PDA

View Full Version : piers na pypa



Bejou
12-21-2005, 21:29
iskam da popitam opasno li e da si napraish piers na pypa i ako da kakvi moje da sa nai opasnite posledstviq... ????

12-21-2005, 21:38
neznam ,ama dosta trqa da boli ..

Tedka-Medka
12-21-2005, 21:38
абе не че знам много по темата ама дет са ми казвали
и съм чела;))
тей значи..не е упасно ама много коварно местенце е
постоянно текат някфи лайна от там..е зависи де
при някой хора тече при някой не..
най-упасното да ти забере и да тряа да си махнеш
обецата..бтв ти ся за кфо ше си слагаш зимата :))..
аз тва знам другите ще ти кажат повече

Boot
12-21-2005, 23:21
Е не е баш голямата болка.
Мацката преди мен каза на най-опасните последствия, ноооо съм следяла от доста близко развитието на пиърс с доста проблеми и мога да ти кажа, че каквото и да става тряя изпикаеп 3 капки на едно памуче и плескаш по пиърса. Сериозно, много помага... 8)

`Death`Whore`
12-22-2005, 07:36
Ще текат, естествено. Лимфа почти винаги тече(едно бяло течно). Ако за това се притеснявате...евала...
Болка...има. НО тя е за 2 секунди, не го ли разбрахте?

И вече има такава тема!

12-22-2005, 07:57
TRQBVA DA SE PRAVI ZIMATA!! za6toto ima po-malka opasnost ot vazpalenie okolkoto prez lqtoto,v nqkoi slu4ai tqloto moje da othvarli obicata no spox tvaa ozna4ava 4e si alergi4na i ne moi6 da ima6 to4no tam obica

ch0c0late
12-22-2005, 08:03
Awe hora vijte sega...obicata na pupa e mnogo opasna.A imenno za6toto v tazi oblast se namirat mnoooogo nervi i moje da ima seriozni posledstviq(ako stanat uslojneniq,razbira se).Cqloto 4ove6ko tqlo e v nervi,no tam e ne6to kato nerven split ili ne6to takova.Pone az taka znam.Ako nqkoi moje neka me razubedi.A i drugoto, 4e pri bremennost se raztqga i predstavete si kvo stava. :roll:

Boot
12-22-2005, 10:17
Дам, това за бременността ми се струва логично, но ако една мацка забременее последното й желание ще е да си задъжи пиърса.

Bejou
12-22-2005, 10:45
abe vie napravo me razubedihte i na plashihte;) reshih che nqkoi shte kaje che ima i nqma problemi a viee.... oleei maikou :) strah me e vehe da si pomislq pyk imam tolkova mn poznati det imat obici tam samo che te na sa do mensega da gi pitam...ne znam ko she pravq stiskaite palci

Murderdoll
12-22-2005, 10:47
оф боже :shock: успокой се ве,
най-много да се възпали и да тряа
да я махнеш.никой досега не е умрял
от пиърсинг на пъпа споко

`Death`Whore`
12-23-2005, 09:19
А колко хора има с пиърсинг на клитора? Не са малко. Момиче, трябва да знаеш последствията и май ти се струват плашещи...но спокойно...няма опасност да умреш. Ако стнае нещо, го лекуваш и това е. :)