PDA

View Full Version : Писна ми от тъпите шофьори от градския транспорт !!



miloto_girl_4e
12-22-2005, 16:16
Просто меко казано съм бясна :!: :x
Писна ми от тези шофьори :x Винаги гледат как да те прецакат :!: Понеже се чувстват по-силни от нас,и понеже ние сме зависими от тях,те доооста често си позволяват повече от нужното :!:
Например - често ви се случва да гоните някакъв рейс/тролей/трамвай и да ви затворят вратата пред носа,нали?!Приятно ли е?! :?
Или пък да затиснат някого с вратата,просто защото затварят вратите преди хората да са се качили :x И после като почнат хората да викат,че има човек,който е затиснат,шофьора докато реагира минава сума ти време и въпросния човек умира от болка :!: Яко,а?! :evil:
Какво се случи с мен оня ден :arrow: качвам се аз в автобус 604 по посока Пирогов и съм се качила за 2 спирки,сядам си аз на мястото (в интерес на истината нямам карта за 604 и не дупчих билет веднага)и поглеждам назад,и виждам контрола,НО веднага станах и отидох при водача,за да си купя билетче :!:(Бяха минали 15 сек. от качването ми) Ето го и разговора:
аз :arrow: може ли едно билетче?!
шофьора :arrow: аааа ,ама ти реши да си купиш билет щом видя контролата,а?! Не,нямам билети ,да си беше купила преди да си се качила :!:
аз :arrow: трудно ще си купя билет като съм гонила рейса :!: (казах го злобно,защото ме изнерви)
идва контролата и ми иска билет,аз му обясних,че нямам,защото съм гонила рейса,а шофьора няма :!: Контрольорът попита шофьора дали верно няма билети и оня моля ти се вика,че има,и нали контролата го пита дали съм питала дали е имал билети и той водача каза,че съм питала след като съм видяла контролата :!: :evil: и така контролата му каза на оня да ми даде билетче и аз нали отивам и стана следното:
шофьора :arrow: още ли искаш билетче?!(некво такова подигравателно)
аз :arrow: еми сигурно...
шофьора :arrow: ама ти си много отворена :!:
аз :arrow: да,що,проблем?!(тук вече адски се изнервих :!: :evil: )
шофьора :arrow: ами при това положение няма да ти дам билетче :!:
аз :arrow: абе,нещастник,майната ти :!: Дреме ми за шибания ти билет :!:
и отидох и си седнах и дори си пътувах до спирката,на която трябваше да слезна :!:
От какъв зор ще ми се заяжда?!
Бати и комплексара :!: Какво съм му виновна пък аз?!Ще си изкарва яда на мен :!: :x
Написах всичко това,за да ми кажете кой е крив и кой е прав :!: А и разкажете и вие неква история :!:

IdontGiveaFuck
12-22-2005, 16:27
Всеки ден пътувам с гадния транспорт и тичам за рейсове и тролеи.. :?
Пълна лудница е,особено към 6-7,когато се прибирам :? /Минавам през Орлов мост,посока младост/.
Ако имаш късмета да се качиш във рейса,то си оставаш направо на място.В смисъл както влезнеш и повече няма да можеш да се обърнеш.Няква лудница и хем няма място,хем хората се тъпкат още и още :x Шофьорите винаги затварят вратите под носа ти или докато има хора /половината падат на спирката/ :x Много мрая да се прибирам след даскалоо :x винаги ме мачкат,мачкат... :x То не са скандали /винаги има!/,псувни... :x И някви луди бойни бабички дето се правят на 'страдалци' и искат да станеш щото били стари,пък се бутат като някви телета :?

