PDA

View Full Version : падане



12-20-2005, 10:28
Здравейте.Днес се сдухах защото като си тръгвахме от даскало с един приятел и точно на центъра където имаше доста хора и са много хлъзгави плочките аз се подхлъзнах и паднах.Веднага се изправих де но ме видяха много хора и леко се подсмихваха.Момче съм и съм на 17.На мое място какво бихте направили.На мен ми се развали настроението за деня направо

12-20-2005, 10:31
boje moi xaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxxaa kak moje ot tova da ti se razvali denq na men 6te mi e super zabavno!!

e4o
12-20-2005, 10:43
az kato padna i na men mi stava sme6no :lol: , nqma za kvo da se zduhva6 na vseki mu se slu4va :lol: :wink:

TweeTy^_^
12-20-2005, 11:16
E veche si nadnal ... nema ko da se prai po vuprosa . A pak az ako pri vsqko moe padane se sduhvam taka ... Padam po po 20 pati na den 6tot pred na6ty daskalo plo4kite sa v ujasno sastoqnie i si4ko e zaledeno :?

TheSoulOfDeath
12-20-2005, 11:55
според мен трябва да си направиш пластична операция и да отидеш да живееш в Перу-- ТИ ДОНЕСЕ ПОЗОР ЗА ФАМИЛИЯТА... :evil:
taka e

rosskata
12-20-2005, 12:05
:lol: Споко бе маце, не се шашкай толкова. Аз днес така елегантно се изплъосках по задник на бая оживено място- на всичкото отгоре не можах да стана... Ама не съм се сдухала :arrow: приеми го с чувство за хумор :wink:

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 12:06
Първото нещо, което правя при такава излагация, е да се разсмея много силно. Така сички го приемат на бъзик и накрая и на теб ти става весело :lol: А и секи прави грешки, трябва да им се присмееш, защото ако не го направиш, хората около теб ще решат, че това те сдухва и по-нахаканите ще ти се присмеят много злобно. Така винаги прави сестра ми и затова съм се научила като падна да ставам...

bulgarche
12-20-2005, 12:20
Аз ако бях падна..щях да се изплющя по задник, да се огледам..да видя колко съм смешен..да погледна с кой съм..и да се спукам да се смея докато още съм на земята :) бахха :) Стига спича..ко толкова..радвай се че не си кат останалите в Пирогов

SweetBunny
12-20-2005, 12:54
Първото нещо, което правя при такава излагация, е да се разсмея много силно. Така сички го приемат на бъзик и накрая и на теб ти става весело :lol: А и секи прави грешки, трябва да им се присмееш, защото ако не го направиш, хората около теб ще решат, че това те сдухва и по-нахаканите ще ти се присмеят много злобно. Така винаги прави сестра ми и затова съм се научила като падна да ставам...
Vze mi dumite ot ustata :D
Vsu6nost baira, na koito jiveq, e adski strumen iii neznam edin 22godi6en pi4 mi pomogna da slqza, o6te ns um padala :twisted:

Sa3ana3a
12-20-2005, 14:05
според мен трябва да си направиш пластична операция и да отидеш да живееш в Перу-- ТИ ДОНЕСЕ ПОЗОР ЗА ФАМИЛИЯТА... :evil:
taka e
If you don't respect yourself you don't respect us!

Капиш :lol:

marusha
12-20-2005, 14:20
haaaaaaaaaaaaahahahahahaaaaaahahahaha verno li si padnal be hahahahahah...i to pred hora hahahaha ebasi balaka...hahaha...ne be ebavam se kfo tolkova...i az padnah v4era v podleza na ndk v niakfa ebasi kalta i biah sama na si4koto otgore,ama po4nah da si se smeia,dosta e zabavno... :P

S8K
12-20-2005, 14:25
БАте за кво занимаваш хората с някво си падане,на кой му пука секи пада и кво от тва....ако секи който е паднал трябва да направи тема тоя форум трябва да се напълни...................не съм ли права???? :)

