PDA

View Full Version : Най-най-най луди



pinK_Baby
12-19-2005, 21:43
Такам....Нека тук всеки да каже какви са за него най-лудите неща...
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили?
2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили? :twisted:
3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо :)
4.Какво никога не бихте направили?
5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици :)
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина?

California
12-19-2005, 21:58
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили?
ами искам да отида в Лас Вегас за една седмица с мноооого пари! И има още едно - искам някой ден да направя хореографията за някой танцов спектакъл:lol:


2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили?
уф...ми аз май до сега не съм праила много луди неща или поне не се сещам...

3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо
ами...въднъж горе-долу буквално го изнасилих(гаджето ми де)...помолих го да ми донесе едно нещо до нас и го заключих вътре в апартамента,после го съблякох на бързо и той нямаше много време да се осъзнае...струва ми се че тогава не искаше да правим секс ама нали беше изнасилване...:twisted: :twisted:

4.Какво никога не бихте направили?

ми може би да убия човек...

5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
страшни за мен са природните бедствия,самотата,болестит е...гнусно-ммм горчица ...перверзно - да се пишка по време на секс,перверзията е много относително понятие не съм убедена че мога да дам отговор

И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина?

абе по принцип дет се вика предпочитам да "играя на сигурно" но понякога поемам известни рискове,всеки човек има нужда от време на време да му се вдига адреналина!
Разнообразие в живота ми внясят най-вече любимите ми хора и танците! :lol: :lol: :lol:

PY_MACKA
12-19-2005, 22:02
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили?
ДА НАБИЯ ТОК4ЕТАТА В ЗЪБИТЕ НА НЯКОИ...ПА4АТА(ВЛАДИМИР ОТ МОЯ КЛАС)6Е Е МН.ДОБРА МИ6ЕНА :D
2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили?
МИ АЗ СЕКИ ДЕН ПРАВЯ МИЗЕРИИ-ПИ6А САМО 2-3:
ПАФКАХ В КЕНЕФА НА НАИ ЗУБАРСКОТО ДАСКАЛО И УСПЯХ ДА ЗАБЛУДЯ У4ИТЕЛ(КОИТО МЕ Е ВИЖДАЛ)4Е НЕ СЪМ ОТ ТАМ(МАСТЪР :))
МЛЯСНАХ ЕДНА МАЦКА ПРЕД ДОСТА МОМ4ЕТА И ИЗКАРАХ 20 КИНТА
НАПИХ СЕ В ДАСКАЛО(С ДОМО6АРКА)
ПУСНАХ BОНЯ6ТА БОМБА И НЕМАХМЕ 4АС(АМА ПОСЛЕ НАМЕРИХМЕ СВОБ СТАЯ :evil: )
МЛЯСКАХ СЕ С 8 МОМ4ЕТА ЗА 3 4АСА(НА ДИСКО)
...
3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо
ТУКА НЕМАМ МН ОПИТ...ЗАСЕГА :lol:
4.Какво никога не бихте направили?
НЕ БИХ ДОКОСНАЛА 6ТЕТО И ВЛАДИМИР
5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
УЖАСНО:СДУХАН ЗУБАР :shock:
ГАДНО/ПО СКОРО ЖАЛКО:ДА СЕ НАПИЕ6 ПРЕД ВА6ТЕ
СТРА6НО:САМАРА(ОТ ПРЕДИЗВИСТЕНА СМЪРТ)
ГНУСНО:ДА СИ ГАДЖЕ НА ПА4АТА
ПЕРВЕРЗНО/ИЗВРАТЕНО:КАТО СИ ПРЕДСТАВЯ МАМА И ТАТИ...ДА...УЖАС
И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици
ЛУДА МАЦКА СЪМ
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина?
МНОГОТО ГЛУПОСТИ ОКОЛО МЕН И КУ4ЕТО МИ И ДРУЖКИТЕ И СЕСТРАМ МИ

