PDA

View Full Version : С какво ще запомните 2005г.



e4o
12-19-2005, 22:03
Здравейте годината вече лети а ти спомените сподели :lol:
Та така разкажете най-хубавите и не чак толкова хубавите ви моменти от изминалата година, кое ви впе4атли :) достави радост :D или пък насълзи :cry:
:wink:

PY_MACKA
12-19-2005, 22:05
4ЕКИ БЕ -О6ТЕ ВРЕМЕ ИМА ДО ДР ГОДИНА :D

priti_kiti
12-19-2005, 22:11
4ЕКИ БЕ -О6ТЕ ВРЕМЕ ИМА ДО ДР ГОДИНА :Dverno 4e e taka ama se pak :) ta..ne iskam da sam pesimisti4na 6toto po princip ne sam takav 4ovek,no 05 be6e grubo kazano ujasna za men :? slu4ixa mi se edno dve xubavi ne6ta koito i te sled nqkolko meseca se skapaha...abe ne se oplakvam no iskreno si pojelavam 06 da ne byde takava! :roll:

angelski_o4i
12-19-2005, 22:27
mi az 6te q zapomnq s gajdeto si! :D
nie trqgnahme parvata sedmica na qnuari......i taka,imahme mnogo gotini momenti,osobeno v na4aloto,praznuvahme zaedno imenniq si den(na cvetnica i 2mata praznuvame),posle bala mu,posle prez lqtoto hodihme za 3 dena na po4ivka na planina,posle toi v kazarmata,a az parvo 3 pati hodih do pleven(parvite mesec i poluvina toi be6e tam)a sega ve4e si e v sf.
nqma da zabravq mnogoto kuponi..... :oops: :oops:
pak i ......ve4e ne sam ''momi4e'',ako shva6tate :wink: ,ob6to vzeto mnogo dinami4na godina be6e,no mnogo barzo mina.
imah mnogo hubavi momenti,no i mnogo,AMA NAISTINA MNOGO salzi prolqh(ponego pak),no......ne sajalqvam! :)

Boot
12-20-2005, 00:14
Ами рд-то ми тази година беше образцово. И най-якото беше, че имаше ЕБАСИ лудата изненада и се чувствах супер обичана, имах адски много хора около мен и те бяха измислили всичко месец преди това. И тръгна една традиция... И въобще много див ден беше това рд и след него така си продължи.
И дам, тази година спрях алкохола, мн се гордея с това. И такам... чудесна година беше, ама много бързо мина.
Абеее ся като се замисля имаше адски кофти моменти, ама какво да се прави, поне яко екшън беше. И ся към края всичко е едно спокойноооооо, даже ме дразни вече. Ама както и да е. Лудо беше и ще бъде и такамммммзззз 8)

dataworm
12-20-2005, 09:58
S tova , 4e be6e adski dulga!

Bor4e Kamenoski
12-20-2005, 11:06
Ще я запомня с върховния цирк, който сътвориха депутатите докато избираха правителство... Страшно забавно ми беше :lol:

Master_88
12-20-2005, 11:21
Имах доста неприятни моменти тази година но ще я запомня не с тях а с това че намерих добри приятели и с хубавото лято което изкарах с тях

TweeTy^_^
12-20-2005, 12:20
2005 li mi hm ... ujasna godina . Da razbere6 4e tvoqta nai dobra pr ( ot drug grad ) e po4inala i kato znae6 4e tova e bil i 6te bade nai dobriq miliq i sladak 4ovek koito poznava6 samo pri misalta se nasalzqvam :cry: Ta s edna duma - NAI UJASNATA GODINA V JIVOTA MI :!: :!: :!:

DjyDjaNKa
12-20-2005, 12:20
Оу , за мен лично тази година беше изпълнена с емоции . Както положителни , така и отрицателни ! Общо - взето бих могла да я нарека полезна година . Доста неща научих , доста неща разбрах , весели купони , тъжни и трудни преживявания , абе от всичко по много :) В крайна сметка важното е ,че годината за мен ще свърши с усмивки и добро настроение въпреки всичко :)

12-20-2005, 12:34
С какво ще запомня 2005-та? :) Хубав въпрос. :) Ще я запомня с щурото ходене по уроци за кандидат студенстките изпити всяка седмица,с ненормалното учене,с изпитите,с добрите резултати от тях.. :) Ще я запомня с това,че доказах на самата себе си,а и на останалите,че когато "искам" - "мога". :D Ще я запомня с многото нови приятели,които срещнах,сред които и най-добрата ми приятелка! :) Ще я запомня с една сватба на едни роднини,а и в последствие - с раждането на бебенцето им. :P Ще я запомня със срещането на момчето,което обичам..Това е най-хубавото от всичко.. :) Естествено имаше и много нерви,много сълзи,много разочарования и предателства,но без това не може,пък и на фона на другото,хубавото,това изглежда нищожно. :) Хубава година беше(а и все още е,все пак годината не е свършила,предчувствам,че ще се случат още много хубави неща до края й) :wink:

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 12:55
Еми... Тая година осъзнах, че не искам да съм като другите, дори това да е лошо. Това беше главното ми откритие тая година. Смело мога да кажа, че тя измина, докато се опитвах да се осъзная. По повод пропадането ще кажа 2 неща:

1. Спрях цигарите за един месец, за да докажа, че волята ми е по силна.
2. Напих се 2 пъти. По принцип аз пия от миналата година и не обичам алкохола. Пия адски рядко, задължително със повод, но се напивам яко. Първият път беше през лятото на морето (бях размазана и халюцинирах цяла нощ. Вторият път беше на морето, главно заради две момчета (едното май го обичам, а другото му се бях хвърлила; седяха един до друг на бара), което си беше голяма грешка. Общо зето повръщах като луда от натравяне с Флирт и ме влачиха по пътищата.

Общто зето от тея две неща съм много доволна. Иначе, успях да променя характрера сио за малко. Разбрах, че от това няма смисъл, просто няма смисъл да се насилваш да ти е весело... Разбрах доста жестоки истини, но и намерих истинските приятели (2).

Като цяло, мога да резюмирам, че пораснах или поне се опитах...

miloto_girl_4e
12-20-2005, 13:04
амммм хубав въпрос :D
ще я запомня с това,че си хванах готино гадже :D
скарах се(и до ден днешен)с бившия ми вече най-добър приятел :roll: и всъщност с доста народ,та разбрах кой ми е истински приятел и кой - не :!:
амммм загубих нещо,което го пазех 15 години и малко :D :D :lol:
бях на един готин лагер с врачка и беше некво яко :D
осъзнах дооооста неща :!:
бях много щастлива,но имаше моменти,когато бях адски нещастна :?
абе да ви кажа доволна съм от изминалата година адски много :D

DupLa
12-20-2005, 13:22
Тая година беше незабравима и адски непредсказуема, случиха ми се толкова много неща.. и хубави и лоши.
1. Ще я запомня с бала си, който беше тази година, най-хубавия ми спомен, поне за сега (надявам се да трупам все повече и повече такива хубави спомени).
2. Веднага след бала си заминах за Слънчев Бряг, изкарах там едно цяло, незабравимо лято, адски щуро и весело :) Запознах се с много хора от цяла България, открих нови приятели и точно там загубих най-добрата си приятелка, която обичах като моя сестра.. Но не съжалвам :)
3. Бях с доста момчета (в смисъл тая година нямах сериозен приятел) и с това научих още много нови неща за силния пол :)
4. Майка ми вече осъзна, че не съм малкото и момиченце, не че някога ми е забранявала нещо или пък ме е лишавала, но пък вече самото и отношение е съвсем друго.
5. Имаше и тъжни моменти, и много радоснтни мигове, за които не съжалявам!
6. Намерих работа, която ме кара да се чувствам добре, колегите ми са супер, а за другото... абе всяка вечер - БАМБУЧА... 8)
7. Не се сещам вече - има толкова много неща за писане, ама ще спра малко и на последно място:
8. Единственото нещо, за което съжалявам, е че тази година не успях да намеря любовта, за която мечтая, но.. има време до 31=ви! :wink:

marusha
12-20-2005, 15:51
s dosta neshta...
nai-ve4e s iakite partyta,s neveroiatnite prejiviavania s priatelite mi,s dosta neshta...lipsfashe lubov...v smisul ne izobshto no ne beshe i mnogo dovolno...abe stava za razlika ot 03 i 04 napr :?

vra4ka
12-20-2005, 21:22
Година като всяка друга,дни като всички други!
Ако има нещо ще си го помня!А тези неща трудно ще ги напиша :wink: Важно е и занапред,и сега здравето и щастието :wink:

aHyC
12-20-2005, 21:41
Ъъъъъ епъ не ме изклиучиха от даскало фе :)

aBeP4eTo
12-21-2005, 11:20
НЕ искам да запомня тази година. За мене беше ужасна случиха ми се куп отвратителни неща единственото хубаво е, че мога да кажа, че имам доста приятен спомен с едно момче и годината я свързвам само с него, защото беше единсвеното хyбаво нещо в сивото ми и скучно ежедневие.

