PDA

View Full Version : Смешно ми е когато не трябва и така имам проблеми с мама...



Hybrid_Theory_F
12-19-2005, 19:18
Здравейте
Искам да ви кажа какъв ми е проблема и да ви помоля, да не ми напомняте за 11-та точка,само защото става въпрос за смях :D
Мама не ми се кефи особено,заяжда се с мен, но аз се старая да си трая.Дотук добре...Само че винаги когато ми се кара,дори да е бясна като лъв, на мен ми е СУПЕР СМЕШНО!Неконтролируемо смешно!Започвам да се усмихвам и след секунди се смея като луда!Като се замисля,когато някой учител ми крещи правя същото- който и да ми крещи на мен ми е неудържимо смешно!Това явно обижда викащият и става по-лошо!
Ще съм благодарна ако знаете и ми кажете какво да правя
:)

LyLa
12-19-2005, 19:22
Ахахаха ами не прави нищо по-добре отколкото да плачеш, нищо че може да стане по-лошо..

dataworm
12-19-2005, 19:27
Taka pone ne pla4e6!:wink:Ili pone si mnogo istinski 4ovek!Ne biva da se pritesnqva6!Nali se razbira6 s maika si!Nqma problemi zna4i!

thug_in_me_f
12-19-2005, 20:16
Aahaha de i az da bqh taka.Tva e super be! Mene kato po4nat da mi kre6tqt az izpadam v nqkvi smotani isterii i ludnica, a taka kato sa smeesh vbesqvash oshte pove4e 4oveka sreshtu teb a na teb ti e super veselo.qko qko xaxa

ton1
12-19-2005, 20:16
еееееееееееееееееееееееее е
Наиш ли как искам да познавам такъв човек ... :)) ХАХАХАХА
сигурно си забавна :Р ... и малко луда :)

PY_MACKA
12-19-2005, 20:23
Здравейте
Искам да ви кажа какъв ми е проблема и да ви помоля, да не ми напомняте за 11-та точка,само защото става въпрос за смях :D
Мама не ми се кефи особено,заяжда се с мен, но аз се старая да си трая.Дотук добре...Само че винаги когато ми се кара,дори да е бясна като лъв, на мен ми е СУПЕР СМЕШНО!Неконтролируемо смешно!Започвам да се усмихвам и след секунди се смея като луда!Като се замисля,когато някой учител ми крещи правя същото- който и да ми крещи на мен ми е неудържимо смешно!Това явно обижда викащият и става по-лошо!
Ще съм благодарна ако знаете и ми кажете какво да правя
:)

mi macko spored men tva e po qko otkolkoto da se sduhva6 :)
tva pokazva 4e si super sladur4e i gleda6 na jivota ot hubavata strana-EVALA TI :D
ama si se smei na um-az kato mi se dohili mnoo mnoo si mislq za ne6to tujno(ku4eto mi umrq predi 2 god i kato se setq mi ide da revna)
tva pomaga

An4e
12-19-2005, 20:38
Здравейте
Искам да ви кажа какъв ми е проблема и да ви помоля, да не ми напомняте за 11-та точка,само защото става въпрос за смях :D
Мама не ми се кефи особено,заяжда се с мен, но аз се старая да си трая.Дотук добре...Само че винаги когато ми се кара,дори да е бясна като лъв, на мен ми е СУПЕР СМЕШНО!Неконтролируемо смешно!Започвам да се усмихвам и след секунди се смея като луда!Като се замисля,когато някой учител ми крещи правя същото- който и да ми крещи на мен ми е неудържимо смешно!Това явно обижда викащият и става по-лошо!
Ще съм благодарна ако знаете и ми кажете какво да правя
:)

mi macko spored men tva e po qko otkolkoto da se sduhva6 :)
tva pokazva 4e si super sladur4e i gleda6 na jivota ot hubavata strana-EVALA TI :D
ama si se smei na um-az kato mi se dohili mnoo mnoo si mislq za ne6to tujno(ku4eto mi umrq predi 2 god i kato se setq mi ide da revna)
tva pomaga

Haha Hybrid_Theory_F tova e super kachestvo v edin chovek!!! I mnogo rqdko!! Naistina produljavai v sushtiq duh!!!
PY_MACKA e dala dobur savet :)!

hamilcar
12-19-2005, 20:40
Взимай си един чук с теб и като някой ти вика се удари по крака и няма да ти е смешно,това е майтап естествено,а иначе просто така ти харесва,пък и какво лошо има.