А това което ти се е случило на теб е много често явление и на мен са ми го правили :? Само дето ме свалиха от рейса и викаха полиция ,защото съм била без билет.Разправяхме се към 2 часа :x

vra4ka
12-22-2005, 16:52
Тоя озлобен народ незнам до къде ще стигнееее....
Всеки гледа себе си.
Редно е шофьорите абсолютно винаги да имат билети,редно е на всяка спирка да се оглеждат дали не идват хора,редно е да помагат ако се налага на пътници,ноооо.... всеки се опитва да те изцоца,да те преебе,рядкост са хората,които искат да помогнат ...
Не може да се превъзпитат,но нека бъдем по-добри :wink:

KpuCuTo0o
12-22-2005, 16:56
:o Zdrasti, Az ne jiveq v golqm grad i nie si nqmame gradski transport. No kato hodq pri baba mi vyv Varna lqtoto e mnogo gadno, kato trqva da se kachvam na avtobusite, shtoto sichki rano sutrin otivat na plaj i sichki sa kym plaja. :twisted: :arrow: I sq baba mi e kym kraq na grada i az iskam da otida pri lelq mi vyv centyra, i to bahti dokato stigna do tam, to hora, to chudo. :x Ne moga da razbera zashto typite hora se kachvat oshte i oshte kato vijdat, :evil: che e prepylneno, i posle kato iskash da slezesh nqma kak ot hora. Az kato vida che ima mnogo hora vyobshte ne se kachvam. Chakam si sledvashtiq reis. :wink:

Murderdoll
12-22-2005, 16:58
ае не са ми се случвали кой знае
кфи истории, щот не пътувам толкова
често(като съм в сф все покрай центъра
се мотая)ама мноу мразя автобуси....

Tedka-Medka
12-22-2005, 17:09
Абе..ние тука на село си нямаме градски транспорт..
(тей де П-ни не е село ама аз тей си му викам)
ама тва,Рали дет на тебе ти се е случило е било наистина
гадно и като гледам кфо си му казала
се едно слушам мене си;)))[/b]

cannabinoid
12-22-2005, 17:37
Аве ко ти пука.. с тия дето се държат така яко гавра трябва .. :twisted:

dataworm
12-22-2005, 17:51
Naistina e bil tap!Kak taka 6te ti se otvarq,koi znae kolko zduhan i tap e bil na tvoqta vazrast.Moje bi imenno zaradi tova si otma6tava!
Ps.Ne obra6tai vnimanie na nepriqtnata 4ast ot denq!Prosti hora vinagi 6te ima![/b]

LunaTriCk
12-22-2005, 18:05
Приемате го много лично. Представете си, че вие сте на неговото място. 8+ часа зад волана. И то не за 1 ден. И вие ще се изнервите се някога. Пък и признай си, че има и разни дебили дето правят мизерий в градския транспорт . Логично е да те помисли за такова лапе.

miloto_girl_4e
12-22-2005, 18:13
Приемате го много лично. Представете си, че вие сте на неговото място. 8+ часа зад волана. И то не за 1 ден. И вие ще се изнервите се някога. Пък и признай си, че има и разни дебили дето правят мизерий в градския транспорт . Логично е да те помисли за такова лапе.

НЕ,не е логично :!:
Какво му е логичното,че отидох като хората да си поискам едно билетче и то докато рейса беше спрял :!:
Такаче не виждам нищо логично :!:
АЗ какво да направя,че е изнервен?!
Ако на времето беше учил повече,можеше да стане нещо по-добро от шофьор на градски транспорт,работата му да е по-спокойна и приятна и да не е нервен :!:

Qgodka_
12-22-2005, 18:59
Докато четох разговора ви, ми стана малко смешно, макар положението да е трагично и смятам, че такова ще си остане, but CHEER UPпогледни от веселата страна на нещата, нали знаеш, че нещата изглеждат така, както ги приемаш :wink: SMILE :D

х
12-22-2005, 19:39
problema e v ustroistvoto na sistemata v sofia. tuka v1v varna v1v vseki avtobus si ima kondukturka koqto prodava bileti na vsi4ki. nikoga ne se slu4va da ostane nqkoi bez bilet. v sofiq e sb1rkana ne samo sistemata, no i horata. tam 60% sa absolutni izmekqri. az ne s1m vidqla nikoi u4enik da probiva bilet tam...da ne govorim 4e transporta v sf e bezumno evtin. karta za 3lv...samo moga da si me4taq...
v1v vn kartite za 1 liniq e 18lv.
mnogo se otnesoh, no me razbrahte kakvo imam predvid.

