PDA

View Full Version : PRoblemite sa za ryka s men!:(



12-21-2005, 20:43
Znachi sega 6e vi razkaja edna istoriq i iskam da mi kajete kakvo mislite za vsichko?!
Znachi az imam mn dobra pr I.,koqto q zapoznah s edno mom4e i trygnaha,prez tova vreme kydeto hodeha C.{gadgeto na pr mi} ni zapozna s edni negovi priqteli,i az se zabyrkah po G.Taka vsichko besh enared s G.pochti bqhme trygnali kogato I.skysa s C. i sled tova se okaza 4e G. si e haresval neq,i az i kazah 4e nqma problem da trygva snego,4e vech ene mi haresdva{koeto beshe pulna luja} i te trygnaha no ne vyrveshe po nishto ne se licheshe 4e te dvamat hodqt>sled kato se skaraha I. trygna pak s C. i az pochnah pak da svalqm G.,no tq mi se syrdi,no nqma nikakvo pravo za tova!i v momenta neznaq kakvo da pravq.A G. kaza 4e ne sam mu bezrazlichno no mu trqbva vreme!Pls daite mi syvet

Michelle_la_charmante
12-21-2005, 21:27
Ako mu trqbva vreme, a ti go haresva6, po4akai.Spored men, tvoita priqtelka e postypila mnogo tupo.Tq trugva s biv6eto ti gadje,ti kazva6 ok, nqma problem, a tq posle se cupi.nai-malkoto e netolerantno.

P.S. :arrow: sorry za tupoto mnenie.

An4e
12-21-2005, 21:37
Tazi tvoita priqtelka ...golqma priqtelka ti se pishe a? Basi horata... tq ne te zaslujava kato priqtelka haha :) vijdash mi se mnogo dobur chovek... ama kakto i da e... ami i az shte se suglasq che mojesh da pochakash malko, no ne mnogo che da si gubish vremeto samo... Dai mu izvestno vreme i gotovo i chakai :) Uspeh :)

12-21-2005, 21:49
q se suberi s TVOETO si mom4e i ostavi tazi tvoq "priqtelka"...kak taka shte ti se surdi sled kato ti si mu bila gadje!Mislq 4e trqbva da se borish za nego ako imash 4uvstva i da ne ti puka za
neq

12-22-2005, 16:36
Ne ne sam hodila s tova momche,neshto ne ste me dorazbrali:(a sigurno i az ne sam se izkazala kakto trqbva.

GuS
12-22-2005, 17:33
Off ,znai6 li kFo?! Imam q su6tata takava "PRIQTELKA" i ot sega ti kazvam: KOlkoto pove4e se suobrazqva6 s neq,tolkova po-zle za teb! Ot li4en opit go znam!
Tq naistina nqma pravo da ti se surdi,spored men.I su6to kakto kaza An4e-to i az si mislq ,4e tva momi4e ne zaslujava priqtelstvoto ti...
Abe neznam kak to4no da go kaja,ama s nqkolko dumi - ne se zanimavai mnogo ,mnogo s neq.Tva e moeto mnenie,ne moga da ti kazvam kakvo da pravi6,no mislq 4e taka 6te e po-dobre za teb. Kolkoto do mom4eto... da,po4akai malko,to vremeto 6te pokaje v kraina smetka 6te stane li ne6to ili ne :)

losemymind
01-02-2006, 23:18
Da ti kaja li struva mi se 4e tq ne zaslujava 4ovek kato tebe za priqtelka :) Puk i mi se struva 4e tq samata nz kvo iska! Gledai ti da si oprai6 ne6tata a tq da si misli kot iska nal sq e gadje i 6tom e s nego zna4i go haresva tai 4e nqma pravo da ti se cupi;)) USPEH

December
06-08-2010, 11:21
Ами не знам, не разбирам от любовни истории :(

SmilezZz
06-08-2010, 13:06
Ами не знам, не разбирам от любовни истории :(Тогава защо поднови стара тема :?

LadyDi
06-08-2010, 13:51
Ще ви пляскам, какви са тия стари теми.