PDA

View Full Version : РЕКЛАМИ...



teenkopele
12-24-2005, 20:04
Коя реклама най-много ви кефи/най-много ви дразни и защо? :wink:

mis_marry_jane_13
12-24-2005, 20:06
nai-mnogo me kefi nazi na spait tam za priqtela mnogo me kfi,a nai mnogo me drazni taq purvata na viva tel s onaq pa4a aleksandra mnoo e grozna

LyLa
12-24-2005, 20:10
Незнам коя ме кефи но мога да кажа коя ненавиждам-тая на парфюм "Ефтерпа" леле по неприятна няма! "Котеe" Мяууууууууууууу!

mil4eto_
12-24-2005, 20:12
Коя реклама най-много ви кефи/най-много ви дразни и защо? :wink:
най-много ме радват на :sprite,coca-cola и fanta.кефят ме защото са много весели и сладурски.
най-много ме дразни една реклама на некфи добнопробни парфюми нз за името но мисля ,че всеки човек който е гледал рекламата ще се сети.та тая реклама е ужасна-някъф супер,ама супер мазен селянин слиза от страшно яка кола кола и отива при гаджето си,която е по червено бельо.та тя го питам с ужасен мозен глас:"какво да облека?"и той и тряска на масата въпросния гнусен парфюм и и казва:"облечи това",а тя:"ооо парфюм..".
и след тфа излиизат и пред колата има некфи идиоти и "пича" им вика надуто и превзето:"ее,как е?".
дразни ме че тая реклама колкото и пъти да я гледам не мога да повярвам,че може да има нещо толкова отвратително. :twisted:

Bleika
12-24-2005, 20:15
Любимата ми реклама е тази на Сони -Бравия ,с шаренките топчета-музиката ме кефи.А най-противна е тая на парфюм Ефтерпа но има и много други които не ми харесват

`Death`Whore`
12-24-2005, 20:43
Мразя всички реклами! Никога не ги гледам!

miloto_girl_4e
12-24-2005, 20:50
Много ме нерви онази реклама на някакъв си парфюм Евтера или нещо от този сорт :roll:
"Котееееее"
"Мяяяуууууу"

бати тъпото :x

А най- ме радва ... аммм една реклама с едни пеещи прасета .. за някакъв салам става на въпрос :D

`Death`Whore`
12-24-2005, 20:52
Да, бе! Става въпрос за това как убиват прасетата, за да направят салам. Гнусно е!

mil4eto_
12-24-2005, 21:28
Любимата ми реклама е тази на Сони -Бравия ,с шаренките топчета-музиката ме кефи.А най-противна е тая на парфюм Ефтерпа но има и много други които не ми харесват
дамз много е яка рекламата на Сони -Бравия :P

the_fallen_angel
12-24-2005, 21:47
Mnoo me drazni taq na Evterpa.
A me radvat tazi na "Bankq"(4ista kato lubovta,novo na4alo) i kolednata na Coca-cola.A,i na Sprite za priqtelq. Ebati qkite reklami.

Mejdu drugoto znaete li ot kude ili kak moga da si namerq muzika ot reklami?

teenkopele
12-24-2005, 23:24
Много ме нерви онази реклама на някакъв си парфюм Евтера или нещо от този сорт :roll:
"Котееееее"
"Мяяяуууууу"

бати тъпото :x

А най- ме радва ... аммм една реклама с едни пеещи прасета .. за някакъв салам става на въпрос :D

Bye,bye life
bye, bye loneliness
Hello happiness... :lol:

Салам един какъв си...
'От щастливи прасета и талантлив продуцент'


:lol: :lol: :lol:

...и мен много ме радва! 8)

Just_One_Girl
12-24-2005, 23:31
Любима ми е тая на Nesquick(или както там се пише) с детето дето бърза да порастне. Тигъра е много сладък като каже "Мяу" :wink:
Пък как ме дразни тфа другото коте дето вика "Мяу" от парфюмитееее. Бахти противната е!

GLeZoRanA
12-25-2005, 07:14
[quote="Just_One_Girl"]Любима ми е тая на Nesquick(или както там се пише) с детето дето бърза да порастне. Тигъра е много сладък като каже "Мяу" :wink:
quote] и мене много ме радва ... а за дразнеща незнам Тв рядко гледам , а като гледам не наблюдавам рекламите :roll:

WwanAdoO
12-25-2005, 08:12
Еми тая на Спрайт за най-добрия приятел хаха и още една мисля,че на Спрайт пак беше,където игрището за Баскетбол е басейн...много е готина...и една от новите Бамбучи,дет тея се возят в една кола :wink: Иначе не гледам много телевизия и може да има и други хо-готини реклами,ама тея съм запомнила

rusalkata_
12-25-2005, 08:26
hah!moite lubimite sa mi tazi na Sprite-"tvoqt nai-dobur priqtel te jelae",onazi s Jakobs Monarh za ispankata i muja det ne mogat da se razberat na angl a puk posle si piqt kafence zaedno i 3tata(taq e trepa4) q davat po MTV za 4ipsa 'Doritos'!
v tazi za 4ipsa na edin kupon vsi4ki natro6avat 4ipsa na par4enca,vzimat si po edno par4ence i na tezi na koito im se suedinqvat si lqgat zaedno!dvama sa gotovi da si lqgat kogato izvadnuj vijdat 4e lipsva 4ast ot par4eto na 4ipsa i samo davat nqkuv debelak det vika 'Yeee!Yeees!' i se kefi 4e 6te praqt troika!!!mnogo ludo!
a naistina nai me drazni i men taq za parfum 'Evterpa'!!!