PDA

View Full Version : Изпразване без забременяване..



vaprosko
12-20-2005, 22:15
Кога е възможно мъжът да се изпразне в жената, без да е възможно тя да забременее.Бях чул че някъде след 3-тия ден след овулацията ама не съм сигурен.Пък и тогава нямало 100% сигурност.Help.
Благодаря на всички предварително.

anonymous464110
12-20-2005, 22:33
bratle ako mackata e v cikul moje6 da si q pulni6 kolkoto si 6te6.togava 6ansut da si napravite malko 4ove4e e edin mikron.seksut po vreme na menstruaciq e super qk,6toto ne ti trqbva kaput,stiga da ne si gnusliv 6toto ponqkoga stavat razni te4ove :P 8) :P

California
12-20-2005, 22:56
дръжки...
дори и по време на менструацията може да се забременее...на мен също ми звучи странно но тва е положението
няма ден в който на е 100% сигурно че няма да стане фал... :roll:

hamilcar
12-21-2005, 04:08
Винаги има страх,винаги има риск :)

elize
12-21-2005, 05:49
Nai-sigurno e 2-3dena predi,sled ili po vreme na menstruaciq(ne ovulaciq,dvete ponqtiq sa razli4ni),no dori i togava ne e 100% sigurno.

`Death`Whore`
12-21-2005, 06:30
Толкова ли сте некадърни, че не можете да се усетите да го извадите и да свършите не в нея? Не разбрахте ли, че жената няма вграден часовник с аларама, която се задейства и започва овулацията? И не разбрахте друго - сперматозоидите ако не умрат, могат да стоят няколко дни в жената и ако след 2 дни И дойде овулацията - бебеееееееее!

Ако тя не взима хапчета, никакво празнене вътре!

SMoKe_BoY
12-21-2005, 07:37
Толкова ли сте некадърни, че не можете да се усетите да го извадите и да свършите не в нея? Не разбрахте ли, че жената няма вграден часовник с аларама, която се задейства и започва овулацията? И не разбрахте друго - сперматозоидите ако не умрат, могат да стоят няколко дни в жената и ако след 2 дни И дойде овулацията - бебеееееееее!

Ако тя не взима хапчета, никакво празнене вътре!
Ti chetesh li temata.. Pita koga i pri kfi obstoqtelsva moje.. Seki znae che e po dobre da ne moje i se pak trqq mu se izqsni ponqkoga kak moje da stane ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kenvelo
12-21-2005, 07:43
Ами спиралата е с най-висок процент на защита и той мисля е 99% сиреч нищо не е 100% :oops:

Fire_Baby
12-21-2005, 07:45
Ами спиралата е с най-висок процент на защита и той мисля е 99% сиреч нищо не е 100% :oops:Spirala se slaga samo na jeni koito sa rajdali we.

ГоГо
12-21-2005, 08:37
Батка противозачатъчни му е мамата. Иначе си е много яко да пълниш вътре. Аз пална 2-3 понякой път даже. Мойта много е кефи и свършва много по бързо така. Удоволствието е пълно, но не всеки месец може да се взима противозачатъчни.

dragonika
12-21-2005, 08:49
Nqma na4in osven protivoza4atu4ni.Tva sled edi kolko si dni predi/sled menstruaciq ili ovulaciq-nikoga ne e sigurno.Ama ti da vzeme6 da si pomisli6 4e moje6 da sloji6 hap4e v 4a6ata na mackata i taka da si se prazni6 kolko iska6 prez no6tta v neq-ne e taka :D trqbva tq da gi pie redovno ta da si spokoen.nz koi klas si,no mai e u4ebnika po biologiq za 9-ti klas pi6e razni takiva interesni raboti-hvurli edin pogled ;)

vaprosko
12-21-2005, 09:58
Мерси много на всички. Доста ми помогнахте.Пък и ми е ясно че 100 % сигурни неща няма, но който не рискува не печели.. :D А какви противозъчатъчни препоръчвате? Марка и т.н. Ще съм ви много благодарен и ако на това ми отговорите :)

Foxi_v6
12-21-2005, 11:02
братле купуваш от онези дет са до 72 часа и си 100 % сигурен че няма да стане някоя беля....иначе с кондом по всяко време

miloto_girl_4e
12-21-2005, 11:46
братле купуваш от онези дет са до 72 часа и си 100 % сигурен че няма да стане някоя беля....иначе с кондом по всяко време

