PDA

View Full Version : Kakvo podarihte za Koleda?



SancheZzZz
12-25-2005, 07:41
Е, до онзи ден всички се чудеха.Я сега споделете какво измислихте и дали са изненадали приятно получателя :) Вие сте!

12-25-2005, 08:22
вкъщи винаги си подаряваме вечер подаръците, така че чакаме с нетърпение 8)

n0mak
12-25-2005, 08:26
Na na6te markov alkohol.. 6toto sa alkoholici :twisted:
a s priqteli 6te hodim da se 4erpim nqkude za dobre prekaranata 2005-a

hmm tazi koleda nqma6e na koi da podarq ne6to malko sladko i pliu6eno :oops:


P.S. Vesela koleda na vsi4ki, dano sa vi podarili tova koeto nai-mnogo ste iskali :wink:

sry ama kirilicata mi umrq

DeSiTo0o
12-25-2005, 08:33
Emi az si razmenih podaruk s nai-dobrata mi priqtelka.Az i podarih edno plu6eno mi6le i tq mnogo mu se zaradva.A tq na men mi podari edin pafum i mnogo mi haresa :wink:
Ina4e s drugi ne sum si razmenqla podaruci.Ot na6te polu4ih edni botu6ki,no tova be6e malko predi Koleda.A babite i dqdovcite me sponsoriraha malko :wink: :lol:

rusalkata_
12-25-2005, 09:09
az polu4ih zlaten prusten ot dqdo Koleda!!! :D mn mu se kefq!a ina4e se 4udq kakvo li sa mi pratili po-specialno na men lelq mi,vui4o mi i brat4edka mi koito sa v Italiq!!! :roll:

^FaiNt^F
12-25-2005, 09:28
mtaka.....na maika mi kupih za koleda komplekt parfium i dezodorant-liubimiq i aromat i tq be6e na 10 nebe :lol: na ba6tata s mama mu kupihme edna mnogo qka bluzo-puloverka toi mn obi4a takiva i mnogo i se izkefi 4e se ne moje da si nameri 4oveka hubava dre6ka :lol: .....na ednata mi fr-ka i kupih liubimiq parfium sy6to, glanc za ustni i lak-se liubimite i ne6ta i se nadqvam da i haresat.....na drugata mi blizka fr sym prigotvila plo4ka za sindjir4e kato edin prysten koito i bqh podarila i tq mnogo haresva, ta da e kato komplekt i 6te i napravq edna grivna 8)....drugi podaryci.....na fr ot moq klas i podarih predvaritelno za rd-to, koeto i na 31dekemvri, pliu6ena kostenurka golqma s piqn pogled mn maniq6ka ii tq naprao ska4a6e ot kef v bukvalniq smisyl :lol: .....na edin ot moq klas vzehme 4eren pepelnik s nadpis sex...drink...and....i listo ot marihuana sled to4kite, awe mn qk i toi noo se izkefi i taka.....awe misla 4e dobre se predstaih taq godina i mn se kefa 4e horata se kefat na kvot im podarih :P

teenkopele
12-25-2005, 09:29
Аз подарих:

:arrow: На баба ми...свещи
:arrow: На майка ми...свещи
:arrow: На баща ми...воблер (рибарски такъм :wink: )
:arrow: На брат ми...3 шоколада (друго не измислих :lol: )

:arrow: Голяма,сладка плюшена играчка...нямаше на кой :?

CeRRuTi_1881
12-25-2005, 09:59
emi az na nai-dobrata mi fr podarih mn gotini obichki i edno stukleno slonche, deto mn qko blesti( simvol na priqtelstvoto), a na priqtelkata mi i podarih edna unikalna zapalka(za6toto e pu6a4ka) i edna porcelanova ku6ti4ka, deto kato se zapali sve6t vutre sveti i blesti cqlata :D

adi4ka
12-25-2005, 10:54
takammm

:arrow: na 1nata bf-edno ogromno me4e na nici,6ot sa i lubimi,no i neq ytre 6e q vidq
:arrow: na drygata-portmone ot artboxa,mn sladko,6ot se mrunka,4e nqma kude da si durji parite :D

Murderdoll
12-25-2005, 11:22
една картичка на наште

the_fallen_angel
12-25-2005, 11:35
Na sestra mi podarih mn sladko plu6eno ku4e,a tq mi podari C-Thru(rozoviq) i Volume express turbo boost(za neinformiranite-spirala)

hmm tazi koleda nqma6e na koi da podarq ne6to malko sladko i pliu6eno :oops:



:arrow: Голяма,сладка плюшена играчка...нямаше на кой :?

