PDA

View Full Version : Либерални ли сте към циганите?



Sa3ana3a
12-20-2005, 15:56
Либерални ли сте към тях - защо и защо не ?

^FaiNt^F
12-20-2005, 15:59
Liberalna...moje da se kaje...v smisyl zavisi ot 4oveka...ako trygnat da me zapla6vat, draznqt (vednyj edin mi obesnqva6e kak iska da me otkrade za jena :shock: :lol: ) i t.n.-mi ide si4kite da umrat i 4estnu vi kazvam hva6ta me strah ponqkoga :shock: no poprincip ne im obry6tam vnimanie i stiga da ne sa zlonamereni nqmam protif tqh :)

Sa3ana3a
12-20-2005, 16:05
Ако беха всички кат бат Сали изобщо немаше да ме дразнат :?

LyLa
12-20-2005, 16:11
Общо взето циганите ги ненавиждам, защото съм имала проблеми с тях като малка,но иначе има изключения да като "Бат Сали" които са пичове..

dataworm
12-20-2005, 16:57
Да, но не желая да имам контакт с тях.
:wink:

Hybrid_Theory_F
12-20-2005, 17:01
Правя каквото мога...Изобщо не се кефя на расисти,които постоянно повтарят "тъпи цигани,гадни цигани"-та те са като всяка друга раса, друг е въпросът, че в България някои цигани наистина правят ненормални неща...но ги правят и другите все пак!
П.С. Бат Сали е ебати якия пич![/b]

dataworm
12-20-2005, 17:08
Мангау Брадър: Живо Предаване

Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

dataworm
12-20-2005, 17:10
http://baimangau.hit.bg/ :wink:

worthy
12-20-2005, 17:12
Мангау Брадър: Живо Предаване

Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.
хахахахах тва е яко :wink:
а по темата-не ми пречат

hamilcar
12-20-2005, 17:35
Стига да не ми се пречкат нямам нищо против тях.

cannabinoid
12-20-2005, 18:00
Попринцип не бих имал нищо против ако се къпеха по-често, не крадяха, не заплашваха... и др.
Тука в моя квартал има много сачове и винаги като изляза ме питат дали имам пари и нож са ми вадили тез гадни мангали!!!

HereTodayGoneToHell
12-20-2005, 18:13
Хора като хора и аз не мога да си изкривя душата, така че да си повярвам, че съм нещо повече от тях, само заради цвета на кожата ми :evil:

VAMP_GIRL
12-20-2005, 18:29
Аз ще си кажа честно без да се обижда никой :arrow: НеНаВиЖдАм Ги!

NeNaSiTnA_TA
12-20-2005, 21:33
abe nali trqbva da ne sme rasisti i az do izvesna stepen nqmam mn protiv nqkoi cigani(romi)no "ba6"si ciganite ne moga da gi ponasqm

aHyC
12-20-2005, 21:45
ДА МРЪТ ВЕ!!!СЪКС МРАЗЯ ГИ МНОГО КАТ ТУРЦИТЕ!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

Roxy
12-20-2005, 22:01
то проблема не е в цвета на кожата.те просто са животни(повечето от тях).само крадат убиват и т.н.нямат никъв стремеж към знания,ама то да беше само тва.колкото повече е либерална към тях държавата толкова повече си позволяват.както се казва "подадеш им пръст а те цялата ръка ти лапнат".изобщо не оценяват какво се прави за тях а искат още и още.и не виждам защо пенсионерите дето имат някви мизерни заплати са първите на опашката да си платят сметките,а циганите нямали пари за тях тва е безплатно,а кви сватби по 3 дена дигат.плюс тва излиза супер лошо име на БГ от тях щото кат идат в чужбина да крадат те естествено са с български гражданства.и за много чужденци представата им за българите са точно циганите-някви мургави беззъби опърпани селяни. :x

Sa3ana3a
12-21-2005, 08:17
то проблема не е в цвета на кожата.те просто са животни(повечето от тях).само крадат убиват и т.н.нямат никъв стремеж към знания,ама то да беше само тва.колкото повече е либерална към тях държавата толкова повече си позволяват.както се казва "подадеш им пръст а те цялата ръка ти лапнат".изобщо не оценяват какво се прави за тях а искат още и още.и не виждам защо пенсионерите дето имат някви мизерни заплати са първите на опашката да си платят сметките,а циганите нямали пари за тях тва е безплатно,а кви сватби по 3 дена дигат.плюс тва излиза супер лошо име на БГ от тях щото кат идат в чужбина да крадат те естествено са с български гражданства.и за много чужденци представата им за българите са точно циганите-някви мургави беззъби опърпани селяни. :x
Абсолютно верно :?

П.П.: Забележете че досега никой не е дал мнение че го кефат циганите :lol:

hell__girl
12-21-2005, 10:44
abe,si4ko e do 4oveka...ima i dobri i gotini cigani,makar4e pove4eto sa otvrat i to4no za tva im se nosi lo6a slava,no ne mogat da se slagat vsi4ki pod ob6t znamenatel :!:

rip_pls
12-21-2005, 10:48
Не мога да повярвам 4е всички сте толкова плитко мислещи.Вярное много от циганите са лоши,но не е хубаво да слагаме всички под общ знаменател!А онзи който беше писал че мрази и турците,може да ходи да се гръмне!Аз мога да ви обесня какъв е проблема:
Проблемът се нарича робско самосъзнание.Тъй като на този пич бабата му е разправяла колко са лоши турците и той е достатъчно малоумен да вярва на всичко казано от баба му,която е живяла цял живот с комплекс за молоценост и го е предала на своите внуци ,и го приема за неоспорим факт.Спирам да пиша т.к. каквото и да пиша Малоумния няма да го разбере

ВСИЧКИ СМЕ БРАТЯ,НИЕ НЕ СМЕ ТУРЦИ,ЦИГАНИ,БЪЛГАРИ.
НИЕ СМЕ ХОРА които трябва да се уважават и да разберат че границата да си българин и например грък е само 30 км,вие вярвате ли че има голяма разлика мейу тези хора?