12-19-2005, 21:13
Lele mila i az sam taka.Za6to si pritesnena.Tova e mnogo xubavo.Tova e 4ertata koiato nai-mnogo xaresvam v sebe si :D :D :D :D

koteto2````
12-19-2005, 21:15
xaxax i az sym taka mnogo zle daje dneska me izgoniha ot 4as zaradi tva...daskalata stoi i mi vika tam 4e ne sym u4ila i mi se dzveri i az uj se sdyjah i izvednyj kato po4nah da se hilq 4ak sylzi mi tekat i onaq kato se qdosa i vika napusni mi 4asa vednaga i az izlizam i ot smqh ne mojah da kaja dovijdane xaxax....ta po vyprosa spored men nqma ni6o losho v tva i az predi se 4udeh kak da go izbegna tva amaa kakto kazvat drugite po dobre da se smeesh ot kolkoto da pla4esh i po tozi na4in zatapvash 4oveka otsre6a taka 4e...smei se :)))

IdontGiveaFuck
12-19-2005, 21:16
И аз съм такава :lol:
Неведнъж са викали целия клас в дирекцията и сички с някви наведени глави а аз едвам си сдържам смеха и се чува само някво кикотене :D Пишат ми 2 аз седа и се смея :shock:
Винаги ми е адски весело...дори и да ми се случи нещо кофти пак ми е смешно,затва идея си нямам к'во да правиш :D

worthy
12-20-2005, 08:02
Здравейте
Искам да ви кажа какъв ми е проблема и да ви помоля, да не ми напомняте за 11-та точка,само защото става въпрос за смях :D
Мама не ми се кефи особено,заяжда се с мен, но аз се старая да си трая.Дотук добре...Само че винаги когато ми се кара,дори да е бясна като лъв, на мен ми е СУПЕР СМЕШНО!Неконтролируемо смешно!Започвам да се усмихвам и след секунди се смея като луда!Като се замисля,когато някой учител ми крещи правя същото- който и да ми крещи на мен ми е неудържимо смешно!Това явно обижда викащият и става по-лошо!
Ще съм благодарна ако знаете и ми кажете какво да правя
:)
и аз съм така.наще все повтарят"как може такова несериозно отношение...

XePouH
12-20-2005, 14:05
и аз съм тей най-вече кат идва директора и започва да ни бучи, и аз са хиля и оня плешивия ми вика и после си тръгва,или някой учител,майка ми също ми бучи понякога ма аз са хиля и та излиза от стаята и ми е бясна цял ден,знам ко ти е :lol:

Sa3ana3a
12-20-2005, 14:19
Аз съм така когато баща ми ме мъмри или поучава :lol:

Hybrid_Theory_F
12-20-2005, 14:19
Първо искам мнооого да ви благодаря, не се бях замисляла че това може да е качество, даже хубаво :D
Много ми помогнахте- вече не се мисля за луда!
А ето к`во стана днес-имахме час на класа и класната стигна до мен и започна да беснее- нямало да науча никакъв френски,нито биология, всички учители ме мразели...Така беше добре, гледах да не се смея, справях се, само се усмихвах, ама като го изръси това "защо идваш но училище изобщо?!?!?" реших да си мълча ама пак не издържаш изсмях се, тя ме погледна мнооооооооооого лошо и...чак до сега ми е смешно :D
Та мисълта ми е, че благодарение на вас не се чувствам виновна и мога спокойно да се хиля на хората :D

Sa3ana3a
12-20-2005, 14:45
Първо искам мнооого да ви благодаря, не се бях замисляла че това може да е качество, даже хубаво :D
Много ми помогнахте- вече не се мисля за луда!
А ето к`во стана днес-имахме час на класа и класната стигна до мен и започна да беснее- нямало да науча никакъв френски,нито биология, всички учители ме мразели...Така беше добре, гледах да не се смея, справях се, само се усмихвах, ама като го изръси това "защо идваш но училище изобщо?!?!?" реших да си мълча ама пак не издържаш изсмях се, тя ме погледна мнооооооооооого лошо и...чак до сега ми е смешно :D
Та мисълта ми е, че благодарение на вас не се чувствам виновна и мога спокойно да се хиля на хората :D
Ми естествено че това е качество :P

XePouH
12-20-2005, 14:49
Туй говори,че сме весели хора ако се смеем по всяко време :) и аз уча френски от кой град си ?

Hybrid_Theory_F
12-20-2005, 14:54
Туй говори,че сме весели хора ако се смеем по всяко време :) и аз уча френски от кой град си ?


Перник(дето е много близо до София,ако не се сещаш)

Absconding
12-20-2005, 15:07
Здравейте
Искам да ви кажа какъв ми е проблема и да ви помоля, да не ми напомняте за 11-та точка,само защото става въпрос за смях :D
Мама не ми се кефи особено,заяжда се с мен, но аз се старая да си трая.Дотук добре...Само че винаги когато ми се кара,дори да е бясна като лъв, на мен ми е СУПЕР СМЕШНО!Неконтролируемо смешно!Започвам да се усмихвам и след секунди се смея като луда!Като се замисля,когато някой учител ми крещи правя същото- който и да ми крещи на мен ми е неудържимо смешно!Това явно обижда викащият и става по-лошо!
Ще съм благодарна ако знаете и ми кажете какво да правя
:)

Хахаха и аз бях така преди.. Но нз какво да те посъветвам.. Мен просто ми мина и вече не го правя.. Предполагам, че с времето ще се промениш :)

NeNaSiTnA_TA
12-20-2005, 15:37
И аз съм такава :lol:
Неведнъж са викали целия клас в дирекцията и сички с някви наведени глави а аз едвам си сдържам смеха и се чува само някво кикотене :D Пишат ми 2 аз седа и се смея :shock:
Винаги ми е адски весело...дори и да ми се случи нещо кофти пак ми е смешно,затва идея си нямам к'во да правиш :D
xaaxaxa poznato!nz za6to no i na men mi stava adski sme6no v nai-nepodhodq6tite situacii! :lol: :D

FlowerInesS4e
12-21-2005, 12:00
И при мен е така..като започне някой да ми се кара и смяххх :D
И между другото ми е много готинко така като се смея..просто ми идва отвътре!кво да направя!Ако не мойеш да си сдържиш смеха се послей малко ,обаче после спри и се извини!аз така правя..

01-14-2006, 15:47
hi
i az sam taka maika mi kato mi vika ama se hilq kato hapushena super mn mi e smeshno sa6to nqkoi daskal kato mi vika az sedq i se hilq ama qko smqh buren smqh
maika mi o6te poe4e se drazni :lol: :lol:

Absconding
01-14-2006, 17:46
И после се чудите защо имате проблеми с родителите си :evil: .. Ми аре вкарайте малко самоконтрол и ще е за ваше добро 100%.

Iliqn4eto
01-14-2006, 21:43
Първо искам мнооого да ви благодаря, не се бях замисляла че това може да е качество, даже хубаво :D
Много ми помогнахте- вече не се мисля за луда!
А ето к`во стана днес-имахме час на класа и класната стигна до мен и започна да беснее- нямало да науча никакъв френски,нито биология, всички учители ме мразели...Така беше добре, гледах да не се смея, справях се, само се усмихвах, ама като го изръси това "защо идваш но училище изобщо?!?!?" реших да си мълча ама пак не издържаш изсмях се, тя ме погледна мнооооооооооого лошо и...чак до сега ми е смешно :D
Та мисълта ми е, че благодарение на вас не се чувствам виновна и мога спокойно да се хиля на хората :D


е сега не бива да прекаляваш с това си качество,замисли се понякога наистина е дразнещо и всякаш напук го правиш...всички си има граници,опитай се да се контролираш в такива моменти :)))

verdjitO
11-15-2008, 18:24
ВъЪ и аз съм така, и като ми крещя вчера г-жата аз почнах да са хиля и ми писа двойка :razz: :lol:

BlackaTBW
11-15-2008, 22:13
^При тема от 2005, съмнявам се че някой още го интересува...