PDA

View Full Version : Миналата година



Sotir4o
12-20-2005, 15:50
Миналата година ходихме с Гюнай да берем ябълки за да си направим оцет.Той ходеше по-бавно от мен,защото предния ден му бяха правили сюнет и го болеше чурката още!Като отиваме на градината и видехме много ябълки по земята.Тъкмо се наведохме да ги събираме и ни хванаха пазачите.Закараха ни в един фургон и ни накарах да се съблечем.После двамата играхме валс както сме чисто голи.Един от пазачите свиреше на акардеон ,а другите гледаха или играеха на карти.Понеже на моят приятел му се беше възпалила пишката,взеха и му я поръсиха с барут и го запалиха-така щяло да му мине по-бързо-казаха те.Посли тези ябълки дето ги бяхме откраднали(около 70 кг.)ни ги слагаха една по една на главите и стреляха по тях.В това време ме накараха да бродирам докато съм прав.а на моят приятел Гюнай му бяха пъхнали един маркуч в гъзът и го караха да пърди за да напомпа една спаднала гума на една Фадрома.Това продължи повече от 1 седмица.Те извикаах свои приятели от близкото село и ни караха нощем да бягаме в тъмното,като преди това ни мажеха гъзовете с фосфор да светят.Ние бягаме ,а те стрелят по нас с бренекета.Само сутрин рано ни даваха да пием по-малко разредена мравчена киселина и цвик с пелин.Общо взето добре си изкарахме.Имам и полезен опит-научих се да свиря на акардеон и да заварявам.Най зле си прекара Гюнай,щото го караха да прави минети на ловната дружинка и го ебаха в една царевица две нощи по ред.Тоая година пак бяхме там,но са изсекли градината.

Nicy
12-20-2005, 16:25
i kyv e smisala ot tva?

dataworm
12-20-2005, 16:43
i kyv e smisala ot tva?
:shock: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :?:

snooppy_f
12-20-2005, 17:09
i kyv e smisala ot tva?
Da pokaje 4e e nau4il 2 mnogo vajni svoistva na kompite!Copy&Paste! :lol: :lol: