PDA

View Full Version : Извънземните ме наблюдават!!!!



Sotir4o
12-20-2005, 14:56
Както Ви е известно вече ,мен извънземните са ме отвличали безброй пъти.Ходил съм с тях къде ли не-чак до Троян и Джебел.Но от известно време забелязвам,че ме наблюдават.
Миналата година ,отивам на лозе с Москвича и както си карам по пътя изведнъж усещам едно трептене. Взе да вибрира дясната врата и страничното огледало.Кучето в багажника и то взе да лае.Като спирам отпред,отварям малката портичка и на едно дърво забелязвам с периферното зрение един субект.Като хвърлих с едн камък и право в тиквата го уцелих.Викам си:
-Това извънземно ще го предам в Софииския музей и ще ми дадат 300 лв награда.Тъкмо да си сменя съединителя на Москвето и да купя нов електромер за вилата.Ще ми останат и 15 лв да си взема от пазара толустолоб.
Отивам под дървото и вместо НЛО,виждам горския да лежи и охка.-
К,во прайш тука бе?-питам го
А той взе да ми обяснява,че много ме харесвал,бил се качил на дървото да ме гледа как се преобличам .Бил влюбен в мен и ако съм искал да избягаме в Дания и да се оженим.Той щял да се грижи за мен,имал в мазата 500 компота.По 3 прасета колили и до Гергьовден все сланина ядял! Дедо му имал декар и половина с Каберне и 90 кокошки, от глад сме нямали да умрем.Както ми обясняваше това нещо и в двора кацна чинията.От една малка стълбичка отстрани излезе едно същество с много малка глава и много големи ташаци,които излъчваха една розово-зелена светлина.Още едно същество излезе,запали си една цигара от дясното мадо на приятеля си и запуши седнал на един кошер.
-Наблюдаваме те от 4 месеца и решихме,че ти ще бъдеш представителя от вашата планета на Марс!!!
-Къде,ефенди?-попитах аз
-При нас,уйчо-каза то и от едното му мадо взе да издава един звук като че ли латерна имаше вътре.
Даде знак с ръка и от кораба слезоха трима ,грабнаха горския от земята,където лежеше,качиха се всички в чинията и отлетяха много бързо.Грешка!Сбъркаха човека.
-Ама нали мен!!!-викнах аз разочарован.
След 2 седмици горския се върна от там и го избраха за кмет.Късмет!

worthy
12-20-2005, 16:39
хихихихиих пак ли с тези извънземни,бе :!:

priti_kiti
12-20-2005, 16:56
xaxax ne e zle ;)

machoka
12-20-2005, 16:57
т. 11 от правилата.