WILD__BOY
12-22-2005, 19:39
Аз вчера попаднах на един пич - шофьорче на 604 - бръмка си той и спира в Хиподрума и ме качи - аз сам в рейса чак до дружба и си дрънкахме - даже въпреки че закъсняваше с час заради задръстванията заобиколи половината ми квартал за да не бъхтя в снега до вкъщи.
Та искам да кажа че всеки си има свой характер, но за съжаление много от тях с акомплексари.

SweetBunny
12-22-2005, 19:40
Ako na 6ofiora se usmihne6 sladko i nevinno i suvsem nejno kaje6 "adi de, tolkova li nqma edin bilet :) "
iii 6e vidi6 kak 6e ti dade, i kolkoto i da e nerven, pak 6e ti se usmihne!
Az vinagi izpolzvam toq nomer, samo 4e v dosta po razli4ni slu4aiii :!:
:D i vinagi uspqvam, ne trqbva da si izliva6 gneva, naprotiv, imai turpenie, proqvi 4ara si i vsi4ko 6te e OK, poslu6ai me :wink:

WILD__BOY
12-22-2005, 19:43
transporta v sf e bezumno evtin. karta za 3lv...samo moga da si me4taq...
v1v vn kartite za 1 liniq e 18lv.
mnogo se otnesoh, no me razbrahte kakvo imam predvid.

карта за 3 лв?! Не съм чул за такова!
Иначе картите тук са:
За всички линии ученическа 3 месеца - 17лв.
Билет - 0.50лв :shock: (а беше 0.20лв :roll: )

IdontGiveaFuck
12-22-2005, 19:44
Има карта и даже е 2.20 за всички линии ,НО само за един ден!

пп:Картата ти за един месец всички линии е 17 лева,затова не може за една линя да ти е 18 лева :shock:

LunaTriCk
12-22-2005, 19:47
Ако на времето беше учил повече,можеше да стане нещо по-добро от шофьор на градски транспорт
е тогава кой ще кара автобусите, тролеите, трамваите и т.н. ? :roll:

,работата му да е по-спокойна и приятна и да не е нервен
е то работата е едно, условията са друго нещо. Малко ли шофьори го ядосват на пътя, много ясно че на теб ще си го изкара. Не казвам, че е прав, просто ти обяснявам защо.

vra4ka
12-22-2005, 19:48
Иначе картите тук са:
За всички линии ученическа 3 месеца - 17лв.
Билет - 0.50лв :shock: (а беше 0.20лв :roll:

17 лв
:shock: за 3 месеца за всички линии :shock:
доколкото знам е 10 лв на месец за 2 линии.

Това са свръхоценени цени за нищо :roll: Освен тези табла,които ги сложиха това го признавам :wink:

12-22-2005, 19:52
Sofia- 1 mesec vsi4ki linii -17 leva :!:

bulgarche
12-22-2005, 19:58
Днес не спря на спирката...а не слезна ли на тая..подминава квартала и заминавам с автобуса за селата. И се развика контрольорката да спре. Незнам що не спя, може да се е шашнал, че напрай пак шоуто на пътниците с едно леко сбиване. Уж като има много хора и не се вижда има ли за слизане и спират, ама тоя път.... Няма и бутони, които да му "свиркат" на "оня" да спре...Много пъти съм бил на 10 метра зад автобура и той тръгва, а съм го гонил повече от 300 метра (това единичен случай), ама иначе ееейй така за малко и не изчаква. Или пък..от моя квартал..така и така, чака да минат колите и да тръгне той, ама не ми отвори...аз идвах срещу него и той ме видя..само вдигна рамене и ми посочи спирката. След което трябваше 15-тина минути да чакам, както всеки път. Автобуси често няма..пускат едни дето са точно 8 метра..и вътре няма да ви казвам как сме натъпкати..и това е всеки ден.Тръгне автобуса и 15-20 човека чакат следващия..и от по-големичаките да е...то така по 10 човека на всяка спирка стават множко по едно време. Или контрольорките като се правят на много важни и мрънкат, че се оплакваме от това че няма автобуси. Вече са супер на рядко.

