PDA

View Full Version : Колекционирате ли нещо?



Iliqn4eto
12-22-2005, 12:17
Въпроса е ясен,и ако е Да -какво и от кога;)

miloto_girl_4e
12-22-2005, 13:38
Колекционирам фонокарти от 4 клас,тоест от 5 години вече :D

12-22-2005, 13:41
Смоли и камъни..от около 3 години хах

WwanAdoO
12-22-2005, 14:18
Картички на Fame, късметчета от кафета,ама само които на мен са ми се падали, флаери-от около година,че усърдно даже от по-скоро
полускъпоценни камъни (такива мънички) и монети-стари,от чужбина или някви любилейни...от години,да кажем поне 4-5
леле,ма аз мноо неща съм събирала :lol:

LyLa
12-22-2005, 18:05
И аз събирам късметчета от кафета,а преди събирах и стари и чужди монети,защото ми носеха много,събирала съм също и страшно много салфетки.Обаче имам и колекция от мънички фигурки на животни около 150(от младините..) :oops: :lol:

Gangstas Don't Dance
12-22-2005, 18:14
Албуми на 2Pac , негови картнинки , филми и клипове :)

vra4ka
12-22-2005, 18:26
Вече от доста време събирам билети :wink:
От малка получавам Паралели и може да се каже,че го събирам .
Също така тенис топки,които са важни за мен.Събирам си също старите тетрадки :wink:

Tedka-Medka
12-22-2005, 18:37
ам нищо не колекционирам
по простата причина,че ме мързи адски много..
ооооо да бе колекционирам снимки на приятели..
ама никой не иска ми дава:)

bulgarche
12-22-2005, 19:30
Преди колекционирах презервативи от 20 стотинки. Сега..имам скромна колекция от бойни патрони. Събирам си билетите от влакове, автобуси от други градове, както и билети от зоологически градини, музеи...

bluish*
12-22-2005, 19:49
Колекционирам фонокарти , но не помня откога.През последните години взе да ми омръзва.Иначе събирам "Блясък" и разни лепенки .

worthy
12-23-2005, 07:58
преди колекционирах фонокарти и салфетки
ама много ме мързи и се отказах

Tiffany
12-23-2005, 09:33
Аз събирам захарчета,преди не излизах от кафе без да съм ги лишила от всичките им захарчета,които ми се предоставяха :wink: Но вече все по рядко си спомням да си взема някое :wink:

mil4eto_
12-23-2005, 16:12
като малка си събирах сълфетки и имах страхотна колекция но ми омръзна и сега си ги държа в една кутия.
а иначе от около 1 година като ходя няа кино и после си пазя билета имам страшно огромна колекция. :wink:

kiss_you
12-23-2005, 16:52
sigurno 6e vi se stori mn typo i bezmisleno-
sybiram karti4ki/ama samo ot tiq malkite,4e te nai me razdvat/

e4o
12-23-2005, 16:54
sigurno 6e vi se stori mn typo i bezmisleno-
sybiram karti4ki/ama samo ot tiq malkite,4e te nai me razdvat/
i az predi subirah takiva ama vsi4kite mi bqha ot gadjeto imam mnogoooooo, ama ne6to naposleduk ne se se6ta trqbva da mu napomnq da mi podari nqkoq :lol:

korn___
12-23-2005, 17:41
karti4ki :) ama ot teq malkite sus pojelaniqta za rojdeni dni i za kakvi li ne povodi :) imam baq .... tq ve4e jenata det prodava v nai golqmiq magazain v sf me poznava i si mi kazva zdrasti seki put :)

Briseis
12-23-2005, 20:32
Много хора ми се смеят, но събирам аватари, снимки и артове :D

lainagovna
12-23-2005, 21:09
-миришещи листчета!!!!-тва дори не помня от кога
-фонокарти - най старата ми е от 2ри клас и не е баш фоно, имам и една гръцка, булфон, бетком секви ком. освен това винаги като минавам покрай булфон телефон се оглеждам :)
-монети-стари, от чужбина, квито има-тва баща ми ми даде малко та и мен запали - отпреди училище почнах и бая съм загубил за което съжалявам
-турбо картинки-отпреди училище
-колички бураго-7ми клас
-някъде от 2ри клас колекционирам електронни елементи - резистори, диодчета, транзистори, интегрални чипчета, кондензаторчета... квото имаше върху схемите с една НОКТОРЕЗАЧКА която сега неможе да отреже каквото и да било
-имам един гардероб с джажи наричам го "моргата". в нея можете да си намерите стари телефони, принтер, радио касетофони, абе сичко има


като се сетя ще пиша още

teenkopele
12-24-2005, 07:50
4-5клас като бях колекционирах всякакви листеча със СКАЛАТА! :lol:
Иначе от година и малко колекционирам билети от футболни мачове и автографи...на национали най-вече! :wink:


Аааа...колекционирал съм и миришешти листчета в детската градина...хяхяхаха ! :lol:

