PDA

View Full Version : Sprite iska da ti kaje ne6to:tvoq nai dobyr priqtel te jelae



The-WishmasteR
12-22-2005, 08:17
e taka li e ??? kakvo mislite :))malko kysno pyskam temata (moje i da q ima,ako e taka se izvinqvam..)no mn me kefi reklamata ..

JoInTcHe
12-22-2005, 09:08
Е мене ме кефи рекламата,наистина си я бива,но не мисля че винаги е така.Много се съмнявам например,че моя най-добър приятел ме "желае" :roll:

pipi`e`golqma
12-22-2005, 09:24
И мен супер много ме кефи реламката, но и аз не мисля че е така поне в моя слу4аи :)

Murderdoll
12-22-2005, 09:34
оф...би му мамата
незнам кой ми е най-добрия
приятел, ама повечето ми
приятели :oops: :? :x
ама то проблема си е ф
мене де така че кфо се
оплаквам пък и аз...

Swinkenhoffer
12-22-2005, 09:40
тц! не съм съгласна. момчетата са едни от най-примерните приятели, но същото не мога да кажа за девойките :roll:
+ тва рекламата е гнусна :shock:

HopeLesss
12-22-2005, 09:53
Рекламата си я бива и понякога наистина става така :D Но не винаги...

machoka
12-22-2005, 10:03
За съжаление в повечето случаи е така.

Разбира се, че не при всички, но за 'жалост' при повечето - ако може повикът на природата да се нарече 'за жалост'.

:roll:

SweetBunny
12-22-2005, 10:58
S vseki izminat den razbiram, 4e pri men redovno e taka :roll: :( :roll: i moje bi tezi mom4eta - ne sa mi istinski priqteli

machoka
12-22-2005, 11:01
S vseki izminat den razbiram, 4e pri men redovno e taka :roll: :( :roll: i moje bi tezi mom4eta - ne sa mi istinski priqteli

Не е така.. това, че имат някакъв сексуален тип привличане към теб, не бива да те притеснява. Това е в следствие на твоята красота, която би подбудила всеки към такива мисли.
Всяко момче, което не е хомосексуалист ще има подобни помисли, това е човешко, природа. Добрите приятели се познават по това - кой ще даде воля на тези мисли и кой ще ги подтисне, в името на приятелството.

SweetBunny
12-22-2005, 11:13
S vseki izminat den razbiram, 4e pri men redovno e taka :roll: :( :roll: i moje bi tezi mom4eta - ne sa mi istinski priqteli

Не е така.. това, че имат някакъв сексуален тип привличане към теб, не бива да те притеснява. Това е в следствие на твоята красота, която би подбудила всеки към такива мисли.
Всяко момче, което не е хомосексуалист, ще има подобни помисли, това е човешко, природа. Добрите приятели се познават по това - кой ще даде воля на тези мисли и кой ще ги подтисне, в името на приятелството.
:lol: :lol: :lol: "moqta krasota" !?!
Kakto i da e...naistina mnogo to4no i pravilno se izrazi :wink: {}

pinK_Baby
12-22-2005, 11:30
Рекламата наистина е много сладурска ...ама не мисля,че винаги става така...Но ми се е случвало...Просто ми трябва време,за да преодолея периода с харесването и да си останем само най-добри приятели :wink:

Tedka-Medka
12-22-2005, 15:24
Е мене ме кефи рекламата,наистина си я бива,но не мисля че винаги е така.Много се съмнявам например,че моя най-добър приятел ме "желае" :roll:

ба да бе и аз така мисля..;))
хах..едвали..желаеше ме преди когат
не бяхме приятели и аз тогаз го желаех :lol:

rusalkata_
12-22-2005, 15:33
ooo taz reklama e mn qka! :P i spoed men v pove4eto slu4ai e taka-ne moje da ima samo priqtelstvo m/u mom4e i momi4e za6toto v kraina smetka prerastva v lubov...no ima i slu4ai v koito ne e taka...i vse pak durja na purvoto! :roll:

miloto_girl_4e
12-22-2005, 15:49
леле,за мен тази реклама е ужасно тъпа :shock:
особено гнусно е там,където той лиже след като тя е пила от шишето :roll:
амммм,не мисля,че моя най-добър приятел ме желае :roll:

HouseMania
12-23-2005, 07:19
Незнам за рекламата, но аз желая най- добрата си приятелка :D :D :D :D :D :oops:

mis_marry_jane_13
12-23-2005, 17:45
ми рекламата е мнгоо хубава и сичко което казват в нея е вярно

kissorankata
12-23-2005, 21:40
Ами не мисля че най-добрият ми приятел ме желае.Когато аз го желаех той не ебаваше :oops:.Сега вече няма нито харесване нито нищо просто сме си супер добри приятели без никакви влечения.

LP_girl_14
12-24-2005, 12:35
Тая реклама си е доста готинка и веднъж като я гледахме с най-добрия ми приятел,той ми призна чувствата си :oops: Така,че благодарение на тая реклама си имах доскоро гадже :D

Sexy_Blondy_L@dy
12-25-2005, 17:59
Рекламата наистина е много сладурска ...ама не мисля,че винаги става така...Но ми се е случвало...Просто ми трябва време,за да преодолея периода с харесването и да си останем само най-добри приятели :wink:

VAMP_GIRL
12-26-2005, 17:52
Opredeleno sum suglasna s reklamata...

voDevil
12-27-2005, 07:01
Според мен не е вярна.Лично аз не желая най-добрата ми приятелка.Много е тъпо това според мен-айде,ако нямаш гадже сигурно е възможно и дори ми се случи,но като имаш!?Логично е нейното шише за ближеш :lol:

love_delight
12-27-2005, 11:19
За щастие не всички мои приятели ме желаят по този начин :wink: Рекламата е многооо добра!