е да,ама тези хапчета не се пият за щяло и нещяло :!:
Пустиниор Дуо може да пиеш макс. 2 пъти в годината :!:

Foxi_v6
12-21-2005, 12:11
това определено не го знаех ....защо не може ли повече от два пъти....каво може да стане ??да не би да са вредни нещо ???? :(

Chiana
12-21-2005, 12:37
Много ясно, че са вредни Постинор-а! Супер голям дисбаланс хормонален могат да причинят. Те се пият в краен случай!
А за противозачатъчните - преди да почне да пие каквито и да било противозачатъчни да ходи да посети лекар! Мисля, че линдинет или новинет - те са хубави, понеже са с по-ниско съдържание на хормони. Ама няма нищо сигурно! Всичките противозачатъчни са малко или много вредни.

anonymous464110
12-21-2005, 12:40
Толкова ли сте некадърни, че не можете да се усетите да го извадите и да свършите не в нея? Не разбрахте ли, че жената няма вграден часовник с аларама, която се задейства и започва овулацията? И не разбрахте друго - сперматозоидите ако не умрат, могат да стоят няколко дни в жената и ако след 2 дни И дойде овулацията - бебеееееееее!

Ако тя не взима хапчета, никакво празнене вътре!
a ako tq se kefi da svur6a v neq mnogo li sum "nekaduren" a?
khaha...
kogato govorim za postoqnen sexualen partnior ne vijdam nikakuv problem v tva otno6enie.osven tova ne sum kazal 4e po vreme na menstruaciq jenata e 100% za6titena ot nejelano zabremenqvane.kazah,4e 6ansut togava e nai-maluk.mnogo qsno 4e nikoga nqma 100% sigurnost.

anonymous464110
12-21-2005, 12:42
това определено не го знаех ....защо не може ли повече от два пъти....каво може да стане ??да не би да са вредни нещо ???? :(
bate postonora i ebava maikata...na drugiq den 6e e pulen parcal.po-krotko s tiq protivoza4atu4ni tva ne sa vul6ebni hap4enca

California
12-21-2005, 12:50
това определено не го знаех ....защо не може ли повече от два пъти....каво може да стане ??да не би да са вредни нещо ???? :(
bate postonora i ebava maikata...na drugiq den 6e e pulen parcal.po-krotko s tiq protivoza4atu4ni tva ne sa vul6ebni hap4enca

ащо треа да е като парцал на другия ден след като пие Постинор?ти чуваш ли се кво говориш!?!?!?
вярно е че не е полезно особено много да се взимат такъв тип лекарства но както писаха по-горе те са за в краен случай!
най-видимите последствия от Постинор биха могли да са гадене,виене на свят,леко кървене или пък да й дойде по-рано...тва си го пише на упътването!пък иначе вътрешните промени в организма не мога да ги коментирам щото не съм специалист...
всеки случай няма да е като парцал както казваш ти!

Foxi_v6
12-21-2005, 13:01
не знам ,но като гледам не са от наи полезните хапченца тва ме интересуваше////постоянни противозачатачни да се пият е по - полезно ама само по предписание на джипито.....а имам един друг въпрос имали хапчета за момчета ,които да деистват на принципа на противозачатъчните??

California
12-21-2005, 13:03
не знам ,но като гледам не са от наи полезните хапченца тва ме интересуваше////постоянни противозачатачни да се пият е по - полезно ама само по предписание на джипито.....а имам един друг въпрос имали хапчета за момчета ,които да деистват на принципа на противозачатъчните??
по принцип съм чувала за такова нещо обаче не съм сигурна дали наистина съществува...
и дори и да ги има такива хапчета явно в България няма :roll:

Foxi_v6
12-21-2005, 13:06
сигорно ние нали по всичко изоставаме освен по правенето на любов////ама сигорно има само че не са ни известни

`Death`Whore``
12-21-2005, 13:47
Батка противозачатъчни му е мамата. Иначе си е много яко да пълниш вътре. Аз пална 2-3 понякой път даже. Мойта много е кефи и свършва много по бързо така. Удоволствието е пълно, но не всеки месец може да се взима противозачатъчни.


