PDA

View Full Version : 4ti Godini ;(



sladkoto_mime_
12-21-2005, 19:06
Dnes se navarshvat 4ti godini ot tragediqta , koqto ni spoleti na 21.12.2001 godina
Na tazi data zaginaha 7 nevenni deca , koito po nikakaf na4in ne bqha zaslujili smarta si,neka si spomnim za tqh!!!
Poklon pREd Pametta im :(

IdontGiveaFuck
12-21-2005, 19:12
Поклон пред паметта им !

http://img253.imageshack.us/img253/3522/img26232jf.jpg

MaD_CaT*
12-21-2005, 19:56
Поклон пред паметта им !

http://img253.imageshack.us/img253/3522/img26232jf.jpg

Murderdoll
12-21-2005, 20:42
ми..да почиват в мир децата.
въпреки всичко съм все още на
мнение че те са си виновни

12-21-2005, 20:58
Поклон!!! :cry:

dodo
12-21-2005, 20:59
Neka da po4ivat v mir,no nai mnogo me e iad 4e prodaljavat da se puskat nekvi lapeta na po 13-14god,v diskotekite :cry:

An4e
12-21-2005, 21:20
ми..да почиват в мир децата.
въпреки всичко съм все още на
мнение че те са си виновни

Basi kak moje da govorish taka wee :evil: Malko respect aamaha.. :!: Da pochivat v mir...leka im prust!

miloto_girl_4e
12-21-2005, 21:35
ми..да почиват в мир децата.
въпреки всичко съм все още на
мнение че те са си виновни

Basi kak moje da govorish taka wee :evil: Malko respect aamaha.. :!: Da pochivat v mir...leka im prust!

не,че нещо,ама до някаква степен и аз си мисля,че са виновни :!:
Поклон пред паметта им :!:

An4e
12-22-2005, 04:45
ми..да почиват в мир децата.
въпреки всичко съм все още на
мнение че те са си виновни

Basi kak moje da govorish taka wee :evil: Malko respect aamaha.. :!: Da pochivat v mir...leka im prust!

не,че нещо,ама до някаква степен и аз си мисля,че са виновни :!:
Поклон пред паметта им :!:

Zashto mislish taka? :roll:

Murderdoll
12-22-2005, 10:26
аз мога да кажа защо...
защото са се блъскали и нямат елементарна култура...
защото на по 12 години се мислят за голяма работа, пият, пушат, ебат се и ходят по дискотеки, но за жалост не могат да осмислят реално обстановката около тях...
според мен не трябва да се обвинява никой за това в Индига, а да си извадим горчивите изводи и те са- деца на дискотеки- НЕ! деца и алкохол- НЕ! и т.н.
мноо правилно го каза човека...
ше си позволя да цитирам един приятел
"ние дет сме метъли-"утайката на обществото"
се държим по като хора в такива ситуации"
деа...а тука кфо станало отворили дискотеката
и айде овците да се наблъскат навътре...
ми хубу щом ви кеф блъскайте се ф миризливите
дискотеки..аз ш ви запаля свещичка

dataworm
12-22-2005, 14:22
аз мога да кажа защо...
защото са се блъскали и нямат елементарна култура...
защото на по 12 години се мислят за голяма работа, пият, пушат, ебат се и ходят по дискотеки, но за жалост не могат да осмислят реално обстановката около тях...
според мен не трябва да се обвинява никой за това в Индига, а да си извадим горчивите изводи и те са- деца на дискотеки- НЕ! деца и алкохол- НЕ! и т.н.
V izvestna stepen si prav.V slu4ai mislq, 4e ob6testvoto kato cqlo ima malko vina!

miloto_girl_4e
12-22-2005, 15:03
аз мога да кажа защо...
защото са се блъскали и нямат елементарна култура...
защото на по 12 години се мислят за голяма работа, пият, пушат, ебат се и ходят по дискотеки, но за жалост не могат да осмислят реално обстановката около тях...
според мен не трябва да се обвинява никой за това в Индига, а да си извадим горчивите изводи и те са- деца на дискотеки- НЕ! деца и алкохол- НЕ! и т.н.

Евалата за мнението :!:
Да,не е трябвало да бъдат заледени стълбите,НО ако не са бяха бутали децата,кое първо да влезне,надали някой изобщо щеше да се подхлъзне :!: :x
Еми така е .. като са бързали :arrow: виждате до къде стигнаха :!:
Щом нямат елементарното възпитание и са постъпили така,значи са малки за дискотека :!:

*DeaTHri-BacK*
12-22-2005, 15:32
такива трагедия трябват на обществото,та да се замисли....
те са си виновни :!: ...лека им пръст



/ми си пуска Проект България-Обединение...