Ся положителните неща...спирали са ми между две спирки, защото съм ги помолил. Като са много тъпкани КАКТО ВСЕКИ ДЕН и казвам на шофьора да ми отвори неговата врата. Изчаквам да се качат всички, минавам при него и слизам от там. На един светофар..видях, че е за мен и само му махнах и той ми отвори. Бързах, че закъснявах ... ходих при приятелката ми в Пловдив и се качих на частен. Няколко спирки ме возеше само мен, понеже другите бяха за града (моя квартал може да се каже че не е в града), даже ми спря на един завой и колите отзад недоволстваха, ама..заради мен ся кам..ма моля ви се :)

bulgarche
12-22-2005, 20:02
Видях, че и за карти пишете..аз съм малко нагъл и 2-ри пост ще пусна.

Тук за 1 месец карта за една линия е 14.20 лв
пък за един месец всички линии на градския транспорт 16.20 лв
Пътува се...само с карта, без да се доплаща.

х
12-22-2005, 20:21
Има карта и даже е 2.20 за всички линии ,НО само за един ден!

пп:Картата ти за един месец всички линии е 17 лева,затова не може за една линя да ти е 18 лева :shock:

za 1 liniq, 1 mesec-18lv
za 2 linii 1 mesec-30lv
za vsi4ki linii 1 mesec-65lv be6e predi no ve4e nqma takiva, za6toto mn se kopuvat, a nqmat kiriq. v1v vn za 2 ili 3 meseca, ne se prodavat, a bileta za gradskiq transport e 0.60 lv

kaka_lara
12-23-2005, 05:51
явно не сте се качвали във веселия тролей върви по линията на 2ката, там даже поздрави за пътниците пускат и благопожелания за успешен ден :D

miloto_girl_4e
12-23-2005, 07:09
Ако на времето беше учил повече,можеше да стане нещо по-добро от шофьор на градски транспорт
е тогава кой ще кара автобусите, тролеите, трамваите и т.н. ? :roll:

,работата му да е по-спокойна и приятна и да не е нервен
е то работата е едно, условията са друго нещо. Малко ли шофьори го ядосват на пътя, много ясно че на теб ще си го изкара. Не казвам, че е прав, просто ти обяснявам защо.


еми като няма нерви да е шофьор,като лесно се ядосва - значи това не е работа за него :!: Хора,които лесно се изнервят трябва да бачкат нещо по-спокойно :!:
мен какво ме интересува дали малко го ядосват или не ?! като,че ли мен никой не ме ядосва и аз живея некъв супер розов животец :!: :evil: и аз често съм изнервена,ама не съм тръгнала да си го изкарвам на невинни хора :!: :?
kaka_lara,возила съм се на този тролей,но тогава май вървеше по другата си линия :arrow: 5,ако не се лъжа :!: Да,наистина вътре е приятно,даже този човек Слави го беше поканил в шоуто си :!: Ама от всички шофьори само един е нормален ...бива ли така?! :shock:

e4o
12-23-2005, 09:15
Na men puk mi se e slu4valo nqkolko puti, otivam iskam si bilet4e da si kupq, toi mi dava produp4eno, kazva mi 4e nqma da go pla6tam, i 4e ako me proverqt proverqt ako ne da mu go vurna, taka 4e ne vsi4ki sa tolkova lo6i :lol: .
A puk ima i edin drug na veseliq trolei(N 5), koito se opitva da razveselqva putnicite, v celiq trolei ima muzika koledna ukrasa, razdava i podaruci, sedalkite sa nomerirani i toi po mikrofona si izbira nqkoi, dava q banan4e q nqkoi vestnik, na 14 fevruari qko prezervativi :lol: .TAka 4e mislq 4e ima i dobri 6ofiori :D .
A toq s teb naistina malko se e izgavril :( , no za sujalenie i takiva se sre6tat :( :wink:

WILD__BOY
12-23-2005, 10:14
явно не сте се качвали във веселия тролей върви по линията на 2ката, там даже поздрави за пътниците пускат и благопожелания за успешен ден :D