Ще се опитам да не използвам обидни думи, но ето. Мъжете не правят разлика между противозачатъчи и спешна контрацепция!!!
Дечица, противозачатъчните се пият всеки ден и потискат овулацията постоянно. А Постинор е хапче за спешни случаи, т.е. когато кондомът се скъса и спермата отиде в момичето, например.

vaprosko2
12-21-2005, 15:36
1-во не смятам да си правя васектомия :D .2-ро според мен е най-добре ще е да се допитам до лекар.
Благодаря на всички за мненията си и се надявам тази тема да помогни и на други.Peace :)

`Death`Whore`
12-21-2005, 15:43
Толкова ли сте некадърни, че не можете да се усетите да го извадите и да свършите не в нея? Не разбрахте ли, че жената няма вграден часовник с аларама, която се задейства и започва овулацията? И не разбрахте друго - сперматозоидите ако не умрат, могат да стоят няколко дни в жената и ако след 2 дни И дойде овулацията - бебеееееееее!

Ако тя не взима хапчета, никакво празнене вътре!
a ako tq se kefi da svur6a v neq mnogo li sum "nekaduren" a?
khaha...
kogato govorim za postoqnen sexualen partnior ne vijdam nikakuv problem v tva otno6enie.osven tova ne sum kazal 4e po vreme na menstruaciq jenata e 100% za6titena ot nejelano zabremenqvane.kazah,4e 6ansut togava e nai-maluk.mnogo qsno 4e nikoga nqma 100% sigurnost.

Тя може да се кефи, но не е кеф, когато можеш да станеш мама от това. Иначе няма проблем, и мен ме кефи. Но да се предпазват хората.

TheManiac
12-21-2005, 21:06
братле купуваш от онези дет са до 72 часа и си 100 % сигурен че няма да стане някоя беля....иначе с кондом по всяко време

Прочети листовката на простамор-а :(( 79% или 72... но е някъде там ...

California
12-21-2005, 21:24
братле купуваш от онези дет са до 72 часа и си 100 % сигурен че няма да стане някоя беля....иначе с кондом по всяко време

Прочети листовката на простамор-а :(( 79% или 72... но е някъде там ...
да прочете листовката на кое??? :shock:

TheManiac
12-22-2005, 02:16
Боже... продължавам за тоя Простамол да си мисля... Ставаше дума за Постинор, за съжаление се наложи да копуваме преди 1 седмица, и в листовката, процентът на действие доста ме убезпокои!
Въпреки че сега като гледам в сайта им ... пише 99% ... уф... дано дано

`Death`Whore`
12-22-2005, 06:33
Ако се вземе 1-2 часа след акта, процентът е 99. След това намалява драстично. След 72 часа може да не свърши работа изобщо!

12-22-2005, 18:29
Ако се вземе 1-2 часа след акта, процентът е 99. След това намалява драстично. След 72 часа може да не свърши работа изобщо!

Ох как ме успокои! Днес ми се наложи да използвам простинор,щото неможах да се здържа и стана гавче. Аверката ми изпи хапчетата след около 15 минути,обаче на листовката пишеше че е ефективно 84 процента. След като прочетох за тези 99 ми стана по-добре :) .

AnGeLsKi^O4i^f
12-22-2005, 19:35
oleee kakvoto i da e pak trqq da se izpolzva prezervativ!!!Nqqma smisal da se 4udim i da maem kak se prai tui onui a prosto slagate prezervativ i tva e!mnoo li e trudno?! :lol:

nasty_13
12-22-2005, 21:14
bratle ako mackata e v cikul moje6 da si q pulni6 kolkoto si 6te6.togava 6ansut da si napravite malko 4ove4e e edin mikron.seksut po vreme na menstruaciq e super qk,6toto ne ti trqbva kaput,stiga da ne si gnusliv 6toto ponqkoga stavat razni te4ove :P 8) :P
e tva ve4e sa gluposti!!!
samo da ti kaja 4e ponqkoga ovulaciqta savpada s menstruaciqta i ako toi ulu4i takav moment 6ansa da si imat malko 4ove4e e nad 85%.taka 4e ne govori gluposti 4e 6te stane nqkoq belq... :lol:

12-24-2005, 09:34
Zdraveite, iskam kompetentno mnenie .
Znachi pitaneto mi e slednoto ... ako proveda polov akt sus priqtelkata si bez prezervativche i svyrsha izvun neq, ne go izmivam i sled izvestno vreme patoka mi izsuhne i zapochnem nov akt otnovo bez prezervativ... abe ima li shans da stane fala? Vsisul iskam da znam dali spermatozoidite sa umreli ili...?