S8K
12-21-2005, 12:19
с много купони....................................я ко.... :!: :!: :!:

Briseis
12-21-2005, 16:02
Лол с к'во ще я запомня....Ами първо - лятото.Случиха ми се доста промени, за малко да загубя майка ми, но се сдобих брат.Отидох да уча в у-ще, в което не исках, но сега не съжелявам.Прекарах си страхотно края на Юли и Август.Разделих се със старият клас, имам нов.Имах прекрасни моменти с приятелите си.Запознах се с бая нови хора.Еми това е май ^^

WwanAdoO
12-29-2005, 21:49
Еми най-яката ми година до сега...яко пиене,пушене, простотийки...запознала съм се с най-яките хора до сега...морето беше еХтра...напраих и много глупости...за пръв път имах халюцки :lol: А цял живот ще помня когато щях да умра...си4ко друго може да забравя,но не и тва...тъй че макар и изцяло да и била мноо добра година ще я запомня с най-лошото

I^VaMpIre
12-29-2005, 22:21
15
:arrow: system of a down ili gloriq

hamilcar
12-29-2005, 22:25
Имаше хубави моменти особено с бившата ми приятелка,а лошото е,че се раделихме.Друго няма какво да кажа за 2005г.

lina15
12-30-2005, 06:45
Nai gadnata mi godina v jivota

Awazate Ippon
12-30-2005, 09:40
za men 2005-ta...trenirah qko i spe4elih dve sastezaniq po Kioku6in sled koeto se naduh qko i izgubih edin mnogo vajen priqtel a pokrai nego i o6te 4-5 ne tolkova vajni. kogato na 3toto sastezanie izgubih ne zaradi lo6a forma a zaradi psihika usetih kak naprejenieto ot li4niq jivot mi pre4i na ringa i sega pravq postapki da si opravq vzaimootno6eniqta. inak novi priqteli vinagi ima az sam 4ovek koito trudno 6te ostane sam

х
12-30-2005, 13:56
2005
prekarah nai-neveroqtnoto si lqto, rabotih na 3 mesta ednovremenno, mnogo pari spe4elih i mnogo b1rzo gi izhar4ih.
namerih dvama 4oveka s koito izjivqh nai- neveroqtnite migove v1v jivota si. po4ti s1m naqsno kakvo iskam da pravq s jivota si. mnogo porasnah... s mnogo hora se zapoznah...
nau4ih mnogo istini za horata, licemerieto i zlobata, i kolko silna e vr1zkata im.
nau4ih se da nqmam doverie na nikogo
nau4ih se da b1da dvuli4na i predatelka
nau4ih se kak da se pazq ot horata i da ne gi dopuskam do sebe si.
razbrah 4e lubovta s16testvuva samo v prikazkite
razbrah kolko mnogo hora koito ne me ponasqt kato harakter, me uvajavat mnogo
sprqh da treniram
nap1lnqh
spe4elih nagrada na nacionalen konkurs za modeli


otdale4ih se ot vsi4kite mi priqteli i poznati i se vkop4ih v dvama 4oveka. zarqzah vsi4kite si dosega6ni vijdaniq i si izgradih izcqlo novi.
razbrah 4e parite ne sa vsi4ko, uspeh1t e vsi4ko.
stanah perfekcionistka.
nau4ih se da vijdam ne6tata v 4erno i bqlo.
mnogo zagubih, no i mnogo spe4elih 8)

LunaTriCk
12-30-2005, 19:15
С първото ми работно място. С лятото. С опита ми да стана шофьор. С друго май не...

JoInTcHe
12-30-2005, 19:44
С многото яки купончета и с това,че срещнах човека,когото ме направи страшно щаслива и когото страшно много обичам :!:

ycMuBkaTa
12-30-2005, 22:03
МНого добър въпрос. Накара ме да се замисля.
Не мога да кажа, че тази година беше много добра за мен, в смисъл случиха ми се и доста кофти неща. Но ще я запомня с това, че я споделих с най-страхотния човек, когото съм срещала някога. Пораснах доста и научих доста неща за себе си. Не можах да променя много неща в положителна насока, но поне ме превъзпитаха да стана по-малко егоистче.Намерих много добри приятели, а от старите отсях качествените, научих се да гледам с други очи на нещата и да бъда малко по-оптимист... Айде стига толкова да не си помисли някой, че много съм помъдряла :wink:

ragi
12-31-2005, 09:09
Нищо съществено не ми се случи тази година за да я запомня с нещо

red_rose
12-31-2005, 10:38
Това беше най-гадната година в живота ми и искам да свърши по-бързо :evil:
1:през Януари се влюбих в едно момче,което си има приятелка и досега продължавам да се самонаранявам.
2:осъзнах, че колкото повече мислиш за чувствата на другите, толкова повече страдаш.
3:приятелката ми ме предаде :cry:
-----------------------------------------------------
единственото хубаво нещо, което ми се случи тази година,беше запознанството ми с най-истинското,красиво и мило момче, за което мога само да мечтая.Но още отсега си поставих цели за 2006 и съм дълбоко уверена, че ще ги изпълня, за да не се повтори кошмара от изминаващата :wink: