PDA

View Full Version : Нали от претиснение кръвното пада?



PLAMENKO
12-21-2005, 08:20
а когато кръвното падне много ниско , понякога тече ли кръв от носа ??

12-21-2005, 08:24
Neznam,az kato se paniram primerno imam 4uvstvoto, 4e mi se dospiva!
A kato se qdosam,celiq se za4ervqvam!

HopeLesss
12-21-2005, 09:14
При ниско кръвно на повечето хора им призлява и припадат... До колкото знам при високо кръвно се случва така, че да тече кръв от носа.

Dharma
12-21-2005, 09:39
mi nz. ama pri nisko kruvno, kakto kazaha po-gore ti se dospiva, pri4ernqva ti, 4uvstva6 se otpadnal i za da se opravi6 trqbva da pie6 kola ili da qde6 6okolad.

^FaiNt^F
12-21-2005, 12:27
ami zna4i az sym s nisko kryvno i lekari sa mi kazvali da se staraq da sym spokoina i da priemam hrani/napitki sydyrja6ti kofein....i naistinaako ne izpiq 4a6a kafe na den sym mnogo zle i ne si vnu6avam....a otnosno te4eneto na kryv ot nosa...ne mislq 4e e vyzmojno....mislq 4e se polu4ava kogato kapilqrite se spukat....koeto ne vqrvam da se polu4ava ot nisko nalqgane, ama da ne se izlagam 4e sigurno ne6to obyrkah v obesnenqta.... :oops:

angel4e_ot_ada
12-21-2005, 12:58
спокойно при мен е така..когато кръвното ми падне даже и да не е много ниско страшно много ме боли главата,причернява ми,вие ми се свят и ми тече кръв от носа лошото обаче е че на последък се случва много често :cry: а през лятото така припадах няколко пъти... просто на нашата възраст артериалното налягане е със силно променливи граници ...

miloto_girl_4e
12-21-2005, 13:06
на мен когато ми падне кръвното,ми причернява и това е,до сега не ми е текло кръв от носа(да чукна на дърво :!: )

krisito0o_92
12-21-2005, 13:17
Na men ne mi se e sluchvalo da mi teche kryv ot nosa, :D :D no mai sym chuvala che stava ot visoko kryvno ili ot golqmo naprejenie. :wink: Ne sym sigurna mai byrkam. :!: :P 8)

DrSmurph
12-21-2005, 21:31
Високото кръвно налягане обикновенно макар и рядко предизвиква кръвотечение от носа. Това се случва или при много високи стойности на налягането или при слаби капиляри. Но самото кръвотечение от носа може да се получи и при доста други случаи независещи от хипертонията. Такива са : Слаби капиляри, имунни заболявания, Бактериални инфекции в носната кухина и синусите, анемични състояния, често бъркане в носа, някой видове кръвни заболявания и доста други. Ако състоянията са чести Ви съветвам да се консултирате с УНГ специалист.

Smurph
12-21-2005, 22:44
Propusnah da otgovoria na vaprosa vse pak. Ot pritesnenie kruvnoto se vdiga a ne pada!