dragonika
12-21-2005, 10:59
MN sa gadni...mn sa mi liceNEpriqtni...ne ponasqm mirizmata im...ne ponasqm na4ina po koito se durjat s ostanalite...ne moga da gi priema kato civilizovani i prili4ni hora...no vse pak za vsqko pravilo si ima izklu4enie(koito e gledal Big Brother-Bat Sali mn me kefe6e-e tva e ciganin dostoen za uvajenie)

hell__girl
12-21-2005, 13:33
Не мога да повярвам 4е всички сте толкова плитко мислещи.Вярное много от циганите са лоши,но не е хубаво да слагаме всички под общ знаменател!А онзи който беше писал че мрази и турците,може да ходи да се гръмне!Аз мога да ви обесня какъв е проблема:
Проблемът се нарича робско самосъзнание.Тъй като на този пич бабата му е разправяла колко са лоши турците и той е достатъчно малоумен да вярва на всичко казано от баба му,която е живяла цял живот с комплекс за молоценост и го е предала на своите внуци ,и го приема за неоспорим факт.Спирам да пиша т.к. каквото и да пиша Малоумния няма да го разбере

ВСИЧКИ СМЕ БРАТЯ,НИЕ НЕ СМЕ ТУРЦИ,ЦИГАНИ,БЪЛГАРИ.
НИЕ СМЕ ХОРА които трябва да се уважават и да разберат че границата да си българин и например грък е само 30 км,вие вярвате ли че има голяма разлика мейу тези хора?
saglasna sum :lol:

miloto_girl_4e
12-21-2005, 14:12
като цяло - не :!:
може да има и готини цигани,но те се губят между многото други цигани,дето не струват :!: :roll: :?

SaD-MaN
12-21-2005, 14:28
Не мога да повярвам 4е всички сте толкова плитко мислещи.Вярное много от циганите са лоши,но не е хубаво да слагаме всички под общ знаменател!А онзи който беше писал че мрази и турците,може да ходи да се гръмне!Аз мога да ви обесня какъв е проблема:
Проблемът се нарича робско самосъзнание.Тъй като на този пич бабата му е разправяла колко са лоши турците и той е достатъчно малоумен да вярва на всичко казано от баба му,която е живяла цял живот с комплекс за молоценост и го е предала на своите внуци ,и го приема за неоспорим факт.Спирам да пиша т.к. каквото и да пиша Малоумния няма да го разбере

ВСИЧКИ СМЕ БРАТЯ,НИЕ НЕ СМЕ ТУРЦИ,ЦИГАНИ,БЪЛГАРИ.
НИЕ СМЕ ХОРА които трябва да се уважават и да разберат че границата да си българин и например грък е само 30 км,вие вярвате ли че има голяма разлика мейу тези хора?

Ми като мислиш че сички сме братя аре ходи живеи при братята си в циганските гета. Отностно робското самосъзнание мога да ти кажа че ти си в грешка мои човек. Сичко е по скоро памет кам стотиците убииства ставали в нашата даржава по онова време стотиците паднали в бои за да може ти сега да говориш на български а не на турски. И винаге ще я има тази омраза и ненавист кам тези индивиди нещата няма да се променят нито след 10 нито след 1000 години.
Отностно това за границата да вярвам и знам че сме различни и 1 км стига да см различни. Това са други нрави други обичаи друго мислене друга религия и ще ми кажеш че сме еднакви защото сме еднакви физеологически ми то по тая логика мога да те сравня и тебе с прасе например щото устроиството на тялото му е много близко до човешкото.Не ми говори за братство и такива глупости. Защо винаги ще се намерят такива хора като тебе дето да говорят глупости че сме били еднакви и че сме братя защо винаги се намират (ще говоря примерно за негрите) хора сред белите раси които говорят че негрите са като нас същите и тн саздават се хиляди антирасистки организации и тн и се толелират негрите в общество създадено от белият човек. Нека всички като тебе се замислят малко над вапроса защо толкова хора мразят негрите може би защото има причина но нека се обарне внимание на друго защо сред бялата раса се намират бисери като тебе дето твардят че сме равни с тях при положение че е очевидно и очевадно че не сме а сред тях не се намира един да каже абе знаете ли ми те може да са прави то ние сме си виновни. Докато те са единни а ние не винаги щте има проблеми. Същото е и с циганите те няма да се променят докато такива като тебе и хората дето застават зад твоето изказване не спрат да толерират циганите или другите малцинства. Защо нама да се променят защото така им изнася и така им е по добре и са свикнали да им е по-добре. Темат е прекалено сериозна за теен форум но си мисля че ако нама такива глупави изказвания от национални расови предатели като тебе намя да има никакви проблеми проблеми

kiss_you
12-21-2005, 18:45
като цяло - не :!:
може да има и готини цигани,но те се губят между многото други цигани,дето не струват :!: :roll: :?
I az mislq tyi

Michelle_la_charmante
12-21-2005, 19:43
Ako se durjat kato normalni hora, pla6tat si smetkite navreme, gledat si decata, pra6tat gi redovno na u-6te kato vsi4ki ostanali (a ne na ulicata da prosqt), ako nqma prosta6ki iskkazvaniq kato "te bulgarite sa vinovni, 4e sme na tva dereje" :arrow: DA bih bila liberalna kum tqh.NO ima AKO.Na tozi etap, kato vlizam v kontakt s nqkoi ciganin, gurja se max liubezno i se staraq da ne se 4uvstva Razli4en.Ako nastupi nqkuv konflikt, ne6tata se promenqt...
Abee, kato cqlo nqmam ni6to protiv tqh!!!!

Momchence
12-21-2005, 21:01
Аз кат дойдох тука не ми вярваха че съм българин щото не говория турски :lol: И кат разберат че съм от "столицата" и само ме изглеждат странно и бягат от мене (тфа "българите" дето говорят турски) Тука са се изсипали просто най-българските българи ужс напрау..
Колкото за циганите...не ги мраза не е това думата...но наистина са проблемни и наистина тряя се напрай нещп ЦИВИЛИЗОВАНО за да се интегрират и не знам...много е сложен въпроса...колкото до циганите има някфи абсолютни изверги има и някфи много готини от тях :) Не ме кефат защото наистина са се самозабравили и просто си играят с търпението и толератността на българите...ако бяха в сърбия преди няколко години...ох бедна им фантазия..но не го разбират това...неблагодарни са и определено мързеливи и определено малко хубави неща мога да кажа за тях

Sa3ana3a
12-22-2005, 14:01
Брей темичката ми са я направили важна :P

MaCeTo_
12-22-2005, 17:40
Ще си отговоря честно - Мразя ги!Колкото и старомодно или даже глупаво да ви звучи,България си е за Българите (като под българин имам предвид хора не просто с БГ паспорти дошли от не знам си къде).То хубаво Европа-Европа,либералност-либералност...ама ако продължаваме така дето викаше оня от Биг Брадър след време в България ще има 3 млн. българи и 4 млн. цигани...те се множат като гъби тия,пък ние бягаме кой-къде свари по чужбина...