LP_girl_14
12-24-2005, 12:04
Ооо много неща съм колекционирала.Преди имах няква мания да събирам лепенки със различни породи кучета и си ги лепях в един албум.Продаваха се в снаксове и в кроасани.Спомням си,че доста бях напълняла покрай тая мания :lol: Колекционирам си дънки.Досега имам 28 чифта.Колекционирала съм миришешти листчета,разни плакати,снимки,фонокарти,с исания "Хай клуб",а последната ми колекция е от няколко тефтерчета пълни със сладурски спомени и мисли за любовта :wink: :wink:

lainagovna
12-24-2005, 12:11
са се сетих лего. имах цял грамаден гардероб

the_fallen_angel
12-24-2005, 12:39
Kato bqh 3 klas si subirah list4eta s ke4isti. Mn se kefeh togava...

snooppy_f
12-24-2005, 13:03
:arrow: kato malka si kolekcionirah miri6e6i list4eta, imam mno0o0o0go0o0o0, ama sega samo subirat prahta!
:arrow: subiram o6te i vsqkvi drundruriiki, kato prusteni, grivni, sindjir4eta, samo zaduljitelno trqbva da sa ot zlato ili srebro!
Za drugo ne se se6tam sega!

rusalkata_
12-24-2005, 15:47
az puk kato malka su6to subirah miri6e6ti kartinki,salfetki...sega kato se setq golqma glupost be6e! :lol: a sega si subiram plakati na lubimcite mi! :D

Boot
12-24-2005, 16:01
Zapalki. Zashtoto mi napomnqt za 4oveka, koito mi gi e podaril/ot koito sym gi tafila.
Puk ne pusha.. prosto si gi haresvam :)

love_delight
12-26-2005, 18:53
Аз преди колекционирех разни изрезки от списания и вестници .. Тая мания отмина (за радост на баща ми) и сега не колекционирам нищо.
Но имам една приятелка, която колекционира бивши гаджета :roll: и друга позната, която пък си води списък с имената на всички момчета с които се е целувала.

VAMP_GIRL
12-26-2005, 18:57
Marki,ve4e imam 3 albuma s po6tenski marki.Vui4o mi me zapali...

Atika
12-26-2005, 22:46
Osven maje :lol: si imam edna kutiq v koqto si sabiram vsqkakvi spomencheta (lishcheta,drankulki..) ot bivshite i ot priqtelite ..

tech_noir
12-27-2005, 09:09
Картички на Fame
Хей, до преди няколко месеца аз ги правех точно тия картички. Така и не разбрах какво толкова ми се кефят хората на комерсиите.

Иначе събирам дизайнерски уолпепърии. Без мацки, пейзажи, гилми, игри, животинки и прочие. Само готина графика. До тука 6-7 гига.

^FaiNt^F
12-27-2005, 09:20
az pyk sybiram ve6tici-takiva figurki sqkvi, nqkoi se hilqt isteri4no i im svetqt o4ite, edna mi e na kliu4odyrjatel, edna mi visi ot lampitq v moita staq, sega za koelda na6te mi podariha srebyrno sindjir4e sus ve6tica :lol: awe imam kym 5-6 figurki i o6te 4-5 na obi4ki i t.n...aa sybiram i ot malkite karti4ki sy6to i si gi zabivam s karfi4ki na stenata mn se kefa kak sedat :D

Iliqn4eto
12-28-2005, 00:04
Оо аз колко много неща съм събирала,но някой вече Не
1.Марки ,ама от година две нито една не съм добавила,въпреки че пиша писма:)
2.малки календарчета,и първото е от 1969 г-майка ми е виновна,тя е започнала колекцията;)
3.салфетки-много и най-различни:)ама като малка бях по запалена,ходила съм и къде ли не съм търсила хора за размяна,купувах и т.н.. а сега ако има някъде (на маса и си взимам)..":)и по рядко ,ако някоя някъде мн ми хареса си я взимам..:)
4.спомени
5.стихотворения-имам 4 дебели тетрадки ,т.е над 1000 преписани стихотворения(като някои от тях са си мои)..
6.изрезки на рисувани манекенки. . кефя се на облеклата;)ама специално за тях не ми се пазят цели вестници;)и си ги отразвям:)
7.тайни дневничета,вече доста тефтери съм изписала..
8.плюшени играчки:)
9.подписите на доста бивши съученици,сегашни,комшии,б изки приятели ,и т.н;)та ако някой ден станат известни да си имам нещо от тях(глупаво ,нали)
10.НО най-голямата ми мания са обикновените ми химикалки-имам над 500-600 (и цветни сини ...всякакви)..това го знаят по близките ми приятели ,и когато ми подаряват нещо,винаги има и химикалче... и най-лошото и странното за някой всички си ги помня,и ако някой е взел за малко,но после е забравил да я върне там дето е било забелязвам коя липсва,помня си ги :)и рядко подарявам от тях(трудно ми се откъсват от сърцето)
11.снимки( най-вече мои ,но и много на приятели) ,имам мн надписани отзаад с яки споменчета от тях:)
12.сувенирчета;)
абе тва е ,ама от всичко по малко..:)най-много са химикалките и салфетките,те вземат най-много място:)

lina15
12-28-2005, 16:07
Kolekcioniram OVCE ot 3 godiniimam mnooogo,malki golemi plu6eni kerami4ni,vsqkakvi