PDA

View Full Version : kill immed



California
12-21-2005, 13:44
:? :? :? :?
абе хора стана нещо и не знам как да го оправя...
снощи си сложих kill immed на ника...стааа дума за ника в IRC..и дне не мога да вляза с тоя ник...disconnect-ва ме в момента в който се опитам да вляза с California^love, пък си влизам от моя компютър и сичко уж си е както треа...кажете ми как да го махна тоя kill immed ?!?!?!?!?
:? :? :?

W3aKn3ss
12-21-2005, 13:48
/msg ns help set kill immed

Обратната команда на тази която ще ти покаже NS.
А kill immmed, представлява това, че можеш да влизаш от даденият ник, с хостове които си адднал преди да включиш опцията. ( За твоят ник явено е твоето домашен хост за това не ти прави проблеми от там ).

Master_88
12-21-2005, 13:56
Вероятно не е адд-нат хоста с който желаеш да влизаш. Пробвай оттук (http://www.unibg.net/site/auth/show.php?UniBG=Lslj0CkC3604zaorybBiXs71)

California
12-21-2005, 13:59
абе аз знам кво представлява...ама не знам защо не ме пуска да си вляза с ника при положение че влизам от същия хост...и тая команда дет си ми я написал и нея я знам но там не се споменава нищо за премахване на kill immed...
то може да се махне от сайта на UniBg обаче път там ми казва че услугата не е активна и да опитам след 5 мин....алед 5 мин е същото...:roll: :lol: :? но мерси все пак де! :wink:

California
12-21-2005, 14:15
уф то имало такава тема,извиянвам се!ако може някой модератор да я изтрие тая дето аз я пуснах... :roll:

MoM4e
12-25-2005, 09:15
Kogato si slagate kill immed vi preporu4vam vinagi da si addnete /msg ns acc add *!*ident@*

Nqkakyv ident koito da si slojite v slu4ai, 4e host-ovete opisani v access list-a vi nesyvpadat (dosta 4esto stava, kogato ISP smenq provider ili packetite ot IP adresi :)