MaCeTo_
12-22-2005, 17:49
Ще си отговоря честно - Мразя ги!Колкото и старомодно или даже глупаво да ви звучи,България си е за Българите (като под българин имам предвид хора не просто с БГ паспорти дошли от не знам си къде).То хубаво Европа-Европа,либералност-либералност...ама ако продължаваме така дето викаше оня от Биг Брадър след време в България ще има 3 млн. българи и 4 млн. цигани...те се множат като гъби тия,пък ние бягаме кой-къде свари по чужбина...

много си проста...
даже не знаеш какво означава да ги мразиш...
нито имаш ясна представа за какво мразиш някой, който не познаваш...

Ти па имаш най-ясната представа за всичко и всички,та правиш обобщения...това си е мое мнение,затова е форум,да изкажем мнение.А това дали е глупаво или не,можеш да си го запазиш за себе си.

MaCeTo_
12-22-2005, 18:08
Не мисля,че начина ми на изразяване има някаква особена връзка с темата или с това дали изобщо е правилно да мразим циганите... :)Пък относно личните заключения за моята особа ти казах :). Както и да е,няма да го обръщаме на чат...

Qgodka_
12-22-2005, 20:21
Защо аз трябва да съм либерална към тях, при положение че те не са либерални към нас?
Попринцип "мразя" е много силно казано, но за тя друго чувство не намирам :?

LunaTriCk
12-22-2005, 21:06
Защо аз трябва да съм либерална към тях, при положение че те не са либерални към нас?


именно. Циганин да е направил нещо добро за мен или на някой познат....не съм чувал. Следователно имам си причини да ги мразя. Да, баш мразя.

Roxy
12-22-2005, 23:05
ами аз точно защото нямам представа за всички и затова не ги мразя...
защото хващам бас, че не познаваш нито един циганин, а ги мразиш защото някой ти е казал, че трябва... само се чудя кой ли е- татко, батко, гаджето, съученик...

а да по начина ти на изразяване също си правя заключение за теб... :wink:

ами те са си създали сами тва лошо име.не ги мразим защото някой ни е казал....

rip_pls
12-23-2005, 09:07
Ще си отговоря честно - Мразя ги!Колкото и старомодно или даже глупаво да ви звучи,България си е за Българите (като под българин имам предвид хора не просто с БГ паспорти дошли от не знам си къде).То хубаво Европа-Европа,либералност-либералност...ама ако продължаваме така дето викаше оня от Биг Брадър след време в България ще има 3 млн. българи и 4 млн. цигани...те се множат като гъби тия,пък ние бягаме кой-къде свари по чужбина...

много си проста...
даже не знаеш какво означава да ги мразиш...
нито имаш ясна представа за какво мразиш някой, който не познаваш...
Точно това искам да кажа.Хората не са стадо овце.Всеки е отделен неповторим индивид.Както има лоши цигани,турци,българи така има и добри.Ако един път оспеем да превъзмогнем тази етническа нетолерантност ние ще се превърнем в европейци.

^DqVoL^ [-_^]
12-23-2005, 10:44
МРАЗЯ ГИИ :twisted: ,ама гледам да се разбирам с тях 6тот не искам проблеми.В моя клас има6е двама манлаги (ве4е ги изключиха :lol: ) та тия двамата един се държаха мноо гадно се едно да нещо повече от българите,даже един път извикаха и другите мангали и набиха едно момче без дори ба го познават.Госпожата като ги пита защо те и викат "Ми 6тот бе6е по хубу ублечен от нас" след тва ги изключиха и не сме ги видели вече.

anonymous464110
12-23-2005, 14:46
nqmam nervi da pro4eta postovete predi men iskah samo da kaja 4e mangalite sa mrusni paraziti s kradliv mantalitet,miri6at i sa gnusna sgan!bokluci,konsumatori i piqvici,koito ne pravqt ni6to za grajdanskoto ob6testvo.mangalat si e mangal dori da ima 6ans i usloviq za razvitie toi 6e si ostane v lainata i 6e mizerstva,6e si 4uka du6teri4kite i jenata bez kaput za d anapravi o6te miliard malki hlebar4eta koito da pusne posle da kradut za nego ili koito da prodade za organi ili prostituciq.mrusni svine.da budat izkoreneni ot 4ove6kata rasa do krak!o6te navremeto 4ingis han se e usetil da gi izgoni ot indiq,dobre e napravil za naroda si no e obrekul izto4na evropa na tazi 4uma!

anonymous464110
12-23-2005, 14:53
a koito se pravi na mnogo toleranten licemerni4i pred sebe si.nikoi ot vas ne bi vzel skapan mangasar na rabota vuv firma ako e rabotodatel,nikoi/q ot vas ne bi pravil/a sex s ciganin/ka za6toto podsuznatelno tova vi gnusi.ako za6titavate tazi sgan ne ste bili pareni ot neinata jlu4.samo za minalata godina durjavniq ni biujet ima milioni levove deficit zaradi krajbi na tok v tehnite geta.ne mi obqsnqvaite 4e sum rasist 6toto ne sum.nqma ni6to protiv aziatci (demek julti),4ernokoji,4ervenokoji,ako 6tete dori evrei.ne sum i nqkoi tup nazi skinhead koito si nqma ideq za kvo stava duma oba4e hodi da kurti sedalki po ma4ove.ne.az sum grajdanin na republika bulgariq i vijdam kakvo se slu4va.stavame mangaliq s vsqka sledva6ta godina se priblijavame kum tova naimenovanie.da znam kvo 6e mi kajete,4e kradci iznasilva4i i ubiici ima ot vsi4ki rasi.oba4e na tiq skapanqci prosto im e v kruvta.te sa takiva po rojdenie.kradci.v nikoi drug etnos 95% ot negovite predstaviteli ne sa tolkova otvratitelni kato bitie.i ne mi obqsnqvaite 4e te nqmat raven 6ans.tova sa populistki laina.te prosto ne jelaqt da jiveqt po drug na4in.

stop_the_war
12-23-2005, 15:14
мразите, а не знаете защо. Според мен да се позовавате на BigBrother е глупаво. Всички хора са равни, както може някои циганин да открадне, така може да открадне и някои българин, американец или марсианец. И стига с тая България над всичко. Национализма обръща всичко чисто и светло на дива омраза. Разберете благоденствието на едни не стои върху гроба на другите, по-тъмните, с различен бог или език...
България е парче земя с площ около 111 000 кв.км. и е само това. Всички онези, които които са загинали през изминалите 13 века, са загинали за Българския Народ, а не за земята (това е само пръст, несъизмерима с безценния човек) Българите не са отделен вид, нито циганите, нито турците, австралиииците или чукчите. Всички сме хора и трябва да живеем в хармония, без богове, без господари и правителства, без воини, без граници, без бедност, без глад и нещастия.
Долу България, да живее Човечеството!
Да живее анархията!
Да живее свободата!