rosskata
12-20-2005, 07:51
Такам....Нека тук всеки да каже какви са за него най-лудите неща...
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили? :arrow: МНого искам да скоча с Бънджи... Но все не мога да се наканя, или все нямам пари, абе това е като с пиърсинга- много се каня, после изведнъж ми прищраква и го правя 8)
2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили? :arrow: :twisted: Ами... Дай да помисля...
Лудо беше като три момичета в два през нощта в най-опасния квартал на Варна стоят на средата на пътя и се целуват- защото искат някой да ги закара до дискотеката, понеже нямат пари :P И аз съм едното, естествено...
Лудо е и да танцуваш с един стриптийзъор и да останеш почти по цици в дискотеката за бутилка водка... И после, понеже тъпия диджей не иска да ти даде бутилката, понеже си още със сутиен, да му се кълнеш, че си се разхождала по цици досега... "Ти сляп ли си ве??"... ПОне накрая си получих водката :P
Има и още много, но стига толкова :wink:
3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо :)
Секс с някой когото познавам от 2 часа- случвало се е 2-3 пъти... :roll:
4.Какво никога не бихте направили? :arrow: Единственото, за което съм сигурна че никога не бих направила- да убия човек...
5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
ами... де да знам...
:arrow: Ужасно е, че някои родители малтретират децата си...
:arrow: Гадно е да гледам филм с аутопсия докато ям :evil:
:arrow: Гнусни са хлебарките...
:arrow: Перверзно... О де да знам... :? Всякви пиканета, сранета, педофилии, зоофилии, некрофилии:x Опа, грешка, тея неща спадат и към гадните, и към гнусните...
И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици :) :arrow: по лудите да... Обичам да дивея...
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина?:arrow: Всеки път като се видя с приятелите ми е разнообразие- винаги измисляме нещо ново и интересно- ако ще да е само тема за разговор...
Адренелина ми вдигат най-много изпитите :wink:

za_malko_f
12-20-2005, 20:30
Такам....Нека тук всеки да каже какви са за него най-лудите неща...
ta taka:)
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили? iskam dase nau4a na judo:)ili na kakvto i da e takav vid borba deto samo sys edno dvijenie ubiva6 pone 5ima hihi
2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили? emii... otvorih se na nai gadnoto zlobno i nai ve4e nai ogromnoto Momi4e v u4ili6te:) sled koeto edva ne si izqdoh 6amarite ama karai:) :twisted:
3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо :) em ludoriiki nqma:) ne minava sex bez svirka pri mene
4.Какво никога не бихте направили? sigurno analen sex
5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
ujasno - biologi4mno oryjie
gadno- poboi
stra6no - kraq na sveta
gnusno - paqk zzaplel se v kosata mi
perverzno v gotiniq smisyl mn dylga lubovna igra, v gadniq smisyl - pi6kane po vr na sex
И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици :) luda sym mn sym luda nai ludata ot vsi4kite mi priqteli
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина? raznoobrazie v jivota mi vnasqt priqtelite mi nai ve4e a adrenalina mi vdiga vsqka laja 6oto syl gotova sys cenata na vsi4ko da q razkriq;)

aBeP4eTo
12-21-2005, 11:13
1.Какво искате да направи,но все още не сте направили? да скоча от някой мост! Това ми е баш мечтата! Много искам да го направя.
2.Кое е най-лудото нещо ,според вас,което сте направили? Е не мога да кажа кое е било най-лудото, защото почти всеки ден правя нещо откачено иначе има едно нещо, което се откроява казах, че отиваме класа на хижа, а пък аз всъщност отдиох в друг град при моя бебо и на следващия ден си хванах автобуса за обратно обаче взе, че се повреди автобуса и се прибрах с някво момиче, което виждах за 1bи път.
3.А в секса?Я кажете някоя лудорийка бързо аз съм стандартна в това отношение.
4.Какво никога не бихте направили? А не ! Никога не казвам никога ! Но като цяло мисля, че никога не бих променила начина си на мислене както и, че никой не може да го промени.
5.Примерно кое ви се струва ужасно/гадно/страшно/гнусно/перверзно?
И като цяло падате ли си по такива неща или сте по-кротички душици
Също и какво внася разнообразие в живота ви...Какво/кое ви вдига адреналина?
Абе гнусни неща много има значи мразя оргиите, мразя да гледам как 2ма гея се целуват. Перверзно ми се струва да се изплЮеш в на някой половите органи.
Вдигам си адреналина като правя глупости и се забавлявам. Доста екстремна личност съм ( леко боина ). често живея на ръба. Постоянно измислям някакви изклЮчителни глупости.
Мога да бъда и кротка и много луда зависи от всичко. Ситуацията къде съм с кого съм просто не може пред всички хора да се държим като абсолЮтни ненормалници.