Sa3ana3a
12-20-2005, 14:47
БАте за кво занимаваш хората с някво си падане,на кой му пука секи пада и кво от тва....ако секи който е паднал трябва да направи тема тоя форум трябва да се напълни...................не съм ли права???? :)
НЕ :lol: :lol: :lol:

12-20-2005, 16:29
Ako ste zabravili 6e vi napomnq 4e tova e forum za spodelqne na ne6tata koito valnyvat teen-ovete.V slu4aq 4oveka tva go valnyva i go spodelq

worthy
12-20-2005, 16:34
и аз снощи се изтърсих много яко пред нас и ми стана много смешно,няма закакво да се спичаш гледай от веселата страна на нещата :P

WILD__BOY
12-20-2005, 19:43
купи си хубави обувки ... ;)

THE_GANGSTA_GIRL
12-21-2005, 00:59
az kato padna i na men mi stava sme6no :lol: , nqma za kvo da se zduhva6 na vseki mu se slu4va :lol: :wink:
Ооо и аз съм така! Случвало ми се 2-3 пъти да падна и после не мога да стана не щото ме боли или нещо такова ами щото се заливам от смях! :lol: Никога не се сдухвам от тия неща, напротив винаги се иронизирам, разказвам на френдовете, дори им правя демонстрации и разсмивам всички включително и себе си! :lol: Преди около седмица - две паднах за последно...имах среща с едно момче...той ме чакаше от доста време и аз реших да го стресна та да позамажа малко положението и да се посмеем и доволна от "злия" си план се запътих към него подскачайки и потривайки ръце...той беше се гръб и аз вече си представях физиономията му когато му изкоча изневиделица и го разтреса....да ама не....мисленно сложих рибата в тигана преди да съм я хванала! :lol: Тъкмо тръгнах да се качвам на тротоара с единия крак обаче беше валяло и той ми се подхлъзна след което не знам точно какво направих ама краката ми се оплетоха супер смешно и паднах на страни :lol: той се обърна и нек'ъв се притесни и почна да ме пита добре ли съм, не знам си к'во, а аз седнах и в продължение на 5 мин. не мога да спра да се смея, накрая като видя, че съм добре и той се разсмя и понеже му стана ясно, че скоро няма да се успокоя седна до мен и откарахме така доста време. В крайна сметка поне ми се разминаха упреците относно закъсняването ми, а и се посмях доволно. Там имаше още двама човека ама и за момент не се притесних, просто ми беше адски смешно от нелепото ми появяване на срещата и проваления замисъл за стряскане. Така че к'во ти пука? Гледай на нещата от другата страна, нищо страшно и срамно няма в т'ва, даже обратното! :wink:

Master_88
12-21-2005, 13:00
Така е много е важно кой как приема нещата. Не трябва да ти пука за такива неща. Едва ли някой ще те запомни като си паднал. А дори и да те запомни ще те помни с нещо весело така че споко. И внимавай повече като ходиш :D

IdontGiveaFuck
12-21-2005, 13:03
К'во ти пука ?На всеки може да му се случи. аз колко пъти съм се пребивала не е истина просто :D
Ма изобщо не ми пука,обикновенно се пръскам от хилеж и после си ставам :D

WwanAdoO
12-21-2005, 13:30
O boje...prebivala sum tolkova mnogo puti i to obiknoveno daje nqma snqg. Prebivala sum se to4no na centralniq vhod na ndk, na parka i kude li o6te ne pred super mnoo hora. Vinagi sum po4wala da se hilq kato nenormalna xaxa kfo golqma rabota...xaxa i c kal sum padala i v snqg i po stulbi i na led i na treva i vse o6te sum jiva i 6tastliva tui 4e... :wink:

krisi_sl
12-21-2005, 14:28
и аз снощи си се парзалях по главната..мн забавно щото много ми се парзалят ботушите...и както си се парзалях и се израсих ама хванах и едно момче и то падна с мен хахаха :D :D