TweeTy^_^
12-23-2005, 22:05
Emi nenavijdam gi ! Ima nqkoi individi koito sa gore dolu bivat oba4e kato cqlo ... sucks

teenkopele
12-24-2005, 10:45
Ако беха всички кат бат Сали изобщо немаше да ме дразнат :?

И аз така... :?
Ама проблема е,че не са...

Davidoff
12-25-2005, 17:01
не ми пречат..
iznenadva6 me!nali si skinar we na6ia?kak taka?

stop_the_war
12-25-2005, 17:06
леле че невеж, ще exploitedteen да ти обясни какъв е, ама си в грешка

lp_krasi
12-25-2005, 17:19
miiii nz nqkak si ne gi ponasqm...otvratitelni sa mi... :evil:

mis_marry_jane_13
12-25-2005, 18:31
Не, мраза ги тез гадини! e tva sum az mrazq gi tiq ne6tastnici!!!Samo da kradut mogat...

vra4ka
12-26-2005, 08:40
Ми честно казано ме е страх от тях.
Не съм расистка,но тази интеграция трябва да дойде и от тяхна страна :wink:

CVETELLINA
12-26-2005, 10:17
Ако беха всички кат бат Сали изобщо немаше да ме дразнат :?и мене ама иначе гласувах за третото не бих искала да имам нuщо общо с тях ама иначе да си живят не ме интересуват много много :lol: :wink:

12-27-2005, 21:56
мразите, а не знаете защо. Според мен да се позовавате на BigBrother е глупаво. Всички хора са равни, както може някои циганин да открадне, така може да открадне и някои българин, американец или марсианец. И стига с тая България над всичко. Национализма обръща всичко чисто и светло на дива омраза. Разберете благоденствието на едни не стои върху гроба на другите, по-тъмните, с различен бог или език...
България е парче земя с площ около 111 000 кв.км. и е само това. Всички онези, които които са загинали през изминалите 13 века, са загинали за Българския Народ, а не за земята (това е само пръст, несъизмерима с безценния човек) Българите не са отделен вид, нито циганите, нито турците, австралиииците или чукчите. Всички сме хора и трябва да живеем в хармония, без богове, без господари и правителства, без воини, без граници, без бедност, без глад и нещастия.
Долу България, да живее Човечеството!
Да живее анархията!
Да живее свободата!
mrusen bokluk dano umre6.aman ot komunisti.pukni

Djeki
12-28-2005, 21:20
kato vidq mangal na ulicata mi ide da go pribiq.Tova ciganina e "4umata" na sveta. Bog se e pogavril s 4oveka kogato e syzdal mangalete. Da beshe "HiTler" hiv da gi naprai na sapun a pomacite na vero 4e sa po vsetli. Da mryt v laina da vryt "mamka im mrysna". dano Volen Siderov da doide na vlast da gi izbiqt da gi eba v mangalete. :twisted:

Tedka-Medka
12-28-2005, 21:37
мразя мангали..
има само 2-ма от тях
които признавам
за хора и ги смятам
за равни на Българите..!!!

sherry
12-28-2005, 22:13
AKO NQKOI MI E PROTIVEN I NEPRIQTEN,TO TOVA E NE ZARADI CVETA NA KOJATA MU,MQSTOTO MU V OBSHTESTVOTO ILI RELIGIJATA,KOQTO IZPOVQDVA,A ZARADI HARAKTERA I DYRJANIETO MU!!!
Napisah go s glavni bukvi,4e ha dano nqkoi nai-setne da zacepqt kyde e istinata...Nikoi ne zaslujava da bade othvarlen ot drugite zaradi proizhoda si,van6tnostta e povarnost,du6ata e opredelq6ta,razberete go nai-setne!Ne vsi4ki sa gadni,lyjlivi i t.n

stop_the_war
12-29-2005, 06:32
евала Sherry

Иреален
12-29-2005, 18:12
Хора, вие дето викате "виж колко си проста, бъди по-либерална", ми тази ваша либералност каква е?! Все си мисля, че всеки има право да изкаже различно мнение, за да се получи дискусия, друг е въпроса, че някой не търпят друго мнение освен тяхното...

Еднопоставеност?! Те са равни на нас?
Айде моля ви се, сериозно ли го мислите това?
Оставете това че блудстват, крадат и т.н.т. За мен това им е манталитета, който в близките 10години не би могъл да се промени...

Не бих могъл да ги приема за равнопоставени пред закона, след като на ТЯХ им опрощават сметки за ток/парно/вода и т.н.т., опрощават им присъди и им търсят нови домове, след като за обикновения българин не се прави такова нещо...

За мен нещата ще станат като в Америка - негрите. Абсолютен контрол от страна на негрите. Помежду си викат "hey nigga do that" и т.н.т., но бял човек ако има каже nigga, ще бъде осъден за расизъм...

korn___
12-29-2005, 19:37
mnogo otnositelno .... poprincip ne gi obi4am ama hi4 ... no ako sednat da mi se pravqt na interesni .... gledam da se mahna ot tqh se i bes tva sum mnogo razdraznitelen ... po otno6enie na krajbite ve4e imam drugo mnenie ... ako vidq kak nqkoq jena mi burja v nqkoi djob ... 6te q ubiq prosto na spirkata ako 6te ne da ima svideteli ami ne mi dreme :!: :!: :!: ina4e v tumninata kat sum i ako sa da kajem 2-3 ciganeta ... ot teq luskavite .... ako si nosq maskata bih gi postupal naburzata no ina4e ne 6toto sa edni tapaci det hosqt samo na grupi .... teq hora nqmat gram 4est se edno as da sedna da se sbiq s nqkogo i posle da doidat da me nabiqt 10 4oveka e tva za mene e nai jenskoto ne6to na sveta .... :!: :evil: :!: tva samo pi6limeta i jen4ovci go pravqt :!:

rosskata
12-30-2005, 03:12
Всички хора са равни. Това е . Факт. Освен това е адски тъпо да мразиш група хора заради някакъв техен признак- национална принадлежност, цвят на кожата, религия ит.н. Това само показва колко ограничени могат да бъдат хората. Няма да се ядосвам вече с хора, които не възприемат когато им се говори, и все пак- осъзнайте се малко... Няма да ви е приятно, ако ви мрази и преследва някой, който за пръв път ви вижда, само защото сте българи, или християни, или бели...

stop_the_war
12-30-2005, 06:46
rosskata, точно така!!!!! :P :P :P :P

LunaTriCk
12-30-2005, 16:54
Няма да ви е приятно, ако ви мрази и преследва някой, който за пръв път ви вижда, само защото сте българи, или християни, или бели...