A puk vie kvo se oplakvate? I az nqmam nqkoi,koito da hvana za rukata,kato na reklamata na Coca-Cola :cry:

HereTodayGoneToHell
12-25-2005, 12:14
1. Комплект крем с позлатени обици
2. Шапка на Куик Силвър
3. Дълга черна пола
4. Голяма бяла овца
5. Синджир с висулка за врата
6. (Като горе)
7. Едно много яко коледно куче
8. Комплект обици с висулка със сърца и много синджири
9. Чорапи с пръсчета
10. Танцуващо и пеещо цвете
11. Целувка

И тва беше :twisted:

12-25-2005, 13:16
az podarih mnogo ne6taama i namen mnogo ne6ta mi podariha :D :D :D

TSecret
12-25-2005, 16:11
na mama podarih edin 6antaf kolan i mn krasiva karti4ka,na gadjeto 6te podarq edin djip-Hummer (golqma igra4ka) koito toi me4tae ot malak... na drug niama na koi :roll:

SancheZzZz
12-25-2005, 16:19
Такааааа на майка и татко им подарих картички, понеже нямах пари за друго :) но мисля че им хареса.На приятеля ми плюшени пантофки-кучета, много им се зарадва защото много искаше такива.На френдките си картички защото пак нямаше пари за друго и така.А иначе на мене приятеля ми подари зайчеееее-най-лубимото ми животно.Много ми е сладко и съм супер щастлива, наще ми подариха инфраред за компа, а баба и дядо парички да си купя нещо :)тва е!

aHyC
12-25-2005, 17:23
Епъъ на гаджето подарих една плушена мечка некфъ по голяма почти от мене(дееба как се израсих толко кинтаж метнапо тааа поне требе се ожени за мене)
с един приятел си подарявахме запалки аГЪаГХх иии днеска са напихмЕе

MaD_CaT*
12-25-2005, 17:56
Подарих:
:arrow: на мама и на мен-книга за йога и пудра на Орифлейм 8) :lol:
:arrow: на тати с Бецко(брата :lol: ) му взехме уиски 8) Chivas Regel ...ли нещо от сорта беше..
:arrow: на брата подарих една мнооого яка шапка.. 8)

Roxy
12-25-2005, 21:56
на майка ми със сестра ми взехме гривна,златни обеци и пръстен.на баща ми от цялото семейство часовник,на сестра ми бял шал,а на гаджето парфюм.с приятелките на Нова година ше си разменяме :roll:

hamilcar
12-25-2005, 22:00
Ако имаше момиче на което да подаря щях да съм много щаслив да потърся някакъв подарък,но в момента няма такова момиче и ... а бе кофти ми е.

Ескада
12-26-2005, 23:15
На майка ми-златна гривна
На баща ми-уиски и пури
На баба ми-Книжки и козметика
На брат ми-кожено яке и баскетболна топка
На сестра ми(която отново не се сети да ми подари нещо :evil: )-mp3 плейър и ботушки
На най-добрата ми приятелка-сребърна гривна и гланц за устни
На приятеля ми-Едно мнооого мило нещо,което съм писала аз и един много сладък плюшко

`Death`Whore`
12-26-2005, 23:45
На майка ми-златна гривна
На баща ми-уиски и пури
На баба ми-Книжки и козметика
На брат ми-кожено яке и баскетболна топка
На сестра ми(която отново не се сети да ми подари нещо :evil: )-mp3 плейър и ботушки
На най-добрата ми приятелка-сребърна гривна и гланц за устни
На приятеля ми-Едно мнооого мило нещо,което съм писала аз и един много сладък плюшко

От къде изкопа толкова много пари?????

12-26-2005, 23:55
На майка ми-златна гривна
На баща ми-уиски и пури
На баба ми-Книжки и козметика
На брат ми-кожено яке и баскетболна топка
На сестра ми(която отново не се сети да ми подари нещо :evil: )-mp3 плейър и ботушки
На най-добрата ми приятелка-сребърна гривна и гланц за устни
На приятеля ми-Едно мнооого мило нещо,което съм писала аз и един много сладък плюшко

От къде изкопа толкова много пари?????

Аааа!Туй лесно,наминах към банката след като затвори! :lol: Не,сега сериозно-амииии през годината спеставям,плюс това от мама нещо,от тати нещо,и така до декемри-цяла камара :lol: .Абе,като поискам имам доста силна воля-реша ли да спестявам съм гранит!И тъй,и тъй...

12-26-2005, 23:57
На майка ми-златна гривна
На баща ми-уиски и пури
На баба ми-Книжки и козметика
На брат ми-кожено яке и баскетболна топка
На сестра ми(която отново не се сети да ми подари нещо :evil: )-mp3 плейър и ботушки
На най-добрата ми приятелка-сребърна гривна и гланц за устни
На приятеля ми-Едно мнооого мило нещо,което съм писала аз и един много сладък плюшко

От къде изкопа толкова много пари?????

Аааа!Туй лесно,наминах към банката след като затвори! :lol: Не,сега сериозно-амииии през годината спеставям,плюс това от мама нещо,от тати нещо,и така до декемри-цяла камара :lol: .Абе,като поискам имам доста силна воля-реша ли да спестявам съм гранит!И тъй,и тъй...

Сори,че пак пиша като гост.Аз съм Ескада,както и по-горе,ама имам проблем и нещо не мога да си вляза в акаунта...