PDA

View Full Version : Pripadyk.... mnogo sym upla6en



DarkShadow
12-23-2005, 01:35
Zdrasti
Moje da vi se stori typo no az sym stresnat.

Zna4i v4era se pribiram ot daskalo, tam sqdam na kompa dyra byra, stavam trygvam kam kuhnqt, i zna4i spomnqm si 4e stigam na vratata i sledva6toto ne6to koeto pomnq e 4e se sym na zemqta, okolo 10 sec nqkaksi neznaeh ni6to, v smisal kade sam kvo pravq i izob6to...
kato se usyznah malko stanah i vejdata mi be6e cepnata i naokolo kryv nqma zna4enie...

Neznam dali e pripadak za6toto sym samo na 16, minalata ve4er ne bqh spal no az principno spy malko (i pod malko imam predvid 3-5 4asa) i se samnqvam da e tva pri4inata...

Neznam mnogo sym upla6en, ne sam kazal na nikoi za da ne pritesnqvam nikoi...

Neznam na lekar li da otida...

Ako imate nqkvakvi syveti za6toto naistina sym mnogo upla6en...

poro4na i skromna
12-23-2005, 06:39
spoko na vseki moje da mu se slu4i na pripadne i ne e zadaljitelno da ti ima ne6to. ne si misli 4e si bolen ot stra6na i neizli4ima bolest. ako tova ne6to(pripadaneto) zapo4ne da se slu4va dosta 4esto 4ak togava ima6 povod za trevogi. i ve4e moje6 da otide6 na lekar. ina4e zabravi slu4eq. ne e 4ak tolkova opasno. i az iskam pone vednaj v jivota mi da pripadna za da usetq trapkata i da vidq kakvo e.
dano sam ti pomognala

bum`bum
12-23-2005, 06:40
mmm...neznaq kakva e pri4inata za tva tvoe pripadane!az li4no predi nqkolko dni,imah malak incident...kotkata mi me udra taka jestoko,4e...kakto i da e,otidoh v banqta da si promiq ranata sas spirt i pripadnah...ob6to vzeto vsi4ki kazvat 4e e pod deistvieto na spirta...a v tvoq slu4ai osven lipsa na san drugo imalo li e?pritesnenie,nervi?

DrSmurph
12-23-2005, 07:05
i az iskam pone vednaj v jivota mi da pripadna za da usetq trapkata i da vidq kakvo e.


Съжалявам, че започвам с този цитат, но ти си едно рядко просто момиченце.
Припадъка не е дрогичка или секс! Това е болест и никога не ти пожелавам да ти се случва подобно нещо. А на теб млади момко мога да кажа, че това което ти се е случило не е крайно обезпокоително за да се притесняваш. Може да се е случило ( и най-вероятно е така) поради рязкото ставане от стола. Особено нормално е да се случи подобно нещо при недоспиване и ниско кръвно. Не мисля, че трябва да се притесняваш все още, но не е лошо да свикнеш да си поспиваш. АКо продължаваш да се притесняваш - пиши ми Л.С. защото като гледам реакциите, следващият може да те посъветва да се гръмнеш.

hforce
12-23-2005, 08:23
Smurph e prav ako si s nisko kruvno i rqzko stane6 ot stola moje6 da pripadne6, az li4no sum s normalno kruvno i kato stana rqzko po nqkoi put mi pri4ernqva pred o4ite i seda kum 10tina sekundi dokato mi se izbistri pogleda

DarkShadow
12-24-2005, 10:04
mersi mnogo za orgovorite, sega pone sam malko po spokoen :)

01-14-2006, 17:30
Случва се пич.Може да е от кръвното и всякакви фактори понякога може да ти причернее за 5-10 секунди и ако не се осъзнаеш веднага да паднеш и да се удариш.

vra4ka
01-14-2006, 21:51
Аз съм припадала и от една съвсем малка рана на ръката,като предполагам е бил заради някакво нервно окончание.
А и от алергия от ухапване също съм припадала.
Помисли си нещо преди това да не е станало :roll: :wink:

lina15
01-15-2006, 07:49
spokoino,az za edna ve4er pripadnah tri puti(no az imam nisko kruvno)Az ve4e sum sviknala kakto i moite roditeli,priqteli i t.n,za6toto pripadam mnogo 4esto
Ami moje da si pripadnal-no spokoino,moje da ne si ql.Ili moje da ima6 nedostik na vitamini!

01-15-2006, 13:57
Опаля пак да пофилософствам ,че чакам 6 часа една работа да стане ма няма значение.

Та момичетата припадат 100 пъти повече от момчетата
и е съвсем различно.Така де неможе да се сравнява ,че човека припаднал тоест му се е завило свят и не е очаквал с това да припада от алала бала та и да го пращате в болница.

01-21-2006, 15:31
Не се плаши.Утиди на лекар.Така наистина щя се успокоиш

Abra-Kadabra
01-28-2006, 21:45
Iskah da otgovorq to4no kakto doktor Smyrph... .. mnogo interesno .. iskala si da pripadnesh.. fliorza! Nqmam dumi.. priateliu, nqma da se pritesnqvash, nai-veroqtno kryvnoto ti e padnalo, kakto kazaha nqkolko dushi. Syveta mi e da si nabliudavash kryvnoto izvestno veme, da ne ti pada mnogo. Imam priatel, koito pripada.. zaradi krtyvno, tyi kato e stigal do 20 na 0 .. Koeto e fatalno.. A ako na teb ti e padnalo rqzko, ti prosto si zagubil orientaciq. Nabliudavai se 4esto i ako se povtori ili potreti, obyrni se kym lekar. Pojelavam ti iskreno da ne se povtori. Uspeh!

01-30-2006, 14:06
Az su6to iskam da kaja na MOMI4ETO-ti si edna prefurcunena,naduta i iska6ta da se iztukne ku4ka!A mom4eto iskam da go posuvetvam :AZ SUM SU6TO S NISKO KRUVNO I KATO STANA OT STOL BURZO MI PRI4ERNQVA DORI SE NALAGA DA SE PRIDURJAM ZA NE6TO .TAKA 4E TOVA NE TI E PROBLEM MAN.vse pak kazvat 4e horata s nisko kruvno jiveqt pove4e:P

ht_7j
01-30-2006, 16:21
spokoino,az za edna ve4er pripadnah tri puti(no az imam nisko kruvno)Az ve4e sum sviknala kakto i moite roditeli,priqteli i t.n,za6toto pripadam mnogo 4esto
Ami moje da si pripadnal-no spokoino,moje da ne si ql.Ili moje da ima6 nedostik na vitamini!

Wow...chestoto pripadane izobshto ne trqbva da e "sviknala sym". Epilepsiq se naricha i trqbva da se vzemat merki. I az sym s nisko kryvno i mi priloshava pri rezki dvijeniq, no ne pripadam. Kamo li ei taka ot nishto.

A shto se otnasq do DarkShadow, Dr. Smurph e poveche ot izcherpatelen.