еми, именно. Затуй ги мразя, щот и те не ме харесват. Добро от циганин не съм видял досега през живота си...

LunaTriCk
12-30-2005, 19:09
амиии как ще видиш добро от някой, който мразиш???
аз пък съм видял добро от цигани, видял съм и лошо и затова съдя личността, а не расова или верска принадлежност..

противно на очакванията ти, виждал съм :wink:

LunaTriCk
12-30-2005, 21:31
Човек, който мразех(ай, не точно мразех, но ненавиждах) ме защити веднъж. Много се изненадах и вече имам друго мнение за него. За съжаление, това не мога да го кажа за някой циганин. Нито познавам, някой който може.

01-01-2006, 18:45
brato mrazq gi, onq den takav boi stana, bedna ti e fantaziqta... dnes razbrah che sum stroshil na edin ciganin(edin ot mnogoto) cherepa... :? est tva e anonimno shtoto si imam uslovna prisuda i ako se kukite razberat che sam az me chaka Trudovoto... :(

Death_F
01-01-2006, 19:54
не ми пречат..Точно тфа не го очаквах от тебе!ХаХ
:arrow: Та ...по темата...МРАЗЯ ГИ!

Sa3ana3a
01-02-2006, 14:37
... Всички цигани вече ми пречат а-аааа-ааа ... :lol: :lol: :lol:

A^Walk^to^Remember
01-02-2006, 14:45
Ne iskam da gi pusha,zashtoto sa samo vredni,no inache ne mi prechat pushachite..vse pak sami sa izbrali da se trovqt s gadnite cigari :) (btw mnou kofti ako gadjeto ti e pushach,a ti ne :? )

01-02-2006, 14:46
не ми пречат..Точно тфа не го очаквах от тебе!ХаХ
:arrow: Та ...по темата...МРАЗЯ ГИ!


защо ме си го очаквала от мен??? :shock:
само да те светна...повечето в
тоя форум май те мислят за скин...

stop_the_war
01-02-2006, 17:09
абе то по принцип скиновете за антирасисти, а тия дето пишат "Циганите на сапун" се наричат наци скинари, а това са самоизключващи се понятия

Sa3ana3a
01-02-2006, 17:12
абе то по принцип скиновете за антирасисти, а тия дето пишат "Циганите на сапун" се наричат наци скинари, а това са самоизключващи се понятия
Не е така аз познавам много хора които го казват и не са "наци скинари", та не се прави на хипи :lol:

stop_the_war
01-02-2006, 17:26
не съм хипи, анархист съм

По улиците на нашите градове се появи една нова мода в лицето на агресивни младежи с бръснати глави, якета без яки и тежки обувки тип “кубинки”. Те се наричат “Скинхедс” (бръснати глави). Като цяло, голяма част от тях нямат никакво понятие за дългата история и традициите на движението. У нас те често се определят като расисти, нацисти или фашисти, понякога национал-патриоти. Всъщност истинските скинхедс се определят като анархисти и антифашисти.

Чернокожият певец Боб Марли започва кариерата си като “скинхед” и пропагандира за братство между африканци и бели. Субкултурата на скинхедс идва от Ямайка и е несъмнено “черна”

Sa3ana3a
01-02-2006, 17:43
И как се обличаш като си анархист :? :?:

stop_the_war
01-02-2006, 18:04
Обличам се както си искам, анархизма не е стил на облекло, а течение във философията.

Sa3ana3a
01-02-2006, 18:16
И си посветил живота си на мира :shock: :lol: :lol: :lol:

stop_the_war
01-02-2006, 18:19
абе не точно, посветил съм се мира, свободата, равенството и толерантността, също обединението на хората и индивидуализма - моята истинска страст.

Sa3ana3a
01-02-2006, 18:25
:? ммм интаресно е да има хора като тебе :roll: на колко си години :?:

stop_the_war
01-02-2006, 18:43
Само днес само сега, ако познаеш от три пъти печелиш подарък-изненада!

Sa3ana3a
01-02-2006, 18:49
В този форум най-много се среща от 13-17 възрастова група :? давам ти 17 некаде :? познах ли :)

stop_the_war
01-02-2006, 18:52
да, ами ти на колко си?

Sa3ana3a
01-02-2006, 19:06
да, ами ти на колко си?
На 16 :)

UnToUcHeD
06-06-2008, 15:51
не бива да делим хората на черни и бели на ниски и високи на дебели и слаби всички сме хора все пак нооо винаги трябва да си имаме едно на ум за всеки

SunShinePearl
06-06-2008, 19:30
ami poznavam cigani ama samo im kazvam edno zdrasti izob6to neiskam da si govorq s tqh 6toto pove4eto sa adski ograni4eni i prosti,na momenti mn me drazni cqlata in naciq poznavam samo 1 svqstna ciganka deto jivee v mahlata ima mn qka ka6ta i vsi4ko ne sa nqkvi zapadnali i si izkarvat s 4esten trud parite(ako moje6e vsi4ki cigani da sa kato tqh)i moqt otg e da,no neiskam da imam kontakt s tqh

SexYLipS
06-06-2008, 19:37
Третото

KiTiNcEtYyY
06-06-2008, 20:40
Po PrInCiP nE mI pReChAt AmA mOjE bI nQmA dA iCkAm Da ImAm NaI-dObAr FrIeNd cIgAnIn 8-) EdNa MoQ pRiQtElKa Se NaPi ZaRaDi EdIn CiGaNiN kOiTo MnOgO dObRe IgRaE bReIk ZaShOtO gO hArEsVaShE i Za MaLkO nE yMrQ :(

Blo0dyBitch
06-06-2008, 20:54
все си мисля,че всички хора сме еднакви и прочие,но точно към циганите имам нещо като непоносимост.нищо не съм им направила,нито пък те на мен(освен няколко джипчииски прояви)...не съм имала контакт с тях,освен с гледачките-много познават...за всиииичкооо

не съм расист-познавам негри(познавам е малко пресилено,но все пак)турци,гърци,италянци...у ж приемам хората,каквито са,но циганите са някакво изключение...