а да не съм се качвал .. мноо е весело :) :P

vkusen
12-23-2005, 11:05
бях студент в НСА и имаше една колежка Амалиа или Амелиа нещо такова беше спец. Таекуондо и беше страшно добра, постоянно 1 места в България ходеше по европеиски и т.н та ми разказваха как тя се качила в 94 и застанала на предната врата на автобуса и ония и викал "пречиш ми да гледам ма кифло" пък тя го напсувала и ония нали е мъж спрял автобуса и слезнал да я бие... после ми е бедна фантазията да си представя кво го е направила. като знам как играеше... та в краина сметка ми казаха че пътуващите слезли да отарват шофьора

Dharma
12-23-2005, 16:05
oooo poznato!!!!
samo deto ne samo 6ofiora, ama i horata sa :twisted:
:arrow: da, super e gadno da ti4a6 kato lud i kogato stigne6 avtobusa da ti zatvorqt pred nosa (tupi, kompleksirani 6ofior4eta,kvo da ti kaja)
:arrow: sutrin kato trugvam za daskalo e fra6kano, no nai purvata vrata pri 6ofiora e za po-priviligirovanite,i est. vuob6te ne te butat, no toi ne q otvarq.nalaga se da otide6 po-nazad pri pensionerite trugnali v 7:00 za voda :shock: vsi4ko e smradlivo i protivno, osobeno ako trqbva da stoi6 na stulbite, a horata pred teb sa s grub( samo si predstavete kartinkata lice v zadnik :shock: :twisted: :lol: )
:arrow: a puk da ne govorim 4e nqkakuv 1005 godi6en starec me butna dnes, a v4era 1 mangal edva ne mi s4upi rukata(priqtno, nali?:) )
:arrow: a sega vurha na sladoleda-ka4vam se az edna sutrin i kakto vinagi se ka4vam do 2-to stapalo, vratata se zatvarq, a 4antata mi ostava da visi navun; 2 mom4eta (ediniq be6e mn. sladuk) po4vat da me durpat navutre i bravo do tuk, posle se ka4vat o6te 4 4oveka i az po4ti da padna-ediniq me zadurja, na po-sledva6tata spirka o6te 4(ve4e use6tah kak mi sma4kvat rebrata :twisted: i edva di6am, lele ako ne be6e onova mom4e-ne znam prosto....
izvod: Gradskiq transport e mqsto za hora sus stabilni nervi, po-slabi4ki za da moje da se ka4vat o6te i o6te i o6te...

rosskata
12-23-2005, 21:36
http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/crazy.gifКо ви пука за шофъорите ве, дайте малко по-позитивно... Идиоти и кофти типове има и сред адвокатите, и сервитъорите, и политиците :arrow: Ако се кораме за всеки идиот поотделно ,няма да има край :wink:

КОлкото до тая работа с билетите- верно в София сте ибати измекярите :arrow: Тука има кондуктори във всеки автобус, и контролъори, които проверяват дали кондукторите са дали блет на всеки :roll: В София ме свалиха веднъж защото винаги ама винаги забравях да си купя билет. Ама се направих на тъпа провинциалистка и ми се разминаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/tongue2.gif



Има карта и даже е 2.20 за всички линии ,НО само за един ден!

пп:Картата ти за един месец всички линии е 17 лева,затова не може за една линя да ти е 18 лева


О,може Фъки, вярвай ми... За 1 линия(учащи) :arrow: 18 лева, за 2 :arrow: 30 лева(тва за 1 месец)... За неучащи е 22 лева за 1 линия един месец...Билетчето е 60 стотинки... Линиите до Константин и Елена и Златните са 1,50 билетите, картите по 60 лева за 1 месец... Абе забаваhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/r/dance.gif

`Death`Whore`
12-23-2005, 21:47
Как, бе! Една линия е 6 или 7 лева. Може да са ги увеличили, но аз преди ч месец си купих карта за месеца за всички линии за 17 лева.

