PDA

View Full Version : Мoderated:Как се свързва mp3 player към usb на компютъра?



ir4eto
12-23-2005, 18:40
zdraveite! iskam da vi popitam kak se se svurzva mp3 player kum usb na kompa. molq vi kajete mi kak stava i kade e toq usb. 10x predvaritelno

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

`Death`Whore`
12-23-2005, 18:47
Ако плейърът ти е от новите модели, няма нужда от кабел. Той си има вградено ЮЕсБи. Изваждаш го, поглеждаш компютъра отзад и където влезе, там е.

А ако е по-старичък, е кабел. Пак го включваш към пс-то.

Absconding
12-23-2005, 18:47
zdraveite! iskam da vi popitam kak se se svurzva mp3 player kum usb na kompa. molq vi kajete mi kak stava i kade e toq usb. 10x predvaritelno с пейъра си има диск с драйвери.. от там си следваш инструкциите ;)

А и нищо чудно да ти се наложи да си кушиш USB кабел..

lainagovna
12-23-2005, 20:31
zdraveite! iskam da vi popitam kak se se svurzva mp3 player kum usb na kompa. molq vi kajete mi kak stava i kade e toq usb. 10x predvaritelno

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.
1. пише си
2. с кабелче може, без кабелче незнам някой да е успял

aHyC
12-23-2005, 20:43
Отзаде на ПЦ-то.Като сваржеш mp3 Player-а с ПЦ-то ще ти излезе:
http://store2.data.bg/techboy/MoTo/My%20MoTo/ScreenShots/Driver%20install/Interface%20Drivers/USB%20Composite%20Device.JPG
И ще пита как да ти отвори файловете и ти избираш кат папки и пълниш!


PS:Забраих да кажа че на mp3 Player-ите драйверите са за Windows 98 на по новите трагва по горе показания начин

`Death`Whore`
12-23-2005, 20:48
На мен ми казаха, че новите модели имат накрайник, който се пъха в ЮЕсБи дупката на ПС-то.

Ogiiiii
12-25-2005, 18:43
az naskoro si vzex i moq si varveshe s kabel koito se vakrva v usb-to na pc-to i taka stava nomera...

Neko_Dream
12-25-2005, 18:55
вкарваш го отзад и си готов :)
Там ръгаш където стане, после ако не ти покаже "Ремулвал Драйв" търсиш в нета името на МП3 плейара ти и там драйвер и го инсталваш :)

Bimper-ska
12-25-2005, 21:02
Хора, няма значение, колко е нов. Моя е Inno и да ви кажа, отстрани на плеъра си има едно капаче, а отдолу накрайник за ЮСБ. И няма кабел, а моделът си е по-старичък все пак. А една приятелка има някъв ултра хипер модерен Сони и си има кабелче към него. BTW Тоя плеър Сони е много кирлив, не чете мр3, ами само някъв хипербезизвестен формат ОМА, за което на диска с драйверите му има някъв плеър за компа, с който да си правиш файловете в тоя формат. Ама пък иначе батерия не му трябва, само го включваш в РС-то и то се зарежда.
А иначе ЮСБ порта изглежда като малко процепче, около 1 см дълго. Отзад се намира обикновено около входа за микрофон и слушалки, но в случая с моя комп имам и два изхода отпред, до копчето за включване.
ПП: За тея, дето не знаят, понякога е възможно в ЮСБ да е включен принтера ви, но обикновено копмютрите имат поне по 2 ЮСБ. Също и камера, уеб камера, телефон, могат да се вържат на ЮСБ.