мамка му,като чуя думата циганин,само една реплика ми изниква в съзнанието,от която ме побиват тръпки -"циганите на сапун"...ужасно е,само като се сетя,че в миналото това се е правело с евреите...
но,все-пак,не ги искам в българия(мангалите)

mhmhmhmhm
06-06-2008, 21:34
нее
мразя ги
гадни саа
и гнусни
ужас

GotTheLife
06-06-2008, 22:14
повечето са гадини

ANTIHUMAN
06-06-2008, 22:52
Аз ще си кажа честно без да се обижда никой :arrow: НеНаВиЖдАм Ги!

+10 Циганите са единственото нещо което МРАЗЯ и НЕНАВИЖДАМ от дъното на душата си!Нямаше да ме е яд на тях ,ако работеха не крадяха и не убиват ! :-x :-x :-x Боклуци са каквото и да ми говорите.Трябва да се махнат от България само ни развалят държавата ,тя колкото е развалена!То и такива българи има ,ама циганите прекаляват пфф болна тема не ми се говори!

psychopath
06-07-2008, 00:39
не...

amazonkata90
06-07-2008, 11:22
Не, не съм. Няма и да бъда!!! Циганите са мръсни боклуци, които крадат, изнасилват и само гледат как да се скатаят от работа. Да не говорим, че са нахални до n-та степен!!!

SeXyL[!]Nk@
06-07-2008, 14:42
Да, но не желая да имам контакт с тях.
Ами не ги мразя,няма и за кв'o, тъй като нищо не са ми направили....нали,не казвам,че ги обичам,но просто няма за кв'o да ги мразя,и те са живи същества и дишат като нас,пък и за да ги има ,си малко или много си имат някв'o предназначение,колкото смешно и нереално да звучи.Според мен щом ги има значи и те имат няк'ва мисия на земята като нас.

SeXyL[!]Nk@
06-07-2008, 14:44
Не, не съм. Няма и да бъда!!! Циганите са мръсни боклуци, които крадат, изнасилват и само гледат как да се скатаят от работа. Да не говорим, че са нахални до n-та степен!!!

'Скъпа',и много българи крадът и изнасилват и убиват ама за тях нищо не казваш нали така...

amazonkata90
06-07-2008, 15:17
Така е. Но сравни единия и другия процент. Също така си помисли колко грешки им се прощават, само и само властите да не бъдат обвинени в дискриминация. Така например ако в едно училище изгонят българче и циганче, за цигането ще се застъпят 100 организации за защита на правата на човека, а българчето никой няма да го брои за живо. Не искам държава, в която друг етнос е по-толериран от моя собствен! Не искам и циганите да се мислят за нещо повече от българите. Защото дискриминация има, но тя е И от тяхна страна. А с оглед на нещата, които им се позволяват - неплащане на сметки, даване на социални помощи и т.н. - те не трябва да бъдат толкова нагли и нахални!!!

FunkyFresh
06-07-2008, 17:00
Не! Защото са безодговорни, нечистоплътни, лъжат, крадът...

b0Nb0n
06-07-2008, 17:03
zavisi ot ciganina ako e 4ovek i az sym 4ovek ako ne e 4ao

Pedigree
06-07-2008, 18:11
Ако не ми се пречкат, няма проблем.

fall_out_girl
06-07-2008, 18:19
10% от циганите стават,но останалите ги мразя...

mulgore
06-07-2008, 20:33
Мразя ги,но има и малки изключения.
Най-много се дразня,когато за нас правилата важат,а за тях не.
Всякаш те са по-висши от нас,а са едно нищо.

N0_feAR
06-07-2008, 21:30
ЕМи не мога да ги понасям, признавам си че ги мразя(въпреки, че думата"мразя" е много силна и почти не я използвам), просто те не са кат хората. Наистина обаче има и много малки изключения, но масово са долни гадини

MoonAngel
06-08-2008, 08:41
Ужасно са ми противни и не съм либерална.

alexandarchy
06-08-2008, 08:49
Да, но не желая да имам контакт с тях.

st1ka
06-08-2008, 22:04
Да, но не желая да имам контакт с тях.

ViLeTo0o
06-08-2008, 22:09
Смърт за всички цигани !!!! :smt067 :smt068 :smt066 :smt070 :smt071

TheNewReligion
06-08-2008, 22:47
Либерална ? Според мен трябва да питаш : "Мразите ли циганите ? Защо ? Ако не , защо ? "
Така ...Не познавам нито един/една циганин/циганка за да слагам хората под общ знаменател и не мога да изразя мнение , но според мен миризмата , която се носи от тях е не поносима , така че.....

N0_feAR
06-09-2008, 12:12
Така ...Не познавам нито един/една циганин/циганка за да слагам хората под общ знаменател и не мога да изразя мнение , но според мен миризмата , която се носи от тях е не поносима , така че.....
то само миризмата да им беше проблема ама на....

astralized
06-09-2008, 17:52
"толерантен" е точната дума
към никого не съм толерантна

RottenFlesh
06-09-2008, 18:13
Hell No!По принцип не съм расист , ама циганите са измет :x

CaSsIe
06-09-2008, 18:59
Ненене до такава степен не мога да ги трая и ме е гнус, че гледам да вървя на поне 5 метра от тях! Не мога да ги гледам, не мога да им слушам отвратителния език, всичко в тях ме изнервя и погнусява максимално, ако може да ги избият всичките ще е най добре. Мръсно гадно, долно, племеее!! :-& :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Obsession
06-09-2008, 19:26
Не мога да мразя всички, като не познавам почти никакви техни "представители". Но надали много от съфорумците знаят какво е вечерният ти час да зависи от циганчетата на съседната улица, нито какво е да ти откраднат кабела за телефона, нито редовно да ти редят красиви словоизлияния относно напиращите в тях желания да извършат определени действия с определени части от половата ти система... Е, аз знам. Няма омраза в мен, има абсолютно нежелание да общувам с тях (поне с тези, които са попадали пред погледа ми до сега).

