PDA

View Full Version : Nujdaq se ot pomo6tta vi,metali!



Verliebt_Maedchen
12-20-2005, 20:22
Hi na vsi4ki metali!!!imam nujda ot pomo6t.gadjeto mi e golqm fen na Marilyn Manson i iskam da mu kupq za Koleda:}} ne6to sv1rzano s nego.(ot varna s1m).v1pros1t mi e - kakvo da e to?v kraen slu4ai moje da ne e ne6to s MM no nai-mn 6te se zaradva na ne6to matalsko.osven tova ako znaete k1de v1v varna ima metalski magazin(osven "na tamno"),6te s1m vi mngo blagodarna!!! 8)

`Death`Whore`
12-21-2005, 06:37
Менсън не е чак толкова зле. Кефя се на 2 песни. :)
Да, няма общо с метъла...сигурно и госпожицата подобни неща слуша. Но това няма значение.

Най-лесното е да му купиш диск или касетка с нещо, което подхожда на стила, който слуша....но според мен, най-яко е да се подари качествена книга. Това, че слуша малко по-тежка музика, не значи, че няма да оцени една книга, нали? Освен ако не е тъпак, де...

korn___
12-21-2005, 11:51
MM nqma ni6to ob6to s metula a gajeto ti spored men e na okolo 16 godini...vzemi mu ne6to na Iniquity,Napalm death,Cannibal Corpse ili Sinister da se nau4i na muzika.Mensun e pedal,Fred Durst mu vurti svirki a J.Davis go ebe otzad.

a ti si na6ta gordost travestit4e :!: :lol: :evil:

eh 6to te ne poznavam da napravq na maika ti edna FUNKCIONALNA PROVERKA :evil: :twisted: :evil: :!:

ina4e po temata .... ot kuf pa zor trebe da e ne6to metalsko da te pitam ?!? ima ne6ta det cql jivot si gi pazi 4ovek primerno za hubav no leko skup podarak e primerno kojen portfeil :wink: cql jivot 6te go polzva i 6te mu ostane spomen ot tebe :) su6to primerno mnogo hubav podarak spored mene e kami4ka :P ama ne sa eftini ....

anonymous464110
12-21-2005, 12:22
abe korn kvo si se razbu4al be tq taq grupa deto ti e na nick name-a otdavna se pri4isli kum stadoto mtv zvezdi nared s vuprosniq manson,lp,ib,papa roach,4e za ogromno sujalenie dori i stoinostni muzikanti kato green day...fakt e 4e Marilyn Manson ne pravi metal,a nqkva variaciq na Shock Rock,makar 4e ne e to4no i tova.Moeto mnenie otnosno (qvno) liubimata ti grupa e 4e otdavna trqbva6e da sprat da svirqt i da zapisvat novi ne6ta za da ostanat horata s dobrite spomeni i vpe4atleniq ot tqh.ako primerno bqha prekratili aktivna deinost sled issues sega 6tqha da sa legendi.a ne prosto bogati 6murka4i,koito produljavat da doizto4vat kvoto mogat ot imeto Korn za da se donagruhat.A i taq istoriq s glavata deto stana,ot togava muzikata im izob6to ne e kato horata...ti primerno kvo misli6 za posledniq album?Spored men e dostoen za nadgrobna plo4a na grupata...
Kakto i da e,temata ne e za tova.Mome,kato iska6 da podari6 ne6to na priqtel4eto,otiva6 v purviq muzikalen magazin (ne e nujno da e "metulski") i mu vzima6 edno original cd na grimiranoto kopele za 25 kinta.V kraina smetka Manson go prodavat po vsi4ki licenzirani magazini,mislq 4e 6te go zaradva6 s edno originalno disk4e.Aide \/
p.s.hc talife!

HereTodayGoneToHell
12-21-2005, 13:34
Абе, аре бе, изкарахте го, че няма метъл! Корн били чалга, Менсън въртял кючеци... Първо, това въобще не е по темата и второ - КВО ЗНАЧЕНИЕ ИМА, БЕ? Да виждате някъде да пише, че темата се казва "Метъл ли е или не е?" ??? Става въпрос за подарък!

По темата: Аз бих му зела една тениска. Няма да ти излезе кой знае колко солено, а и той ще се зарадва. Разбира се, тя трябва да бъде с ММ. Бих ти предложила и да му земеш някой як диск/двд, който той няма. За магазини - сори, но съм от Софето и не мога да ти помогна :?

Verliebt_Maedchen
12-21-2005, 16:23
mi az teniska ve4e s1m mu podarqvala kakto i mn drugi ne6ta(zaedno sme ot godina i 2 meseca).iskah da e ne6to sv1rzano s MM - 6te go zaradva.no qvno v kraina smetka 6te e ne6to drugo...vse pak blagodarq za disk mi hrumna ve4e edna ideika :roll: :roll: