PDA

View Full Version : За мненията в темите...



rosskata
12-20-2005, 14:25
Седя си сега и чета някви теми... Някой питал нещо, станала дискусийка, след това влиза някой в темата, чете първия пост(понякога и него не чете), изсира се по въпроса, без въобще да погледне дадено ли е вече такова мнение и въобще по темата ли се изказва... :x
Абе хора вие четете ли какво са писали преди вас??? Или поне темата четете ли, или само заглавието???
Разбирам да е 8-10 страници темата, но теми с по една, две страници... Няма да ви стане нищо да прочетете поне някои от мненията , които другите са дали- така става диалог, а не всеки да пише, без да чете, и едно и също мнение да се повтаря 1256341264 пъти, без никой да му обърне внимание... :?

И друго- явно някои юзъри изпитват огромно удоволствие да прехвърчат от тема на тема и да дават мнения от сорта на "Тъпа тема", "Ти си много тъп/а"
"Ти си ибаси тъпака/курвата/простия тип,etc"
Тва е супер глупаво според мен... :roll:

korn___
12-20-2005, 17:27
li4no as predi da pi6a po 1 tema gledam si4kite postove na purvata stranica !! i na poslednata ako ima takava de :) posle pi6a ... moje ponqkoga i da ne sum pravil taka no gledam da se pridurjam kum po gore napisanoto :)

MaD_CaT*
12-20-2005, 17:43
Аз...влизам рядко
и като съм във форума
си харесвам някои теми,които са писани от форумци,които смятам че няма да са пуснали няква тъпа и безсмислена тема...(пример е и твоята тема :wink: )
или пък когато заглавието ме грабне..
ПОсле прочитам всички страници,ако темата наистина ми харесва..а ако не прочитам само мненията на последната страница,и на първата..
Абе да пишеш в тема е развносилно на разговор...
който не чете мненията все едно не слуша другите,които говорят( в един разговор)...гледа да си напише/каже мнението и тва е... :roll:

machoka
12-20-2005, 17:52
Досадно е наистина и те подкрепям напълно.

Но не можем да задължим някой да изчете нищо повече от първия пост. Може да си уморен, може просто да те мързи - четеш проблема и си даваш решението - за това е форум, не си длъжен да четеш алтернативните варианти на другите форумци. :)