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 22:21
Да,но само към тези,които не живеят в "гетото" и се трудят на равно с българите!!! Дори една от най-добрите ми приятелки е циганка,но е супер човек .. И заради такива излкючения не обичам да слагам хората под общ знаменател! :) :) :)

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 22:23
Тя моята приятелка дори цигански не знае като се замисля :lol: :lol: :lol:

5StaR
06-10-2008, 04:06
Главно циганите са измет:
1.Не се къпят - миришат.
2.Не си плащат водата.
3.Не си плащат тока
4.Не си плащат нищо общо взето..
5.Крадат.
6.Държанието им на нищо не прилича.
7.Престъпват закона по много други начини, освен с краденето
8.НЕграмотни са
9.Не им пука за околните
10.Действат преди да мислят или иначе казано направи 50 деца и после се оплаквай, че живееш мизерно.
11.Не се стремят да се оправят, все искат "някой друг" да им помогне/да ги оправи.
12.БГ е създала много програми за циганите + безплатни учебници и тн, ама те не ходат на училище.
13.Хепатит..

Може още да пиша, но няма смъсъл...Да противни са ми, но разбира се - всяко правило си има изключение.

Yancheto
06-10-2008, 11:51
Ъ,зависи си от самия човек.Не мога да слагам всички под общ знаменател,може да има и добри цигани,може да има и лоши.Хора като хора-нямам някакво по-специално отношение към тях.

InnocentGreed
06-10-2008, 13:16
То и повечето цигани са расисти...

Viche
08-11-2008, 22:51
ми зависи от самия си циганин има и печени цигани има и гадни дет не ги обичам много...

moshmartin
08-22-2008, 20:45
Циганите на сапун!!!

machineheadfan
08-22-2008, 20:51
Циганите на сапун!!!

и турците!

chocoleptic
08-22-2008, 21:05
Циганите на сапун!!!

и турците!

BrokenInnocence
08-22-2008, 21:34
Дразнят ме мн неща от самото държане на циганите в Бг, арогантността им, това, че им се дават незаслужено някои привилегии, наглостта им... но съм срещала и достатъчно мн българи, които притежават същите тея черти. Като раса нямам нищо против тях, по- скоро са ми безразлични.

Sensuality
08-23-2008, 09:46
Не съм расистка,но не са ми приятни

Melosa
08-23-2008, 09:47
Циганите на сапун!!!

и турците!
!

undutifull
08-23-2008, 11:30
Boje ti nameri koi da pita6! Es7 4e NE,NE i pak NE!!! :D :D :D :-P :-x teq gadini trqq se mahnat ot sveta we,daje i za sapyn ne stavat,4e mnoo mirishat! :razz: :razz: :razz:

undutifull
08-23-2008, 11:55
MRAZQ GI!!!!!!!!! :smt021 :smt067 :smt068 :smt066 :smt070 :smt077 :smt074 :smt117 :smt097 :smt098 :smt027 :smt013

BlueAvalanche
08-23-2008, 12:03
Бих бил либерален към един циганин, но само когато е под формата на сапун.
А лошото е, че тук повечето сте по-неграмотни от цигани :x

SuNsEt
08-23-2008, 12:32
Не съм расистка,но не са ми приятни +1

nefchi_bs
08-23-2008, 17:25
Не ги искам ама какво да се прави...Имам една приятелка циганка която не се държи като останалите цигани...КОгато всички цигани станат като нея-нормални хора можеби чак тогава част от мен ще отстъпи и ще спра да ги ненавиждам толкова...

Brunoo
08-23-2008, 20:03
Зависи,все едно питате "либерални ли сте към китаиците?"
Зависи изцяло от човека,има и свестни цигани,но повечето от тях за жалост са заядливи и крадливи отрепки.
То има и българи,към които не съм либерален..пак казвам зависи от човека!

krisscho
08-23-2008, 22:40
AUSCHWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITZ!!!

Schatten
08-23-2008, 23:22
случвало ми се е да се прибирам от кафе и да срещна цигани - 3 (винаги движат в групи) и започват да се драчат, аз им казвам да се махнат преди да са успели да ме ядосат а те продължават :booooomb: в един момент наистина ме ядосаха звъннах на приятелите си с които бях на кафе и след като дойдоха циганетата се изпариха.... каква толерантност за такива боклуци, ако нямаше никой на близо можеше да стане :smt067 :smt066 :smt070 те са изключително нагли и не се съобразяват с никой.... сега с нетърпение очаквам някой да ме закачи :booooomb:

Boyd
08-23-2008, 23:42
Уважавам всеки, който ме уважава, независимо от етноса му.

SK0RP10N
08-24-2008, 00:51
Na sapun !
Na sapun !

psychopath
08-24-2008, 02:51
не!
те толик за тех :D

mulgore
08-25-2008, 11:17
да,бе..

Смърт за тях!

Slave4You
08-25-2008, 11:42
Ми не умирам от желание да общувам с тях, но иначе никога не бих им направила нещо лошо само щото са мангали :Р въпреки, че мн наши роднини и фр са имали мн проблеми с тях и са ги прецаквали мн яко. Нооо все пак не можеш да сложиш всички под общ знаменател.

dark_wings
08-25-2008, 11:45
:smt077 Мразя ги тия мангали... :-x

6emet4e
08-25-2008, 12:44
е зависи...
винаги съм казвала че НИКОГА не трябва да слагаш под общ знаменател ВСИЧКИ-има ги различни,има някой възпитани,добронамерени,но зависи в каква среда са отраснали...относно тези по улиците,тези който крадът,бият се,просят и правят всякакви такива номера...да определено не са ми приятни :?

BrookeDavis
08-25-2008, 12:49
Либерална? Защо да съм либерална? Защото пребиха и ограбиха 2-ма познати? Защото грабят, крадат и разрушават? Не стига това ами и са мързеливи, отказват да работят и живеят на социални помощи т.е на гърба на честните и работливи хора- българите. Търпимост, търпимост ама до едно време... Имат по 4-5 деца, за които не се грижат, а само прибират детските надбавки, а децата ходят голи и боси и просят по улиците... Разбирам, че трябва да сме толерантни, но когато започнат да те заплашват и се сблъскаш с грубата действителност в един момент се замисляш много по въпроса...Не е хубаво да се поставя целия етнос под един знаменател, но във всеки случай е по- добре да сме предпазливи и да имаме едно наум с какви хора си имаме работа..