vra4ka
12-22-2005, 19:42
Мир на праха им.
Страшно тъжна е ситуацията.Незнам някъде другаде по света в детски дискотеки да става това,което е в нашумелите места за събиране на млади протитутки без заплата .
Най-малко път одобрявам това малки лигли да ходят на нощни дискотеки и да се мислят за върха на сладоледа.
Защото за Бога,това е опасно,софийските улици са опасни,изчакайте да порастнете.
Моля ви нека няма други случаи като тоя.Нека не бъдат открадвани момиченца,прибиращи се в малките часове на деня от шумен купон.
Не пожелавам на никой да се помисли за голям.Това е най-лошо.
Нека не свършваме в Пирогов я предрусали,я с алкохолно отравяне.
За всичко има време на този свят,само ако си пазиш живота. :roll:

teenkopele
12-24-2005, 07:08
Лека им пръст и царство им небесно! :(

Devilsplaymate
12-24-2005, 10:27
Поклон ! :cry:

ISSP
12-24-2005, 11:30
аз мога да кажа защо...
защото са се блъскали и нямат елементарна култура...
защото на по 12 години се мислят за голяма работа, пият, пушат, ебат се и ходят по дискотеки, но за жалост не могат да осмислят реално обстановката около тях...
според мен не трябва да се обвинява никой за това в Индига, а да си извадим горчивите изводи и те са- деца на дискотеки- НЕ! деца и алкохол- НЕ! и т.н.

Евалата за мнението :!:
Да,не е трябвало да бъдат заледени стълбите,НО ако не са бяха бутали децата,кое първо да влезне,надали някой изобщо щеше да се подхлъзне :!: :x
Еми така е .. като са бързали :arrow: виждате до къде стигнаха :!:
Щом нямат елементарното възпитание и са постъпили така,значи са малки за дискотека :!:
Ob6ti mneniq...

NeNaSiTnA_TA
12-24-2005, 18:37
Поклон пред паметта им !

http://img253.imageshack.us/img253/3522/img26232jf.jpg

Neko_Dream
12-24-2005, 19:54
Жалко, че винаги трябва да умират хора, за да могат другите да осъзнаят нещо. Винаги е било така, винаги и ще бъде!!!
Не ми се вярва да са били виновни те. Все пак на тяхната възраст не можехме да мислим за такива неща. Нас какво ни грееше, какво може да стане? Само си мислихме, как ще слушаме поредният изпълнител на живо. А каквото е станало, доказва че хората все пак не могат винаги да използват мозака си, както си мислим, че можем. А това, че се блъскаха е чисто инстинктивно. Никой не е пита загиналите, дали и те са се блъскали, дали точно заради тях е станало това? Те сега се просто жертви и всички ги съжеляват, но понеже не са сред нас, се обвинява всичко останало. Не може ли просто да се замислим, че всички сме хора, всички правим грешки. По-големите от нас са измислили закони, които сме ЗАДЪЛЖЕНИ да спазваме, точно за да не стават такива неща. Но нас не ни грее кой спазва закона. Днешно време близо 99% от младежите НЕ спазват закона, и то съвсем съзнателно, било то от най-дребното /гледане на забранен филм, алкохол, цигари, дрога, хулиганство и тн.../ до най-тежкото /убийство/... Замислете се над това, колко закони нарушавате и колко спазвате. Замислете се, защо ще са влезнали в сила тези закони, ако не се спазват и какво е щяло да стане ако са спазвани. Щяхме да имаме по-добра култура? По-цивилизован начин на живот? По-добра среда за живот? По-сигурен живот!
Благодаря за вниманието, мир на праха на всички загинали, с цел ние да живеем по-добре!!!

sherry
12-24-2005, 22:55
6te pomolq da sprete da komentirate koi e vinoven za slu4iloto se!Faktite sa si fakti,ne mojem da gi promenim,a i e gadno da go pravim pri vse,4e tova e ne6to tolkova tajno!Sgre6ili sa,slu4va se!ako polovinata sa butali ,a drugite sa bili"jertva",to kakvo gi obvinqvate?a i sa bili malki,ne sa razsajdavali trezvo!Sprete s tezi sporove koi e prav i koi ne i po4etete pametta im,zaslujavat go

Poklon :!:

HopeLesss
12-24-2005, 23:14
6te pomolq da sprete da komentirate koi e vinoven za slu4iloto se!Faktite sa si fakti,ne mojem da gi promenim,a i e gadno da go pravim pri vse,4e tova e ne6to tolkova tajno!Sgre6ili sa,slu4va se!ako polovinata sa butali ,a drugite sa bili"jertva",to kakvo gi obvinqvate?a i sa bili malki,ne sa razsajdavali trezvo!Sprete s tezi sporove koi e prav i koi ne i po4etete pametta im,zaslujavat go

Poklon :!:

Syglasna sym napylno! Tova sa deca i greshat kato vsi4ki nas... Dano sa na po-dobro mqsto... Tazi godina zagubih priqtelka i znam kakvo e 4uvstvoto da pogrebesh blizak 4ovek... Poklon pred pametta im.. :cry: