PDA

View Full Version : NOD 32



California
12-22-2005, 00:10
абе не съм сигурна че тука й е мястото на тая тема ама...
ся начи от около 3 седмици антивирусната ми е НОД 32 и че зора ми е следния...
старата ми антивирусна като засечеше вирус и ми се появяваше едно прозорче в което пише че е открит вирус и т.н....
обаче с тая НОД 32 до ся не ми е казвала нищо за вируси...има ли кякъде настройки за тва да ме уведомява когато е открит такъв и ако да къде точно?
като сканирам C и D ми казва че са чисти...ама знам ли... :roll: :lol: :lol: :lol:

Just_One_Girl
12-22-2005, 01:08
NOD32 sux.. преди бях с такова чудо... не става. ОПравих се с преинстал на win-a. Не си заслужава тормоза. Пък и доколкото знам е с платен ъпдейт(или поне моя доставчик така я предлага). Имаше некви настройки, ама не ги помня много, пък и трябва всичко да си е както трябва още при инсталацията. По мое мнение делвай я тая и си сложи друга. Аз съм с Avast! и съм си супер доволна. Ако има нещо реве като за 3та световна и всичко хваща. Имам исталация .exe и регистрацията за 1г. напред, ако те интересува пиши 1 ЛС :)

dataworm
12-23-2005, 11:15
Nod 32 e ujasen! :wink:
Primerno az vseki mesec si smenqm antivirusnata programa s druga,6toto polzvam se nekvi nelicenzirani versii i kato im svar6i sroka trqbva da si instaliram novi! :? :wink:

California
12-24-2005, 00:09
Bit Defender ;) това е антивирусната ;) малко е сложна, но като я фанеш и ... даже и хакери фаща :P
мне...с тая бях до скоро и за тва целия ми компютър беше фрашкан с вируси...не мерси...
НОД 32 си е мноо добра даже,просто попитах относно настройките ама явно нещо не сте ме разбрали... :roll: :lol:

MoM4e
12-25-2005, 09:10
абе не съм сигурна че тука й е мястото на тая тема ама...
ся начи от около 3 седмици антивирусната ми е НОД 32 и че зора ми е следния...
старата ми антивирусна като засечеше вирус и ми се появяваше едно прозорче в което пише че е открит вирус и т.н....
обаче с тая НОД 32 до ся не ми е казвала нищо за вируси...има ли кякъде настройки за тва да ме уведомява когато е открит такъв и ако да къде точно?
като сканирам C и D ми казва че са чисти...ама знам ли... :roll: :lol: :lol: :lol:

Prati mi LS i shte ti pratq NOD32 (samo mi kaji za XP ili 98) + patch za 9999999999999999 dni :P Ba4ka si na 6, i vse pak, edna antivirusna e dobra kogato si q nastroish da ba4ka kakto trqbwa, i tfa shte ti obqsnq :)

I da dopylnq, sus vsqka edna antivirusna mojete da si predpazite kompiutyra, kakto kazah, vsi4ko e do nastroiki, za da ste po sigurni si slagat i anti-spyware programa koqto da se dopylna i da ne si pre4i s anti virusnata i vsi4ko e na 6 :)

SubZero
02-21-2006, 00:38
Значи който има проблем с обновяването да пробва това :
Прави се нов ноутпад файл и в него се пише следното :
REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersio n\Info]
"View_CLSID"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersio n\Modules\Update\Settings]
"UserServer0"="http://www.nod32.com/nod_eval/"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersio n\Modules\Update\Settings\Config000\Settings]
"SelectedServer"="http://www.nod32.com/nod_eval/"


след това запазвате файла като ****.reg(пример: crack.reg).После файла се стартира.

Това ще удължи периода с около 40000 години :D :-D

*Eminem
02-22-2006, 18:15
Ще кажа няколко неща на разбирачите дето казват че NOD32 sucks.
1.Ебете си майката накриво,защото няма по-добра антивирусна от NOD32(Пробвал съм NAV,F-Prot,AntiVir,Kaspersky).
2.Вие явно се сте пробвали NOD32,или сте имали няква разебана версия,или ВИЕ САМИТЕ СТЕ ПРЕЕБАНИ ОТ САМИТЕ ВАС!


П.П. Сорка ся за тез...груби думи( \:D/ =P~ :lol: ),ама този който не разбира да не говори!


П.П.П.Пушете Бяло Виктори! :smt025 :smt033

IdontGiveaFuck
02-22-2006, 19:38
аве *Eminem ти да си чувал някви думички като "чуждо мнение" и "предпочитание" ?http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif И за мен Нод32 е най-голямата боза на света ! Няколко пъти съм я инсталирала (много добре знам как да бачкам с нея,обяснявали са ми) и никога не ми е засичала вируси !Имах 3 троянски коня,еба ми се компа,но тази тъпа боза нищо не направи.Касперския ме спаси тогава..!Ти като искаш си харесвай тази програма,аз си изказвам личното мнение.И не е нужно да псуваш,когато някой не ти споделя мнението,капиш?



ама този който не разбира да не говори!

Ма ти кво да не би да си голям разбирач ?
Научи се да уважаваш и зачиташ и чуждото мнение!

-=DaRkNeSs=-
03-29-2006, 23:47
В момента сам с НОД 32 и непрекъснато ми реве кои нов па4 си е свалила тъпата програма.Но пак до са не сам имал проблеми ;)

LyLa
03-30-2006, 08:51
trqbva da se napravqt nastroikite za da ti raboti 4itavo Nod32

M@Dn3Ss
03-30-2006, 09:21
Гледай сега. За да ти лови вирусите, докато си работиш, трябва да си пуснала Active Guard-a или там както е при NOD32. Но тази антивирусна е пълен боклук. не се заблуждавай, че ти сканира бързо харда. Това не значи, че е по-добра, тъй като по този начин пропуска повече вируси. Ако ти сканира бавно харда, тогава трябва да си спокойна, а NOD32 заблуждава, че уж бърз, уж незнам си кво, но е боклук.

Norton... Ех, Norton... Кога ли ще направят по-голям боклук от това. Чудя се кой изобщо го ползва.

За Bit Deffender, мога да кажа, че имам много малко лични впечатления, но антивирусната е сред най-добрите сред домашните потребители. Ако мислите, че не ви е пазила PC-то, то това не е заради програмата, а защото не знаете как да си я настроите. А и е много важно редовно да си сваляш ъпдейтите :wink: .