DjBaloon
08-25-2008, 12:54
Не са ми приятно и явно го усещат... излъчването ми е странно

krisiiiiito
08-25-2008, 13:02
може би някои от вас ще започнат да ме ругаят за казаното ми но аз ги мразя може би не всички са такива изчадия но в повечето случаи са просто ужасни патила съм си от цигани как може да съм либерална към тези същества?!? някакви луди мангали пребиха 2-ма познати ограбиха още няколко подгониха ме и не знам какво щяха да ми направят ако ме бяха хванали и това не веднъж сигурна съм че не съм само аз по новините дават много случай в които са замесени цигани като например изнасилени момичета и какво ли още не .. е как да съм либерална към такива постъпки?? и искам да се направи нещо срещу тях но в тази държава така и не се взимат мерки .. направо нямам думи :-x

AItOo0
08-25-2008, 13:46
офф има цигани и цигани ... не всички са една стока ! нямам протиф циганите , но има някой който ...

NightSky
08-25-2008, 18:39
Към много малко цигани съм толерантна. Само към работещите, възпитани хора, които уважават другите. Всички останали не заслужават толерантност.

AceXe
08-25-2008, 20:02
Ще ви поставя две ситуации за сравнение. И това е дълбоко свързано с расизма.

1) Преди години черните са били мразени от белите.
2) Сега циганите са мразени от българите.

Каква е разликата ?! В това, че черните са се трепали като луди от работа и едвам са оцелявали... Циганите какво правят... Вандалстват, живеят като свине и отгоре на всичкото не РАБОТЯТ, че и замерят камьоните на Чез като отидат да им спрат тока. Вадете си изводите. Аз затова ги мразя. Защото без тях държавата щеше да е на съвсем друго ниво, като изключим скапаното управление.

mudriq
08-25-2008, 20:40
циганска махала ( гето ) + напалм = наслада за очите ми :grin:

blood_dodo
08-25-2008, 20:42
Две неща мраза - циганите и расистите : :D
Може да не съм първия дето го казва ама няма да ви чета 10 страници, макар и пълни с бисери.
Накратко - НА САПУН! Или да ги продаваме за роби - опита на древна Гърция и САЩ доказва че без роби нормална демокрация не става

mort
08-25-2008, 20:42
Нека ги изнесем а Марс.Там ще се заселят и размножат бързо и ще прекръстим планетата на Татуин.

-=kok1=-
08-25-2008, 20:49
На сапун !!! < < < 8) :-x 8) :oops:

D3m0n
08-25-2008, 20:53
Нека ги изнесем а Марс.Там ще се заселят и размножат бързо и ще прекръстим планетата на Татуин.

Много си гледал Междузвездни войни бате...а по темата-Мразя ги.И то не,защото,както се казва на първа страница,сме нещо повече от тях заради кожата,а защото като морал и култура са много примитивни.Ще ви вади нож и ще ви заплашва с отвличане и ще ги уважавате??? О_o Е заради това сме на тва ниво.Щото не са по-низши от нас и затова са в парламента нали бе?В другите държави ако не си с техния произход не те допускат в управлението,а тука 70% от парламента-цигани и турци!Ахмед Доган,ебем ти кой...Са понеже сме тъпи дупедавци българите ше ровиме кофите за храна а онея ше карат Ламборгинита и други космически кораби.
Уважавайте ги бе!Аз след 4 години се махам по чужбина па вие ако щете слуги им ставайте.Аз в некфа Турско-циганска република нема да живея.

mort
08-25-2008, 20:58
Нека ги изнесем а Марс.Там ще се заселят и размножат бързо и ще прекръстим планетата на Татуин.

Много си гледал Междузвездни войни бате...а по темата-Мразя ги.И то не,защото,както се казва на първа страница,сме нещо повече от тях заради кожата,а защото като морал и култура са много примитивни.Ще ви вади нож и ще ви заплашва с отвличане и ще ги уважавате??? О_o Е заради това сме на тва ниво.Щото не са по-низши от нас и затова са в парламента нали бе?В другите държави ако не си с техния произход не те допускат в управлението,а тука 70% от парламента-цигани и турци!Ахмед Доган,ебем ти кой...Са понеже сме тъпи дупедавци българите ше ровиме кофите за храна а онея ше карат Ламборгинита и други космически кораби.
Уважавайте ги бе!Аз след 4 години се махам по чужбина па вие ако щете слуги им ставайте.Аз в некфа Турско-циганска република нема да живея.
Star wars винаги ще живее,както и циганите.Но по-добре на Марс(извинете-Татуин) отколкото на нашата планета.

AceXe
08-25-2008, 21:04
Две неща мраза - циганите и расистите : :D
Може да не съм първия дето го казва ама няма да ви чета 10 страници, макар и пълни с бисери.
Накратко - НА САПУН! Или да ги продаваме за роби - опита на древна Гърция и САЩ доказва че без роби нормална демокрация не става

Само дето не сме в този век. Никой няма да ти позволи подобно нещо. Циганите друго ще ги умори... Железни закони и добра изпълнителна власт. Тогава като ги наюркат по затворите да видиш какво ще стане !

DiTeraNNo
08-25-2008, 21:10
Аз викам да ги пратим на някоя планета с повечко желязо....така всички ще са щастливи :)

П.П. Ама не давам пари за скафандри, да се оправят както могат...

SeXyL[!]Nk@
08-25-2008, 22:53
Абе не е хубаво да ставам расистка,но толкова окрадоха народа,че аз лично бих ги изпратила в Турция да си вървят от , където са си.

pOiSoN_kIsS_94
08-26-2008, 01:32
Хъххх...толерантна съм към тези,които не крадат,не убиват,не миришат и си плащат билетите в 211 :D :D ама те не са много...единствената ромка,която я признавам е Росито от Острова на..ъъъ..забравих :-D

YourBoy
08-26-2008, 01:52
Не, мраза ги тез гадини! :-x

mistake
08-27-2008, 10:26
Нямам нищо против тях, но избягвам да комуникираме.

anjeliz
09-08-2008, 12:45
Да, но не желая да имам контакт с тях. :smt064

1994_gabi_94
09-08-2008, 12:55
Да, но не желая да имам контакт с тях.
:wink: и аз така въпреки че по скаро не

krisiiiiito
09-08-2008, 13:11
твърдо НЕ може и да има цигани които не са чак толкова лоши .. но просто съм си създала мнение .. и не искам да имам нищо общо с тях