`Death`Whore`
12-23-2005, 21:55
Да ви е гаднооо! При нас е 3 пъти по-евтино! А уж в София било много по-скъпо...в София всичко е по-евтино...но вие се заблуждавайте. :)

IdontGiveaFuck
12-23-2005, 22:00
Добре де съгласих се за цената :P
В софия картата е 17 лева :D хихи :D

Roxy
12-23-2005, 22:23
според мен трябва да има лимит в теглото на кондукторките,щото тея дебели мазни свинки едвам върват и като тръгнат да се разминават можеш да умреш от задух.аз веднъж се качвам в рейса ама той фраш щото цялото даскало и съседното кат се изсипят в тоя рейс.и на втората спирка се качва контрола.и аз и една приятелка затиснати от сумати народ не можахме да си вземем билети.и тъпата контрольорка кат взе да се заяжда що нямаме билети,ние нали обесняваме че не успяхме и ся ше си вземем.оная не що не сме си били взели по-рано.дрън дръни иска глоба.много мрънка и накрая кво да праим дадохме и 3 лева,а тя даже ни напраи отстъпка.колко е добра.затва пътувам вече с кола или с такси :shock:

`Death`Whore`
12-23-2005, 22:29
А каква е тази глупост - да се качват по 3ма - 4ма и автобусът да чака, докато проверят пътниците! Отвратително е! Най-вече когато е -20 градуса и убивам човек за ядене и топла стая. А онези си проверяват спокойно...и рейсът ги чака. Майната им!

teenkopele
12-24-2005, 06:30
Аве ко ти пука.. с тия дето се държат така яко гавра трябва .. :twisted:

Мноо ясно! :twisted:

teenkopele
12-24-2005, 06:38
...иначе ми се е случвало:
Тръгвам аз от даскалото, скивам 72-то и яко спринт (към 300м)...минавам на червено, краката ми се откачам...абе лудница! :lol: И накрая, тъпия рейсаджия ме вижда, че АХА да се кача и ми затваря вратата БУКВАЛНО ПОД НОСА!!! :twisted:

the_fallen_angel
12-24-2005, 08:46
Abe vsi4kite 6ofiori sa ebati lainata. V4era s edni priqteli hodihme na kino v "Arena". Pribirame se s tramvaq 22 nekude kum 6 i 30. Do Halite patuvaneto si be6e normalno,a sled tva-ebati ujasa. Po Dondukov,Slivnica i Madrid ima6e super zadrustvane. Samo po liniite na Dondukov ima6e 12 tramvaq i nie bqhme v posledniq. A vutre polojenieto be6e guz do nos i ima6e nekvi klo6ari det vonqha. Nqma6e kak da se oburne6. I re6avame da slezem i da hodim pe6a i kato se opravi zadrustvaneto da se ka4im na 22 i da se pribirame. Edna ot priqtelkite mi se provikna :arrow: Otvorete vratite! :arrow: Glas v pustinq. Vatmana se napravi na gluh. Viknahme otnovo. Pak "ne ni 4u". I togava na edin ot priqtelite mi mu pisna i otvori nqkuv kapak deto e na d vratata i natisna nekvo kop4e. :arrow: Vratite se otvoriha i nai-nakraq slqzohme. A tupiq vatman polovinata tramvai be6e gotov da mu ska4a na glavata. Ebati kopeleto!

Стеснителната
12-24-2005, 08:49
Ми незнам кво да кажа по тоя въпрос , аз в GT не се возя 8) само в БМВта.

`Death`Whore`
12-24-2005, 09:09
Какво се оплакваш? Аз вчера имах среща в 6 и 2 часа пътувах от нас до Орлов мост. И после срещата се отмени...и на мен ми писна...и ходих до Хаджи Димитъ пеша, защото тролеите стояха по 1 час, без да се придвижат дори малко. И бях подготвена да ходя и до нас пеша...добре, че не се наложи.

the_fallen_angel
12-24-2005, 09:47
A az hodih ot Mladejkiq teatur do kino Levski pe6a. I znae6 li posle kvo-trqbva6e da trugvam kum Lulin. Dobre 4e ve4e nqma6e takova zadrustvane.

`Death`Whore`
12-24-2005, 09:49
Не знам, аз излязох в 5:20 и се прибрах в 8...без да съм била никъде... :cry:

the_fallen_angel
12-24-2005, 09:53
A az ot 6 i 20 do 8 i 10 se pribirah ot Arena.

