PDA

View Full Version : Moderated:Сънувам сънища,които се сбъдват,какво да правя?!



^DqVoL^ [-_^]
12-22-2005, 13:37
Мисля 4е на тая тема не и е тука мястото,ама караи.И тъи по същество:
Абе 2-3 пъти сънувам един и същи сън.И наи-накрая той се сбъдна.Абсолютно всичко което сънувах се сбъдна.И наи-ло6ото е че почти всеки сън,който сънувам се сбъдва.А сънищата ми вообще не са розови,по скоро може да се нарекат кошмари :evil: .Какво да правя :?: Заспивам и се моля да сънувам нещо приятно а винаги сънищата ми са кошмари.И като се събудя знам 4е в идната 1 седмица това ще се сбъдне :!: :evil: Например сънувах 4е на наи-добрата ми приятелка и става ло6о и припада.И след 2 дена на даскало наистина и стана ло6о и полу4и бъбре4на криза,точно както сънувах :!: И други неща се сбъдват!Какво да правя :?: HELP :shock:

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника

^DqVoL^ [-_^]
12-22-2005, 13:49
Може да звучи странно (100% е така),но не си мислете 4е съм некакъв изкуфял,отка4ил,изперкал,ва мпирясал и секви такива.Аз съм си едно съвсем нормалко мом4е на което му се случват странни работи :?

dataworm
12-22-2005, 13:50
Мий тва е естествено!Примерно когато човек е адски много претоварен и му се струпат много неща,той почва да сънува кошмари,независимо дали те отговаря на действителността!Хубаво е все пак да се стремиш да изчистиш съзнанието си от подобни неща!Лично аз си мисля,че сънищата ти не са предвещали нищо неочаквано,за което да се стигне до извода,че имаш екстра способности!често сънищата са неясни,а след някоя друга случка ние ги интерпретираме по начин които ни харесва,често си ги доукрасяваме в мислите и накрая съвсем се объркваме и си милсим,че сме предсказали нещо!И аз съм имал подобни смущения и притеснения.Когато човек порасне все пак разбира, че всичко това са натрапчиви мисли!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Master_88
12-22-2005, 13:51
Мисли си за хубави и положителни неща за да ти се случват и да сънуваш такива

Hybrid_Theory_F
12-23-2005, 17:05
]Какво да правя :?: HELP :shock:

опъни палатка пред НДК и печели от дарбата си :lol:

Worthless
12-23-2005, 17:36
ъм... на мене също много често ми се случва тфа... :shock:

korn___
12-23-2005, 17:39
nedei da spi6 karai samo na kafe :!: :wink: ili as da ti kaja qponcite imat ma6ina koqto kontrolira suni6tata ti .... kazva6 kakvo iska6 da sanuva6 na ma6inata 4rez slojna sistema ot programi lqga6 si i sanuva6 tva det iska6 bez maitap :!: :) a ako li ne .... navii si 4asovnik v 3 prez no6ta poneje v tolkova 4asa zapo4va6 da sanuva6 obiknoveno i ako se sabudi6 togava i posle pak zaspi6 ni6to nqma da sanuva6 :) aide i glei da ne sanuva6 ni6to ili pone da ne sanuva6 kak nqkoi te bocva :wink: :P :lol: hahahahaha

teenkopele
12-24-2005, 07:55
Мисли си за хубави и положителни неща за да ти се случват и да сънуваш такива
:!:

teenkopele
12-24-2005, 08:00
Като прочетох тая тема и се сетих за нещо много странно,което се беше случило на баба ми.
Значи вечерта преди майка ми да се върне от някакво пътуване (със самолет) баба ми си ляга, както винаги и сънъва пра баба ми...нейната майка и тя и казва...'Дъщеря ти ще катастрофира, но всичко ще е наред, тя няма да се нарани.'... :?
На другия ден, майка ми се връща, взима си такси и по пътя, то се забива рязко в един стълб. За щястие на майка ми и нямало нищо!

:o

rusalkata_
12-24-2005, 11:57
uff gadno!ami na men mi se slu4va ne6to ot toq sort no ne za suni6tata!az puk imam nqkvi takiva pred4uvstviq koito vinagi se sbudvat! :shock: naprimer kazvam na moite priqtelki 'imam 4uvstvoto 4e 6te vidq edi si koi' i toi se zadava sre6tu nas!'mn e stranno!ami misli si za hubavi ne6ta predi da zaspi6 i se nadqvai 4e samo hubavi ne6ta 6te sunuva6! :roll:

Just_One_Girl
12-25-2005, 17:58
Имаше едни вярвания или не знам как точно да го нарека... Че човек преди да се роди си вижда живота като на филм. Не знам за вас, аз вярвам на такива неща и на мен ми се е случвало, на много мои приятели също. Не се притеснявай, мисли си хубави неща преди да заспиш, пусни си някой як филм и всичко ще е на 6 :)

Ogiiiii
12-25-2005, 19:19
az pak mnogo chesto sanuvam machove ( sigorno shtoto obicham futbol de ) i ne samo che gi sanuvam pak i vijdam kak zavarshvat i tova sa vse predstoqshti machove i posle razbira se si hvarlqm vsichkite pari na tqx i nakraq kvo ..... gi zagubvam estestveno ;-))) inache za picha deto e napisal verno e kofti tova ama spoko bate tova e neshto vremeno shte mine glei qki komedii predi da zaspish i nema da imash qdove :D

01-07-2006, 23:09
zashto trqbva da synuwa,po dobre bez nikakvi synishta..dali she sa koshmari i NE..ponqkoga dori dobrite ni podlygvat
prosto si mn natovarenmoje bi ili ve4e sis i vtylpil,che taka she stane..
predi da si legnesh vzemi si studen dush izmii si ochite i se zamechtai za neshto(primerno macka) i she zaspish kato Bebe bez nikakvi synishta..

PLAMENKO
01-07-2006, 23:15
аз пък знам че като сънуваш гаден сън не трябва да го казваш на никого преди 12 на обяд!

CrazY^^MousE^^F
01-08-2006, 11:39
I na men mnoo 4esto mi se slu4vat syni6ta, no ne to4no slu4vat, ami vse edno prisystvam na tqh.Toest vijdam razni raoti, ili nqkvi takia anomalii, izlizam nqkyde i se se6tam, 4e tva sym go praila i mi stava nqkvo mnoo strANno i posle se se6tam, 4e sym go synuvala.Ae ne moa da go obqsnq to4no, no da se nadqvam, 4e me razbrahte

Eleonora
01-08-2006, 11:50
Prosto naviarno triabva da si promeni6 misleneto... :roll:

PLAMENKO
01-08-2006, 12:06
I na men mnoo 4esto mi se slu4vat syni6ta, no ne to4no slu4vat, ami vse edno prisystvam na tqh.Toest vijdam razni raoti, ili nqkvi takia anomalii, izlizam nqkyde i se se6tam, 4e tva sym go praila i mi stava nqkvo mnoo strANno i posle se se6tam, 4e sym go synuvala.Ae ne moa da go obqsnq to4no, no da se nadqvam, 4e me razbrahte

дам и аз съм така понякога .... тва е внушение според мен ... всичко се крие във мозъка на човек .. тва е цялата истина!

SyLZaTa
01-08-2006, 12:16
ъм... на мене също много често ми се случва тфа... :shock: