PDA

View Full Version : pak za tva trudno otslabvane i stqgane:(



mimetoo
12-23-2005, 07:14
hora neznam veche kvo da napravq.kolko pati vse se kanq da otslabnq,da si stegna tqloto..otnachalo pochvam no se neshto se prechupva.prosto nqmam plan po koito da se vodq i reshavam den za den kak da ne qm mn i kakvi uprajneniq da pravq.iskam da vi pomolq da mi kajete kak ste otslabnali vie?kakvo vi e vdahnovqvalo za da izdarjite i ako moje da mi kajete nachina za otslabvane zashtoto veche naistina nz kvo da napraq osven da sprq sichko da qm i samo na hlqb i voda :!: :!: :)

jessica
12-23-2005, 08:01
и аз съм така - се си казвам от утре съм на диета, а стане ли утре си ям.Ама тя майка ми е виновна, като готви се хубави неща. :D Аз нямам голяма нужда от ослабване може би само малко, както и да се стегна ,ама кога ще стане туй и аз нинам :P ....след празниците сигурно

`Death`Whore`
12-23-2005, 08:14
Стягане - аеробика! По 2-3 пъти седмично! Само трябва да си редовна и да не ядеш няколко часа след това. Другото ще стане от само себе си.

Ice_Queen
12-23-2005, 16:03
Стягане - аеробика! По 2-3 пъти седмично! Само трябва да си редовна и да не ядеш няколко часа след това. Другото ще стане от само себе си.

Освен това можеш да си вземеш и някой лосион за тяло със стягащ комплекс ... :)

`Death`Whore`
12-23-2005, 18:36
Аз на тях много не им вярвам..може да стягат кожата, но не повече...

fti4ka
12-23-2005, 19:38
trqbva sama da se stegne6 nali znae6 ako 4ovek ne si pomogne sam nqma koi da mu pomogne.. napravi si nqkakuv grafik zapisvai si kaloriite ograni4i sladkite i testeni hrani maximalno i rezultat 6te doide.. razbira se trqbva i da trenira6 i da hodi6 mnogo pe6a ina4e nqma da postigne6 golqm efekt.. vsi4ko e do naglasata ako go iska6 dostatu4no silno 6te se polu4i

`Death`Whore`
12-23-2005, 19:46
С диета тялото се отпуска, не се стяга.

12-24-2005, 17:18
Стягащи лосиони хубави са на NIVEA и GARNIER,иначе да....в спорта му е майката,2-3 пъти седмично аеробика или плуване,общо взето всичко е добре,стига да се движиш.А относно диетите...Не се почва с нещо драстични,щото е трудно да свикне организма на малко,или на нищожно количество ядене.Аз мога да препоръчам една седмица подготовка-намаляваш сладкото и тестеното постепенно,докато можеш напълно да ги излючиш.Пии по 1.5-2 литра вода,повечко плодове,от зеленчуците хубаво е зелето тъй като се разгражда лесно,дава енергия и чувство за ситост.И след това можеш да си избереш някоя не толкова драстична диета и да изразходваш по възможност повечко калории,от колкото си приела.Малко воля ти трябва,ама представи си...че като отслабнеш ще се чувстваш и ще изглеждаш по-добре,набележи си някоя дрешка,която сега не би облякла,но ако поотслабнеш ще изглеждаш страхотно в нея....Ако сама се мотивираш,ще успееш със сигурност.Само малко търпение.Успех :wink:

mimetoo
12-24-2005, 18:22
misi mnoogoo sq sam mn nadahana ama da vidim do koga shte me darji.shte se zapisha na fitnes i shte hodq 2 pati v sedmicata,pls predpishete mi nqkakva ne tolkova drastichna dieta:)spiram i sladkotooo!! :wink:

fti4ka
12-25-2005, 20:24
ми аз не си прилагам някаква определена диета защото не винаги разполагам с необходимите продукти.. правя така: не ям никакви сладки неща,никакви манджи и мазни храни,ям хляб Бонус най-често на сандвич намазан с нещо(лиютеница,сирене и т.н),туршиики може също така..и смятам всички калории които съм приела за деня.. ако искаш да си изчисляваш калориите ето ти този сайт:
http://healthyfood.info.bg/Calculators/Content_CalcCalories.html
там може и да разбереш колко калории най-много трябва да приемаш на ден ако искаш да отслабнеш

12-26-2005, 13:45
И аз съм пробвала с калориите,като си поставих за цел 1200.Има ефект,обаче много играчка да си ги смятам,спрямо количеството храна,което съм изяла.
http://rozali.com/diet.php?l=list&sort=abv&offset=0 Виж тук има много,може нещо да си харесаш,така поне е по план,иначе мен ми е много трудно да си наложа просто да се ограничавам.Малко е трудничко в началото,ама се свиква след 4-5 ден.Успех 8)

Неактивния
12-28-2005, 03:57
kakvo vi e vdahnovqvalo za da izdarjite i ako moje da mi kajete nachina za otslabvane zashtoto veche naistina nz kvo da napraq osven da sprq sichko da qm i samo na hlqb i voda :!: :!: :)
Ами за диетолог не си ли чувала... щом нямаш нужните знания сама да си съставиш диета отиваш "кешираш" и ти прави! Асоциирането на диетата с гладуването е голяма глупост!
А за вдъхновяването - ако искаш да си дебела не спазвай диета, ако ли пък не, спазвай - толкова е просто!

nasty_13
12-28-2005, 07:16
az ne vqrvam na nikakvi dieti,sama si pravq rejima na hranene.V momenta sam na pre4istvane napr... qm saom plodove(za celiq den okolo 3 mandarini i dva banana),2 vafli 6toto bez sladko ne moga i tova e.ne e koi znae kakva filosofiq i piq mn te4nosti.Effect ima.Stiga da ustiska6.uprajneniq mi mn razhodki i mn dances.

PLAMENKO
12-28-2005, 09:11
прочети темата FUCK OFF DIETS!!!

06-15-2007, 21:26
iskam da otslabna vinagi sam si me4tala moje li nqkoi da mi kaje kak seki pat gladuvam i mi se karat nqma li drug na4in pevicite kak se potdarjat nz ako ima na4in nqkoq pevica da mi kaje da mi kaje kak da otslabna :) [/b]

Escarina
06-15-2007, 22:15
Забрави за диети, ще ти скапят организма.Не е толкова трудно просто се изисква постоянство.Аз лятото много качих и за два месеца свалих всичко на фитнес.Само че ако нямаш воля забрави.Или се хващаш сериозно или си стоиш без резултат!