FlowerInesS:)
12-24-2005, 16:49
мале..моите съболезнования хора..при вас е ужас!Тука (в Пловдив) явно не било чак толкова зле :lol: А и аз не съм много в крак с нещата ,но от личен опит споделям ,че аз(ученичка) имам карта за 10лв ,за всички автобуси и тролеи,за цялата година :D кви са тея при вас за 1 месец-17 лв..уау!

rosskata
12-25-2005, 17:19
Да ви е гаднооо! При нас е 3 пъти по-евтино! А уж в София било много по-скъпо...в София всичко е по-евтино...но вие се заблуждавайте

:lol: Mного добре знам че в София е по-евтино... Варна е най-скъпия град в България- но като гледам няма отлив на хора оттук... И между другото това че в София живота е по-евтин отколкото в много други градове никой не го поставя под въпрос :wink:

Но че това с билетите е тъпо- вярно е! Купувайте си билети и толкова... Няма да има проблеми с контролъори...

scorpiass
12-25-2005, 17:38
ае не са ми се случвали кой знае
кфи истории, щот не пътувам толкова
често(като съм в сф все покрай центъра
се мотая)ама мноу мразя автобуси....

adi4ka
12-25-2005, 18:29
rali,razbram te mn dobre,zatfa prosto ne putuvam s gradskiq..ne mi se nalaga tolkova 4esto,daje nikak 4estono kvi istorii sum slu6ala ot friends koito jiveqt mn dale4e.....
abe ne si e rabota,ne 4e taxitata sa mn evtini,ma pone si spokoen....a spokoitstvieto nqma cena :wink:

XePouH
12-25-2005, 19:12
да ти кажа няма никва разлика между такситата и автобусите поне в тия дет аз съм са возил,пък не знам кои са по-добри в карането,ма ги има и такива дет не моат да карат и кат нищо ша та убият някъде

hamilcar
12-25-2005, 19:25
Е тооо като 90% от така наречените шофьори са си купили книжките ...

Worthless
12-25-2005, 20:07
Abe vsi4kite 6ofiori sa ebati lainata. V4era s edni priqteli hodihme na kino v "Arena". Pribirame se s tramvaq 22 nekude kum 6 i 30. Do Halite patuvaneto si be6e normalno,a sled tva-ebati ujasa. Po Dondukov,Slivnica i Madrid ima6e super zadrustvane. Samo po liniite na Dondukov ima6e 12 tramvaq i nie bqhme v posledniq. A vutre polojenieto be6e guz do nos i ima6e nekvi klo6ari det vonqha. Nqma6e kak da se oburne6. I re6avame da slezem i da hodim pe6a i kato se opravi zadrustvaneto da se ka4im na 22 i da se pribirame. Edna ot priqtelkite mi se provikna :arrow: Otvorete vratite! :arrow: Glas v pustinq. Vatmana se napravi na gluh. Viknahme otnovo. Pak "ne ni 4u". I togava na edin ot priqtelite mi mu pisna i otvori nqkuv kapak deto e na d vratata i natisna nekvo kop4e. :arrow: Vratite se otvoriha i nai-nakraq slqzohme. A tupiq vatman polovinata tramvai be6e gotov da mu ska4a na glavata. Ebati kopeleto!е като не е бил на спирка как искаш да ти отвори? просто НЯМА ПРАВО

lina15
12-27-2005, 10:59
Abe vie puk ako si mislite 4e im e mnogo veselo i priqtno vseki den(v produljenie na 10 godini)da re4em i iskate da se darjut dobre s nas...Prosto im e pisnalo.I mene mnogo me nervqt ama...Bez tqh nqma da se vozim
xaxaxa :lol:

мечтател
12-28-2005, 13:12
в моя град от единия до другия край се взима пеша за около час и половина. но става въпрос за най-отдалечените блокове. рядко ми се налага да вземам разстояния, по-големи от 30 мин малко по-бързо ходене. така че да ви е гадно на вас в голените градове. аз навсякъде съм с кракомобила.