PDA

View Full Version : НЕпропорционалност



HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 13:28
Ей, хора, никога не сме говорили за непропорциоността на телата ни. Става въпрос за разликата между дясната и лявата половина на трупа. Днес се сетих за тва, понеже открих, че носът ми е кривнат целия на дясно (аз твърдя, че е заради носът на тати - без хрущял, а някога е бил крив). Така разбрах, че от лявата страна ми е по-хубав. Не се очудвайте - аз доста се мандахерцам пред огледалото, заради тоя нос - намирам го за доста гадничък :lol: Иначе, съм забелязала, че и едната гърда ми е по-голяма от другата, но това уж е нормално за пубертета :P . Други критични разлики май нямам...
Е, кажете вие тези свои различия, ако могат да се нарекат така.
И да не забравяме, че несършенството прави човека красив... :P

LyLa
12-20-2005, 13:56
и моя нос малко се различава от едната страна,друго незнам

SweetBunny
12-20-2005, 14:14
4estno da si priznaq - mislq 4e nqmam takiva frapira6ti razli4iq i 4e tqloto mi e proporcialno...
Ne sum zabelqzala dosega nikakvi razliki :D ot dvete strani na tqloto

LyLa
12-20-2005, 15:12
4estno da si priznaq - mislq 4e nqmam takiva frapira6ti razli4iq i 4e tqloto mi e proporcialno...
Ne sum zabelqzala dosega nikakvi razliki :D ot dvete strani na tqloto
ми не на никой не е пропорционално, но на теб нищо не се забелязва с просто око

Michelle_la_charmante
12-20-2005, 18:25
Нормално е да има някви "различия".В смисъл такъв, има малко хора с право пропорционални черти.Например, преди няколко години в "Шоуто на Слави" гримьора на Хилари Клинтън беше казал, че като сгънеш на две нейна снимка(на лицето), всички черти съвпадат.
Честно казано, това дали едната страна на носа се различава от другата,е почти незабележимо.
При мен например,малкият пръст на крака ми е по-голям от другия малък.

MaD_CaT*
12-20-2005, 18:37
Аз пък не съм се замисляла
и заглеждала толкова... :roll:
брейй...ся ще има една седмица хубаво да се оглеждам кво не ми е пропорционално..ли там както се казваше :lol:
иначе днес една моя съученичка ми каза,че нуса и бил кривнат повече на дясната страна :roll: :wink:

e4o
12-20-2005, 19:02
hmmmmmmm tva si e interesno, po princip dqsnata polvina na 4ovek e po-razvita demek po -qka :lol: ,nz dali e taka pri vseki, no pri pove4eto hora e taka :shock:
I na men dqsnata ruka mi e po-qka, pone tova go razbiram po prustenite mi :? -na dqsnata sa mi tamun, a ako gi premestq na lqvata mi padat :shock: , tova e moje bi za6toto vsi4ko vur6a s dqsnata(hihi ne sum lewa4ka,te sigurno sa obratno na men) :)
abe tva si e interesno, no nikoga vsi4ko ne e proporcionalno dori pri "uj"nai-idealniq 4ovek :lol: :lol: :roll: :wink:

nasty_13
12-20-2005, 19:07
az sam si ok.Sqka6 nqma ni6to frapira6to...

^FaiNt^F
12-20-2005, 19:35
az iam 4ustvoto 4e taliqta mi ne e s ravni izvivki :roll: vyzmojno e de 6toto stoikata mi si msilq 4e e nepravilna makar 4e hodih vednyj na lekar i kaza 4e si4ko e norm :shock: se 2...i az iam 4usvtoto 4e nosa mi so4i nalqvo :lol: :lol: ako se vgledam pove4e v mene siurnu trqq se obesaa ot komplexi :lol: :lol: :wink: za tva ne se gledam mn 8)

aHyC
12-20-2005, 19:41
Еми принципно лявата част и дясната час на лицето са хипер различни изглежда че са еднакви но не...Напраете опит с 2 огледела едното си го сложете през средата на лицето а в другото се огледаите после ке го обарнете наопаки и си огледаите другата част на лицето :)

TSecret
12-20-2005, 19:56
do sega ne sam zabelqzala razliki...

korn___
12-21-2005, 07:23
dam ... lqvata mi gurdq e po golqma ot lqvata mrazq go toq nomer su6toto e i s racete mi :evil: lqvata mi e po golqma ot dqsnata ot ramoto do predmi6nicata a na dqsnata mi raka puk predmi6nicata mi e po golqma abe tupa logika :evil: :x i sa kolko vreme 6te se potq vuv fitnesa da gi izravnq ne e istina :x

`Death`Whore`
12-21-2005, 07:32
Не сте се заглеждали в тялото си? уау...
На мен гърдите и зъната ми са леко различни, едното кутре на крака ми почти го няма...едната ми вежда оптически е скъсена заради пиърсинга...много странно...

Swinkenhoffer
12-21-2005, 18:10
доколкото съм забелязвала капачката на лявото ми коляно е малко по-нависоко от това на дясното. както и самият ми ляв крак от коляното надолу е с малко по-друга форма :lol:
средният ми пръст е леко изкривен горе, ама това е щот кат награбя химикалката и стискам, та не пущам ... и то с времето стана дефектно :lol:

Josefinne
12-21-2005, 20:59
Аз на въшншен вид съм правопропорционална, ама като мозък - никаква логика, какво остава за пропорционалност :lol: ПЪъълен Хаос, дами и господа, госпожички и младежи 8)