`Death`Whore`
12-24-2005, 09:36
Винаги има шанс да стане гаф. Гледали сте "Приятели", нали? Рейчъл забременя въпреки факта, че са използвали презерватив. След полов акт трябва да го измиеш и да се изшпишкаш. Задължително.

12-24-2005, 09:47
Abe az go izpishkah ama mi se speshe mnogo i me domurzq da se miq i ...

`Death`Whore`
12-24-2005, 09:50
Абе, Хихо, простотиите стават винаги когато не трябва и когато човек мисли.

12-24-2005, 10:03
Neiskam da q tupcha s onq gadniq postinor i da q gledam kato parcal. Spored men nqma opasnost, no tq ne e spokoina.

12-24-2005, 10:09
Ne ne sum zaspival sled okolo 20-tina minuti nqkade beshe vtoriq...

`Death`Whore`
12-24-2005, 10:11
Постинор има максимален ефект до няколко часа след акта. Късно е за него. Сега се успокойте, докато И дойде.

California
12-24-2005, 16:33
Neiskam da q tupcha s onq gadniq postinor i da q gledam kato parcal. Spored men nqma opasnost, no tq ne e spokoina.
абе хора кви са теа глупости бре?кво означава да я гледаш като парцал след като пие Постинор?!?!??! :shock:

`Death`Whore`
12-24-2005, 17:20
Няма да И повлияе чак така.

overdose
12-24-2005, 17:29
moje da se po4uvstva syvsem leko otpadnala oba4e ne e bolka za umirane :!:

California
12-24-2005, 17:30
има предвид, че след пиенето на постинор тя ще се чувства като парцал...
няма да се чувства като парцал!
единствените нежелани странични ефекти биха могли да бъдат леко гадене,повръщане или нещо подобно...но тва е много рядко срещана реакция на организма или поне така пише на упътването!друг е въпроса с кървенето между менструациите или пък по ранното идване на цикъла...но няма да се чувства като парцал!

01-01-2006, 21:24
posledno? ni6to ne razbrah.. :)

`Death`Whore`
01-02-2006, 09:16
След като нямаш представа от контрацепция, не правИ секс! Това разбра ли го?

Klizmata
01-02-2006, 09:51
abe hora vie drusate li se za6to izob6to trqbva da svur6va6 v neq be kreten nemoje6 li v ustata v guza ima mnogo drugi mesta.

0tchaqno
11-12-2006, 12:09
predi 1 sedmica pravih sex s priqtelq mi ... 0bache t0i mai svyrshi f mene ( ne sym mn sigurna ) sled 3 dena mi d0ide d0ri mi izbyrza s 2-3 dena ... vyrveshe mi n0rmaln0 nqmashe p0 svetyl cikyl i tem p0d0bni .. beshe n0rmalen 0bache na 4 den mi sprq pyk p0 princip mi vyrvi 5 dni ... znam che se spicham p0veche 0t 0bikn0venn0 n0 ima li vyzm0jn0st da e cvetna bremenn0st??? mersi predvaritelno :-k

krem4et0
11-12-2006, 13:27
Бебетата не стават толкова лесно,но това не бива да успокоява никого. Принципно 2-3 дни преди менструацията е най-безопасно.Аз лично не бих рискувала-коя жена си мери температурата и знае кога е в овулация?

panterata
11-12-2006, 13:39
да наистина има дни в които е по-малка вероятността да забременее момичето , но това не бива да те успокоява ! шансът може да е минимален ноо е въпрос на риск . ако беше 100% сигурно всички щяха да го правят в тия дни и нямаше да име нежелана бременност! ако искаш секс без презерватив нека момичето да взима хапчета ноо пак не сваршвай в нея! за кво ти е? само да се притеснявате!

03-23-2007, 19:50
Бебетата не стават толкова лесно,но това не бива да успокоява никого. Принципно 2-3 дни преди менструацията е най-безопасно.Аз лично не бих рискувала-коя жена си мери температурата и знае кога е в овулация? Да бе сигурно... аз имам попъдение 1 от 1... so... предпазвайте се или ставате татковци. :lol:

koalka
03-23-2007, 20:26
Темата е стара!