PDA

View Full Version : Zimnata vakanciq idvaaaa:)))



12-19-2005, 21:30
Zdraveite,sled nqkolko dni izlizame zimna vakanciq!:)) Kak mislite da q prekarate

priti_kiti
12-19-2005, 21:39
az cqla vakanciq 6te sam v ruse :cry: basi tapoto

12-19-2005, 21:56
axax az she si sedq tuka v grada nikade nqma da hodq, to si e po qko tuka kupon si praim.a na nova godina sha sa razcepim ot piene nqh nqh

Just_One_Girl
12-19-2005, 22:19
Прибирам се колкото да спя, че и толкова няма :D Айдииии да идва, че не издържам :)

hamilcar
12-20-2005, 06:35
Незнам какво ще правя още,но ще измисля нещо.

cannabinoid
12-20-2005, 06:52
Цяла ваканция няма да уча :lol: :lol:
Тука ще съм си във Варна. Както каза някой горе ще се прибирам, колкото да спя :twisted: а най-важното е, че на НГ ще се разбием и напием плътно :twisted:

Kenvelo
12-20-2005, 07:16
Ами доста ще ми е скучно предлолагам,защото скоро се разделих с приятелката си,а с нея бях свикнал :cry: сещзте се :(

worthy
12-20-2005, 07:57
супер ще се прибирам колкото да спя или да искам още пари от наще.ще бъде голям купон :P

12-20-2005, 08:45
otvratitelno 6te q prekaram :( priqtelq mi me zarqza i 6te se pukna ot rev cqla vakanciq 6tqh da buda postoqnno s nego no ne :cry:

dataworm
12-20-2005, 09:00
Ami 6te trqbva da se gotvq za klsnite,no 6te ima vreme i za kupon!

Kenvelo
12-20-2005, 09:09
Това от "Happy Three Friends" как се казваше,че е много сладко :P

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

12-20-2005, 09:41
По добре да идва по бързо че от това даскало се побърках

PY_MACKA
12-20-2005, 11:08
SAMO VAKANCII
DOLU DASKALOTO :Dmi az sigurno 6e hodq na snowboard s na6te mai na bansko(koleda 6e sum si u nas 1000%)
obiknoveno nova godina hodie nekade ama o6te nbe znam kade 6e e -ama na kupon ne 6tat da me puskat gadovete :cry:

miloto_girl_4e
12-20-2005, 11:09
аз май по-голямата част ще съм тук(в София),но може и до Благоевград да отскоча :D
мисля да се разбия добре,е трябва и да почина,че много се натоварих този срок :roll:

pinK_Baby
12-20-2005, 12:03
Аз ще си почина напълно...Ще мързелувам,ще гледам коледни филмчета,ще ходя да спортувам може би мъничко все пак....Ще ходя на гости :lol: Ще си направя някоя и друга разходка...Като цяло се отдавам на релакс...И щ е уча най-накрая :wink: :roll:

XePouH
12-20-2005, 12:09
az cqla vakanciq 6te sam v ruse :cry: basi tapoto
то и аз ша бъда в Русе ти тука ли живееш или на гости ?

лисичката
12-20-2005, 18:46
аз май до 1януари няма да съм в града :DD
ще пътувам наляво надясно и на празниците с приятелите ми :wink:

aHyC
12-20-2005, 19:04
Аз пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия пъ ше пия ше ям ше пия ше ямше спъ ше ям ше пия ше пия и пак ше ям и пак ше пия !!!

dragonika
12-21-2005, 06:54
Iskah da otida na selo...tam stava golqm kupon...ama nqma...iskah da si pravq kakvoto iskam...ama nqma...imam si maluk brat...iskah da izlizam...ama nqma...trqbva da go pazq...pone 6te si otspa be m***a mu!!!

0tka4aln1ca
12-21-2005, 08:17
Мм по Коледа съм си в София с гадвето ми...а няколко дни пресди нова година заминавам на Пампорово..и после на НГ ще съм с цялата таифа в къщата ни в Смолян,а след полунощ на дискооо!ВАЖНОТОО Е 4Е ЩЕВ СЕ РАЗБИЕММММММ :P :lol: :) :D :twisted:

aHyC
12-21-2005, 09:03
Мм по Коледа съм си в София с гадвето ми...а няколко дни пресди нова година заминавам на Пампорово..и после на НГ ще съм с цялата таифа в къщата ни в Смолян,а след полунощ на дискооо!ВАЖНОТОО Е 4Е ЩЕВ СЕ РАЗБИЕММММММ :P :lol: :) :D :twisted:

Аааа и аз ке бъдем на Пампорово и там ке пием и ядем :))) идеаЛну

S8K
12-21-2005, 12:49
аз съм ваканция оше от началото на тоя месец...... 8) :lol:

RuNdO
01-01-2007, 13:12
А кога трябва да сме пак на училище ??? Питам сериозно щото незнам :D

FlowerinesS
01-01-2007, 18:58
A vakanciqta shte ni q uduljavat liii?

pampers
01-01-2007, 19:12
епа тя дойде бе..тя ве4е 6те свър6ва ти..6тяла да идва.ххах

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-02-2007, 17:08
az bqh na gosti na bashta mi za edna sedmica... i sq dokraq na taq .. sum si u ruse. ... abe po dorbe tuk :P