PDA

View Full Version : Модерно ли е да се слуша хаус?!?!?!



egHu4ka
12-19-2005, 19:23
ухх много се дразня че наистина почна да се слуша много хаус... че музиката вече не е музика а мода.. много е неприятно като чуеш любимата си хаус песен от компютъра на човек който в свободното си време слуша Доко-Доко и подобни и не може да я оцени по какъвто и да било адекватен начин.. щом дори и най заклетите чалгарки в класа ми прослушаха такава музика не мога да не се запитам накъде отиват нещата.....

CORLEONE
12-19-2005, 19:36
Ами че Доко Доко е много по-сложна и по-музикална песен от всички хаус песни взети заедно.

Kондьо uber alles!
http://www.varnakoment.com/bg/pics/kondyo.jpg

12-19-2005, 19:54
Plss!Iskam link s muzikata na Kondio!Bez maitap!Prosto iskam malko da se poveselq na unikalnata prostotiq na edin narod :D :wink: :wink: :wink:

12-19-2005, 20:18
хахаха бате да не ти пука,аз сам ходил на D&B парти и гледам некви ултра 4алгар4ета,еми просто по4ва6 да си праи6 готино на тебе и ги игнорира6....
Ем да гадно е 4е по4на да става мода и пове4ето хора няма да я уценят,ама какво ти пука за пове4ето хора...Важното е че ти я разбира6 и оценява6,об6то зето на тълпата не и пука за теб затва и на теб нетрябва да ти пука... :twisted:

Аиде GL....

12-19-2005, 20:20
ПС:ti mai4e si momi4e taka 4e sorka za "bate"

rosskata
12-20-2005, 06:32
Kво ти пука само не мога да разбера? Или слушаш Хаус , или не, не гледай в паничките на другите! Вй много се дразня... КАто си фен на хауса, слушай си, кефи се, не те бърка аз дали го слушам или не :!:

`Death`Whore`
12-20-2005, 07:10
Всички го слушат точно защото е модерен. Да, гадно е, когато нещо, което е музика, се изродява и всички чалга го прослушват, но важното е ти да му се кефиш наистина. Да не ти дреме.

rosskata
12-20-2005, 07:21
:lol: :lol: Смятай... Ще кажеш че ако някой чалгар прослуша няква друга музика я разваля... Ще ме уморите направо :lol:

`Death`Whore`
12-20-2005, 07:29
ПОд "чалгар" нямам предвид чове, който слуша чалга. Имам предвид такъв, който слуша това, което е модерно и което мус е представя най-вече чрез голи задници. И имах предвид комерсиализирането на музиката. Щом нещо се прослуша много, то се комерсиализира, опростява и изпростява. Пак казвам - погледнете някоя група, свиреща от повече от 10 години. Последните албуми стават все по-тъпи и все по-комерсиални...

Absconding
12-20-2005, 11:08
Kакво ви касаят другите всъщност.. като се кефите на някоя музика си я слушате.. Това, че е модерна в момента не би трябвало да ви впечатлява..!?

Death_F
12-20-2005, 12:45
мейнстрийм...
всички чалгарки прослушаха хаус...
а който и да питам да ми обясни какво точно е хаус, не може... :roll:Да ве наистина...се едно някой да те попита кфо значи bamboocha хахаха аз не слушам нито един от двата стила тъй че...не ме засяга пък вече има мода да се правиш на различен вече някфи кифли зеха да ми се праят на метълки щот чули една песен на металика дет не я знаят как се казва ама...инъче много значт бахти МУЗИКАТА НЕ ТРЯБВА ДА СТАВА МОДА ВЕ ЩОТ МИ ПИСНА ОТ ПОЗЦОРЩИНА НАСЯКЪДЕ!

marusha
12-20-2005, 14:09
hahahaha...mi da mmnogo e moderno naposleduk,i stesnitelnata se kefi :wink: hahaha

Emk0
12-20-2005, 18:29
mm dam dosta novi `posledovateli` pridobi el. muzika naposledak, povecheto ot tqh sa fenove na kati i podobni...nqma losho da slushash i drygo i chalgata e muzika..muzikata na naroda no mi e stranno takiva hora da mi sporqt dosta chesto za tova kakvo e house i el.muzika kato cqlo sled kato slusham tozi tip muzika ot 6-7Godini, ot 1-2 godini djing, a te si nqmat ideq ot istinskite Dj...istinski track-ove...istinski setove...a ne pesnicki kato Jerry Ropero - Fuck u i che tiesto e velik dj :lol: :lol: :lol: :wink: ,


Za novodishlite...popreslushaite malko setove na:
Victor Calderone
Digweed
Chus
Dimas
Sven Vath
idete na nqkolko partita...

Sounder
12-22-2005, 11:04
mm dam dosta novi `posledovateli` pridobi el. muzika naposledak, povecheto ot tqh sa fenove na kati i podobni...nqma losho da slushash i drygo i chalgata e muzika..muzikata na naroda no mi e stranno takiva hora da mi sporqt dosta chesto za tova kakvo e house i el.muzika kato cqlo sled kato slusham tozi tip muzika ot 6-7Godini, ot 1-2 godini djing, a te si nqmat ideq ot istinskite Dj...istinski track-ove...istinski setove...a ne pesnicki kato Jerry Ropero - Fuck u i che tiesto e velik dj :lol: :lol: :lol: :wink: ,


Za novodishlite...popreslushaite malko setove na:
Victor Calderone
Digweed
Chus
Dimas
Sven Vath
idete na nqkolko partita...
xaxa napulno sum suglasen s teb .... no za tqh el.muzika e absolutna mizeriq .... povtarqlo se edno i su6to ... dokolkoto da hodqt na partita ... mislq 4e ideqta ti ne e mnoo dobra,6toto ve4e ima dosta 4alga people po tezi meropriqtiq i vuob6te neznaqt kvo pratqt tam ... neka po4nat da si slu6at no purvo v doma6ni usloviq .. a 6to se otnasq do DJ-te... Sven Wittekind , O.B.I. , Frank Kvitta , DJ Rush , DJ OCRAM sa sred predpo4itanite mi 8) HARD-TECHNO RULEZZZ 8) ..... i da se vurna kum temata s haosa ... ami toq e pulen komers i mi e dosta nepriqtno da go slu6am ... neka folk fenovete se radvat na nego ,ta nali za tqh tva e Techno :D

kotenceto__
12-22-2005, 13:59
ne

HouseMania
12-23-2005, 07:25
Незнам модерно или не, но това е музика която трябва да се почуства според мен неможеш да слушаш хаус без да усещаш подреждането на отделните семпли, ритъма и тн.Слушал съм други стилове в Електронната музика които немога да разбера и определено не ми харесва :wink: :wink:

Sounder
12-23-2005, 14:58
ami da 6toto kakto ti kaza ne gi razbirash 8) to ne e za vseki :D