весел, значи или е луд, или лъже. Абе... Направо не ми се говори...



Знам,че ще я заключат.Аз принципно не си давам парите за такива неща,но как може ЕДИН ГРОЗЕН ПЛЕШИВ КОН да спечели!?!?!? :x

Лео!1744

Кви са тея определения
вее!!!?!?!?!? :evil: :shock:
Сигурно и ти не си някой/я красавец/-ица... :shock:
КОйто харесва ББ го гледа,който иска и гласува...
Аз по принцип не го следя ББ2...нямам фаворити..
и двамата са ми симпатични по свой начин....
Но въпреки това...предпочитам МИро да ги вземе,може да е ревльо и всякакъв...но ги заслужава парите,защото заради шоуто си загуби жената...или не заради самото шоу...ами в него.Просто ги заслужава!
Таа...победителя е МИРО!!!!!! ЧЕСТИТО !!!

Хаххаххаа, да, и в един момент осъзнаваш, че и 78234675452475 милиона долара да си спечелил, достойнството ти е по-скъпо. Поне при мен е така. За къф дявол са ми някви пари, подарени от съжелението на хората? Аз да не съм приют за бездомни? Абе... Ще ме умори тоя народ, наистина... Загубил жена си... Уааааа... Са ко? Да заревем за него ли? Той можеше да се държи като мъж! Тогава щях да го уважавам! Но тва е някво ревливо бебе, избра си по-лесния път - да се самосъжелява! А? Не е ли така? Дай са сички да ревнем за глупости? Ти този ли модел на подражание избираш? О-о-о, да, забравих, в тая държава на всички им е по-приятно да се самосъжеляват. Абе писна ми от мухльовци, бе! Аре стига толкова, а?


ахахха гадно ли ви е? Миро мн повече заслужава и парите и да пръсне гъза на елена и после да си хване 6 пъти по яка

С какво ги заслужава? 200000 ли е цената на унижението? И ти, щом подкрепяш това твърдение, значи и ти би го направил. Ужас... Само тва трябва на един народ... "Страшен" пример за подражание... :evil:


Точно пък нито един от двамата не ги заслужаваше тези пари според мен .. Миро, добре, преживял там раздели и т.н. в шоуто, но това не означава че всички трябва да го съжеляват и да гласуват за него .. още повече че аз още от началото знаех че той ще спечели .. и накрая се видя просто колко нагласено е всичко.. а Лео наистина си е пич, доказа го, ама сега може ли някой, който е стоял 1 месец в къщата да спечели, а другите, които са се мъчили от самото начало там, да си заминат така без нищо? Просто нямаше да е честно. Въобще не включвам темата за това кой бил от Италия, кой от България, ако ще и от Египет да са това няма никакво значение. Важен е самият човек, какво представлява, качествата му и дали хората го харесват. Просто цялото шоу си беше адската тъпня още от началото.. Именно за това и не го гледах. Гледала съм максимум 3-4 пъти и напълно се отказах. Просто ББ2 не може да се сравнява с ББ1. Първото беше къде-къде по-сполучливо,имаше повече фенове, повече се говорише за него, и определено имаше хора от там които заслужаваха парите. И на всичкото отгоре ставаше шоуто, можеше да ги гледаш и да се смееш. бяха пълни идиотчета( в добрия смисъл) който не могат да ти омръзнат. А в ББ2 само интриги.. рев...скандали.. споменах ли интриги? :lol: Просто беше супер неорганизирано .. няма кфо повече да коментирам..

Не съм съгласна за Лео! Може и да е стоял малко, но е показал най-идеален характер! Нечесното в случая е, че въобще е решил да идва в тая държава! Да не беше идвал - винаги ще е като бяла врана. Но, както и да е...